Архів чату за 08.11.2023 ср (79)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина:
07:47 Всім привіт)

Оксанка:
08:29 Доброго ранку))

Людмила:
08:41 Доброго ранку! Гарного продуктивного дня всім!

Новенька:
08:47 Підкажіть будь ласочка,розрахову. мат.допомогу на соцпобут,виникло питання:чи враховується мат.допомога на оздоровлення в середню з/п?

EVGENIY:
08:59 Новенька, Ні

EVGENIY:
08:59 Доброго ранку, всім гарного дня

олена:
09:00 Підскажіть чи потрібно подавати для лікарняного в ПФ довідковий звіт чи ні?

Наталя:
09:02 Добрий день, чи є якась доплата логоподу , який працює у лицеї,якщо з"явилась дитина, з вадами розвитку (індівідуальне навчання)

Оксана:
09:18 Доброго дня. Як зняти квартиру з обліку, у 18 році проведено індексацію та щороку нараховувалась дооцінка 2%. Також є залишкова вартість. Люди приватизували. Які бухгалтерські проведення для зняття з обліку. Дякую за відповідь.

we:
09:21 олена, якщо в розрахунковий період потрапляє місяць, який не охоплений звітом, то потрібно

Олена:
09:32 Дякую

we:
09:33 Наталя, є доплата за роботу в інклюзивних класах 20% та підвищення посадового окладу за роботу з такими дітьми 20%

Надя:
09:34 Добрий день. Не підкажете нам заплатили за аспірантуру фіз. лице в плані рахунків по доходу який рахунок?

EVGENIY:
09:48 Надя, вам це кому? Заплатили куди? Ваше питання як шифровка , це ваші платні послуги?

Юлька:
09:52 розділові знаки таки внесли б ясність)

ГАННА:
10:02 Скажіть будь ласка відшкодування відрядних витрат за добові має бути за 3 дні тобто 900 грн, залишок кошторису 750,як бути оплатити за 2 дні 600,00 чи 750 ???

Надя:
10:08 EVGENIY, заплатили науковому Інституту. У нас зявилися платні аспіранти

EVGENIY:
10:14 Надя, Нарахували плату 6414 7111, отримали плату 2313 6414

ФСН:
10:18 ГАННА, збільшуйте кошторис. або оформлюйте лише 2 дні

Надя:
10:19 EVGENIY, Дякую

ГАННА:
10:22 ФСН, кошторис навряд чи збільшу тому закрались якісь сум ніви

ФСН:
10:23 ГАННА, якщо було харчування, то може викрутитеся, щоби було 3 дні.

школа:
10:39 Добрий день. Є вільні кошти по 2273 (відшкодування), хотіла б збільшити суму договору (прямий) за рахунок відновлення, але казна каже, що в договорі мало би звучати сума договору із них за рахунок орендарів, в договорі цього не прописано (орендарі зявилися з вересня). Чи можна ще якось збільшити суму договору за рахунок відновлення?

Юлія:
10:47 Доброго дня. Підкажіть чи існують окремі програми для ведення ОЗ? Тому що у нас ведеться в екселі, а це доволі незручно.

EVGENIY:
10:52 Юлія, мені здається все з точністю навпаки в екселі повинно бути зручно якщо мова тільки про ОЗ, весь бухоблік в екселі не зручно а лише ОЗ це саме зручне що ви можете собі уявити

Оксана:
10:56 Доброго дня. Як зняти квартиру з обліку, у 18 році проведено індексацію та щороку нараховувалась дооцінка 2%. Також є залишкова вартість. Люди приватизували. Які бухгалтерські проведення для зняття з обліку. Дякую за відповідь.

EVGENIY:
10:59 Оксана, пункт 1.31 https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... brahubkiv/

EVGENIY:
10:59 Оксана, і пункт 1.32

Олена:
11:10 Добрий день.Працівника приймаємо 08.11, 09.11 реєструємо в казначействі аванс. Чи потрібно нараховувати новоприйнятому працівникому аванс?

Марина:
11:15 EVGENIY, будь ласка ще раз посилання на всі бланки інвентаризації!

Бухгалтер:
11:16 Олена, доброго дня, нараховувати аванс потрібно.

ВАлентина:
11:16 Марина:А самій зайти на вкладку бланки?

Олена:
11:19 Бухгалтер, дякую!

EVGENIY:
11:20 Марина, https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... zatsiyi-v/

Юлія:
11:44 школа, договір зареєстрований по одному КПКВК? Можна перекинути, якщо є економія. У нас без проблем відновлення саджаємо назад і нічого в договорі не прописано

Наталія:
11:54 Доброго дня! У всіх працює СДО?

Анна:
12:07 працює

школа:
12:11 Юлія, так, по одному. Прорахувала до кінця року скільки потрібно коштів для проплати і зняла д.у. деяку суму договору. Є відшкодування, думала в грудні заплачу наперед. Щодо договору , якщо ви сплюсуєте свої акти проплати, то вийде сума більша ніж у договорі (якщо збільшували юридичні за рахунок відновлення), якось так...

цнсп:
12:18 Добрий день. Чи плануємо на 2024 рік індексацію? якщо так, то яку суму. якщо базовий місяць грудень 2021 року?

EVGENIY:
12:23 цнсп, а хто вам сказав що базовий буде грудень 2021? Стаття 38 проекту ДБ на 2024 визначає всім базовий місяць січень 2024 року

Марина:
12:26 EVGENIY, а де там написано що базовий? розпочати нарахування з січня 2024..

цнсп:
12:45 EVGENIY, можливо базовий і змінять, але ж є заморожені суми???

Ольга:
13:30 Доброго дня, колеги підскажіть до з/п застосовується пільга на дітей, дитині у листопаді 20чила виповнюється 18 років. Пільгу застосовувати у листопаді чи до кінця року ( колега із іншої установи так застосовує).

Олена:
13:34 Роз'ясніть, будьласка наш приклад.Працівник прийнятий на роботу 1 грудня 2022 року йому виплачена зарплата за 22дн. в розмірі 22000.00 гривень+премія за рік в розмірі 10000,00 гривень. В липні 2023 року іде в відпустку на 10 к.дн., підскажіть будьласка як розподілити премію для відпустки, на яку кількість днів треба поділити премію.

Валентина:
13:35 Олена:Проставте її в таблицю і воно розіб'є її само

Наталія:
13:36 Ольга, по законодавству до кінця року

Валентина:
13:37 Олена: Так липень вже пройшов :))

EVGENIY:
13:40 Марина, там саме про це і написано читайте уважно, вся стаття 38 це саме про це

Ольга:
13:41 Наталія, а де можна почитати розяснення

EVGENIY:
13:44 цнсп, не має ніяких заморожених сум

Тетяна:
14:01 Доброго дня! Будь ласка розясніть мені, як потрібно зробити правельно. Дитяча музична школа комендирувала в неділю вчителів з дітками на конкурс , як правильно в табелі ставити ВД чи ні, (проплата не відбувається так як це вихідний день!) якправильно наказ написати

Марина:
14:04 EVGENIY, Доброго дня. Підкажіть чому на сайті не можна зайти в обране? я натискаю, а нічого не вікривається

EVGENIY:
14:19 Марина, я в себе спробував то заходе в мене там є меморіальні ордери та кореспонденція, напишіть ось тут https://buhgalter.com.ua/support/ може у вас браузер не той або ще щось, вони допоможуьб

EVGENIY:
14:20 Марина, спробуйте додати щось в обране в новині любій зірочку зверху натисніть, або може оновіть сторінку

Марина:
14:38 EVGENIY, ооо.. і в мене пусто((((

EVGENIY:
14:43 Марина, так може ви нічого не додавали в обране тому і пусто

Марина:
14:50 EVGENIY, та так)))) в мене там купа всього)))))))

О.В.:
14:55 Чи можна оформити вхідв "Е-звітність" под ключами Приватбанку файловий ключ???

1234:
15:03 Прийняли на роботу водія (оклад 3565) з 01.11 та прибиральницю (оклад 3541) з 07.11. надбавок поки не буде. Доплачувати до мінімалки лише водію (тк повний місяць) а прибиральн. пропорційно чи їй не доплачувати?

Валентина:
15:05 1234:пропорційно

1234:
15:06 Валентина, дякую

Ірина К:
15:11 Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як в програмі РМ мережа набрати платіжку повернення коштів до бюджету? Раніше спрацьовувало натискання клавіш ctrl+H, зараз не реагує чомусь...

Тетяна:
15:26 Добрий день. Підкажіть будь ласка який строк зберігання періодики в бюджетній установі (наприклад журнал "Бюджетна бухгалтерія"), якщо немає бібліотечних фондів.

ВІК:
15:26 EVGENIY, Марина, в мене теж нема нічого в обраному, хоч мало б бути...

Ірина:
15:27 Допоможіть розібратися. Якщо установа знаходиться на стадії реорганізації, правонаступник є. Працівники будуть переведені до правонаступника на протязі двох місяців. Одна працівниція в цей час виходить на лікарняний по вагітності та пологам. Як бути бухгалтеру. Чи правомірно нарахувати їй лікарняний на 126 днів наперед??

EVGENIY:
15:32 ВІК, а спробуйте вийти з сайту і заново зайти

EVGENIY:
15:34 ВІК, якщо проблема є з Обраним то напишіть про неї ось сюди support@id.factor.ua

Валентина:
15:37 Ірина:Лікарняний наданий ВАМ.От і нараховуйте згідно лікарняного,який є

Юля:
16:14 Доброго дня! може хто знає по якій постанові платять зараз мобілізованому працівнику?

EVGENIY:
16:25 Юля, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... tsivnikam/

Юля:
16:27 Дякую

ВІК:
16:28 EVGENIY, дякую! допомогло

Дар'я:
16:35 Доброго дня, допоможіть, чи можна в программі фіндокументи зробити структуровану форму платіжної інструкції? дякую

EVGENIY:
16:36 Дар'я, не існує такої форми ))

EVGENIY:
16:37 Дар'я, є структуроване призначення платежу

EVGENIY:
16:38 а форма Платіжної інструкції вона одна і не залежить від того яке у вас призначення платежу структуроване чи не структуроване

Дар'я:
16:39 EVGENIY, дякую

Вікторія:
16:39 Добрий день.Підкажіть ,чи зтягується борг за виконавчою постановою з перших п'яти днів лікарняного,які оплачує підприємство

Кароліна:
16:52 Добрий день! Підкажіть, чи компенсується підприємству нарахований ЄСВ на доплату співробітникам за роботу у зоні відчудження.(постанова 831 від 10.09.2008)

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”