Архів чату за 27.10.2023 пт (78)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10309
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:15
Всім привіт)

Людмила 08:47
Добрий ранок! Гарного дня!

EVGENIY 09:09
Доброго ранку, всім гарного дня

123 09:09
Доброго ранку! Вдалої п’ятниці!!!

Анатолій 09:26
EVGENIY, Дякую.

Тетяна 09:26
Доброго ранку, колеги! СДО не працює тільки у мене чи є ще такі щасливчики?

Анатолій 09:26
Всім Доброго ранку, та гарного д ня.

ФСН 09:27
Тетяна, працює.

Тетяна 09:27
"Certificate Validation Failure" що це?

Анатолій 09:27
EVGENIY, я мав на увазі "Відвідати г рупу".

EVGENIY 09:29
Анатолій, я зрозумів, пробуйте додатись в групу повинно пустити

ВІК 09:52
Доброго дня! Чи є в чаті бухгалтери спортивних шкіл?

цнсп 09:54
Добрий день. уУ кого в центрах надання соціальних послуг є в штаті психолог і соціальний менеджер, який розряд їм ставите та чим керуєтесь в оплаті праці?

Наталія 09:55
Добрий день. Підкажіть будь ласка, закінчено капітальний ремонт системи опалення в школі, надано акти за виконані роботи на оплату, є авторський і технічний нагляд. Коли школа може починати опалювальний сезон? Чи потрібен ще акт на введення системи опалення?

ВІК 09:58
В мене така ситуація. Звіт з ЄСВ не прийнятий. Пише помилку: в табл.5 поле "Професійна назва роботи, код КП не відповідають значенням в класифікаторі. Був прийнятий тренер. Я написала "Тренер-викладач з виду спорту (спортивної школи, секції і т. ін.) код 3475. Я раніше теж так писала, то приймало.

таня 10:07
EVGENIY, доброго дня ,на який рахунок віднести вимірювач артеріального тиску?

EVGENIY 10:09
таня, я вам вчора відповів

EVGENIY 10:10
таня, в залежності від вартості 1812 або 1113

таня 10:40
EVGENIY, вартість 585,00 грн

ВІК 10:45
EVGENIY, я звірялась з класифікатором на Вашому сайті. Все так само, як я написала. Ви не знаєте, в чому може бути заковика?

марія 10:47
доброго дня , підкажіть який посадовий оклад директора сцентру соціальних служб.Дякую

EVGENIY 10:50
ВІК, ми ми класифікатор тримаємо в актуальному стані і останні зміни там є, перепровірте може ви дивились до змін або в програмі якій набираєте якщо там є вибір то оберіть а не пишіть самі

ВІК 10:58
EVGENIY, я працюю в Фіт-бюджеті.

Ірина 11:17
Шановні колеги держслужбовці! Чи хтось уже працює над новою класифікацією посад? Ви яку сім'ю визначили для нас ,бухгалтерів, "4" чи ту, до якої віднесли всіх інших ???Хотілося б не прогадати в оплаті :)

Ірина 11:24
Не знаю,куди себе віднести,чи до розумних ,чи до красивих:)))

керр 11:32
Ірина, про які всіх інші?

123 11:34
Ірина, а що градація в окладах відповідно до сімей? ніде про це не пишуть

Ірина 11:39
123:Отож....

керр 11:39
123, а "це" найцікавіше буде вирішуватись окремою постановою)))

Світлана 11:39
Добрий день, як правильно в табелі показати працівницю, яка була до 01.10.2023 у відпустці по догляду до 3-х років, а з 01.10.2023 вийшла на неповний робочий день. Для відпустки до 3-х роківсвій буквений код, а для робочий днів свій. Робити два рядки?

керр 11:43
Світлана, для чого?! якщо букви використовуєте буде "РС" - години роботи працівників, яким встановлено неповний робочий день (тиждень) згідно з законодавством

123 11:43
Світлана, до 01.10. це вересень...інший табель

Ірина 11:45
керр:Наприклад основна "сім'я" 27 Цивільний захист та охорона праці.Там є бухгалтер, от куди його віднести до "27" чи до "4"

Світлана 11:46
123, а Ви вважаєте, що я вересень в жовтні відображаю? Вересень повний місяць відбражений до 3-х років. А жовтень не знаю як відобразити: вона і працює і до 3-х років. Тому уточнюю.

керр 11:49
Ірина, але ж там у 27 передбачено основний функціонал де там бухгалтерський функціонал, бухгалтер по назві, а фактично цивільним захистом займається?)

Ірина 11:50
керр:Ні,займається бухгалтерією

керр 11:50
Ірина, 7. Сім’я посад визначається на основі співвідношення опису сім’ї з метою посади державної служби та основними напрямами роботи.

Ірина 11:51
керр:У роз'ясненні написано,що може бути в одній установі декілька видів "сімей" в залежності від характеру виконуваної роботи

керр 11:52
Ірина, звісно, як бухгалтера "встромити" в 27 якщо не фасує вогнегасники)

Ірина 11:53
керр: основними напрямами роботи.Тож "4" чи "27" ????

керр 11:55
Ірина, 4 - забезпечення ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності державного органу та складення звітності ... і не важливо одна там така посада чи більше

Ірина 11:55
керр: хоча він як і інші головний спеціаліст, а не бухгалтер...просто виконує згідно посадових обов'язків функціії бухгалтера

Ірина 11:57
керр: ...а якщо "4",то можно і прогадати, а можно і виграти...

Ірина 12:00
керр:Хоча,як завжди зроблять зрівняловку відсотками

123 12:00
Світлана, вибачте, не зрозуміла питання

керр 12:01
Ірина, зараз у аналітиці конкретних додатків уже не показують, у минулому році були, то співвідношення було не значне)

керр 12:02
Ірина, функція за посадою визначальне для такої справи...

Ірина 12:03
Ірина,чому?

Ірина 12:10
Ірина,От у нас Код посади наприклад по класифікації посад якщо для всіх спеціалістів 27-VII-3.А якщо виділити бухгалтера в окрему сім'ю 4-VII-3.От у мене і виникло питання,чи не буде грати роль перша цифра у визначенні посадового окладу.

ГАННА 12:13
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи повертав хтось гроші, які зайво замовили у ПФУ???

123 12:38
ГАННА, повертали

керр 12:51
Ірина, звісно буде грати роль, але невідомо про співвідношення нічого тому передчасно щось говорити)

ГАННА 13:22
123, можете підказати, як Ви це робили??

ГАННА 13:25
Кошти я маю вже на рахунку, я виплачую згідно правильного розрахунку, а залишок повертаю і додаю копію платіжного доручення на повернення?

цнсп 13:28
будь-ласка, на 9:54 може хтось підказати?

Богдан 13:34
Доброго дня товариство, підкажіть принесли на оплату рахунок на лікарські засоби + піпетки, заставити розбити на окремі договори чи може бути 1

Богдан 13:35
Якщо в переліку товарів вказані найменування російською мовою чи можна завернути на виправлення

Бюджетник 13:48
Доброго дня товариство, підкажіть якщо в установі є лазерни диски с ПО,які вже не актуальні,їх можливо списати без утилізації?

123 14:00
ГАННА, порахували скільки повинні повернути. написали лист з поясненням, розрахунки. працівник на наш рахунок (куди приходять кошти від ПФУ) перерахував нам надлишок (з урахуван податків-тобто "грязну". ми повернули цю суму ПФУ. Відправили лист з пояснен та скрін платіжки через звернення в кабінеті.

ВІК 14:12
EVGENIY, нарешті звіт прийнятий! Заковика була в тому, що в тексті "... секції і т. ін." я не поставила пробіл між "т." і "ін." А не можна дати програмістам задачу, щоб у звіті з ЄСВ можна було обирати з класифікатора, а не вносити вручну?

Таня 14:21
цнсп, у нас психолог 10 тар.розряд згідно наказу Мін.соц.політики № 526 від 18.05.2015

Любов 14:26
цнсп, у нас психолог був 7 тар.розряд теж по 526 постанові

цнсп 14:37
Любов, Таня, вірно, але постанова 526 відноситься до ЦСССДМ

Любов 14:39
цнсп, ми керуємося нею та 308 наказом

EVGENIY 14:40
ВІК, можна, і він у нас був але він на стільки величезний що браузер починаю тупити щоб його підвантажити і на слабких компах зависає, там все одно тільки один раз внести і все

ВІК 14:43
EVGENIY, зрозуміла. Дякую! Але бачите, один пробіл має значення. Видає помилку

ГАННА 14:44
123, я ще не виплачувала працівнику, тому думаю може одразу повернути надлишок,і зробити корегуюючу

Ната 14:47
EVGENIY, як колишній казначей скажіть. Якщо не вистачає кошторисних призначень на з-ту, мають додати, і буде не зареєстрована в казначействі. Це буде приховування кредиторської заборгованості ?

EVGENIY 14:49
Ната, це точно погано що не зареєстрована і нарахувати зарплати менше ви ніяк не можете? А потім коли додадуть то нарахуєте більше?

EVGENIY 14:50
Ната, як це призовування це буде кредиторська яка не зареєстрована, і нажаль якщо читати нормативку то така кредиторка не може покриватися з бюджету, в цьому проблема

EVGENIY 14:51
Ната, я знаю установи які щоб викрутитсь навіть строки виплати переносили на 05 число місяця наступного і реєстрували вже в наступному місяці

EVGENIY 14:52
Ната, але мені не відома ваша ситуація, щоб щось порадити

Ната 14:55
Строк виплати по кол.угоді - 1 числа. Якби то було по ЦПД винагорода то перенесли б нарахування. А то зарплата звичайна

EVGENIY 14:56
Ната, працюйте з головним хай додають кошторисні з когось знімуть вам докинуть

Леся 15:06
Якщо працівник відмовляється надати для військового обліку закордонний паспорт чи можна його звільнити?

керр 15:20
Леся, звільнення відбувається з підстав передбачених законодавством... такої підстави не передбачено

Леся 15:51
керр, відповідальна за військовий облік каже, що в теперішній ситуації в країні військовий облік важливіший за трудове законодавство

керр 16:12
Леся, то нехай та відповідальна прочитає де там у Порядку № 1487 передбачено таке))) подумаєш не вказала закордонний, а якщо не має взагалі то що там у дод.5 вимагається вказувати про його відсутність, не вже на облік не візьмуть)

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”