Архів чату за 19.12.2023 вт (117)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:42
Всім привіт)

Оксанка 08:09
Доброго ранку всім))

Раїса 08:12
Доброго дня. Удачного дня.

Інна 08:50
Доброго ранку, скажіть будь ласка, чи нараховуєте ліквідаційну вартість на ОЗ у 2023 році, залишкова вартість яких дорівнює нулю, державний сектор?

EVGENIY 09:14
Доброго ранку, всім гарного

EVGENIY 09:14
Інна, а до чого тут 2023:? Встановлення ліквідаційної вартості ніяк не залежить від поточного року

Ксюша 09:16
Доброго дня ! Підскажіть будь ласка,на всю премію студенту нараховуємо податок ПДФО і ВЗ як звично 18 і 1.5. %, чи дотримуємось порогу 3760 , а різницю оподатковуємо?.

Ксюша 09:18
Якщо стипендія 980 + 1000 премія , то ПДФО буде 180?, чи так як не перевищує поріг премія не оподатковується?

EVGENIY: 09:37
У стандарті 121 , після внесених змін від 03.10.22 Не написано чітко нараховувати чи ні ліквідаційну вартсть на ОЗ залишкова вартість яких дорівнює нулю аційну вартість

EVGENIY 09:39
Навіщо ви пишете під моїм ніком?

Юлька 09:41
Ксюша, премія не опопдатковується

Оксана 09:42
EVGENIY: Підкажіть будь ласка, у мене не знялась сума за передплату, так як не було коштів на рахунку, що робити? Як поновити доступ?

EVGENIY 09:42
Окрім 121 стандарту є методрекомендації, і почитайте ваше птиання перше і ваше питання друге, якщо ви хотіли заптити про зміни до 121 то так і питатйе а не робіть квест

Юлька 09:42
Ксюша, ну... у нас так)

EVGENIY 09:43
Оксана, ось тут напишіть в чат https://buhgalter.com.ua/support/

Marina 09:46
Ксюша, (премій, матеріальної допомоги тощо), які виплачуються студенту (аспіранту) зі стипендіального фонду, підлягають оподаткуванню на загальних підставах, оскільки в ПКУ відсутні прямі норми щодо їх неоподаткування.

Ксюша 09:50
Marina, так. я ст 165 ПКУ перечитала , тільки не можу зрозуміти 1000 премії вираховувати 180 грн ПДФО , чи якщо не перевищує

Ксюша 09:50
3760 ,то ні ?

Marina 09:52
Ксюша, нарахування стип.+ премія - 3760 х 18% і 1,5%

Ксюша 09:54
Marina, Дякую)

Marina 09:58
Ксюша, у вашому випадку в загальному нарахування не перевищують 3760 тому, ні (не оподатк)

гм 10:01
Доброго дня! Як виплатити премію прцівнику із мінімальною зарплатою щоби ця премія не входила у доплату до мінімальної зарплати

Світлана 10:01
Добрий день, ми, бюджетна установа, заключили договір оренди комунального майна з 25.10.2023 по 24.10.2028 року, річна орендна плата 1,00 грн. Як розрахувату орендну плату за 2023 рік?

Marina 10:09
гм, премії до святкових і ювілейних дат якщо прописано в положенні

гм 10:13
Щиро дякую!

Олена 10:19
Доброго ранку, підкажіть будь ласочка, дні відрядження і сума входять в розрахунок мат допомоги?

Наталя 11:03
Доброго дня, підкажіть, чи можна нарахувати та виплатити індексацію за 2019-2022 роки у грудні 2023 року. в бюджетній установі. ДЯКУЮ

EVGENIY 11:04
😕

EVGENIY 11:10
Наталя, а чому не нараховували в ті роки?

Світлана 11:12
EVGENIY, а на 10.01 не підскажите?

Наталя 11:12
Помилку допустив бухгалтер по нарахуванню з/плати. Чи можно виправити помилку у поточному році.

EVGENIY 11:14
Світлана, ні 😔

EVGENIY 11:15
Наталя, ну теоретично не те що можно а треба, але це так просто як здається, по перше у вас не закладено це в кошторисі, тому потрібні розрахунки зміни до розрахунків до кошторису, і просити додаткові кошти

EVGENIY 11:16
не так просто

Ірина 11:22
Доброго дня підскажіть будь ласка, у мене п додатку 7 Перелік рахунків відкритий рахунок по благодійці, а коли я заходжу в СДО його немає. підскажіть у когось було таке

Наталія 11:22
Світлана, ділите 1,00 грн. на 365 днів та множите в вашому випадку на 37 днів. Отримуєте 0,10 коп. за 2023 рік

EVGENIY 11:29
Ірина, є дохідні рахунки і є реєстраційні скоріш за все ви не бачите дохідних, навіщо вам їх бачите? Все одно з них все падає на реєстраційний і бухоблік по дохідіним ви не ведете

Ірина 11:34
EVGENIY, дякую вам велике.

ФСН 11:37
Ірина, цей рахунок потрібно підключити до СДО. Це пакет документів у казну для програмістів.

Світлана 11:37
Наталія, дуже дякую. Я теж так рахувала. Але наш Департамент так не вміє рахувати (він наш орендодавець). він каже платити 1,00. Є роз"яснення Фонду держмайна, де вони вказують на пропорційність нарахування. Я не знаю як це донести цим "працівникам".

ФСН 11:38
EVGENIY, Ви не праві. В дохідних рахунках видно, хто заплатив, а в реєстраційних не завжди.

EVGENIY 11:38
ФСН, да згоден, пошвидив, але в бухобліку рух по цим рахункам не ведуть

EVGENIY 11:39
ФСН, дякую

Ірина 11:43
Перезвонила в техпідтримку СДО сказали що вони його бачать, скоріш всього не було руху коштів з 2021 року томуйого не видно

ФСН 11:51
EVGENIY, так, бухоблік не ведеться. Потрібні для розноски і аналітики по видам надходжень.

Наталія 11:57
Світлана, в Методиці прописано 1 грн. на рік, а не просто 1 грн., то ж я вважаю, що потрібно рахувати пропорційно. Так я виставляла своїм орендарям, і фонд майна зауважень не робив

Валентина 12:01
Наталія:і ви ділили 1 гривню ?

Світлана 12:06
Наталія, так, на рік оренди. Но людина, яка працює за принципом "а мені так сказали", не читаючи методик, роз"яснень, не розуміє, що таке "за рік оренди".

просто таня 12:16
гм, на 10,01 і 10,19 НАРАЗІ відсутні святкові дати згідно законодавства.тому і премія неможе бити виплачена по цьому поводу.Відсток ставите більше.

Анн 12:43
просто таня, призупинення є в відношенні вихідних днів та перенесення роб.днів, а державні свята як були так і залишаються.Якщо у вас є положення про преміюваня і на час війск. стану припинили наказом пункти щодо премій до свят, то тільки тоді можете не платите

Ніна 12:45
просто таня, наразі не застосовується ст.73 КЗпП яка визначає святкові і неробочі дні у які робота не організовується, ніхто свята не скасовував, а то так виходить, що Дня Незалежності України не має, а День місцевого самоврядування є)))

Натка 12:49
EVGENIY, Добрий день. При поверненні субвенції до місц.бюджету призначення платежу пишемо як раніше:*;107;....?

Валентина 13:06
107 ПРОБІЛ текст

Валентина 13:07
107 повернення невикористаної субвенції на житло для ВПО,які захищали незалежність,суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосер.участь в АТО, 41050600, 0819242, КЕКВ 3220, згідно документу №3 від 20.09.2023

Натка 13:08
Валентина, дякую

Натка 13:19
Валентина, а де про це почитати, чим керуватися?

Валентина 13:28
Я відправила ПІ,вже пройшло.Так було і в тому році

Валентина 13:29
я не знаю чим керуватися,так казна сказала так і робимо

Натка 13:36
Валентина, а ми в тому році з зірочкою відправляли

Валентина 13:37
Натка:Запитуйте у своїх казначеїв.. у нас так

Олена 13:44
підкажіть при розрахунку мат.допомоги відрядження враховується чи ні?

Arci 13:48
Доброго дня!!! Чи може хтось поділитись досвідом як створити в СДО електронне подання на повернення коштів з бюджету!!!

ГАННА 13:50
Доброго дня, середньоденне по лікарняних 145 грн, працівник перебуває на лікарняному цілий місяць, ЄСВ донараховувати до мін??

керр 13:53
Олена, залежить як оплатили адже згідно п.4 Порядку 100 ...не враховуються виплати за час, протягом якого зберігається середній заробіток працівника...

EVGENIY 13:57
Валентина, Натка, я вважаю що 107 тут не потрібно взагалі, ці платежі податкова не контролює, тому ці коди тут взагалі можна не використовувати так само як і структуроване призначення

Оксана 13:58
Добрий день.Хто працює в ОМС, підкажіть будь ласка,як розраховуєте суму індексації на наступний рік.

Марина 13:59
Оксана, по базовому місяцю

Оксана 14:02
Марина, це я зрозуміла,а як дізнатися який буде індекс інфляції напротязі року ,щоб обрахувати суми. Просто це для мене нове, не можу зрозуміи принцип як обрахувати саме суми на наступний рік.

керр 14:05
Оксана, таке ніхто не може передбачити) ... при складані проекту бюджету такі показники беруться умовно по місячно виходячи з прогнозованого рівня за рік...

ГАННА 14:07
і ще одне питання і потрібно повторно подавати повідомлення про виплату коштів через веб портал ПФУ, якщо було подано сканкопії через звернення?

Валентина 14:16
EVGENIY:ці платіжки без сруктурованого робляться і у на носятся вручну а не через СДО

EVGENIY 14:18
Валентина, якщо без структурованого то і код 107 тоді явно не потрібен

Валентина 14:19
це для повернення субвецій, там друга система

Валентина 14:19
субвенцій

EVGENIY 14:21
Валентина, я знаю що таке повернення субвенцій і всю схему також знаю , тому і кажу що код 107 до неї ніяким боком не стосується

EVGENIY 14:23
Валентина, субвенція повернеться не залежно від того що ви там напишете, скоріш за все ваші казначеї не дуже розуміють призначення цих кодів

Валентина 14:29
EVGENIY:Коли заходить субвенція від когось то в призначенні платежу стоїть 101 , а повернення ставиться код 107

Валентина 14:30
Ми мабуть в різних країнах живемо

EVGENIY 14:33
Валентина, ось на єдаті перша попалась https://i.imgur.com/8qERcnV.png

EVGENIY 14:34
Валентина, ось порядок і він ніяким боком не стосується субвенцій, адже вони до податкової не мають відношення https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... nachennya/

Натка 14:35
Валентина, EVGENIY, казначеї сказали писати 101 КПК повернення...

EVGENIY 14:35
Валентина, ми ні в різних країнах живемо просто не всі розуміють навіщо ці код, а вони потрібні саме подактовій

EVGENIY 14:36
ось вам ще приклад не має ніякого 101 https://i.imgur.com/8c06JaI.png

ГАННА 14:39
EVGENIY, 13^ 50

Валентина 14:40
EVGENIY:може й так,але ми робимо як вимагають

EVGENIY 14:41
Валентина, треба робити правильно, а не так як вимагають, казначеї які проводять платежі взагалі не розуміють цих кодів і воно їм не треба, це ваша відповідальність

EVGENIY 14:44
Валентина, я вам показав два живих приклади як роблять і це тільки перші що мені трапились в єдаті, думаю вам треба все ж таки подумати і (по)ставити правильні питання казначеям

EVGENIY 14:45
ГАННА, а лікарняний вже закінчився? Всі ці донарахування роблять коли отримують лікарняний, якщо вже отримали то так треба дотягувати ЄСВ якщо воно менше

ГАННА 14:47
л

ГАННА 14:48
лікарняний буде до кінця місяця, але зарплату закриваю швидше і думаю

ГАННА 14:48
як правильно зробити,

Таня__ 14:51
Доброго дня, прийняли на новостворене робоче місце працівника, який перебував як безробітній в центрі зайнятості, Центр зайнятості відшкодовує суму ЄСВ за цього працівника, Підкажіть, будь ласка, якими проводками відобразити це відшкодування?

Галя 14:57
на балансі тої

Галя 14:59
на балансі установи рахується гідроспоруда вартістю 400тис.грн., обті проводило оцінку приміщень і споруд і оцінило на 97 тис. ,чи портібно зменшувати вартість оз

Світлана 15:01
Про третю чергу невідомо?

Валентина 15:06
Світлана:у нас тихо

EVGENIY 15:08
я думаю поки зарплати за грудень і захищені не проплатять ніякої третьої черги не будуть платити, і то є імовірність що частину коштів якщо вони будуть то залишать на січень для зарплат, але нам це тільки гадати можемо

Олена 15:08
керр, дякую якщо відрядження оплатили як зарплату то включаємо і суму і дні?

Олена 15:09
для матеріальної допомоги

Валентина 15:17
EVGENIY:ОТЖЕ всі бігом платимо зарплату :))

EVGENIY 15:21
Валентина, думаю багато хто вже днями і зарплату виплатить за грудень, а може і вже виплатили

керр 15:21
Олена, звісно це ж ."..суми нарахованої заробітної плати згідно із законодавством та умовами трудового договору...")

Валентина 15:24
EVGENIY:бувають деякі моменти....треба виждати :)))

Марина 15:25
EVGENIY, ще рано)

Світлана 15:30
Добрий день! Голова сільської ради видав розпорядження про вихідний день 25 грудня без відпрацювання. Зарплату нараховувати за мінусом одного дня?

керр 15:35
Світлана, чому ж за мінусом, якщо голова "зробив" норму робочого часу 20 днів)

Світлана 15:36
керр, Це буде правильно?

Міра 15:36
Добрий день! допоможіть з об'єднаним звітом ситуація така: в звіті не було показано за мобілізованого працівника днів перебування в трудових відносинах, як тепер виправити помилку?

EVGENIY 15:45
до речі, а всі будуть виходити на роботу 1 січня?

Олена 15:45
керр, дякую

Таня__ 15:47
EVGENIY, будь ласка, допоможіть-прийняли на новостворене робоче місце працівника, який перебував як безробітній в центрі зайнятості, Центр зайнятості відшкодовує суму ЄСВ за цього працівника, Підкажіть, будь ласка, якими проводками відобразити це відшкодування?

Валентина 15:48
EVGENIY: В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД САМОПОЧУТТЯ

Марина 15:52
EVGENIY,так будемо.

EVGENIY 15:54
Таня__, так відшкодування не стосується бюджетних установ

555 15:59
EVGENIY, так. 01.01.2024 робочий день

фк 16:02
EVGENIY, 555, потрібно виходити, але якось "дивно"

EVGENIY 16:05
фк, ага і мені якось дивно

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”