Архів чату за 02.11.2023 чт (84)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:34
Всім привіт)

Оксанка 08:17
Доброго ранку) Гарного всім дня!)

Оксана 08:27
Доброго ранку. В когось працює СДО?

Оксана 08:41
Оксана, Працює. Все добре

EVGENIY 08:43
Доброго ранку, всім гарного дня

лілія 08:44
Оксана, у мене теж не працює, не з'єднує Cisco.

Інна 08:47
лілія, закінчився термін дії сертифікатів Cisco. Ми брали усі токени і флешку, їхали в казну і нам перезаписували, а на флешку скинули новий пароль.

Оксана 08:50
Вчора подзвонили в Казну в них теж нічого сказали не працює.

Світлана 08:56
Ключі, які видані після 14.02.2023 діючі, міняти нічого не потрібно, вони діючі. Все гарно працює.

школа 09:09
Світлана, я міняла ключі у вересні цього року, вчора їздила в казначейство з токенами та флешкою , бо кіско давав повідомлення, що невірний пароль...

Олена 09:10
доброго ранку підкажіть ЄСВ дод.6 Секретар ради ОМС, який код для спец стажу

Світлана 09:23
школа, Ви, скоріш за все, невірно вибирали групу, треба вибирати SDO_VPN3.

Наталія 09:51
Світлана, а пароль новий чи старий? Нас не пускає. Пише помилка логіну

Наталія 09:52
Доброго дня, підкажіть будь ласка впереше стикаюся з таким, ми отримуємо кошти від платних послуг, тепер ми стали платниками ПДВ, як мені поповнити СЕА рахунок ПДВ, для того щоб я могла зареєструвати ПН?

Олена 10:13
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, якщо робітнк у вимушеному простої, але пішов у чергову відпустку і вже у відпустці захворів, чи оплачується лікарняний? На простої ми платимо 2/3 окладу. лікарняні не нараховуємо, продовжуємо оплачувати 2/3. А ось такого випадку ще не було.

Світлана 10:19
Наталія, вводите новий пароль, вибираєте групу, що вище я написала.

Катя 10:20
Чи можна на період відпустки прийняти нову людину?

Світлана 10:21
Наталія, але уважно вводте пароль. У меня був "трешовий" пароль, не відразу його можна було правильно прочитати. Три знаки треба було гадати.

Наталія 10:43
Дякую. "Вибила" в казначействі новий пароль. Все працює.

Тетяна 10:54
У всіх типових проводках з придбання необоротних активів перша проводка Дт 2313 Кт 5411. А які проводки робити якщо придбали (є накладна) КЕКВ 2210, а фінансування ще не дали ???

Тетяна 10:55
Придбали необоротні аетиви (меблі, рахунок 1113). Зареєстрували , а фінансування по КЕКВ 2210 не дали.

EVGENIY 11:00
Тетяна, надходження коштів на рахунок, отримання і оплата за товар це три різні операції

EVGENIY 11:01
Тетяна, 1312 6211 отримали меблі ось ваша проводка отримання меблів

Тетяна* 11:05
EVGENIY, Тетяна правильно задала питання, бо вона не може зформувати внесений капітал, який зявляється тільки після проводки Д5411 К5111

Тетяна* 11:07
Дебетове сальдо по рах5411 якось стрьомно

EVGENIY 11:08
Тетяна*, так краще їх не вводити в експлуатацію якщо коштів не дадуть треба буде повертати

АнДрій 11:08
Олена Романівна, Дякую за поправку (вчора) відносно лікарняних з звіті з ЄСВ.

Тетяна 11:12
EVGENIY, чи казна прийме звітність з залишком по 1312 ?

Тетяна* 11:12
EVGENIY, надєжда уміраєт послєднєй. Хай тоді Д 5411, до січня 2024 року як -небудь та закриє

Тетяна 11:15
EVGENIY, Тетяна*, Типові проводки не продумані лдо кінця- не враховано ралій бюджету (оплати тільки по факту і затримки з фінансуванням) і не враховано вимоги казни при перевірці звітності

EVGENIY 11:16
Тетяна, не бачу проблем в залишку на 1312 це нормально

Марина 11:21
Тетяна, звісно прийме

Олена 11:21
Доброго дня підкажіть як в звіті ЄСВ показати компенсацію відпустки нараховану після звільнення

Тетяна 11:21
Марина, EVGENIY, а внесений капітал як ? Казна хоче щоб він = первісній вартості ОЗ і МНМА

Марина 11:22
Тетяна, та мало що вони хочуть, в звітності відображаються господарські операції а не їх бажання. У вас в балансі і в активі і в пасиві буде ця сума.

Галина 11:23
Марина, а доведіть їм щоб прийняли? будуть повертати, і ще й вищестояща заставить переробляти звітність

Марина 11:24
Галина, доводила.... приймають.

Тетяна 11:24
EVGENIY, а якщо фінансування до кінця року не дадуть ? Як тоді то все показати в річній звітності? Рух капіталу ? рух коштів ?

Галина 11:25
Марина, а є сенс?

Марина 11:26
Галина, для мене є, моє завдання щоб звітність не відрізнялась від обліку. І якщо в мене придбанні ОЗ але не введені в експлуатацію то вони так і будуть на кап. інвестиціях та ЦФ висіти...

Тетяна 11:27
Марина, ну от ми отримали меблі (1113). І що їх до кінця року тримати на складі ?

Тетяна 11:27
бо ніби і профінансують, але коли точно невідомо

Тетяна 11:28
постачальник згідний чекати, питання з обліком і звітністю

Марина 11:28
Тетяна, у вас кредиторка?

Тетяна 11:29
Марина, так, по КЕКВ 2210

Марина 11:29
Тетяна, фінансування не отримали?

Тетяна 11:30
Не отримали, спочатку придбали, зареєстрували в казні, подали заявку на фінансуванняі тиша

Іра 11:30
Може треба було їх на 1812 ставити ? ті меблі і було б з звітами простіше

EVGENIY 11:32
Тетяна, я не розумію ваших питаннь, проводка 1312 6211 нічого з внесеним капіталом не робить в чому проблема? У вас не має ІНМА і не має внесеного капітала формула ваша ніяк не чипається

EVGENIY 11:32
Тетяна, де в проводці 1312 6211, ви бачите рахунок 1113?

Тетяна 11:33
EVGENIY, ну хіба пробувати так , але чи казначейство пропустить вже час покаже

ГАННА 11:38
Колеги підкажіть будь ласка при розрахунку грошової допомоги на оздоровлення за 12 місяців чи враховуються відпускні якщо є в розрахунковому періоді?

Тетяна* 11:38
Тетяна, ну, чому ви так демонізуєте казначєїв??? Ну, вони ж не ідіоти і бачуть, що у вас незавершені капітальні інвестиції - це рядок 1030 балансу, а в пасиві - рядок 1545, то який ще внесений капітал, коли ви НЕ ВВЕЛИ обєкт в експлуатацію?

Олена 11:40
ГАННА, ні

Олена 11:40
Доброго дня підкажіть як в звіті ЄСВ показати компенсацію відпустки нараховану після звільнення

Юлія 11:42
Добрий день. У нас в закладі інвентаризаційні описи робляться окремо по субрахунках. Наприклад на 1113 рахунок є три описи (1113/1, 1113/2, 1113/3). Мене зацікавило, чи потрібно так розділяти? Чи достатньо одного опису, в якому графами відділено субрахунки?

EVGENIY 11:44
ГАННА, ви пробували в екселі рахувати який на сайті? Там же написано про це

EVGENIY 11:45
Юлія, достатньо одного якщо воно все у одного МВО

Наталя 12:03
Доброго дня! Допоможіть з розрахунком. Працівника прийняли у жовтні 2022 року., усічні 2023 мобілізували, а з 1 листопада 2023 розраховується. виплати були тільки у листопаді та грудні 2022 року, як нарахувати компенсацію за невикористану відпустку, та як взагалі розрахувати кількість днів (читаю що дні відпустки йому взагалі не враховуються до ст

123 12:28
Наталя, за жовтень - грудень заробив мін 6 днів

Домініка 12:43
Олена, у дод.1 в к.16 показуємо компенсацію+зп(якщо є), а у к.17 тільки зп, а якщо немає зп то 0

Світлана 12:50
Підскажіть, будь ласка, придбали комплект клавіатура+мишка. Клавіатура вийшла з ладу. Як правильно її списати, якщо входить в комплект з мишкою?

7777 12:57
Наталя, після змін, скоріш так, розрахунковий період січень-жовтень 2023 року, берете його оклад, якщо оклад менше мінімальної з/п, то ставите мінімальну. також враховуйте його зайнятість

Марта 14:08
Доброго дня. Чи може бути школа мистецтв бюджетною установою?

EVGENIY 14:10
Марта, да, на скільки я знаю вони всі бюджетні установи і так

Марта 14:12
EVGENIY, нам ознаку неприбутковості поставили 0048, а якщо бюджетна установа то має бути 0031. Цікаво як у інших школах.

EVGENIY 14:20
Марта, це вам в податковій поставили?

EVGENIY 14:21
Податкова не визначає яка ви установа бюджетна чи не бюджетна, ви ж мабуть до держреєстатора так подали документи

EVGENIY 14:21
Марта, я знаю як мінімум два бухгалтера із шкіл мистецтв всі вони бюджетні установи

EVGENIY 14:22
Марта, у вас рахунок в казначействі відкрито вже? Вас включили в мережу?

Оксана 14:23
Підкажіть з чого складається зарплата медсестри в школі?

Марта 14:45
EVGENIY, так, ми є розпорядниками 3 рівня.

Марта 14:47
Податкова аргументує тим, що ми комунальний заклад і не можемо бути бюджетною установою. Це мабуть до реєстратора треба звернутись

EVGENIY 14:49
Марта, якщо це так то ви сто відсотків бюджетна установа, звертайтесь в податкову щоб вас виправили а то не здасте звіт ЄСВ

EVGENIY 14:49
Марта, да може реєстратор наплутав щось

Марта 14:58
EVGENIY, дякую

we 15:33
Оксана, обов'язкові виплати - оклад, доплата до мінімалки та надбавка за вислугу. За певних умов можлива доплата за деззасоби та надбавка за складність.

Наталя 15:35
7777:

Наталя 15:38
7777: так я читаю ,що для ЗСУ стаж для заробляння щорічної основної відпустки не рахується тільки для тероборони рахують

Наталя 15:40
7777: тобто я думаю, що відсутні і дні і середній заробіток . ДЯКУЮ Вам що відгунулися

123 16:23
Добрий день. отримали благодійну допомогу. Крім акта введення в експлуатацію, який ще акт потрібно? Акт приймання передачі отримали від благодійників.

Олена 16:26
Домініка, це ж компенсація за прошлий період, працівник звільнився (секретар керівника) і прийнятий як посадова особа

Олена 16:31
Домініка, а в дод 4 ЄСВ як ставити цю компенсацію після звільнення?

EVGENIY 17:01
Олена, треба визначитись виплата і нарахування це різні речі, якшо и вчасно не виплатили це одне, але ваш обов'язок нарахувати і в звіті ЄСВ показують нарахування а не виплату, а якщо ви і нарахували після звільнення це вже третя історіяя

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”