Архів чату за 23.11.2023 чт (143)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:54
Всім привіт)

Ната 08:25
Добрий ранок. СДО щось не входе

Юлія 08:26
Ната, тільки, що заходила. Все ок. Вінниця

Ната 08:27
Юлія, дякую. Вже і я зайша.

Юлія 08:30
Доброго ранку. Як ви надаєте пільгу за навчання у мистецьких школах? Цікавить саме щодо кількості. Якщо у мене в кошторисі заплановано на 2023 рік певна кількість пільгових місць, чи є це причиною у відмові батькам? Тому що, департамент наполягає на тому (лише на словах), щоб притримуватися цієї кількості. Тому стараємося надавати в порядку черги..

Оля 08:35
Ната, на Хромі заходить

Мар'яна 08:52
працівницю прийнято на роботу з 1 вересня 2023 р., а з 1 грудня 2023 року іде у декрет. Чи потрібно застосовувати обмеження, якщо з/та за 3 місяці становить - 67902,96 грн.Стаж роботи понад 17 років.

Поля 09:32
добрий ранок

Поля 09:32
СДО працює?

Олена 09:33
Поля, очистила кеш в браузері і після цього змогла імпортувати і навіть підписати

Надія 09:34
Кеш почистила у двох браузерах,всеодно висить

Олена 09:35
Надія, в мене через фаєрфокс хоть і висить, але все ж працює

керр 09:37
Мар'яна, про яке обмеження мова?

Бухгалтер 09:38
Добрий ранок! підскажіть, у всіх л/листи набувають статус готовий до сплати? щось л/листи закриті 14 числом зі статусом закритий

Анатолій 09:41
керр, Мар'яна. скоріш за все,мала на увазі ось це: "Якщо працівниця протягом 12 місяців перед вагітністю має страховий стаж менше 6 місяців, то з'являється максимальне обмеження — двократний розмір мінімальної зарплати на час виходу у декретну відпустку"

ФСН 09:42
Бухгалтер, сайт ПФУ поки працює з трудом, можливо пізніше оновиться.

Бухгалтер 09:46
ФСН, дякую

Маша 09:49
В СДО тех.роботи як і вчора??

ФСН 09:54
Маша, та ні. Виписки роздрукувала.

Ольга 10:00
Одеська область не працює

Олена 10:03
після накладання кожного підпису чищу кеш і вийшло відправити і фінансові і пд

Н 10:08
Працівниця вийшла з декретної відпустки 02.10.2023р (перший робочий день місяці), а 07.11.2023 відкрила лікарняний. Тоді лікарняний рахувати з зп за жовтень чи з окладу?

оля 10:08
підкажіть де почитати, як заповнювати плат.інструкцію на податки з 1,12,23

Мар'яна: 10:09
Анатолій ви правильно зрозуміли. Що мені робити

Лариса 10:14
Добрий день. СДО не працює у всих?

Маха 10:14
Лариса, в Гугл хромі не працює в Опері працює нормально

бух 10:14
не працює

we 10:17
Н, із зарплати за період з 02.10. по 06.11. включно

Лариса 10:19
Дякую

Марина 10:26
СДО не працює(((

бух 10:31
і в опері уже висне

тата 10:31
доброго дня.як хто робить?от наприклад мітли для прибирання території вартість 110 грн,Спиуємо з обліку при видачі в користування і ведемо кіл-опер.облік да фкт.списння чи видємо в користувння,але вони і надалі обліковуються на 1812 до списання?

тата 10:35
ще питання автомобільна аптечка наа який рхунок відносите?якщо на 1812, як бути з подальшим обліком?

*-* 10:48
Марина, з СДО якийсь ЖАХХХХХХ

Ірина 10:49
Сьогодні 23.11.23р. прочитали опубліковану статтю про оплату роботи у вихідні під час воєнного стану. Справа в тому, що в Законі ,,Про організ.тр.відн.....,, ст.72 не вказана. Там не 71-73, а 71,73. Хотілось би коментар до цього, бо це суттєво впливає на оплату праці у вихідні дні.

коледж 10:52
СДО вмерло(

****** 10:54
коледж, вчора почало, а сьогодні - ... сил не має вже

EVGENIY 10:59
тата, ,Спиуємо з обліку при видачі в користування і ведемо кіл-опер.облік да фкт.списння

EVGENIY 11:00
тата, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... si-obliku/

Віка 11:01
Ірина, для нас це також болюча тема, а особливо відрядження у вихідний (подвійний за роботу), то я вважаю то помилка "тире" в ЗУ "кома".

EVGENIY 11:01
Ірина, то не стаття, там є посилання на джерело, цілком імовірно що держпраці на своєму сайті бездумно скопіпастили стару новину свою же

школа 11:04
Доброго дня, колеги. Доплата за заміну нараховується, виходячи з окладу з підвищенням (старший вчитель)?

Вєра 11:24
школа, так

школа 11:28
Дякую)))

тата 11:34
EVGENIY, на 10,59 дякую.читала цю статтю то аж пагано стало про оті контролі таблеток водієм і передачу на утилізацію.нащо ж так все ускладювати в нашому житті.

Іра 11:41
З СДО щось відомо??

Валентина 11:42
Іра: НІЧОГО

Олена 11:46
м.Полтава СДО не працює не мужу навіть зайти

Оля 11:47
Олена, пароль і все - німе кіно

Валентина 11:55
Оля: сліпе кіно....

Тетяна 11:55
Доброго дня. Спробуйте зайти в СДО через цей браузер Microsoft Edge повільно, але працює

Іра 11:56
Тетяна, також сторінка з паролем і все

Галина 12:07
Юлія, У Вас в мистецькій школі яка форма навчання? Групова чи індивідуальна? Якщо індивідуальна (наприклад навчання грі на музичному інструменті), то хто платитиме за додаткові години, які не будуть оплачені за рахунок спеціального фонду (батьківської оплати)?

Лана 12:14
Черкаська обл., СДО вмерло теж...

Наталія 12:18
Суми, не розумію чи сдо вмерло, чи все одразу, бо пенсійний теж

бух 12:24
запрацювало сдо

бух 12:31
так добре запрацювало, і уже знову лягло

Валентина 12:35
бух:одна нога запрацювала, а друга ні

Валентина 12:42
😤

Тетяна ЦНСП 12:45
Після обновлення у PM пропали рахунки-видатки і не можу ввести заново це у мене перший раз таке Хто допоможе ?

Юлія 12:48
Галина, у нас переважно індивідуальні, заробітну плату міська рада дофінансовує. Через це і просять не брати більше пільговиків чим є, бо можуть недофінансувати. Але дивлячись на законодавство, то законних підстав у відмові пільги у нас немає?

Валентина 12:54
Тетяна ЦНСП:Верніть стару і зробіть ще раз,щось не так зробили.Галочку поставити треба було распаковать и обновить

Валентина 12:55
сдо працює чи ні???

Олена 12:56
Добрий день. Підкажіть де на сайті знайти таблицю по Постанові 590

Віка 12:57
полтавська ні!!

Наталія 13:05
Кременчук- не працює

Оксана 13:05
Черкаська обл-ні

Валентина 13:05
Суми - НІ

Олена 13:05
Кривий Ріг- не працює

Оксана 13:07
Можливо тут є бухгалтери шкіл... Як проплачували по 590 Пост обладнання для класів безпеки?

Маша 13:10
Олена, казна каже - чекайте

Олена 13:12
Тетяна, дякую за підказку щодо браузера Microsoft Edge !!!воно дійсно, хоч і повільно, але працює

Наталія 13:15
Ви собі скачали Microsoft Edge

Олена 13:16
Наталія, зараз і Edge вмер

Наталія 13:16
Та що ж це таке!!!

Олена 13:17
Наталія, у мене на компі цей браузер був, я лише почистила кеш і перезайшла

Наталія 13:17
Зрозуміла, дякую

Олена 13:19
В мене 4 браузера відкрито і мертво

Інна 13:19
В опері запрацювало

Юлія 13:28
В Опері запрацювало і у нас

****** 13:30
та таке.....працює....але працювати неможливо

*-* 13:34
******, підвантажується тільки сторонова СДО документи і пусте поле

Наталя т-ц 13:40
і у мене повний висяк)))

Оксанка 13:41
Наталя т-ц, і в мене)

Олена 13:41
працюю через браузер Microsoft Edge вже майже годину -все ОК

Оля 13:43
Олена, у меня взагалі на цьому браузері мертво , а на хромі - ледве-ледве

Олена 13:44
Оля, а журнал очистили?

Наталя т-ц 13:49
в Edge те саме,висяк)))

Андрій 13:57
Чи працює у Вас СДО Житомирська область ні , казні

Валентина 13:59
Андрій:Мабуть пора йти додому...

Марина92 14:00
У мене мертво на всіх браузерах СДО, а от Firefox запустив. Повільно але працює

Наталія 14:00
Було пару хвилин радощів, тепер знову сум. СДО працювало хвилин 3.І ВСЕ!!!

Олена 14:01
Суми СДО просто літає!!!

we 14:01
в хромі почало працювати, тільки що підписував

Олена 14:02
Microsoft Edge працює все отправила

Валентина 14:05
Олена:Це в якому районі???? Дивно...

Олена 14:08
івано франк

Олена 14:08
місто Суми

Олена 14:09
Працює СДО,все відправила

Валентина 14:09
Я теж із Сум...не працює

Олена 14:10
Мабуть мені пощастило😊

ганна 14:19
Скажіть будь ласка якщо на початок року була кред. заборгов. то фактичні видатки мають бути менші від касових на суму кредиторкт???

Наталія 14:24
Запрацювало!!!

Оксана 14:35
у нас працює з перебоями. підписала документи бухгалтером, зависло на 10 хв. Потім директором , знову хв 10 чекала.

Анна 14:40
Доброго дня, підкажіть будь-ласка чи можна платити по договору ЦПХ із рахунку куди приходить фінансування із бюджету, якщо в кошторису не закладено ці витрати?

Ірина 14:41
Вінницька область,СДО працює!

ФСН 14:58
ганна, 14,19 дивлячись по якому КЕКВ. мОЖУТЬ СПІВПАСТИ, А МОЖУТЬ НІ

марина 15:01
вже не працює..

Олена 15:02
Добрий день, колеги підкажіть може в ОМС бути посада оператор з обробки інформації та програмного забезпечення ?

Олена 15:11
Колеги, в кого працює сайт ПФУ? неможливо подати заявку...

Ksenia 15:12
Олена, в мене вийшлоза третім разом....

Олена 15:14
Ksenia, Вам пощастило))

Тома 15:21
Під яким типом нарахувань у звіті з єсв показати донараховану зп за вересень,працівника,що був на лікарняному,але вийшов раніше на роботу

Олена 15:28
EVGENIY, допоможіть з питанням в ОМС може бути посада з обробки інформації та програмного забезпечення ? в дод 55 є оператор копіювальних машин, це одне й те саме?

Ksenia 15:31
Працівницю звільнено 02.10, зараз на сайті ПФУ з'явився її лікарняний. Подати довідковий звіт за 4квартал, таблицю 5, де відобразити це звільнення чи що робити ?

Марія 15:33
Продовжено у Казначействі прийняття платіжних інструкцій до 17.00!

Світлана 15:36
Марія, а Ви яка область?

Ольга 15:38
Скажіть будь ласка, ліквідаційна вартість основних засобів враховується в первісну вартість в інвентаризаційних описах,

Марія 15:38
То по всій УкраїніБя працюю в Казначействі(у зв"язку з поганою роботою СДО). Закарпатська

*-* 15:39
СДО знову здох....

Світлана 15:41
Марія, дякую.

Марія 15:41
Прошу!

Світлана 15:41
Марія, наша область мовчить.

Марія 15:43
Світлана,Ви кидайте,якщо можете,сяде у картотеку до 17.00-завтра проплатиться(захищені і по 590 Постанові)

Світлана 15:43
Марія, дуже дякую!

Марія 15:44
Світлана, нема за що!

Василь 15:49
Добрий день, чим затверджується тарифна сітка на 2024 рік ?

керр 15:56
Василь, постановою КМУ

Василь 16:07
Цікаво, коли ії очікувати

Андрій 16:16
EVGENIY, підкажіть - доходи фактичні по спец фонду порівняно з кошторисом який % має бути ?

керр 16:22
Василь, на практиці бувало і у січні - "постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня..."

Олена 16:24
керр, допоможіть з питанням в ОМС може бути посада оператора з обробки інформації та програмного забезпечення ? в дод 55 є оператор копіювальних машин, це одне й те саме?

керр 16:34
Олена, постановою 268 передбачені Оператори машин 4112: оператор комп’ютерного набору, оператор копіювальних та розмножувальних машин, а Оператор з обробки інформації та ...це інший підклас Оператори із збору даних 4113

EVGENIY 16:35
Андрій, пункт 49 https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... shtorisov/

Галина 16:35
Олена, Оператор копіювальних машин - це той, хто на ксероксі стоїть. А У вас може бути і спеціаліст, і інженер, Ми ж не знаємо на яку посаду Ви хочете людину взяти, і що таке "оператор з обробки інформаці та програмного забезпечення.

EVGENIY 16:36
Андрій, У разі коли фактичний обсяг власних надходжень з урахуванням залишків бюджетних коштів на початок року менший, ніж планові показники, враховані у спеціальному фонді кошторису, розпорядники зобов'язані за три тижні до кінця бюджетного періоду внести зміни до спеціального фонду кошторису

Андрій 16:38
EVGENIY, зменшувати по максимуму? а Якщо за три тижні надходження будуть більші ніж заплановано то нічого?

Андрій 16:39
А може є якийсь % виконання кошторису? Щоб не робити зайвих рухів з довідками

EVGENIY 16:40
Андрій, читайте порядок, ви його повинні дотримуватись

Андрій 16:43
EVGENIY, і хто тільки вигадує такі порядки? Точно не практик, а якийсь кабінетний теоретик.

Андрій 16:44
Складно зі зменшенням по спец фонду бо у нас зареєстровані договори тендерні по ньому. А зменшення сум по тендерах- не дуже швидка процедура

NeProzorro 16:47
Андрій, погоджуюся цілком. так багато безтолкової непотрібної роботи (довідки, зміни). Ну будуть надходження менші ніж у кошторисі і що ? Державі гірше станеться ?

NeProzorro 16:47
Коли вже Мінцифри візьметься за спрощення бюджетних процесів ?

123 16:48
Підкажіть в листопаді в працівника лікарняний. Але в жовтні забагато нарахована з/п. В листопаді буде перерахунок. як відобразити зарплату за жовтень у розрах.лікарняних?

Марина 16:54
NeProzorro, Андрій, інстанції наші таке всяке вимагають і думають, що то все за кілька секунд робиться. Зменшення по тендерах, мінусові реєстри по юр.зобовязаннях, довідки змін і т п

Н. 16:57
Ольга, так, ви ж змінюєте первісну вартість і в балансі вона врахована

NeProzorro 17:15
Думаю, що EVGENIY нас підтримує і озуміє як ніхто інший, що половина документообігу і паперової роботи по виконанню бюджету -непотріб на і зайва

EVGENIY 18:07
NeProzorro, абсолютно підтримую

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”