Архів чату за 20.10.2023 пт (134)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:05
Всім привіт)

Оксана 08:26
Добрий ранок!

Ірина 08:43
Доброго ранку, шановні колеги. Підкажіть будь ласка, як облікувати пожежний автомобіль який передають нашій військовій частині безоплатно з Міністерства надзвичайних ситуацій, тобто з іншого відомства? Які первинні документи нам повинні надати?

EVGENIY 08:43
Доброго ранку, всім гарного дня😉

EVGENIY 08:44
Ірина, це не вам поівинні на дати а ви повинні створити такі документи адже ви передаєте, а ті хто отримує не має ніяких документів

Світлана 08:48
EVGENIY, Ви невірно відповіли. Організація Ірини як раз отримує автомобіль, а не передає, як Ви написали.

EVGENIY 08:49
Світлана, вибачаюсь

Ірина 08:49
EVGENIY: Саме наша військова частина є отримувачем

EVGENIY 08:50
Ірина, Основні засоби передаються разом з первинними документами (чи їх копіями), або обліковими регістрами (чи їх копіями), або іншими документами, в яких зазначено вартість придбання (створення) основних засобів.

EVGENIY 08:50
Ірина, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-zasobiv/

Катя 08:52
Доброго ранку. Працівник звільняється 1 числа. Чи можна йому виплатити розрахункові 26.10. Чи все-таки 01.11 відправити в казну?

Ірина 08:52
EVGENIY: Дякую

Галина 08:56
Доброго ранку! придбання основних засобів -система оповіщення. У договорі передбачено оплату після тестування системи 3 місяці!! як бути з оплатою та взяттям на баланс ? якщо оплата припадає на натупний рік?

Ася 08:57
Катя, доброго ранку. Була схожа ситуація, в казну відправила раніше, а відомість в банку підписала в день звільнення

EVGENIY 09:20
Катя, да можна, ніяких заборон так зробити не існує

EVGENIY 09:22
Галина, цікавий у вас договір, тепер дуже багато питаннь, як ви заключали такий договір якщо оплата в наступному році а у вас не має кошторису на наступний рік? Змініть в договорі на два місяці тестування щоб в цьому році сплатити

керр 09:33
Катя, якщо звільняється за власним бажанням, то є "ризик" що передумає, в інших випадках, якщо є уже наказ і дата 01.11. то буде 26.10)

Оксана Т 09:34
Доброго ранку! Підкажіть хтось повертав невикористану субвенцію?

ОТГ 09:42
Доброго дня! підскажіть, будь ласка, чи мржна виплатити премію до свята працівникам комунальної установи? чим це передбачено? якщо премія визначена колдоговором, чи можна її планувати у кошторисі, чи лише за рахунок економії?

НК 09:49
Оксана Т , так

Оксана Т 09:58
НК як можна з вами зв'язатися?

НК 09:59
а що вас цікавить?

Оксана Т 10:01
По перше з якого рахунку робиться повернення з реєстраційного чи дохідного

НК 10:08
з доходного

EVGENIY 10:08
Оксана Т, з реєстраційного повертається фінансування, це ж не власні надходження фінансування не іде через дохідні. А все інше вже робе фінуправління

EVGENIY 10:09
НК, ви все сплутали

Оксана Т 10:11
Я повинна зробити тільки платіжку?

EVGENIY 10:13
Оксана Т, давайте з почтаку зрозуміємо що за субвенція мова про загальний фонд? Вас профінансували на реєстраційний рахунок загального фонду? У вас залишились кошти і вам треба їх повернути? Тому що у вас в питанні мало інформації конкретної

Оксана Т 10:16
У мене невикористана субвенція загального фонду по КЕКВ 2120. Фіндепартамент сказав повернути їх.

VIRA23 10:16
Добрий день! Підскажіть будь ласка, якщо працівник працює сумісником- керівником гуртка чи потрібно йому платити компенсацію за невикористану відпустку(згідно якого нормативного акту платити чи не платити)

НК 10:17
EVGENIY, я нічого не наплутала, у мене такі повернення щомісяця

EVGENIY 10:18
Оксана Т, ну я все вірно сказав про який дохідний рахунок мова? Де в загальному фонді у реєстраційного рахунка є дохідний? В чому взагалі питання ? Це звичайне повернення фінансування

EVGENIY 10:18
НК, ви мабуть і є фінуправління і мова зовсім про інше, який дохідний рахунок може бути у реєстраційного по загальному фонду?

Оксана Т 10:19
У нас ніколи не повертали субвенцію тому я не знаю як це зробити

EVGENIY 10:19
Оксана Т, ви що за установа?

НК 10:20
EVGENIY: на субвенцію по СФ відкривається 2 рахунки, на один заходить, з іншого витрачається. При поверненні у платіжці вказується рахунок на який заходили кошти

EVGENIY 10:20
НК, а ви пишите про повернення із бюджету куди прихоже субвенція, там мова про котлові і дохідні рахунки

EVGENIY 10:21
НК, ЗАГАЛЬНГИЙ ФОНД я ж спеціально перепитав у людини а ви пишите про СПЕЦІЛЬНИЙ

EVGENIY 10:22
НК, ви взагалі пишите про субвенцію по формі 4-4д хіба людина про це питала?

EVGENIY 10:23
у нас купа субвенції тому треба формулювати питання вірно адже кожен думає про свою а у нас їх дуже багато і в ріхних фондах

Оксана Т 10:23
департамент соцзахисту вибачте я переплутала спеціальний фонд

555 10:24
СДО працює?

EVGENIY 10:25
Оксана Т, ви витрачання цих коштів показуєте в формі 4-3м,д ?

VIRA23 10:25
Добрий день! Підскажіть будь ласка, якщо працівник працює сумісником- керівником гуртка чи потрібно йому платити компенсацію за невикористану відпустку(згідно якого нормативного акту платити чи не платити)

Тетяна 10:26
555, Чернігівська область непрацює

EVGENIY 10:27
Оксана Т, скоріш за все і це теж у вас повернення фінансування, піднімть виписку з якого рахунку до вас приходять ці кошти на той і повертайте якщо мова про 4-3 , якщо це мова про 4-4 то тоді з дохідного

Світлана 10:28
555, Дніпропетровська не працює

ІРИНА 10:28
КІровоградська теж не працює(((

Оксана Т 10:28
4-4

EVGENIY 10:31
Оксана Т, тоді з дохідного, беріть виписку дохідного рахунку дивіться звідки на нього впало туди і повертайте

EVGENIY 10:32
НК, все ж таки ви вгадали :)

НК 10:33
EVGENIY)) нехай буде так

Оксана Т 10:35
до нас кошти прийшли по КПКВК 0219800 КЕКВ 2620 я так само їх і назад повертаю?

Оксана Т 10:38
у мене вони на КЕКВ 2120

we 10:39
VIRA23, платити потрібно. Ніяких обмежень по сумісниках в цьому питанні немає.

Валентина 10:40
Оксана Т: Це спецфонд?

Оксана Т 10:40
так

Валентина 10:41
Оксана Т: Так навіщо повертати? Зробіть довідку на інший КЕКВ і проплатіть щось.

Валентина 10:41
Оксана Т:Чи вам надавали конкретно на 2120?

Андрій 10:44
Житомирська область підкажіть чи працює СДО бо у нас ні

Валентина 10:45
Андрій: Ні

Лариса 10:45
Дніпро не працює

*-* 10:45
Андрій, взагалі сторінка не реагує

EVGENIY 10:45
Оксана Т, мені здається ви явно щось плутаєте і не вірно формулюєте питання

Лариса 10:45
так

Людмила 10:46
Київ, не праціює. Сторінка не реагує.

Валентина 10:47
EVGENIY: Я так думаю,що їм надали надали субвенцію, а у них залишились кошти не використані.Я вже їй пояснила,як зробити.

Марина 10:47
Валентина, невикористана субвенція повертається тому хто її надав.

Валентина 10:47
Марина:В залежності як було прописано,на які цілі

Валентина 10:48
Марина:Ми ж самі робиио довідки, так само можемо зробити зміни з КЕКВ на КЕКВ

VIRA23 10:49
Але працівнику здійснюється оплата за фактично вичитані години, тоді у такому випадку платиться чи ні?(по керівнику гуртка фактичнику)

Марина 10:49
Валентина, субвенція надається на конкретну ціль і ніяк інакше вона використатись не може

Валентина 10:49
Марина:не завжди конкретно

Марина 10:50
Це дотація просто надається і залишається...

Валентина 10:51
Марина:Якщо прописано,що на заробітну плату,то так.А якщо на поточне утримання, то тут можно покрутити

Валентина 10:52
Марина:Навіть якщо і на заробітну плату,можно ж проплатити залишок по 2120,навіщо повертати?

Лола 10:52
Добрий ранок! А СДО у всіх працює?

Валентина 10:53
Марина:Я не розумію тих людей які просять кошти, а потом їх повертають.

Валентина 10:53
Лола: НІ,не працює

Валентина 10:56
Оксана Т:Яка сума залишилась?

Оксанка 10:56
Добре, що є цей чат, а то я вже подумала б, що тільки в мене СДО не працює.

Вікторія 10:59
Полтавська обл, СДО також непрацює

*-* 11:00
СДО працює

we 11:00
VIRA23, кожен працівник, в тому числі і сумісник, має право на відпустку, а при звільненні на виплату компенсації за невикористану відпустку

Світлана 11:00
Добрий день, підкажіть, будь ласка, як повернути виплачені кошти Пенсійному фонду за помилково нарахований лікарняний? Жінка була у відпустці, а я їй виплатила лікарняний по догляду за дитиною.

Оксанка 11:02
*-*, дякую)))

Валентина 11:08
Світлана:Якщо працівник захворів під час щорічної відпустки (і основної, і додаткових), у нього є право: на перенесення невикористаних днів на інший період; на продовження цієї відпустки на невикористані дні.

Світлана 11:09
Ні, це лікарняний по догляду за дитиною, Я утримала відпускні і вїнарахувала лікарняний. А по закону під час відпустки лікарняний по догляду за дитиною не оплачується. Правильно?

Лариса 11:09
Дніпро працює

we 11:14
Світлана, такий лікарняний не оплачується, оскільки він і не мав бути оформлений лікарем

Валентина 11:14
Світлана:Так,не нараховується.

Світлана 11:15
we. Так, моє запитання: як мені правильно зробити, шрб повернути гроші перерахувати в Пенсійний фонд.

Валентина 11:21
Світлана:Щоб повернути кошти ПФ,вони повинні попасти на той рахунок куди вони прийшли.

we 11:23
Світлана, на мою думку, оформіть протокол уповноваженої особи про неоплату лікарняного, потім працівник повинен повернути кошти на рахунок установи. Ви повертаєте кошти на рахунок ПФ і інформуєте ПФ листом про обставини повернення коштів.

VIRA23 11:31
we, мені говорила за наказ 557 там в додатку 16 сказано, що: Ставки погодинної оплати включають оплату за дні відпустки. Тому і виникає питання платити чи не платити компенсацію

Марина 11:35
Валентина якщо це субвенція з одного місцевого бюджету іншому місцевому то в законодавстві прописано що залишок субвенції повертається

Марина 11:35
Валентина, а ви що по КПКВК 0219800 даєте субвенцію на поточні видатки????

we 11:38
VIRA23, при нарахуванні зарплати Ви керуєтесь цими ставками?

Валентина 11:46
Марина:Я не побачила що ви написали КПКВК 0219800

Віка 11:48
Доброго дня! Звільняється педагог 27.10, розрахунок компенсації при звільненні беремо період з 01.01.2023 по 30.09.2023?

VIRA23 11:51
Керуюся оплатою погодинної праці працівникам гуртків(6268,90(де =5699оклад+569,90підвищення)/норматив тривалості робочого часу (н-д у жовтні 79,2)*відпрацьовані години(н-д 16 годин). У додадку 16 в переліку працівників гуртків не прописано, але сама назва додатку "..працівників усіх галузей..."

Ольга 11:59
Віка, так

we 12:02
VIRA23, якщо не керуєтесь цим додатком при нарахуванні зарплати, то і не застосовуєте його норми.

Вика 12:05
Підкажіть будь ласка ,затвердили проект держбюджету мін з/пл зміни 01.01.24 та 01.04.24, а ЄТС 01.01.24 та 01.07.24

Ольга 12:06
Світлана, тут помилка бухгалтера, тому що лікар не може знати чи була людина у відпустці, також про це може не знати УО. Його не потрібно було нараховувати. Тепер має хтось (або працівник (якщо відмовиться, то той хто нарахував)) внести кошти на ваш рахунок. потім робиться повернення на рахунок ПФУ та лист що було помилково нараховано кошти.

EVGENIY 12:06
Вика, про ЄТС ще нічого не відомо, його змінює кабмін своєю поставновою не має такої поставнови адже не має ДБ 2024

Ольга 12:07
Світлана, тут ще буде пеня за те що кошти повернуті невчасно (якщо пройшло більше 3-х днів) Їх теж має заплатити установа

Ольга 12:09
Вика, в пояснювальній до проекту ставка 1 розряду ЄТС теж має змінитись з 01.04, Але це тільки проект

we 12:09
Ольга, не можна однозначно говорити, що це помилка бухгалтера. Це в першу чергу помилка УО, яка прийняла рішення про призначення допомоги.

Ольга 12:13
we, ні, якщо УО не кадровик і не бухгалтер по зарплаті, то він не може знати що працівник у відпустці. Лікарняний по догляду підлягає оплаті, але за виключенням відпустки. Лікарняні, як правило нараховує бухгалтер по зарплаті і він це точно знає. Якщо УО кадровик, то теж знає, тоді так він мав би відмовити в оплаті протоколом.

Міра 12:14
Добрий день! Звільняється декретчик, немає відпрацьованих днів, з чого рахувати компенсацію невикористаної відпустки?

Ірина 12:16
Добрий день! Підкажіть проводки в бюджеті при виплаті допомоги на поховання.

Ольга 12:21
Ірина, такі як і лікарняні

Ольга 12:22
Міра, якщо на ставку то з посадового окладу

we 12:22
Ольга, УО ставить свій підпис у рішенні, тому і несе за це відповідальність. А бухгалтер потім здійснює нарахування лікарняних. Незнання закону не звільняє від відповідальності.

Домініка 12:28
Добрий день! Чи може завгосп,який має 0,5 ставки ще працювати на 0,5 ставки іншої посади?

Інна 12:37
Міра, з окладу по штатному (якщо менше мін.зарплати- то з мін зарплати)

Міра 12:44
Інна, дякую! якщо звільняється і в жовтні, то 6700,00 ділю на 9міс і множу на 273 к.д.?

керр 12:51
Домініка, тут головне чи має він можливість працювати, а роботодавець використовувати працю на таких умовах, обмежень законодавством для такої категорії працівників уже не передбачено

керр 12:52
Міра, так

Люсія 12:52
Добрий день! Підкажіть будь ласка хто як складає меню вимогу. Продукти розписуєте на 1 порцію, а вкінці ставити загальну кількість чи зразу загальну прописуєте в самому меню

Міра 12:59
керр, дякую!

керр 13:06
Міра, 6700*9/273)

Світлана 13:17
we:Дякую!!!!!

Світлана 13:17
Валентина: Дякуююю!!!

Валентина 13:18
керр: добре,що ви дочитались,що написала Міра :)

Наталя 14:48
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, є-дата працює за старою адресою? У мене постійно видає помилку((

EVGENIY 14:53
Наталя, https://spending.gov.ua/new/

EVGENIY 14:53
Наталя, спробуйте інший браузер або почитстіть куки

марія 15:21
Чи оплачується лікарняний по цивільно-правові угоді з фіз.особою якщо здоходу утримуються всі утримання (ПДФО військовий та ЄСВ)договір строковий без трудової книжки

we 15:30
марія, взагалі оплачується, однак тимчасова непрацездатність повинна бути в періоді дії ЦПД і повинен бути наявний факт втрати доходу

марія 15:32
Дякую але я не зрозуміла "наявний факт втрати доходу"

we 15:41
марія, якщо фізособа в місяці, на який припадає тимчасова непрацездатність, для установи надала послуги (виконала роботи) в обумовленій ЦПД кількості, тоді відсутній факт втрати доходу у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю і лікарняний не нараховується

марія 15:53
Дуже дякую, гарних та спокійних вихідних.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”