Архів чату за 10.01.2024 ср (163)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:52
Всім привіт)

Люсія 08:35
Добрий ранок!

Люсія 08:36
Підкажіть будь ласка чи є вже такі установи які встановлювали в школах медичним сестрам надбавку за шкідливі умови праці за постановою 1419 від 22.12.2023

Оксана 08:41
доброго ранку, скажіть будь-ласка, я так розумію, що затвердженої постанови на посадові оклади 2024 року немає, тільки проект?

Валя 08:49
Доброго ранку! Скажіть будь ласка чи має право вдова на додаткову відпустку?

Люсія 08:49
Оксана, поки, що так

EVGENIY 09:12
Оксана, да

EVGENIY 09:12
Доброго ранку, всім гарного дня

Ольга 09:18
Доброго ранку) Будь ласка, допоможіть розібратись

Ольга 09:18
1. 1. В 2023 році фондом держмайна повернено забезпечувальний депозит (в балансі на 01.01.23 це рядок 1100), ми повернули ці кошти до державного бюджету. Цікавить як правильно відобразити в 4-дс, по рядку 4030 чи 4290 графа 5 фінансовий результат?2. 2. Списані основні засоби – показуємо по рядку 4030 чи 4290 графа 5 фінансовий результат?

школа_1 09:25
Доброго ранку, всім). Євгеніє, як в кошторисі зробити так, щоб сума була без копійок?

Оксана Т 09:26
Доброго ранку! Підкажіть будь ласка чи нове оновлення працює нормально?

* 09:28
У мене все добре з оновленням

Галина 09:31
Хочу звільнитися (головний бухгалтер), але керівник не погоджується і не підписує заяву. Чи має право він або вищестояща призначити якусь перевірку , інвентаризацію ще щось і не звільняти ?

EVGENIY 09:37
школа_1, в екселі? Змінити формат комірок

EVGENIY 09:37
Оксана Т, тільки що оновив новини про оновлення, автор ще доопрацював програму вчора, тому тим хто вчора завантажив треба це зробити зе раз

Лариса 09:38
Що знову вже мінялося в бланках зведення по спецфонду?

EVGENIY 09:38
Лариса, додали код 25020500

Галина 09:40
Щось чути про постанову по тарифним розрядам?

школа_1 09:41
Так , в екселі. Так і думала, але коли ставлю курсор на комірку, то "формат ячеек" не активно

EVGENIY 09:42
Галина, ні, але не сумнівайтесь її приймуть

EVGENIY 09:42
школа_1, зняти захист листа треба

школа_1 09:44
Дякую)))

Ірина 09:47
Доброго дня підскажіть будь ласка генератори ставимо на 1014 рах підгрупа1 ?

Галина 09:51
EVGENIY, це ми не сумніваємось. Питання коли, чи не буде як колись, що приймали через 2 місяці, а потям штатку затверджували в березні станом на 1 січня. і перерахунки робили. Бо зараз же затвердити неможливо

Анна 09:54
Добрий день. Казначейство відмовляється реєструвати кошторис затверджений 9 січня посилаючись на те що минули 30 днів після затвердження розписів бюджетів. Чи це правомірно? кошторис постійний, не тимчасовий.

Лідія 09:57
EVGENIY, доброго дня , фіндокументи РМ від 10.01. знову нова програма? переносить з вчорашньої тільки довідника? А якщо вчора набрали аванс, юридичні зобов. це все можно перенести в сьогодняшню програму чи знову все перебирати?

Іра 10:04
Що таке заходи впливу? Казначейство лякає ними. То дуже серйозне щось? Можуть звільнити бухгалтера по статті через ті заходи?

EVGENIY 10:04
Лідія, нажаль я не порівнював що там змінилось, я думаю якщо у вас все працює то можете не оновлювати, тому що скоріш за все програма затре все що ви набирали

EVGENIY 10:05
Галина, приймуть я впевнений вже на наступному тижні а може і на днях

Галина 10:06
Іра, всі тільки і лякають тих бухгалтерів. І керівництво, і вищестоящі , і фін.департамент і казначейство.

Юлія 10:08
Доброго дня, підкажіть в дитячій музичній школі, що фінансується з місцевого бюджету, потрібно підвищувати посадові оклади по ЄТС на 10 %

Лідія 10:08
Дякую, тоді не буду поновлювати

Марина 10:13
Якщо отримали кошти від утилізації ОЗ то в 3ДС в рядку 3205 показуємо?

EVGENIY 10:18
Лідія, на форумі виклав файл для вас якщо вчора встановили програму то просто оновіть цей файл і все залишиться на місці

Вікторія 10:29
Доброго дня! Напишіть будь ласка в січні індексація для ОМС відсутня?

Ольга 10:30
Марина, в рядку 3010

EVGENIY 10:31
Вікторія, для всіх відсутня без винятку і в лютому скоріш за все теж, і ймовірно ще й і в березні ні укого її не буде

Лідія 10:33
Дякую, мені не дає побачити, що робити

Міра. 10:35
EVGENIY: У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів. Це так пише на форумі де файл оновлення. Що це означає?

EVGENIY 10:36
Міра., авторизуйтеся на форумі, я файл і в новину додав

EVGENIY 10:37
Лідія, в новину додав теж файл

Лідія 10:38
Якщо я встановлю останню програму мені перенесе все зі вчорашньої?

EVGENIY 10:42
Лідія, ні, я там в новині додав файлик вам треба тільки його замінити і все ось він https://buhgalter.com.ua/upload/news/2024/1/PM.rar

Лідія 10:45
цей файлик я кидаю у вчорашню програму?

Галина 10:49
підкажіть по запитанню в 09:31

Таня 10:52
Валя, так, якщо є дитина, то як одинокій матері

керр 10:53
Галина, якщо за власним бажанням без поважних причин, то через 2 тижні мають звільнити, і не має значення чи встигли з "перевіркою" чи ще щось, роботодавець не вправі змінити дату звільнення чи відмовити у звільнені з такої підстави

EVGENIY 10:55
Лідія, да просто замініть його і все

Лідія 10:56
Дякую

Галина 11:09
керр, дякую

натли 11:10
Галина, на 9,51 в 21 р.прийняли 20,01,21 може і в цьому приблизно так

натли 11:11
EVGENIY,на 10,31 а там і квітень і знову обіцяне підвищення єтс і знову її не буде.а там інфляцію поставлять та щоб її і до листопала не було.

Галина 11:17
Юлія, так. треба

NeProzorro 11:20
Чому нарешті не зроблять оклад 1-ого розряду рівний мінімалці ?

NeProzorro 11:20
А то щось вигадують, міняють. Тільки зайва робота, тарифікацію і штатні переробляти

Галина 11:22
NeProzorro, бо на це грошей немає. вони зарізали те, що свого часу встановили, раптово піднявши мінімалку в 2 рази, бо хотіли більше податків від бізнесу, а тепер з бюджетниками нічого зробити не можуть. Скоро директори закладів на рівні мінімалки будуть посадовіф мати. В нас директор обласного закладу на 14 тарифному розряді

Оксана 11:25
Доброго дня. Підскажіть будь ласка,які зробити бухгалтерські проводки при внутривідомчій передачі ІНМА

EVGENIY 11:26
Оксана, пункт 1.13 https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... brahubkiv/

Іра 11:30
То що то таке заходи впливу? Варто їх боятися? Чи готувати заяву на звільнення зразу ?

Мирослав 11:37
EVGENIY, Доброго дня, я не знаходжу на сайті казначейства анонсованого Вами оновлення фіндокументів РМ від 10.01, там є тільки за листопад 2023 року

Ольга 11:37
Допоможіть1. В 2023 році фондом держмайна повернено забезпечувальний депозит (в балансі на 01.01.23 це рядок 1100), ми повернули ці кошти до державного бюджету. Цікавить як правильно відобразити в 4-дс, по рядку 4030 чи 4290 графа 5 фінансовий результат?2. 2. Списані основні засоби – показуємо по рядку 4030 чи 4290 графа 5 фінансовий результат?

EVGENIY 11:38
Мирослав, я не керую сайтом казначейства, думаю щоб туди потрапило оновлення є якісь бюрократичні внутрішні процедури в казначействі, тому його там ще не має, це моє припущення, це зі мною поділились оновленням

Мирослав 11:41
EVGENIY, дякую за відповідь у Вас власний канал оновлень, чи є якісь суттєві зміни для експорту юридичних, фінансових зобов'язань та платіжок які впливають на імпорт до СДО

******** 11:46
Підкажіть чи я вірно роблю. В новій PM набираю лікарняні. Обираю рахунок 0 ....платіжні інструкції....і дальше в мене активне тільки меню (за рахунками інших клієнтів)

EVGENIY 11:47
Мирослав, ні змін в структурах файлів не має про всі зміни ви можете в новині почитати вона зараз зверху

Наталя 11:48
EVGENIY, дякуємо дуже вам за оновлення РМ24. На сайті ДКСУ немає. Але читатчі вашого сайту вже можуть працювати :)

натли 11:49
********,все вірно.так і раніше було ж.

Наталя 11:49
можна спокійно не спіша підготувати на реєстрацію кошториси, вивчити зміни інове в програмі

******** 11:50
натли, привикаю до нового інтерфейсу)

натли 11:50
********, ну так.треба звикнути.формат інший.

Юлька 11:51
Іра, максимум випишуть попередження. Більшість бухгалтерів навіть не звертають на них уваги. Звільнити з роботи може той, хто брав. Казначейство зарекомендувало себе так, щоб їх боялися

Іра 11:52
Юлька, а податкова чи ДАСУ чи КРУ після тих заходів впливу не прийде на пере вірку?

Ірина 11:54
Підскажіть будь ласка, я так розумію що рахунки для сплати ЄСВ, ПДФО, ВЗ не змінювались по регіонам?

Юлька 11:54
Іра, ну, хіба що якась падлюка казначейська анонімку напише)))

Юлька 11:55
Іра, почитайте в інтернеті, які заходи впливу має казначейство на розпорядників коштів

EVGENIY 11:57
Ірина, ні, там для військових змінилися ПДФО але то ще в жовтні

Оксанка 11:59
В усіх працює Є-звітність?

Марина 12:01
так

EVGENIY 12:14
Мережа вже є на сайті ДКСУ в інсталяції дивіться, це для тих хто не довіряє мені і бояться завантажувати з нашого сайту

EVGENIY 12:15
І вона така сама як тут на сайті я перевірив )))

******** 12:16
EVGENIY, кожного року скачую з вашого ресурсу. Так як у них завжди з запізненням)

ольга 12:28
EVGENIY:дякую, але завантажувала з вашого

Марта 12:32
Доброго дня, підкажіть, в штатному розписі оклади та надбавки заокруглюються?

Ольга 12:39
Іра, ви чогось так боїтесь) є чого?)

керр 12:42
Марта, примітка 1 в додатку 1 до Постанови № 1298, іншого нпа не передбачено...

Ірина 12:47
EVGENIY, де можна побачити рахунки військового збору? Бо по Одеській області знайшла тільки ПДФО, ЄСВ (вони не змінились). А військового збору на заробітну плату не знахожу

Богдан 12:56
Доброго дня, казначейство завернуло зведення показників спецфонду, бо їм не вистачає чогось, у них якісь зміни

Таня 12:59
Марта, оклади без коп, надбавки - з коп.

Марта 12:59
Таня, дякую

Валентина 13:01
Добрий день. Допоможіть. Працівник звільняється 12 січня. Якщо нову ЄТС затвердять пізніше, але зміни будуть з 1 січня, то чи потрібно робити перерахунок заробітної плати звільненому працівнику?

Анатолій 13:06
EVGENIY, а чому немає можливості відвідувати сайт у Фейсбук (здається було "Відвідати сторінку")

Валентина 13:18
Підкажіть,будь ласка,оновила фіндокументи, в зведення спецфонду додало колонку, тільки замість повної назви організації пише якісь матюки. Що я не так зробила?

Люсія 13:39
Підкажіть будь ласка при передачі ІНМА комунальному підприємству знос 50% решту вартості дораховуємо? чи ні?

Іра 13:39
хтось сьогодні заходив в кабінет ПФУ? цілий день не можу зайти

Люсія 13:39
Іра, заходили без проблем

Іра 13:40
Люсія, ключ у вас з Приват? пише що немає доступу до сертифікатів

777 13:40
Іра, тільки що звідти вийшла)

Люсія 13:42
Іра, ні в нас АЦСК Україна

Іра 13:43
Вчора заходила норм, а сьогодні ось таке пише :Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP

Люсія 13:44
Іра, може термін закінчився

Вікторія 13:45
Добрий день, підкажіть як порахувати компенс. за невикор. відпустку (2 к.д. на 31.12.2023), сторожа прийнято в грудні, зараз він звільняється, оклад меньше МЗП, з якої МЗП рахувати 6700 як в 2023 чи 7100 як в цьому місяці?

EVGENIY 13:45
Ірина, він теж не змінився всі рахунки є на сайті ДКСУ https://www.treasury.gov.ua/rekvizyty-d ... i-oblastei

EVGENIY 13:46
Богдан, додався код 25020500 а ви думали чого всі чекали оновлення

EVGENIY 13:46
Анатолій, не зрозумів про що мова, як це відвідати у фейсбук!?!?

EVGENIY 13:47
Люсія, ні не треба

Люсія 13:47
EVGENIY, дякую, а якщо ОЗ то дораховуємо до місяця в якому передаємо?

EVGENIY 13:48
Люсія, да ОЗ до місяця передачі

Люсія 13:48
EVGENIY, щиро дякую

керр 13:50
Вікторія, 7100

Вікторія 14:02
керр, Дякую

Наталя 14:37
Підкажіть будь даска.постанова 1298 вже опубліковувалвсь, чи ще ні

натли 14:39
Наталя,вона опублікована вже дуже давно😊,а от зміни в єтс з 01.01.24 ще не внесли 😔

Наталя 14:40
Дякую, оце мене і цікавить, коли ж воно буде

EVGENIY 14:42
Наталя, постанова опублікована ще в 2002 році, а от змін до неї ще не внесли, чекаємо

EVGENIY 14:42
натли, не побачив вашу відповідь, думки збігоись

Юлька 14:43
з цього приводу щодня в чаті по кілька разів питання. Щойно затвердять, пан Євгеній дасть новину з квіточкою, для привернення уваги))

Наталя 14:43
Дякую, зрозуміла

Юлька 14:44
EVGENIY, не втомились відповідати?))

EVGENIY 14:46
Юлька, втомився ))) це якщо так описати без матюків )))

х 14:49
Оновила РМ, але в самі РМ нема цього коду і коли друкуєш

EVGENIY 14:53
х, ага я теж перевірив, дійсно на друк не має цього коду в зведенні, як завжди ексель вам в поміч, той код не впливає на дбф файл, тому дбф в мережі а друковану форму в екселі, стара історія ))

Галя 14:55
працівниця бере відпустку на дітей 14 календарних днів,чоловік за кордоном,чи потрібна довідка що чоловік не скористався даною відпусткою

EVGENIY 14:59
Галя, https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... -nadavati/

Ксенія 14:59
Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи заповнюють органи місцевого самоврядування колонку "Класифікаційний код посади" у штатному розписі?

керр 15:01
Ксенія, ні, там у Вас такого не має, і не буде, можете видалити)

Ксенія 15:02
керр: дякую!

Марія 15:04
Доброго дня, Підскажіть будь-ласка, з 01.01.2024р. нові посадові оклади вже набули чинності?

керр 15:05
Марія, кому для ДС так, для ЄТС очікуємо)

Марія 15:11
керр, дякую

Наталя т-ц 15:13
оновлення на сайті ДКСУ не бачу свіжого, лише інсталяція є нова. то що-ставити по новому???

Інна 15:13
Доброго дня! У кого сьогодні працював ПФ кабинет ? А то я не можу другий час увійти

новенька 15:14
річний звіт, 5-дс, 13 розділ "розшифрування позабалансовіх рахунків" код рядку 1331 Підкажіть що тут конкретно мають на увазі? Що потрібно ставити? Попередній бухгалтер тут ставив суму усіх договорів які укладалися за рік. Це вірно?

Валентина 15:18
новенька:я ставила на яку суму пройшла оплата по касі за догорами

EVGENIY 15:19
Наталя т-ц, да ставте по новому там автор доробив і тепер можна зі старої переносити в нову налаштування

новенька 15:22
Валентина, вірно розумію по всім договорам? Чи тільки суми договорів позабалансовіх рахунків?

Віка. 15:28
Добрий день підкажіть чи є зміни до ЄТС

Валентина 15:31
новенька:те що у вас по касовим пройшло

Віка. 15:31
Вже почитала. Всім миру

Анатолій 15:41
EVGENIY, 13:46 Із цього сайту можна було перейти у Фейсбук на сторінку "Спільнота бухгалтерів бюджетних установ" натиснувши "Відвідати сторінку", а зараз така можливість зникла.

Світлана 15:42
Підкажіть будь ласка у формі 5-дс в яку колонку проставити збільшення вартості основних засобів за рахунок проведеної модернізації - в Надійшло за рік чи в Інші зміни за рік? Дякую

Наталя т-ц 15:47
підкажіть,чим затверджено новий розмір посадового окладу тарифна сітка??

Наталя т-ц 15:47
першого тарифного та мінімалка

EVGENIY 15:48
Наталя т-ц, ні

Наталя т-ц 15:48
чи це Закон про Держбюджет???

EVGENIY 15:49
EVGENIY, це поставнова 1298 чекаємо зміни до неї

Наталя т-ц 15:49
ого,штатний вже дай,а нормативка ще не затверджена))))))))

EVGENIY 15:49
Наталя т-ц, мінімалка так в ЗУ про держбюджет вже давно затверджена

Анатолій 15:50
EVGENIY, 13:46 Із цього сайту можна було перейти у Фейсбук на сторінку "Спільнота бухгалтерів бюджетних установ" натиснувши "Відвідати сторінку", а зараз така можливість зникла.

EVGENIY 15:52
Анатолій, ага, щось програмісти зробили, зараз їм напишу

новенька 15:54
Валентина, дякую

Лариса 16:03
Що вже знову поміняли в бланку зведення показників спецфонду ?

Н.А. 16:04
Світлана, в інші зміни

Вікторія 16:06
Доброго дня! Підкажіть, як Ви розумієте- компенсація за додаткове навантаження держслужбовцю?

Вікторія 16:15
Як доплачувати працівнику за виконання функції уповноваженої особи по закупівлях?

Оксана Степанівна 16:18
Вікторія, покладіть обовязку УО на головного бухгалтера, а йому не можна доплачувати. І буде економія

керр 16:19
Вікторія, те саме що було - Виплата за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків за вакантною посадою державної служби

Марія 16:22
Подарунки дітям (ціна кожного набору 125 грн) треба показувати в обєднанопу звіті?

Сергіївна 16:26
Добрий день. Допоможіть. Працівник звільняється 12 січня. Якщо нову ЄТС затвердять пізніше, але зміни будуть з 1 січня, то чи потрібно робити перерахунок заробітної плати звільненому працівнику?

керр 16:30
Сергіївна, звісно, адже підвищення буде застосовуватись з 01 січня а не з дня прийняття рішення) хіба що пропишуть з 01.02.)

Сергіївна 16:36
керр, дякую

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”