Архів чату за 15.11.2023 ср (95)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10309
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина: 07:39
Всім привіт)

Оксанка: 08:10
Доброго ранку)

Любов: 08:17
Всім гарного і спокійного дня, колеги.

Марина: 08:29
Любов, навзаєм)

Ксюшка: 08:38
доброго ранку. як здійснити платіж за товар якщо фоп не має ІНН? десять нулів ставимо - не пропускає. дякую.

Наталя т-ц: 08:57
Ксюшка, ми ставили 10 девяток 9999999999.

Наталя т-ц: 09:00
у когось і 6 девяток пропускало

оля: 09:12
Доброго дня! Дівчатка, підскажіть чи зберігається з\п коли людина іде у відпустку як учасник бойових дій?

EVGENIY: 09:22
Доброго ранку, всім гарного дня

Оксана: 09:57
Доброго дня у звіті про використання коштів чи повинна підзвітна особа підписуватись на першій сторінці у рядку "З розрахунком ознайомлений:фізична особа-платник податків (підзвітна особа). ДЯКУЮ

натли: 10:02
EVGENIY,можливо ви вже щось мені может сказати про мої велосипеди?

EVGENIY: 10:10
натли, я вам вчора відповів

1234: 10:10
головний спеціаліст буде виконувати обовязки вакантної посади керівника цього відділу. чи встановлюється надбавка 50% від окладу керівника? і на який термін? три місяця?

Ольга: 10:18
Доброго дня, коли друкуємо з ПЗ "Фіндокументи" довідку про зміни до кошторису Вид бюджету - місцевий, а нам необхідно змінити назву на обласний, чи є така можливість?

Оксана: 10:21
Доброго дня у "Звіті про використання коштів/ електронних грошей, виданих на відрядження" чи повинна підзвітна особа підписуватись на першій сторінці у рядку "З розрахунком ознайомлений:фізична особа-платник податків (підзвітна особа). ДЯКУЮ

EVGENIY: 10:21
Ольга, в нашій країні згідно бюджетного кодексу два бюджети місцевий і державний

EVGENIY: 10:22
Ольга, є поряок обслуговування держбюджету і місцевого і не існує інших порядків , саме тому і не існує

Ольга: 10:23
Дякую за відповідь

Люсія: 10:31
Добрий день! Підкажіть будь ласка може когось порадите, треба медсестер навчити складати меню витрачання продуктів

Іра: 10:40
Дані про страховий стаж працівників з ПФУ я можу брати, для розрахунку лікарняного?

Ірина: 10:45
Іра, а у Вас з'являються такі дані?

Ірина: 10:46
Іра, я пробувала через запит вибрати стаж для працівника, але відобразився лише час, коли вона працювала в нашій установі

ЛЕСЯ: 10:47
Доброго дня! чи потрібно дозвіл від вищестоящої установи на списання автомобіля, якщо баланосова вартість більше 50 тис.грн.? Дякую

натли: 10:50
EVGENIY, на 10,10 бачила лише цеEVGENIY: 16:39натли, я бачив ваше питаня але відповісти на нього ось так одразу не можу

EVGENIY: 10:54
ЛЕСЯ, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... vlasnosti/

Іра: 10:59
Ірина, так, з'являються. Але відрізняються від тих даних, що подають директори шкіл

Marina: 11:08
Доброго дня. Підскажіть будь ласка чи працює сайт ПФУ? не можу зайти...

Оксанка: 11:12
Добрий день. Підкажіть, структуру платіжки з 1 грудня 2023 р. як заповнити фактичного платника? Це необхідно буде оновлювати PM, коли будуть оновлення ?

ЛЕСЯ: 11:13
EVGENIY, дякую

Катя: 11:13
Marina, працює

Marina: 11:17
Катя, Дякую

Оксана: 11:37
Доброго дня у "Звіті про використання коштів/ електронних грошей, виданих на відрядження" чи повинна підзвітна особа підписуватись на першій сторінці у рядку "З розрахунком ознайомлений:фізична особа-платник податків (підзвітна особа). ДЯКУЮ

Міра: 11:38
Оксана, Добрий день, підкажіть а підпис бухгалтера там треба?

Оксана: 11:50
Міра: треба

Оксана: 11:51
Міра: є рядок головний бухгалтер(особа, відповідальна за ведення бухгалтерського обліку) - де підписує бухгалтер

Андрій: 11:54
Зіпсулися батареї опалення. ЧИ можна прибдати їх за КЕКВ 2210 ? Заміна буде здійснюватися власними силами (не кап ремонт)

EVGENIY: 11:56
Андрій, "не чи можна", а нужно по 2210

Андрій: 12:02
EVGENIY, вони будуть йти як буд матеріали (запаси) ? Списувати просто як для використання під часремонту власними силами?

EVGENIY: 12:10
Андрій, да як запаси (запчастини мабуть) і списуються під час встановлення

Міра: 12:13
Оксана, дякую

1234: 12:19
знову зникла можливість надавати повідомлення про виплату коштів через кабінет ПФУ? чи тільки у мене :)

Бух.ЦНСП: 12:19
EVGENIY, Євгенію-ви геній і чарівник всезнаючий :) Допоможіть,можливо вже таке питали...відповідно до спільного наказу Мінсоцпраці і Мінохорони №308/519 п.5.11 -мене цікавить матеріальна:чи можна надати крім зодоровчих ще і на соц-побут.вирішення(чи може вони в сукупності не можуть перевищувати посадовий оклад на рік???)Будь ласка))

OLi: 12:20
1234, сьогодні подавала, працює

1234: 12:22
OLi, обираєте заявку і повинні бути якісь посилання на повідомлення? таке бачила раніше. а зараз зникло

OLi: 12:25
1234, а коли прийшли кошти по заявці?

1234: 12:29
в понеділок...вже роздали

OLi: 12:31
1234, , пізніше активується віконце для подачі звіту. в мене 8.11 зайшли кошти сьогодні тільки стала активна функція

1234: 12:32
OLi, добре, почекаю...дякую

керр: 12:37
Бух.ЦНСП, п.5.11 мова йде про одну матдопомогу в розмірі окладу, а як її назвете то вже вирішуєте самостійно...

Бух.ЦНСП: 12:47
керр, дякую, що відгукнулися))ніби і зрозуміло, а керівництво хоче ще виплачувати працівникам НЕЦІЛЬОМУ матеріальну(в розмірі, який не оподатковується)чи таке можливо???

керр: 13:09
Бух.ЦНСП, у Вас там що не відмовились від цього наказу, чи у Вас бюджетна установа і далі

Бух.ЦНСП: 13:11
керр, бюджетна))а що умови оплати праці можуть бути інші в такихустановах?

керр: 13:15
Бух.ЦНСП, хто КНП і тільки на "грошах" НСЗУ, то може бути по іншому самостійно встановлюють, і може бути дві матдопомоги, а для бюджетників, тільки якщо така передбачена законодавством...

Наталя т-ц: 13:36
Бух.ЦНСП, так в 308 нема матдопомоги на соцбут

Наталя т-ц: 13:37
на оздоровлення до щорічної ще можна якщо в колдоговорі прописано

Яна: 13:39
Доброго дня. Благаю допоможіть. Наше підприємство знаходиться в зоні бойових дій. На тій неділі був відсутній інтернет, сьогодні тільки з'явився. не подали звіт з ЄСВ. Як тепер його подати, як уточнюючий?

Оксана: 13:42
Доброго дня у "Звіті про використання коштів/ електронних грошей, виданих на відрядження" чи повинна підзвітна особа підписуватись на першій сторінці у рядку "З розрахунком ознайомлений:фізична особа-платник податків (підзвітна особа).рядок головний бухгалтер(особа, відповідальна за ведення бухгалтерського обліку) - де підписує бухгалтер ДЯКУЮ

Наталя т-ц: 13:43
Яна, начебто для таких територій відповідальності нема,можна здати все протягом 60 днів з моменту припинення дії воєнного стану.

Наталя т-ц: 13:44
можете здавати,коли є можливість

Оксана: 13:44
Доброго дня у "Звіті про використання коштів/ електронних грошей, виданих на відрядження" чи повинна підзвітна особа підписуватись на першій сторінці у рядку "З розрахунком ознайомлений:фізична особа-платник податків (підзвітна особа) ЧИ ПОВИННА ПІДПИСУВАТИ ПІДЗВІТНА ОСОБА.ДЯКУЮ

АнДрій: 13:48
Підкажіть, будь ласка, як прописати у платіжці придбання автомобільного мастила для шкільного автобуса, аби поскоріше оплатились? Дякую.

Яна: 13:49
Наталя т-ц, дякую

Юлія: 13:56
Доброго дня. Чи веде хтось з музичних шкіл облік у Fit-бюджет. Цікавить чи там реалізовано 15 м/о, такий, щоб підійшов для нашої специфіки? Тому що батьківська плата в екселі. 500 учнів, 70 викладачів, є групові та індивідуальні уроки.

Юлія: 13:57
Точніше, щоб була книга для плати синхронізована з 15 м/о.

EVGENIY: 14:00
Юлія, таке стоїть в планах на розробку, бухоблік це не тільки 15 мо, в фіт бюджеті є 15 мо і його можа вести

Галина: 14:06
Дата виплати лікарняних в повідомленні про виплату -це дата зарахування банком на картки чи дата проплати платіжки з казначейства на банк ?

EVGENIY: 14:06
Юлія, от ви зараз пишите книга по оплаті? Що це за книга така? Яким документом затверджена?

Людмила: 14:08
Підкажіть будь ласка відображення в бух обліку утримання та повернення в бюджет надміро нарахованої зарплати за минулий рік

Олена: 14:21
Добрий день, підкажіть, будь ласка, в об"єднаному звіті працівнику, який цілий місяць перебував на лікарняному, донарахування ЄСВ до мінімалки показала з кодом категорії 1, чи потрібно було 29?

Юлія: 14:22
EVGENIY, не затверджена. Але ми книгу ведемо на папері😌бо в Exel не дуже зручно. В ній на кожного з 70 викл. заведено сторінку. На ній поіменно учні. По кожному учню окремо нарахування доходів, оплата та залишки, а потім загальні цифри переносяться у 15. В одного викл. може бути два різних інструмента, відповідно різна ціна. А ще пільги 50 і 100%.

EVGENIY: 14:24
Юлія, от як розробники будь якого софта можуть знати що ви вигадали якусь книгу і тепер її ведете, і ви шукаєте що така книга буде зроблена в програмі але ж як ви собі таке уявляєте якщо існування цієї книги відоме тільки вам

Оля: 14:25
АнДрій, придбання пально-мастильних матеріалів

Л.В.: 14:26
Галина, дата зарахування на картки. А у Вас виходить подать повідомлення по-новому ? У мене на картку зараховано ще 10.11, а коли хотіла подать повідомлення сьогодні - стоїть статус " не виплачено". Людина вже ті гроші використала, що значить " не виплачено" ? І що треба мені ще зробить, щоб було " виплачено " ?

Юлія: 14:26
EVGENIY, що цікаво усі мої колеги (Вінниця) ведуть таку книгу. Таке точно було вигадано не мною) Лише вони ведуть в екселі.

EVGENIY: 14:26
Юлія, не знаю наіщо ви ведете на папері, я впевнений що в екселі буде зручніше, я можу вам з екселем допомогти якщо вишлите хоча б фотки вашої книги ))

Оля: 14:27
Олена, донарахування ЄСВ код 13

we: 14:28
Олена, код 29

EVGENIY: 14:29
Юлія, спросіть у колег може ця книга все ж таки була затверджена чимось навіть якщо СССР то все одно цікаво буде подивитись

Олена: 14:36
we, дякую,тоді потрібно подавати уточнюючу, чи це не суттєво

we: 14:42
Олена, на мою думку, не суттєво. Головне доплатити до мінімального ЄСВ.

Ірина: 14:42
Підкажіть: інформацію про відпустки без збереження для пенсійного хто має подавати? бухгалтерія чи кадри?

Ірина: 14:42
Особливо за періоди до 1990 року

we: 14:44
Ірина, що маєте на увазі для пенсійного?

EVGENIY: 14:44
Ірина, і мені цікаво

Олена: 14:48
we, велике дякую

Таня: 15:14
Який буде базовий місяць для індексації в омс на 2024р.

EVGENIY: 15:14
Таня, січень 2024 а може грудень 2023 я ще так і не зрозумів, але точно один із двох цих

Таня: 15:15
Так підняття окладів було в серпні 2021р.

EVGENIY: 15:16
Таня, стаття 39 Закону про ДБ на 2024 по іншому думає

Ірина: 15:33
EVGENIY, we, для нарахування пенсії, коли пенсійний хоче такудовідку

EVGENIY: 15:34
Ірина, я подумав що пфу новий звіт вигадало

we: 15:38
Ірина, тоді логічно кадри

керр: 15:39
Таня, проект каже що обчислення індексу проводити наростаючим підсумком з 1 січня 2024, в тому розміні, що раніше знали як "базовий місяць" то це буде грудень 2023 р.)

Лілія: 15:57
На порталі ПФУ з'явилась можливысть для подання відомостей про належність до професійних спілок та до осіб з обов’язковим медичним оглядом. Чи обов'язково це роботи? Чи є штрафи за неподання?

EVGENIY: 16:02
керр, а чому не січень 2024?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”