Архів чату за 21.12.2023 чт (328)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:45
Всім привіт)

Оксанка 08:33
Доброго ранку) Гарного всім дня)

EVGENIY 09:07
Доброго ранку, всім гарного дня

натли 09:12
доброго ранку.розкажіть,як бути якщо 3тя черга не оплотиться?накладні то ж з товаром внесені в облік.перший раз таке за роки роботи.

Вова 09:18
Доброго дня, в когось працює сайт з лікарняними?

Людмила 09:21
Добрий день. У нас працює.

Вова 09:21
зрозумів, дякую

Світлана 09:21
Вова, працює.

Леся 09:26
Чи може бути кредиторка по спецфонду (власні надходження), якщо розрахунки проводяться через комерційний банк ?

EVGENIY 09:27
Леся, а вам що комерційний банк теж не проводе платежи?

Леся 09:28
заклад освіти, за кошти спецфонду оплачуємо за продукти, але через банк (з казначейства на банк і потім оплати). Фін департамент каже що по таких операціях не може бути кредиторки

Леся 09:28
EVGENIY, казначейство дуже довго не проволить перекидку на банк

EVGENIY 09:29
Леся, а який смисл тоді відкривати в банку такі рахунки , тільки собі роботи додали

Леся 09:29
Дивна ситуація: кошторисних призначень по спецфонду і надходжень на оплату вистачає, але через затримку з перекидкою може виникнути кредиторка по спецфонду

Леся 09:30
EVGENIY, не ми таке придумали. Розпорядження місцевої влади

EVGENIY 09:33
оце ось обслуговування в банку як раз і придумали коли всі почали питати як так кошти на рахунку є а платити не можемо, ну придумали в банку рахунки, але я одразу як почитав той порядок то було зрозуміло що це ніяк не допоможе лише очі замили, і ось ви це підтверджуєте

Леся 09:36
EVGENIY, клопіт дійсно . Кошти на рахунку спецфонду є і оплатити не можемо і кредиторка не може бути.

Леся 09:37
тим більше що платжі за продукти оплачуються без затримок по пост.590

EVGENIY 09:38
Леся, на рахунок кредиторки треба почитати уважніше, може і може бути, треба перечитати

Марина 09:38
EVGENIY, Леся, та й банк бере комісію за РКО. І додаток 22 (29) треба носити щоразу в казну

Любов 09:55
Будь ласка, підкажіть як виплатити аванс на відрядження, якщо працівник їде у відрядження 27 грудня?

EVGENIY 09:58
Любов, а в чому проблема?

Любов 09:59
проблема, що передоплату робити не можна

EVGENIY 10:01
Любов, хто вам таке сказав?

EVGENIY 10:02
Любов, ви зобов'язані видати аванс на відрядження, не видача аванс це порушення законодавства

Любов 10:03
ми платили завжди після відрядження ( добові)

Світлана 10:03
Добрий день, підскажіть, будь ласка в такій ситуації. Працівниця працювала з січня по серпень по сумісництву, з вересня - основне місце. В грудні була на лікарняному. Для розрахунку лікарняних я беру дохід тілько по основному місцю чи сумісництво+основне?

EVGENIY 10:07
Любов, вітаю ви завжди порушували закон

Юлька 10:11
Світлана, мабуть ви її звільнили з сумісництва і прийняли на основне місце роботи? тоді звичайно в розрахунок берете зп основного місця роботи

Світлана 10:14
Юлька, так, звільнили з сумісництва та прийняли на основне.

Любов 10:15
EVGENIY, дякую

Оксана Т 10:15
Доброго ранку! Підкажіть будь ласка, якщо сьогодні закінчується лікарняний по вагітності і пологам, а завтра людина йде в основну відпустку в розрахунок відпускних цей лікарняний повинен входити?

Світлана 10:16
Юлька, зараз стала робити заявку в пенсійний і там середня розрахована з урахуванням доходу по сумісництву. Я тоді пишу в пенсійний пояснення, чтому в мене така середня вийшла, так?

GalinaS 10:18
натли, у мене така ситуація склалася станом на 01.01.2023, у ф.7 показували кредиторку, потім вона стала просроченою, На цю суму заборгованості в паспорті бюджетної програми прописувалась окрема строка "погашення кр.з-ті за попередній рік", ця сума була "зверху" плануємої, проплатилася в квітні п.р.

Еллена 10:33
Любов, ви сплачуєте аванс на підставі наказу про відрядження, далі ця сума коригується на підставі звіту про використання коштів (або доплата, або надлишок вертають)

123 10:35
Любов, в призначенні писала аванс на відрядні згідно наказу такого то відщ такого то.

Еллена 10:37
Ми в призначені пишем: ...відрядження під звіт; зг.наказу...

Інна 10:37
Добрий день! Якщо лікарняні по догляду за дитиною не встигнуть перерахувати, то ЄСВ з них правильно оплатити в цьому році? Заявку у вівторок буду подавати.

EVGENIY 10:39
Еллена, у вас суперечність, звіт складається після відрядження, тому коли платиться аванс звіту ще не існує, а коли існує звіт то це вже після відрядження коли перевитрату треба доплатити або повернути

Еллена 10:50
EVGENIY, таке формулювання, тому що мається на увазі, що за цю суму потрібно звітувати, тому й "під звіт", крім того, до такого формулювання у казни не виникає питань))

Марина92 10:57
Доброго дня. Підкажіть будь ласка сума відпускних входить для розрахунку матеріальної допомги на соц побут?

Кс 10:59
Підкажіть, якщо я відрядні нараховую по денній з/п. У відомісті до 5 МО я вказую ті дні в окремому стовпчику заг. сумою чи не виділяти, а буде сидіти в окладі, рангу і т.д.?

Оксана Т 11:01
Марина92 не входить

Марина92 11:02
Оксана Т, дякую

Оксана 11:03
Не розумію коли ми встигнемо відправити платіжки якщо 27-ого грудня- останній день їх прийому. Якщо траншу МВФ і фінансвання не буде до 27 що тоді?

Галя 11:08
Доброго дня, чи у всіх працює СДО?

EVGENIY 11:11
Оксана, читав що сьогодні від Японії ще кошти надійдуть , може процес піде швидше

*-* 11:15
Галя, на хромі відкрилось

Еллена 11:16
Галя, трішки підвисає, але працює

GalinaS 11:22
СДО відпочиває

Оксана 11:23
Підкажіть, хто в темі)))) Ми бюджетна установа, надаємо частину приміщення в оренду. 50% оренди віддаємо в бюджет громади. Як створити платіжку на перерахування цих коштів в СДО? Як внутрішні платежі чи зовнішні? юр. та фін. забов'язання не подаються...

Віка 11:24
Підкажіть чи працює Cisco? не підключає

Олена 11:26
доброго дня, підкажіть як оплатити відрядження у вихідний

Оксана 11:27
EVGENIY, але поки прийдуть ті кошти, поки наші на місцях виділять і перерахують то до 27-ого платіжки скинути не встигнемо

Оксана 11:27
Може Мінфін і ДКСУ враховуючи це змінять регламент ?

Марина 11:27
Віка, працює, СДО підвисає але працює

Світлана 11:30
Оксана, Оксана, Ми робимо плат інструкцією звнішні і втягуємо через "небюджетні"

123 11:33
Читала, що токени ставлять по різному. Хтось на 1812 хтось на 1113. Від чго це залежить. Вартість 768,00 грн за штуку.

Марина 11:33
123, ми на 1113 ставили, бо головне термін використання

Оксана 11:35
Світлана, Дякую!

Оксана 11:36
СДО знову вмерло(((

Олена 11:37
Оксана: Так не працює

Ірина 11:37
Так, не працює

Олена 11:37
підкажіть по відрядженню, як оплатити у вихідні дні

*** 11:43
СДО - Вибачте за тимчасові незручності, ведуться технологічні роботи. Спробуйте, будь-ласка, пізніше.

Марина 11:46
***, ну як завжди......

Оля 11:49
Марина, по любому щось в виписках роблють знову )))))

Ірина 11:51
Підкажіть запрацювало СДО??

Ольга 11:51
чи можна оплатити відпустку у грудні 2023 рокуяка розпочнеться з 1 січня 2024 року

Олена 11:52
Ірина, ні

Ольга 11:53
А чому?

Олена 11:53
Ольга, треба перезвонити в Київ і спитати

1 11:54
Ольга, це за СДО відповіли

Ірина 11:55
Кінець року, куча платіжок на сплату, а СДО не працює.

1 11:55
Ольга, ми платимо у грудні 2023, відпустку січня 2024 (без мат.допомги тільки)

Олена 11:56
Ірина, прикол в тому, що нічого не змінюється

GalinaS 11:56
Олена, чого не змінюється, раніше ножками носили

EVGENIY 11:57
Ольга, можна

EVGENIY 11:58
Ольга, https://buhgalter.com.ua/news/byudzhetn ... iy-period/

Ольга 11:58
1; EVGENIY Дякую

Марина 11:59
не можна оплачувати відпустку за 2024 у грудні 2023. Це витрати бюджету наступного року. Оплатите у січні

EVGENIY 12:00
Марина, вище посилання почитайте

Ірина 12:04
СДО давно не працює?

Ірина 12:15
Приблизно з 11 години

Ірина 12:16
Напишіть будь ласка, якщо у когось запрацює СДО

123 12:20
Ірина, технологічні роботи пише

Ірина 12:21
Скажіть будь ласка до якого часу звичайно казна приймає платежі??

Світлана 12:22
Добрий день. Колеги підкажіть будь ласка - підключення генератора із виготовлення проектно-кошторисної документації, це КЕКВ 2240 чи 3132?

Валентина 12:23
Ірина: у нас до 15,30 але як домовитесь...за згодою

Юлія 12:23
Ірина, у нас зобов'язання до 18:00, платіжки до 17:00, але фактично, щоб сплатилося на наступний день, то до 15:30, якщо після, то піде через день. Вінниця

Ірина 12:24
Дякую)

Валентина 12:24
казна знову не працює

123 12:25
EVGENIY, а яка подія? Подія - наказ чи подія-відпустка?

Ірина 12:26
ми відправляємо платіжки до 14.00, так казна просить, тому і думаю чи встигну сьогодні щось відправити. Харків

Валентина 12:27
Ірина:Я думаю,що в кінці року треба всім працювати не до 14,00

Валентина 12:28
Ірина:Кидайте,а то їхні проблеми коли проведуть

Марина 12:31
Валентина, ми теж все що є кидаємо а далі то вже проблеми казни...

Валентина 12:31
Марина: ТАК

натли 12:34
GalinaS, на 10,18 а як бути з тим що воно ж профінансовано?

Ірина 12:35
Марина, у нас зляться коли кидаюпісля 14.00

Валентина 12:36
Так у них же перерва з 13 до 14 :))) то ж кидати виходить до 13 ????

Марина 12:37
Ірина, та хай зляться... а що нам робити? в міжзвітний період ми теж стараємось не кидати але в закінчення року та ще не знаєш коли що проплатиться то кожний день має вагу.

Ірина 12:37
Валентина, а я кидаю і в їхню перерву, просто проводять платіжки коли обідня перерва закінчується

Марина 12:38
тим більше що кидати можно коли завгодно хоч і в 21,00. просто тещо до 15,30 піде в сьогоднішню картотеку, а те що пізніше казна має право відпрацювати завтра

Валентина 12:38
Ірина:Я кидаю тоді, коли в мене є що кидати.Не дивлюсь на їхні витрибеньки.

Ірина 12:38
Марина, сьогодні якщо запрацює треба кинути все по максимуму, і завтра напевно вийти раніше на роботу

Марина 12:38
Ірина, звісно кидайте....

Валентина 12:39
Ірина:Я це хотіла щойно зробити...але як завжди СДО не працює

Ірина 12:39
Марина, я перший раз це чую, скільки працюю в СДО завжди кидала до 14.00, навіть не знала що можна пізніше, і казна нічого не говорила, коли я їх питала, завжди мені говорять що кидайте все зранку

Валентина 12:40
сижу...заглядаю, як сорока

Ірина 12:40
Я теж кожну хвилину дивлюся, напевно сьогодні на обід не піду

Валентина 12:41
а я на місці їм і дивлюся...хоча б не подавитися :)))

Марина 12:41
Ірина, бо їм так зручніше. Тим більше якщо Київ дає добро на оплату то вони і в суботу виходять платити. Але ми з казною дружимо, в нас гарні дівчата. У звичайному режимі ми їм в п'ятницю не накидуємо. А зараз в кінець року та ще й програми не працюють до нас ніяких зауважень немає...

Ірина 12:41
Валентина, це теж варіант)))

Марина 12:42
Валентина, обережно)))))

Ірина 12:42
Марина, я теж поважаю їх і стараюся робити як вони говорять

Ірина 12:43
Але сьогодні скільки платежів так хвилююся не встигнути

GalinaS 12:43
натли, уйдут в бюджет звідки прийшли

Віка 12:46
Я своїх попередила цілий рік входила в їхнє положення. В п'ятницю кидала платіжки тільки з дозволу. А сьогодні сказала хай ї не ображаються. Через день щось не робе...то кидатиму й завтра.

Марина 12:50
Ірина, все встигните)

Ірина 12:52
Віка, а я кидала в пятницю якщо великі суми, це вони мені дозволили.

Олена 12:56
в мозиле работает

GalinaS 12:57
працює

Марія 12:58
Добргго дня. Підкажіть будь-ласка, чи утримуються аліменти з премії до профейсіного свята, тобто одноразова виплата

Валентина 13:00
сдо працює вже

Ірина 13:04
В мене ще не працює

Оксана 13:05
і у мене вже не працює

Ірина 13:06
пускає, але не підписує

Ірина 13:08
У мене тільки рахунки баче, загрузити ні фінансові, ні платіжки не можу

Олена 13:09
знову не працює

Таня 13:12
От якби казна ще заборонила на кінець року колотити з довідками змін і перекидками

Таня 13:13
у нас вищестояща щодня робить по 2-3 довідки змін. не встигаємо за ними

Ірина 13:13
Таня, це точно!

Ірина 13:17
СДО запрацювало???????

Вікторія 13:18
ні , полтавська

Лариса 13:22
Ні, Дніпропетровська............

натли 13:23
GalinaS,на 12,43.а як вони плотяться ?з кошторису 24?вибачте туплю,але такого ще не було.

Vfhsz 13:25
xb ghfw.' e dfc CLJ&

олена 13:25
Документи в СДО можна реєструвати до 16.00. Після вони їх побачуть тільки на наступний день.

Ірина 13:27
олена, дякую

Таня 13:31
Ірина, і всю ту макулатуру , ті довідки треба паперові носити туди-сюди.

*-* 13:37
СДО стартова відкривається і все!?

Тетяна 13:41
СДО все ще не працює((((

Юлія 13:47
олена, вониїх бачать, але казначеї потім за такі платіжки получають "по шапці"

Любов 13:47
Тетяна, я теж його мучаю. От чому, коли останні дні, зарплата і все інше, воно не працює

Ярина 14:03
Доброго дня! Підкажіть як вийти з такої ситуації. В жовтні місяці недоплата по ЄСВ,в листопаді переплата. Як перевіряє податкова: помісячно чи в загальном уза квартал? Які можуть бути проблеми з податковою?

школа 14:04
Всім Доброго дня.

олена 14:06
Юлія, може і так, але нам так сказали

GalinaS 14:07
натли, я не знаю как у Вас, у нас фініки довго вирішували це питання, в результаті коли був вже постійний кошторис зробили зміни до нього на суму кредиторки

школа 14:08
Допоможіть, будь ласка. У школі кочегари працюють за графіком, згідно з яким за місяць не дотягують до норми годин на місяць (168 год у грудні). Вони вороляють тільки 122-126 годин. Як оплачувати? Брати їх пос оклад 3674 грн. і дотягувати до 6700, чи пропорційно вираховувати? Будь ласка, ДОПОМОЖІТЬ.

Любов 14:09
Ярина, податкова не побачить вашу недоплату чи переплату. Бо строк сплати 20 число наступного місяця. А до цього числа пройде вже сплата за І-шу половину місяця наступного. А нарахування вони бачать по звіту, коли то він здасться

Оксана 14:09
Доброго дня, в кого ще досі не працює СДО?

Любов 14:10
Оксана, Кропивницький висить

Одеса бух 14:10
Оксана, Одеса висить теж

Юлія 14:11
Оксана, Вінниця. Всещо змогла зробити це туди зайти.... а по вкладках уже не ходить - висить...

GalinaS 14:11
Одеса та Кропивницький висять? А Миколаєв тримається! А СДО не працює😜

натли 14:12
GalinaS,дякую за відповіді

Валентина 14:13
Піду мабуть до дому...прийду вночі :))

berezka 14:16
Київ теж завис, вже навіть зайти не можу

Оксана 14:16
всім дякую за відповіді

Любов 14:17
GalinaS, 😜 мені платіжки на зп реєструвати, люди гроші чекають, а вони надумали

Ярина 14:18
Любов, а як бути з обліком, річним звітом. Куди його впихнути?

EVGENIY 14:18
Пишуть що ми отримали 1,5 млрд євро, так що може платежі підуть не сьогодні так завтра

Вікторія 14:19
EVGENIY: Яка гарна новина )

Таня 14:20
капець якийсь,половину зарплатних платіжок встигла підписати а половину ні😠

Вікторія 14:26
лежить сдо

Натка 14:31
а в усіх сдо на рос мові?

EVGENIY 14:32
Натка, це ваш браузер переводе, вимкніть в ньому переклад

Лариса 14:33
Вибачте за тимчасові незручності, ведуться технологічні роботи. Спробуйте, будь-ласка, пізніше.

Валентина 14:34
Таня:вже і не помню,що загрузила,що ні...що підписала,що ні...це капець

Марина 14:37
Натка, в мене часто на болгарській))) як напише щось я лопаюсь від сміху))))))))

Натка 14:37
EVGENIY, дякую, дійсно налаштування злетіли в браузері

Натка 14:38
Марина, 😝

Інна 14:39
СДО підписала через Оперу

EVGENIY 14:39
нам в фіт-бюджет часто пишуть, а чому це ви на російський, хоча у нас там ніколи російською не було, а виявляється це браузер у користувача перекладає

Натка 14:45
є договір відшкодування компослуг по орендованому приміщенню. В ньому прописана сума по КЕКВ. Юридичні не знімаю (загальний фонд). Обов'язково робити допугоду і підганяти договір під факт. Срок договору до 31.12

Марія 14:46
Напишіть, будь ласка, в кого працює СДО

Натка 14:47
Марія, можно сказати, що не працює,постійно вилітає

Оксана 14:47
не працює десь з 11-ї

Ірина 14:47
Не працює

Наталя т-ц 14:50
працює через раз

Наталя т-ц 14:50
а то й через 10

Валерія 14:52
Зайти в СДО можу і більш нічого

Наталя 14:52
теж саме

оксана 14:54
в мене істерія від того сдо

Юлія 14:55
в мене були якісь п'ятисекундні вікна, то за півгодини змогла кинути платіжки на з-ту.... Але, та-ра-рам, казначей каже, що в них казна не працює😡 І надіюсь, що підписало нормально всі...

Ірина 14:55
Можу тільки зайти в СДО, навіть рах унки не показує

Оксана 14:55
Капець, кінець року, купа платежів, а воно не пррацює...

Таня 14:56
пробуйте з різних браузерів,в мене вийшло загрузити документ і скан,і підписати одним підписом

Оля 14:56
Таня, відкрито 4 шт - і ніф....

Олеся 14:57
Доброго дня, як ви проплачуєте рахунок по газу Нафтогаз Трейдинг. Дякую.

олена 14:58
Олеся, акт-рахунок и пишу у грудні

ЛЮДА 14:59
Олеся, даєте наказ на поперед оплату і реєструєте

школа 15:00
Допоможіть 14:08

Наталя т-ц 15:04
школа, як у вас ведеться облік підсумованого часу за обліковою політикою? якщо раз на місяць-то рахуєте пропорційно

Наталя Ю. 15:05
доброго дня, за кошти спецфонду було придбано обладнення, яке потрібно передати до іншої установи. Допоможіть с проводками буль ласка

Олеся 15:05
Немає дозволу на попередню оплату, не дають, і немає акту

EVGENIY 15:06
Наталя Ю., це внутрівідомча передача? Чи що? Чому ви купили для іншої установи обладнання? Чому кошти не віділили їм і хай би самі купляли?

Олеся 15:07
чи працює сдо?

Наталя Ю. 15:08
Так внутрішньовідомча передача. А чому так , це як то кажуть не до мене...

Поля 15:09
Доброго дня ,колеги.

Натка 15:09
є договір відшкодування компослуг по орендованому приміщенню. В ньому прописана сума по КЕКВ. Юридичні не знімаю (загальний фонд). Обов'язково робити допугоду і підганяти договір під факт?Срок договору до 31.12

Валентина 15:09
Олеся:У мене таке враження,що це робиться навмисне

Поля 15:09
Допоможіть розібртися в ситуації.При отриманні благодійної допомоги був підписаний тристоронній Договір між селищною радою, громадською організацією і постачальником. Отримувач благодійної допомоги Відділ культури (окрема юридична особа ). Як правильно провести оприбуткування отриманого майна?

Ірина 15:09
Олеся, ні не працює взагалі😢

Ірина 15:10
Такого ще не було СДО не працює майже весь день

Валентина 15:10
це просто жах

Марина 15:12
Поля, у нас в раді створена комісія. Громадьска організація передає громаді тобто раді, а потім комісія ради вирішує якому виконавчому органу вона потрібна. Тобто хто є отримувачем. Оформлюють це протоколом засідання.

ЮЛІЯ 15:14
Доброго дня. Потрібна допомога. Яка гранична сума витрат на принтер для бюджетної установи, яка фінансується з місцевого бюджету

Марина 15:14
додають документи від благодійної організації, договір, акт приймання чи накладна... і оприбутковує на баланс безпосередньо вже той виконавчий орган. У вас це відділ культури.

Наталя т-ц 15:20
походу на СДО хакерська атака, бо все переклалося на "рузкий язик"

Поля 15:20
Марина, дякую. нам сказали,що можна тільки сесією.

EVGENIY 15:25
Наталя т-ц, це ваш браузер перекладає, мабуть, завжди працювали в іншому, а тепер пробуєте в хромі а він вміє перекладати

Наталя т-ц 15:25
завжди в хромі

Наталя т-ц 15:25
але такого ще не було, меню візування взагалі зникло

EVGENIY 15:26
Наталя т-ц, значить щось натиснули не те )))

Ірина 15:26
Я навіть зайти не можу

Ірина 15:26
Ірина, і я

Наталя т-ц 15:26
та нє))))))))то русня проклята, мені так хочеться думати)))

Аля 15:27
не працює СДО

Аля 15:28
Олеся, ні

berezka 15:28
мене теж назвали Финансовый отдел входящей радиации

Валентина 15:29
berezka:в якому сенсі?

berezka 15:29
Валентина, назва установи

Валентина 15:30
berezka: це в СДО таке?????

***** 15:30
не знаю куди ви зайшли....але в мене не працює)

Наталя т-ц 15:30
я ж кажу вони там веселяться,падлюки, поклали сайт державного банку і ржуть з нас)

GalinaS 15:31
А я подумала, що ми бухгалтери сьогодні такі роздратовані, що від нас йде не тільки радіація, а й матюкація

Валентина 15:32
GalinaS:я вже переїла всі свої заначки...:))))

Наталя т-ц 15:32
запрацювало!!!

Валентина 15:32
у мене ні

berezka 15:33
це було декілька хвилин, потім зайшла вже мої дані, але не можу завізувати

Світлана 15:34
Сайт "лежить"

Ірина 15:34
Спочаткі запрацював, але та і не дав експортувати нічочго

Валентина 15:34
berezka:я таке вже проходила....тепер зовсім тихо

Наталя т-ц 15:34
всьо(((знов померло

Ірина 15:35
Вони там що граються чи що???

Валентина 15:35
я думаю,що це спеціально

Валентина 15:36
після 17 запрацює

школа_1 15:36
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можемо ми надавати інформацію про зарплату співробітників (як працюючих, так і вже звільнених) на запит колишнього педпрацівника-пенсіонера?

Ірина 15:37
Імпортувати пускає, але тільки починає відразу видіє помилку

Юлія 15:40
школа_1, "Будь-які дії з персональними даними можуть здійснюватися виключно за наявності підстав, передбачених законодавством України." Які в нього законні підстави? На підставі якого законодавчого акту він це вимагає?

Наталя т-ц 15:42
на запит можна

berezka 15:42
яке щастя: встигла завізувати другим і третім підписом

Наталя т-ц 15:42
пощастило

Ірина 15:43
berezka, вітаю вас, ми все щечекаємо

олена 15:44
а ми в режимі очікування

школа_1 15:44
Юлія, посилається на Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Наталя т-ц 15:45
правильно посилається, він має право. а вина запит йому надайте інформацію

Юлія 15:52
школа_1, Наталя т-ц, Так, швидше за все має право... Ходила тільки що по судових рішеннях. Десь 70-80%з них такі запити визнані правомірними.

Наталя т-ц 15:53
Закон України «Про доступ до публічної інформації», забороняє обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами. Розпорядження бюджетними коштами включає здійснення витрат з державного чи місцевого бюджету. Заробітна плата та інші виплати (премії, матеріальна допомога тощо) посадовим та службовим особам є витратами з бюджету.

Наталя т-ц 15:53
так що має право 100%

школа_1 15:54
Юлія, Наталя т-ц, дякую, дівчатка)))

НАТА 15:56
СДО- Не вірний ідентифікатор користувача або пароль

Марія 16:03
НАТА, Продовжили опер.день до 16.30.Завтра проплатить Казна

Любов 16:05
Марія, СДО все одно не працює

Валентина 16:06
😥

катерина 16:10
прям знущання

Яна 16:13
Люди, що с СДО?

Валентина 16:14
повішене

Аля 16:14
Яна, сдохло

Юрій 16:14
Яна, СДОх

Валентина 16:15
Юрій: як красиво ви написали

Ірина 16:15
Тільки змогла подивитися залишки по рахункам і знову здохло СДО

Ірина 16:18
Ірина, ми теж так(

Тетяна 16:18
І що тепер робити? Є сенс сьогодні ще кидати на казну платежі?

Любов 16:18
Марія, от нашо я побачила, що операційний день продовжили)) так би ще в 16,00 плюнула на ту зп і пішла додому. Тепер всі розійшлися, а буху більше всіх треба

Марія 16:19
До 16.30,можливо,що продовжать...

оксана 16:19
Марія, а де ви взнаєте?

Марія 16:20
Я в Казні працюю!

Ірина 16:20
Уже 16.20

Марія 16:20
Кидайте,Якщо працює!

NeProzorro 16:20
Повинні би зімнити свій регламент і продовжити все. Платіжки не до 27- ого, а до 29-ого. А казна могла б 30-ого вийти і проводити їх

Марія 16:20
Ми платимо і в суботу!

NeProzorro 16:21
тим більше, що знають яка ситуація напружена з трашами і з затримкою фінансування

Марія 16:21
Нам Київ дає вказівки

оксана 16:22
дістало вже. кожен рік одне і те ж з тим сдо

Лариса 16:22
Марія, що буде якщо не подачти вчасно довідку змін? якщо не встигнеться підписати до 29-ого

Марія 16:23
Ви через СДО кидайте,потім донесете

NeProzorro 16:23
оксана, діджіталізація, цифровізація і paperless по найкращих євро-стандартах

оксана 16:23
NeProzorro, і не кажіть)

Лариса 16:23
Марія, так ще не підписані і коли підпишуть невідомо

Марія 16:24
Несіть на флешці

Лариса 16:24
і взагалі ви ж у казні бачите всі зміни, вірно (від вищстоящого)? Для чого ще ті паперчики ми маємо складати і скидати?

Марія 16:25
Так ,бачимо. І обов"язково потрібно Ваші рознести,буде рвати

Марія 16:26
Операціоніст ваш хай занесе вручну,потім паперовий донесете

***** 16:26
Кожного року в СДО анонімне опитування....хтось його заповняв? що ви напали всі....всі рішення і так Київ приймає

Лариса 16:26
Марія, казали що не можна паперові давати. Тільки по СДО все має бути. Вказівка Ки єва

Ірина 16:27
Підскажіть будь ласка а як ви в мережі кошторис робите по субвенції там нема є коду 41010600????????

Марія 16:28
Лариса, Вам ще потрібно проплатити,як встигнете

Марія 16:29
Ірина, то окрема програма,я тим не займаюсь

EVGENIY 16:32
Ірина, та здається він і не потрібен для кошторису цей код

Ірина 16:33
Я в мережі не можу його завести, там лише стоїть спецфонд і всі коди крім 41010600

Ірина 16:34
Хоча б написали коли заробить СДО, вони ж повинні знати коли його підключать

Валентина 16:43
Ірина:казна самі кажуть щоб кидали...а у нас ніяк

Ната 1 16:45
Трохи СДО запрацювало, по 100 раз перезагружаю, але вдалося підписати платіжки

Тетяна 16:45
Чи можна якщо не встиг до кінця підписати , заівтра допідписати і відправити ? ЮЗі ФЗ

Тетяна 16:45
щоб не робити спочатку

Лана 16:48
Тетяна, так, я так і роблю, проходить без проблем.

NeProzorro 16:54
СДО має працювати 24/7, щоб скидати можна будь-коли, а Казна вже собі б по черговості опрацьовувала

NeProzorro 16:55
не розумію чому не можна скидати платіжки без грошей на рахунку? Платіжки дійсні місяць. Як не буде грошей- Казна може їх відхилити і все

Аніта 17:04
Який прогноз по СДО на сьогодні.... чекаєм ще чи вже надії немає?

***** 17:04
розходимось

Аніта 17:06
Ага... я піду - а ви все зробите))))))

наталі 17:06
СДО запрацювало

EVGENIY 17:07
NeProzorro, пункт 10.8 підпункт ж https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... yudzhetiv/

EVGENIY 17:08
NeProzorro, https://i.imgur.com/ZRrYdqy.png

школа_1 17:10
наталі, В мене без змін, не працює(((

Ірина 17:10
Харків, теж не працює

наталі 17:11
школа_1, імпортувала документи і знов здохло сдо

Валентина 17:12
хто ще сидить зі мною?

Ірина 17:12
Цікаво, якщо завтра не запрацює чи можна платіжки везти вручну в казну, чи казначейство не зможе їх відпрацювати???

Аніта 17:12
я

Ірина 17:12
Валентина, я ще годину посиджу

Валентина 17:12
У МЕНЕ ЩЕ ПЕЧАТКА ЗАЛИШИЛАСЬ....Я НЕ ЗДАЮСЬ

***** 17:15
я раненько все скинув) але за компанію посиджу)

школа_1 17:16
Валентина, я ще почекаю до 17:20, а потім з ноутом поїду додому, буду гратися далі...

Валентина 17:18
*****:👍

наталі 17:19
дівчата, пробуйте. в мене працює, інавіть швидко підписує

Ірина 17:19
Не працює(((((

***** 17:21
Треба чат зробити аналог фейсбук.....з фотками і реєстрація...щоб ніхто кимось не підписувався

Оксана 17:22
не працює, навіть не відкривається

Аніта 17:22
Теж не працює

Оксана 17:23
пише.що ведуться роботи технічні

Наталія 17:25
пробуйте в іншому браузері. у мене вийшло в едж

Валентина 17:26
😬

Валентина 17:29
Наталія:я ніколи так не заходила...як це зробити

Ліля 17:32
В Microsoft Edge дає зайти в СДО, але коли переходиш на візування- зависає

***** 17:32
Валентина, копіюєш посилання на СДО в вставляєш в іншому браузері....там все так само

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”