Архів чату за 16.10.2023 пн (74)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Оксана : 07:51
Добрий ранок !

Валентина : 07:58
Доброго ранку!

Марина : 08:17
Всім привіт)

EVGENIY : 08:45
Доброго ранку, всім гарного дня

Наталя Ю. : 09:09
Доброго ранку,при подані № 2- інвестиції (квартальна),побачила що за 2 квартал звіт подано не правильно(цифри не ділили на 1000).Як бути, треба робити уточнюючу?Дякую

777 : 09:26
Благодійники передають нам омс різну техніку. Але передають по трохи починаючи десь з серпня. Акт дадуть з останньою технікою. Я чекаю на акт. Але акт буде серпнем. Коли складати довідку в натуральній формі.

М : 09:28
Доброго ранку, колеги! Допоможіть розібратись. Ми - виконуом міської ради, заплатили матеріальну допомогу допомогу населенню КЕКВ 2730 не з того КПК. Повернути ці кошти назад на рахунок, щоб правильн сплатити неможливо. Чи можна зробити перенесення касових видатків в казначействі?

EVGENIY : 09:31
М, зверніться до казначейства, запитайте що їм потрібно щоб перенести касові видатки, скоріш за все попросять листа написати, це цілком реально перенести касу

М : 09:35
Відповідають, що потрібно тільки щоб люди повернули на рахунок. Мені здається, що яка різниця яку касу переносити. Чому КЕКВ 2210 і 2240 переносять. а тут не хочуть. Люди не можуть повернути, бо знаходяться на окупованій території, гроші витратили, а взяти біьше немає звідки щоб повернути.

Марина : 09:38
М, то щось казна мудрує... вони легко касу переносять...

Катя : 09:43
Доброго ранку! Чи вірно я розумію: працівника прийняли на роботу 16 січня 2023 року, в жовтні йому надається матеріальна допомога на соціально -побутові питання, розрахунковий період буде лютий-вересень 2023 року? Буду вдяна за відповіді.

EVGENIY : 09:44
М, тому що казначейству так легше якщо вертають кошти, але сто відсотків вони можуть переносити касу, ваші просто ледарі або незнайки

EVGENIY : 09:44
Катя, да

М : 09:55
EVGENIY, Дякую. а як на практиці це робиться? Розпорядження військової адміністрації є, лист підготую, а далі? В СДО якось?

EVGENIY : 09:58
М, вони можуть це самі зробити, хоча може і у вас попросять платідку, з того рахунку по якому треба на рахунок з якого ви провели, і потім на ньому відновлять касу, і повернути фінансування, це все роюбиться одним днем

М : 10:07
EVGENIY, Дякую!!!!!

Катя : 10:11
EVGENIY, Дякую

ірина : 10:19
Чи можна надавати відпустку на період воєнного стану більше 90 днів ОМС ( у 2023році)

керр : 10:25
ірина, якщо про відпустку без збереження заробітної плати, можна, обмеження знято на період ВС ч.3 ст.12 ЗУ № 2136-IX...

НОВЕНЬКА : 10:49
Доброго дня,підкажіть будь ласка:сьогодні подала звіт з ПДФО та ЄСВ,прийшла перша квитанція з помилкою: Документ не може бути прийнятий-закінчення дії форми-червень 2023 р. Що робити?

ірина : 10:51
керр, то виходить що можна брати відпустку без збереження заробітної плати за згодою роботодавця і на більше ніж 90 днів

Тетяна : 10:51
Якщо відрдження було до Турції, але в Польщі була пересадка на інший транспорт, то добові Туреччини ?

Люсія : 10:54
НОВЕНЬКА, оновити програмне забеспечення

НОВЕНЬКА : 10:58
Люсія, а якщо немає оновлення:

Люсія : 11:00
НОВЕНЬКА, а де ви робити , на 3 квартал змінилася форма звіту

НОВЕНЬКА : 11:01
Люсія, в медку

Світлана Рущак : 11:21
Добрий день)) Підскажіть будь ласка термін подачі не змінився подачі звітності у медку ПДФО та ЄСВ за 3 квартал???

Ольга : 11:22
Добрий :),дата в звіряльній відомості повинна співпадати з датою інвент.опису чи бути на дату інвентаризаціі

школа : 11:23
Добрий день. Придбання медикаментів для потреб школи попадає в трейтю чергу? Хто платив, підкажіть, будь ласка

Люсія : 11:26
Світлана Рущак, не змінився

Лариса : 11:32
Добрий день, ми платили у вересні по 590Постанові пройшло зразу

Лариса : 11:32
Я про медикаменти

EVGENIY : 11:39
НОВЕНЬКА, оберіть нову форму J0500109 а ви обрали стару

цнсп : 11:43
Добрий день. Якщо лікарняний продовження, чи можливо роздрукувати у файлику Excel лікарняні, там змінюється місяць розр.періоду, а потрібно щоб залишався сталий, який був на початок відпустки?

Марина : 11:46
чесно кажучи нічого не зрозуміла....

Домініка : 11:46
школа, ми платили 10.10.23 за медикаменти і пройшло того ж тижня

EVGENIY : 11:47
цнсп, краще залишити як є, а знизу додайте до розрахунку продовження лікарняного і кількість днів в продовженні, і порахуйте суму лікарняних

НОВЕНЬКА : 11:52
Скажіть будь ласочка де обрати нову форму звіту ЄСВ?😭

Світлана Рущак : 11:52
Підскажіть граничний термін подачі звітності ПДФО та ЄСВ до якого числа???

цнсп : 11:54
EVGENIY, вручну дописати? просто їх у мене буде до середини січня 2024 року

we : 11:55
Світлана Рущак, 9 листопада

Світлана Рущак : 11:57
Дякую)))

Наталя : 11:57
Доброго дня, підкажіть як тепер реєструвати договір розподілу газу. Нова установа дала дод уг 01.10.2023 р для реєстрації в казні без печатки та основного договору , попередники розірвали типовий договір 30.09.2023 р

школа : 11:58
Дякую всім за відповідь)

EVGENIY : 12:09
цнсп, так зніміть захист і знизу просто додайте якось ось так https://i.imgur.com/zg0JPbm.png

цнсп : 12:14
EVGENIY, дякую

КсюШа : 12:16
Доброго дня!Як розрахувати матеріальну допомогу на оздоровлення державним службовцям?

Валентина : 12:19
КсюШа:середня за 12

бухгалтер : 12:39
Добрий день! Підскажіть, з яким кодом показати середній заробіток добровольця тероборони, який інвалід?

Normal : 12:50
бухгалтер, 66

Наталія : 13:36
Доброго дня.Підкажіть по якому КПКВ оплатити послуги зі стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку?

НОВЕНЬКА : 13:37
Скажіть будь ласочка де обрати нову форму звіту ЄСВ?😭

Тетяна : 13:47
Доброго дня! Поділіться хто вже здав звіт по ЄВС, що ставимо в графі 26 , наприклад , у кого 8-й роб. день то -0 а вчителі -1, підказуйте

79797 : 13:57
НОВЕНЬКА, в самій об'єднаній звітності нажміть на пусте поле під бланком праву кнопку миші, створити та вибираєте який вам саме потрібно

79797 : 13:58
НОВЕНЬКА, або просто скопіюйте який відправляли, він може створитись в новій формі

Ольга : 14:07
Доброго дня! При розрахунку амортизації ОЗ, автоматичному розрахунку не зберігається, пише помилка при завантаженні аналітик, де ця помилка?

EVGENIY : 14:14
Ольга, де ви це робите? Як нам тут про це здогадатись?

Ольга : 14:16
Фіт бюджет, нарахування амортизації ОЗ ,підтягує все автоматично ,розрахунку але не зберігає і не проводить проводки

EVGENIY : 14:17
Ольга, а чому ви не пишите в техпідтримку про це?

EVGENIY : 14:19
Ольга, там спеціально працює техпідтримка для таких випадків а ви чомусь пишите сюди

EVGENIY : 14:20
Ольга, відкрийте останню вкладку в операції там журнал проводок і подивіться в якійсь проводці буде невизначена аналітика знайдіть операції з цим об'єктом і перепроведіть

Ольга : 14:21
Дякую!!!

Ксюша : 14:35
добрий день. підкажіть будь ласка у мене не йдуть увязуються витрати по 2дс на суму моєї підписки періодичних видань по кекв 3110. касові минулого року а дебіторка на поч року. станом на 01.10 дебіторку закрили.

Ольга : 14:48
НЕНТАРИЗАЦІІ а яку дату складається звіряльна відомість .На дату інвентаризаціі по наказу чи на дату проведення

Валентина : 15:01
Ольга:після проведення інвентаризації

Валентина : 15:02
...вірніше коли виводяться результати інвентаризації

л.л. : 15:34
який граничний розмір надбавок в національному вузі .

Ксюша : 16:46
колеги з питанням 14:35 не допоможете. можливо я проводку повинна була зробити?

Світлана : 16:53
Колеги, а чи є зараз обмеження по кількості символів в платіжці в СДО(раніше 160 символів було)?

Оксана т : 17:14
Здається 420

EVGENIY : 17:21
Ксюша, ну мабуть не віднесли на витрати витрати майбутніх періодів

Світлана : 17:43
Оксана т, 420 символів чи це Ви не мені?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”