Архів чату за 13.11.2023 пн (47)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина:
07:44Всім привіт)

Оксана:
07:53Добрий ранок!

Марина:
08:05В якому бланці інвентаризації відобразити кап. інвестиції? Не фінансові бланк такий є в інвентаризації а саме ОЗ, які не введені в експлуатацію?

Оксанка:
08:07Доброго ранку всім )

EVGENIY:
09:02Доброго ранку, всім гарного дня

EVGENIY:
09:05Марина, в тому ж де ОЗ здається

Марина:
09:19EVGENIY, Дякую.

Інна:
09:19Чи треба розбивати субрахунок 1014 на два, наприклад 1014.1 та 1014.2 - це придбання за рахунок загального та спеціального фонду?

натли:
09:25доброго ранку.евгеній підкажіть.отримуємо велосипеди.будуть видані соцробітникам для використання в роботі.чи можливо заключити з ними я кийсь договір чи оформити це якимось іншим чином,щоб вони за них відповідали,тому що з минулими велосипедами ціла біда була.їх переодично крали а робітникам метелики.

EVGENIY:
09:58Інна, і що це вам дасть? Це ваше право, але не обов'язок, до того ж спецфонди бувають різні

Олена:
10:14натли, заключіть договір про матеріальну відповідальність, потім утримаєте із зарплати вартість велосипеду згідно законодавства. І взагалі в цивільному кодексі сказано, що працівники зобов'язані дбайливо ставитися до майна установи

Катя:
10:22Доброго раннку! Допоможіть в такому питані. Працівник в листопаді іде у відпустку з грошовою допомогою. З жовтня 2022 -тепер.час відпустка без збереження заробітної плати, але в кінці лютого бере відпустку щорічну на 15 к.д., як розрахувати грошову допомогу з посадового окладу, але нижче мінім.з/п? а відпускні розраховуємо з 15к.д.відпус ?

Іван:
10:42Добрий день! У кого було відшкодування нестачі, що робили з грошима?

Олена:
10:46Добрий день, колеги підкажіть при розрахунку мат допомоги коли працівник півмісяця був на простої а пів працював брать цей період чи ні?

ВІК:
11:16Доброго дня! Колеги, ви переробляєте повідомлення про виплату лікарняних з початку року?

ФСН:
11:49ВІК, ви про що?

ВІК:
11:51ФСН, в пенсійному казали, що всі повідомлення за цей рік, які були подані в паперовому варіанті (сканкопії) треба переробити на електронні

ФСН:
11:52ВІК, не чула такого. А "нариватися" не хочу.

ВІК:
11:52ФСН, всі заявки мають статус оплачено, але як зайти на кожен лікарняний, то там пише "не виплачено 2

ФСН:
11:57ВІК, у мене Оплачений

Олена:
11:59Доброго дня! Щось знову каша..

Олена:
12:01Прийнято 10.05.23 звільнення 05.11.23. компенсація за фактично відпрацьовані місяці чи за 10 місяців по мін зарплаті. В людини є зарплата за повні 5 місяців...

натли:
12:04Олена, на 10,14 дякую.можливо є якісь матеріали по цьому поводу.договір такий смий як з мво заключаємо?

Галина:
12:25в казні в платіжках по податках структурузованих заповнюємо лише тип і додаткову інформацію

Оксана:
12:31Доброго дня, підскажіть будь ласка, коли працівник пише заяву на виплату компенсації за не відбуту відпустку за 2021-2022, розрахунковий період беремо з 01.01.2023 року?

керр:
12:35Оксана, так

Ірина:
12:40Вітаю! чи є в когось бюджетний запит в ексель?

Марина:
12:55Ірина, в АІС місцеві бюджети не робите?

оксана:
13:27Доброго дня, коли проводиться інвентаризація у 2023 році?

EVGENIY:
13:36Ірина, https://buhgalter.com.ua/blanks/blanki-koshtorisu/ як і любий бланк от не повірите є в бланках

EVGENIY:
13:36оксана, у кожного по різному, як в наказі написано так і роблять

Анна:
14:05Доброго дня шановні колеги, поділіться досвідом. Відділ освіти надає об'єднану звітність під своїм кодом ЄДРПОУ, в якій включені працівники навчальних закладів (заклади зареєстровані, як окремі юридичні особи). А як звітуєте Ви?

натли:
14:15скажіть,чи всі роздруковують юридичні фінансові і платіжні під мо?чи лише виписку з рахунку з сдо?

Домініка:
14:15Анна, також так звітуємо.

Анна:
14:20Домініка, у Вас останнім часом не виникають проблеми з отриманням електронних лікарняних? в наш кабінет почали надходити лікарняні як на сумісників

Домініка:
14:27Анна, поки що не було таких випадків

Анна:
14:43Домініка, дякую

Юлька:
14:46ПФУ слізно просить на їхньому порталі сформувати всі повідомлення з початку року, які я носила їм в паперовому вигляді.(Я так розумію, вони їх нікуди собі не вносили) Але мабуть на порталі ця функція досі до толку не налаштована: крім того, що довго грузиться, сформовані три дні тому повідомлення переглянути не можна - "Дані не знайдено"

Юлька:
14:47може тільки в мене так??

Світлана:
14:48Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо в колективі працює три працівника (керівник, бухгалтер та спеціаліст), як створити постійну комісію по списанню матеріальнтх цінностей, чи може керівник бути головою комісії?

ВІК:
14:53Юлька, в мене теж так само

Інна:
15:03Анна, взагалі то це неправильно. У людей трудові відносини оформлені з конкретним навчальним закладом зі своїм ЄДРПОУ. У прцівників можуть бути проблеми з оформленням на пенсію. А електронні лікарняні Ви як замовляєте під яким ЄДРПОУ?

Галина:
15:13Чи може підписати паперовий акт в.о.керівника, якого не вказано в картці зразків підписів в казначействі?

Галина:
15:14На дату складання акту керівника не було на роботі, але коли буде реєстрація в казначействі то він вже буде

Домініка:
15:38Галина, не може, тому що немає в картці зразків. Мені звичайний лист не прийняли за тією ж причиною

Еллена:
15:44натли, я роздруковую все: юридичні та фінансові - окрема номенклатура, а платіжки - під м/о 2 або 3, так, впершу чергу, зручніше нам - "видно" всі операції, що за чим і коли робилось (друку на звороті того документу, що робила у програмі, щоб не "розводити макулатуру")

Світлана:
16:36Добрий день підкажіть чи може заступник директора отримувати надбавку за введення військового обліку?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”