Архів чату за 04.10.2023 ср (87)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:03
Всім привіт)

EVGENIY 08:27
Доброго ранку, всім гарного дня

Олена 08:40
Добрий ранок! Чи буде вважатися відрядженням поїздка керівника до районного центру?Чи потрібно оплачувати добові?

Тетяна 08:40
Доброго ранку допоможіть будь ласка, який тарифний розряд має бути у методиста в коледжі. Ми завжди їй платили по 13 розряду, студентів не набрали (менше 300 осіб), а вона вимагає, щоб їй привласнили 18 розряд.

Оксана 08:41
Добрий ранок усім!

Марина 08:54
Добрий ранок .Підкажіть як розрахувати.Працівник звільняється з роботи 02.10.23.Компенсація за 2021,2022,2023, треба розраховувити по новому. А як брати дні брати календарні чи робочи

Юлія 09:07
Добрий ранок. Підкажіть як облікувати благодійну допомогу у вигляді авто. Автомобіль 2009 року випуску передано до ОМС. Переданий без ціни. Здійснили оцінку і визначили його вартість. А як бути зі зносом? В обліку визначити його повністю зношеним, чи починати знос нараховувати на оцінену вартість?

керр 09:11
Марина, календарні дні, розрах період 01.2023-09.2023

EVGENIY 09:11
Марина, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... lati-dlya/

Оксана 09:19
Дуже дякую всім за допомогу стосовно платіжних доручень в мережі, мені допомогло

ЖК 09:40
Доброго ранку! Підкажіть у кого,яка думка,якщо за рахунок коштів юридичної особи (роботодавця) проводиться медичний огляд працівників органів місцевого самоврядування, то чи включається вартість такого огляду до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу працівників і оподатковується податком на доходи фізичних осіб (18% та 1,5%)???

ВІК 09:44
Доброго дня! Чи можна зайти на портал ПФУ казначейськими токенами?

we 09:58
ВІК, теоретично можна. Але на практиці часто не дозволяє зайти.

ВІК 10:00
we, так от і в мене не получається, але знаю, що дехто заходить. Думала, що може якісь нюанси хтось підкаже...

Валентина 10:01
ВІК:треба вибрати під чим ви заходите

Валентина 10:03
ВІК я маю на увазі чи за КЕП чи за токеном і юридичнс чи фізична особа

ВІК 10:03
Валентина, та ніби все вибираю,як треба, але не виходить

Олена 10:04
Доброго, в СДО у всіх підписуються документи?

Маша 10:06
Доброго дня.СДО працює?

Надія 10:06
Доброго ранку, хтось зміг зайти в ПФУ?

we 10:07
ЖК, наскільки пам'ятаю, вартість медоглядів не включається до оподатковуваного доходу і в звіті відображається з ознакою 143

Люда 10:10
Надія,так щойно захожила

Надія 10:11
Люда, може в нас щось з ЦСК, пише збій. Дякую за відповідь

Юлька 10:22
Тетяна, дивіться атестаційний лист Вашого методиста. Яка категорія їй присвоєна, за таку й платіть

Олена 10:41
ВІК, заходимо казначейським токеном печаткою устонови, як юр особа

Юлія 10:57
ВІК, ми заходимо саме казначейськими, а саме печаткою, іншими не давало.

Лариса 10:57
Добрий день, допоможіть будь ласка як вірно зробити наказ на переведення психолога з 1 ставки психолога на 05ст.соцпедагога і 0,5ст.практичного психолога

ВІК 11:03
Дякую, дівчата, але не получається

we 11:15
ВІК, спробуйте ключ керівника, підтягніть сертифікат для підпису. Щойно заходив, все працює.

ВІК 11:21
we, пробувала, пише - Виникла помилка при доступі до носія ключової інформації

ТМР 11:32
Доброго дня чи включається сума ПДВ до первісної вартості основного засобу якщо бюджетна установа не є платником ПДВ

Наталія 11:41
ТМР, так, включається

EVGENIY 11:41
ТМР, да ви все обліковуєте з ПДВ адже не платник пдв

Олена 12:00
Всім гарного дня. Оновила Медок. А там з'явився ІІІ Розділ в Додатку 4ДФ О_о Це були такі зміни чи це знову глюки в Медоці після оновлень?

Валентина 12:04
Олена:Вчора здала...не замітила,про що цей додаток?

EVGENIY 12:06
Олена, здається він там і був раніше

Олена 12:08
Так, дякую.

EVGENIY 12:08
відображається інформація стосовно осіб, по яких у розділі I наявні відомості з ознакою доходу "Дохід у вигляді бюджетного гранту" (201), "Дохід у вигляді бюджетного гранту, використаний за нецільовим призначенням" (202), "Дохід у вигляді бюджетного гранту, що повертається платником податку" (203);

Bisne 12:08
Підскажіть. КП відмовляють у бронюванні , документи вже подаємо рік. Впорядку підпадаєм під всі критерії + критичн. важливе. Куди звертатися. ОФіційного листа про відмову не дають

Олена 12:09
Доброго дня, підскажіть, якщо не проплачено попередню оплату за періодичні видання на кінець місяця, а в казні зареєстровано бюджетні зобов'язання. Це буде КТ 2111. Вірно?

EVGENIY 12:10
Олена, якщо не проплачена то нічого не має в обліку

EVGENIY 12:10
Bisne, пошукайте гарячі лінії міноборони чи мінекономіки

Bisne 12:11
EVGENIY, ок, спс

Олена 12:12
EVGENIY, тільки в 7-ці показувати? Бо зареєстрована ж

Світлана 12:14
Добрий день, треба придбати корзини для сміття в кабінет. Під що в постанові 590 можно підвести?

EVGENIY 12:17
Олена, да в формі 7 в останній колонці здається, казна може щось вигадати ще

Олена 12:19
EVGENIY, а 9 колонка теж?

Лена 12:23
В об'єднаному звіті за 3 кв. не вказала дні без заробітної плати працівника. Як виправити

віка 12:36
підскажіть будь ласка купили форму ігрову вартістю 925 грн. за комплект. на який рахунок її оприбутковувати 1114 чи 1812 ?

Валентина 12:37
Лена:подати новий звіт

Ірина 12:45
підкажіть будь ласка, якщо управління було створене в квітні 2023 р., то при розрахунку матеріальної допомоги на оздоровлення середньомісячне число робочих днів рахувати 261/12=21,7 чи з дня створення управління

керр 12:52
Ірина, порядком передбачено що завжди в усіх випадках має бути 12)

Валентина 12:56
Ірина:так воно і за 6 місяців у вас буде 21,7

Ірина 13:03
Д якую

Ірина 13:35
Доброго дня , за кошти спеціального фонду від здачі макулатури вирішили закупити ІНМА на суму 600 грн. проводки для оприбуткування 1312/6211

Ірина 13:35
7111/5411

Ірина 13:35
чи вірно я відобразила

Світлана 13:57
Добрий день. Підкажіть будь ласка - чи обов'язково акт кб-2в при монтажі ковроліну та ламінату (замовник - бюджетна установа)? Чи може бути акт наданих послуг (з монтажу)?

Інна 13:58
Доброго дня коллеги. захворів співробітник у вересні, який не має стажу в ок-5,ок-7 так як після Університету . Як бути в такій ситуації та ще і працює тількип місяць. .

EVGENIY 13:58
Ірина, все вірно

Валентина 14:10
Інна:Ви не вмієте визначати стаж без ок-5 та ок-7? Для цього є трудова

Інна 14:17
Валентина, я не визначаю , визначають кадри. Дякую ,що допо могли та зрозуміли. Здоровя та Миру ВАМ

Юлія 14:22
Валентина, зараз можна і не робити запис в трудову. А взагалі по трудовій можна визначити трудовий стаж, але для лікарняних потрібен страховий, а це різні речі.

Валентина 14:29
Інна:Для отримання довідки про трудовий та страховий стаж (Додаток 9) заявник може звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України або отримати довідку через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду: portal.pfu.gov.ua.

Валентина 14:30
Інна:Здоров'я та миру ВАМ!

Інна 14:31
Валентина, Дякую.

Ірина 14:44
EVGENIY, дякую

школа 15:03
Добрий день. Чи може ліцей заключити ЦПУ з фізичною особою на виконання робіт по нанесенню на стіни короїда в укритті?

we 15:09
школа, може, якщо є вільні кошти на ці видатки

школа 15:11
we, дякую)

Галина 15:12
Добрий день! Підскажіть , будь ласка, як показати у звіті ЄСВ дохід добровольця територіальної громади інваліда?

Богдана 15:24
Добрий день! Хто має інвалідність і подає декларацію, показувати розмір пенсії?

Валентина 15:30
Богдана:так

Ольга 15:31
Добрий:),допоможіть будь ласка. по благодійному фонду придбано пилесос які проводки при введенні в експлуатацію.Дякую

EVGENIY 15:56
Ольга, цікаве питання, я ще не зустрічав відповіді на це питання від МФУ

EVGENIY 15:59
Ольга, тут питання навіть не в проводках а в тому чи ставити на капінвестиції такі витрати, проводки по введеню в експлуатаці. однакові для всіх 10хх 1311, 5411 5111

Ольга 16:00
можливо

Ольга 16:00
7511-5111.8014-1412.1113-1312

EVGENIY 16:04
Ольга, я не можу ні підтвердити ні спростувати , до кінця не зрозуміла логіка мінфіну по цим благодійці

Марина 16:06
Судячі з всього по благодійній не задіяні кап.інвестиції

Л.В. 16:06
Доброго вечора ! Підкажіть, якщо знаєте- не прийнято заявку по лікарняному ( причина в розбіжності моєї середньоденої з їхньою). попросили надать розрахунок, я відправила. Далі мої дії- подавать заявку знову чи ждать, поки прийметься ?

we 16:34
Л.В., потрібно було сформувати нову заявку і прикріпити до неї розрахунок. Якщо так і зробили, то чекайте на результат.

Оксана 16:47
Доброго вечора, підскажіть будь-ласка відділ ЖКГ передає МШП відділу освіти , як відобразити в обліку.?Дякую.

Богдана 16:47
Валентина, дякую

Л.В. 16:52
we, дякую

Марина 17:28
доброго вечора! підкажіть будьласка, чи врахуємо ми у витрати у річній декларації, якщо оплатимо кредиторську заборгованість за попередні роки?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”