Архів чату за 17.11.2023 пт (69)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:53
Всім привіт)

Людмила 08:22
Доброго ранку!

EVGENIY 08:28
Доброго ранку, всім гарного дня

1234 09:27
доброї п’ятниці! :))

Наталія 09:46
Доброго ранку. Допоможіть розібратися. робітник на лікарняному майже три місяці, лікарняний з одним номером. Від учова відкрито лікарняний з іншим номером. Мені знову потрібно нарахувати п'ять днів за рахунок підприємства?

Інна 09:50
Наталія, так, це новий страховий випадок

ФСН 09:50
Наталія, так

1 09:53
Доброго дня! Якщо працівника прийнято на роботу 03.05.2023 року, а в листопаді 2023 року йде в відпустку, який розрахунковий період беремо для нарахування відпускних?Червень-жовтень?

керр 09:56
1, 06.23-10.23

Олена 10:39
Доброго дня) Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно подавати повідомлення про виплату лікарняних з січня 2023 року через портал, якщо вони були вже подані рекомендованим листом з повідомленням?

Оля 10:40
Олена, так потрібно.

Олена 10:41
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, рахунок для обліку вкладишів до трудових книжок?

Марія 10:45
Доброго дня, чи буде індексація зарплати в 2024 році для бюджетників при ЄТС?

цнсп 10:45
Марія, нам сказали не планувати

Марія 10:47
ЦНСП- ви плануєте напруженість для соц робітників замість доплати до МЗП?

EVGENIY 10:52
Марія, це навіть екстрасенси не зможуть сказати, звідки нам зараз знати яка інфляція буде в наступному році?

Любов 10:59
цнсп, наш фінвідділ скзав проставти у плані "якусь" цифру. Тому поставили "зі стелі", аби було

Оксанка 11:22
Оля, це всі повідомлення про виплату коштів потрібно продублювати чи зробити 1 повідомлення? Якщо наприклад в мене їх з початку року 4 шт.

Людмила 11:26
Як можливо оформити передпалату на 2024 рік бюджетній установі ?

Людмила 11:27
Надішліть будь ласка договір

Оксана 11:28
Оля, доброго дня, а де офіційно написано, що подавати повідомлення треба за всі лікарняні 2023 року?

Оля 11:30
Оксана, особисто телефонували з пенсійного фонду і сказали це зробити і є роз'яснення на сайті ПФУ

Оксанка 11:31
Оля, дякую, вже знайшла роз'яснення

Оля 11:33
Оксанка, до кожної заявки система формує повідомлення, потрібно лише вказати дату виплати. Займає не багато часу за умови що не висне система

Оксанка 11:33
сат ПФУ висить як завжди)

Д 11:37
Оксанка, підкажіть, а де знайшли роз'яснення,що треба за весь рік подати у ел.формі? на саті ПФУ неможу знайти

Галина. 11:39
Добрий день. Підскажіть де можна почитати за повідомлення про виплату лікарняних на свйті пенсійного. Дякую.

Олена 11:40
Підкажіть, будь ласка, тепер підписка на ваш сайт 50 грн. буде списуватися автоматично замість 30 грн. чи треба заново замовляти?

EVGENIY 11:45
Олена, якщо ви не відмовлялись від 30 грн то так і буде списувати 30 грн

Д 11:46
Галина., знайшла. можливо цю ссилку не можно тут писати,але це ж офіційне джерело https://www.pfu.gov.ua/tr/286862-formuv ... ym-osobam/

EVGENIY 11:46
Д, посилання на державні ресурси тобто в зоні ГОВ.УА не заборонені

Д 11:48
EVGENIY, тоді все добре, нічого не порушила )

EVGENIY 11:49
Д, я вже і новини зробив завдяки вам https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... u-koshtiv/

Олена 11:54
EVGENIY, я не відмовлялася від підписки за 30 грн, проте далі мене не пропускає, просить заплатить зараз 50 грн

Оля 11:55
EVGENIY, Д, дякую вам. А є якісь терміни, в які треба подати повідомлення за весь 23 рік?

EVGENIY 12:01
Олена, просто увійдіть АВТООРИЗУЙТЕСЯ з того акаунту по якому платили ті 30 грн або напишіть ось тут https://buhgalter.com.ua/support/ вам там допоможуть

EVGENIY 12:02
Оля, нічого ПФУ не написав про це

OKSANA 12:37
як відмовитися від підписки на 30 гривень бо нікуди не пускає вже

NOP 12:51
Добрий день.Колеги,підкажіть ,як зайти в стару версію СДО ?

Тетяна 13:04
EVGENIY, є питання по відомості включення премій в розрахунок відкпускних. Користуюсь вашим файлом, але щось не виходить...куди можна зробити скрін?

ФСН 13:05
NOP, http://sdo.treasury.gov.ua/ibank/login.aspx?lang=UK

NOP 13:08
ФСН,Дякую,але пише ,що немає доступу до сайту

Таня 13:22
Доброго дня! А коли повідомлення роздруковувати? Який статус?

цнсп 13:25
Марія, так, але без доплати до мзп виходить у тих, хто має вислугу 20 і 30%

EVGENIY 13:54
Тетяна, вишліть мені на пошту не скрін а заповнений файл і опишіть що не виходить або що не так budgetglavred@gmail.com

Ksenia 14:01
Таня, зліва, нижче під заявками є повідомлення(пошук), стаєте і завантажуєте

ВІК 14:02
Ksenia, Таня, але в той день, коли сформовано повідомлення, його ще не видно. Аж на наступний день

Ksenia 14:12
ВІК, я друкувала в той самий день, навіть кілька повідомлень

ВІК 14:19
Ksenia, а я мучилась-мучилась і ніяк... Аж на другий день

Таня 14:19
Ksenia, а який статус? Прийнято?

Ksenia 14:22
Таня, прийнято і по людях пише, що виплачено

Таня 14:23
Ksenia, дякую

ФСН 15:02
NOP, 13,08 треба підключитися через Циско зі старим паролем.

Галя 15:07
Договори на є-дату внесені і підписані з початку року,чи можна внести акти і накладні з початку року і підписати

Ksenia 15:12
Галя, краще пізно ніж ніколи

Галя 15:21
Дякую

бухгалтер 15:48
Доброго дня, друзі...роздруковую Довідку про зміни до кошторису з РМ, там не прописує-Додаток 11 до Інструкції про складання і виконання розпису Державного бюджету України...і казна робить зауваження)) чи може вийшла якесь поновлення в програмі, а я пропустила???ДЯКУЮ

Ксенія 16:02
Доброго дня! Придбали три токени вартістю 1536 кожен, як присвоїти інвентарний номер - на всіх один чи кожному окремо?

Наталя 16:08
бухгалтер: стосовно роздруківки з РМ .... Вже дуже багато років довідку на вимогу казначейства (Додаток11 до інструкції....) набираємо в екселе ..... Побороти не змогли....

EVGENIY 16:10
бухгалтер, так скажіть казні що ви робите в програмі яка розроблена в ДКСУ, хай же вони напишуть своїм розробникам свої вимоги якщо такі розумні, або вони думають в ДКСУ якісь лохи ставлять завдання програмісту щоб він так зробив? Так хай узнають хто це робе і скажуть як треба, а не у вас щось вимагають

EVGENIY 16:12
бухгалтер, ну і раджу переходити на ФІТ Бюджет і чесно кажучи не розумію чому ви ще не там, так само і Наталя яка в екселі робить, чому не в фіт бюджеті ?? Я чесно кажу не розумію що вам заважає перейти, там всі форми такі як треба

бухгалтер 16:13
EVGENIY, Євгеній я й кажу що роблю в вашій програмі, яку ви надали для користування))...і загрузила їх повністю...мої зміни будуть виясняти...(ха-ха)

EVGENIY 16:14
бухгалтер, ПМ це не моя програма

бухгалтер 16:14
EVGENIY, я знаю))я казні то казала

EVGENIY 16:15
бухгалтер, а чому ви кажете що моя програма на не мою програма? Щось я заплутався )))

бухгалтер 16:16
EVGENIY, а ваш фіт-бюджет я знаю...просто перейшла в іншу установу, яка ще не доросла до такої програми

EVGENIY 16:17
😕

бухгалтер 16:18
EVGENIY, то я казні казала, що набираю зміни у програмі, яку вони надали для користування...і вони затупили))будуть виясняти що робити з моїми змінами

EVGENIY 16:22
бухгалтер, 👍

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”