Архів чату за 18.01.2024 чт (192)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина:
07:51 Всім привіт)

Світлана:
07:57 Доброго ранку!

Світлана:
09:01 Як подати уточнення по звіту єсв 5д. за 4 квартал 2023

EVGENIY:
09:11 Доброго ранку, всім гарного дня

Наталія 9002:
09:13 Доброго ранку! як показати у дод 1 Звіту неоплачувані дні лікарняних сумісникам?

Світлана:
09:13 Світлана, термін здачі звіту ще не пройшов, тому подаєте "Звітну нову", рядок невірний з позначкою 1 (на виведення рядка зі звіту), вірна інформація з позначкою 0 (рядок на ввдення в звіт.

Галина:
09:19 Доброго ранку! Я знову про відшкодування за працевлаштування ВПО. Де можна прочитати розяснення щодо його обліку , щоб роздрукувати і піти в Казначейсто і щось їм доказувати, бо таке радять, що аж дурно

Інна:
09:21 Добрий день! Підкажіть, фінансові можна приймати в межах кошторису, а не плану асигнувань на місяць? Не знайшла в наказі 309 обмежень.

EVGENIY:
09:23 Інна, теоретично так і є, фінансові беруться в межах кошторисних призначень

Андрій:
09:25 Для фінансових треба підтвердні документи

Валентина:
09:27 Андрій: так

Андрій:
09:28 дякую)

Світлана:
09:28 Інна, наказ 309, п.п.2.1 - там прописано з урахуванням плану асигнувань.

we:
09:30 Наталія 9002, у звіті ці дні не відображаються

Інна:
09:31 EVGENIY дякую!

Інна:
09:33 Світлана, в п 2.1. написано бюджетні, може це юридичні?

EVGENIY:
09:35 Інна, 2.10. Органи Казначейства не реєструють:а) зобов'язання у разі:відсутності у розпорядника бюджетних коштів бюджетних асигнувань, встановлених кошторисом;

EVGENIY:
09:36 саме якщо по кошторисам не вистачає

Інна:
09:37 Ще раз дякую!

EVGENIY:
09:40 а я не той пункт процитував то про юридичні

Світлана:
09:42 Інна, якщо у Вас не вистачає по плану асигнувань з щомісячною розбивкою, Вам фінансові казна не зареструє в цьому місяці.

Інна:
09:44 Мені казна зареєструвала, я в РМ зробила. А в програмі чомусь не хочуть виправити (в ИС Про працюю). От шукаю докази.

Валентина:
09:47 Світлана:А хіба кредиторка не в межах річних?

Інна:
09:48 У мене акт звірки розрахунків за минулий рік. Не можна ж два рази за минулий рік акти робити, що тоді в першому акті звіряли. Казна не заперечувала.

Валентина:
09:48 Світлана:У нас не вистачаж на заробітну плату по плану асигнувань.Я планую реєструвати кредиторську заборгованість.

EVGENIY:
09:52 Кредиторка не заборонена і цілком логічно що може невистачати в одному місяці і частину проплатити в цьому, а іншу в наступному це нормально, не було ніколи таких заборон

Валентина:
09:53 EVGENIY:І я про це ж говорю.

бух:
09:54 держслужбовці РДА вам вистачає фінансування на зарплату ?

Світлана:
09:55 Валентина, у нас, наприклад, таке неможливо, тільки в межах плану асингувань. Якщо не вистачає на ЗПЛ, то Департамент завжди робить наближення з інших місяців, щоб добавити до плану асингувань на місць.

бух:
09:56 Валентина, яка ви організація?

Світлана:
09:57 Валентина, теж саме і по іншим статтям. Такі ж вимоги і зі сторони казни. Для того і робиться план асигнувань помісячний.

********:
09:59 Підкажіть який термін подання юридичних зобов'язань після затверодження кошторису?

Валентина:
10:00 бух: Після проведення класифікації звичайно що ні

Оксана::::
10:01 вартість встановлення кондиціонера відображається в обліку на витрати чи на збільшення вартості основних засобів

Валентина:
10:01 бух:на державному бюджеті

Оксана::::
10:02 на державному бюджеті

Оксана::::
10:08 вартість встановлення кондиціонера відображається в обліку на витрати чи на збільшення вартості основних засобів (бух:на державному бюджеті)

EVGENIY:
10:12 Оксана:::, а чому їх окремо не обліковувати як кондиціонери? В пошуку на сайті напишіть кондиціонери є купа статей по цій темі як і по дверям

Оксана::::
10:16 є накладна вартість кондиціонера і друга накладна монтаж кондиціонера(монтаж короба, свердлювання отвору, прокладання додаткового кабелю) - вартість встановлення кондиціонера відображається в обліку на витрати чи на збільшення вартості основних засобів (бух:на державному бюджеті)

EVGENIY:
10:19 Оксана:::, в пошуку на сайті напишіть КОНДИЦІОНЕР купа статей по цій темі є, послуги не надають по накладним, послуги надаютьб по АКТКАМ робіт і послуг

EVGENIY:
10:20 Оксана:::, я за вас це зробив ось перша ж стаття https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... -ta-oblik/

Валентина:
10:30 ********:Юридичні реєструєте від дати договора на протязі 7 днів

Валентина:
10:31 ********:Юридичні реєструєте по мірі їх виникнення, а не від того коли ви зареєстрували кошторис.

Елена:
10:36 ********, якщо дата договору рануше (напр.якщо договір груднем 2023року чи початок січня 2024) - на реєстрацію 7 днів з дня реєстрації у казнікошторису

Лариса:
10:37 Добрий ранок, під скажіть будь ласка коли треба проводити індексацію стипендії і який індекс

Елена:
10:38 Світлана, якщо це загальний фонд - можна реєструвати кредиторку і виплатити коли будуть асигнування на початку наступного місяця, аот якщо це спец.фонд - тільки наближення, адже по спец.фонду кредиторка не реєструється (тільки в межах відкритих асигнувань)

EVGENIY:
10:43 Лариса, право на індексацію ще ні в кого не настало і не настане мінімум до березня

бух:
10:46 допоможіть будь-ласка, працівник прийнятий 8.11, а 29.12 пішов на лікарняний, його розрах.період буде 08.11 по 29.12. і нарахована ЗП за цей період?? Бо за грудень працівнику ЗП закрита повністю, а в січні буду робити коригування

фк:
10:48 Добрий день. Питання освітянам. Працівник подав атестат (17.01.24)про присвоєння звання доцента з 20.12.23. Чи можна доплату проводити за грудень 23 року? Не можу знайти відповіді. Допоможіть.

Оксана:
11:19 Добрий день. Роблю заяву-розрахунок. Вчора відправила обєднаний звіт. В довідці ок-7 є вже суми за 10-12 місяці, але загальна сума стоїть лише за 9 місяців. І при заповненні заявки система рахує зп тільки за 9 місяців. Я подаю зявку, але ще додаю свій розрахунок, щоб бачили, що в мене не помилка?

Іра:
11:21 Оксана, я так роблю, все норм

Валентина:
11:21 Оксана:Вам потрібно було подати довідковий звіт на ту людину,яка була на л/л

Іра:
11:22 подавала я і довідкові, все одно не підтягує

Оксана:
11:24 Валентина, але я подала весь звіт. навіщо довідковий. це ж не міжзвітний період.

Оксана:
11:25 Іра, підтягне тільки після граничного терміну подання обєднаної звітності?

Іра:
11:28 Оксана, в мене були і довідкові і після звіту, все одно, в них якось пізніше підтягуються дані, раніше чим гриничний термін, але і не відразу після здачі звіту. Ще я їх не розкусила)

бух початківець:
11:28 Підкажіть, будь ласка, де у формі 2-дс маємо відобразити ДОХОДИ за ККД 41051000

EVGENIY:
11:32 бух початківець, по якому рахунку 7 класу проводили по бухобліку так і відображайте https://fit.com.ua/help/zvitnist/finans ... forma-2-ds

EVGENIY:
11:33 бух початківець, ККД 4105100 це доходи бюджету вони до установи не мають відношення

Оксана:
11:36 Іра, коли установа ліквідовувалась то прийшли з перевіркою з соцстраху з готовими виписаними помилками по лікарняних. але не там де замало заплатили, а там де забагато. Так що якщо система буде працювати ідеально і рахувати ідеально, то не буде за що порушення писати. п.с. перевірці довела, що не було помилок і протокол не склали, хоча мав бути

МТВ:
11:53 Добрий день.Підскажіть,будь ласка,90 днів відпустки без збереження заробітної плати надається на військовий стан. По ній відлік йде не на рік,а по накопиченню періоду військового стану?

Тетяна*:
12:07 Доброго дня ! Підскажіть будь ласка Співробітник знаходився два роки за кордоном за власний рахунок.В даний час хоче звільнитися є невикористана відпустка як розрахувати компенсацію за невикористану відпустку.Дуже дякую

просто таня:
12:14 Оксана:::, на 10,16 включєте всі витрати в вартість кондиціонера і ставите на облік

Ольга:
12:38 Поділіться держслужбовці! Яку класифікацію ви провели керівнику самостійного відділу РДА?Я маю на увазі до якої сім'ї віднесли? Чи до I чи до категорії сім'ї як і всі головні спеціалісти відділу? Дуже цікаво...

Наталя:
12:39 Тетяна*, При розрахунку компенсації за невикористану відпустку враховуємо рік набуття права на відпустку, що компенсується. Якщо таке право набуто до 31.12.2023, то розрахунковий період складуть місяці 2023 року. А якщо з 01.01.2024, то розрахунковий період — у загальному випадку це останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю виплати

Наталя:
12:40 Тетяна*, Для розрахунку відпускної компенсації в січні 2024 року рахуємо одну загальну середню зарплату. При обчисленні компенсації починаючи з лютого 2024 року потрібно буде рахувати дві різні середні зарплати: одну — для днів відпустки, накопичених на 31.12.2023, другу — для днів відпустки, накопичених з 01.01.2024.

Ольга:
12:43 На питання 12.38.Погодження З НАДС не прийшло...думки розійшлися...а скоро заробітна плата.Штатний розпис не затверджено.Як бути?

Марина:
12:47 який строк подання звытыв по паспортам?

Марина:
12:47 сорі!!!!

Ольга:
12:49 Марина:треба вже давно відключити букви на клавіатурі :)))

Світлана:
12:54 Добрий день. Скажіть будь ласка в р.3250 форми 3дс потрібно відображати Дт2313 Кт1311/12 (саме основні засоби, без будівництва/модернізації) чи в цей рядок тільки безоплатно отримані, які пройшли через рах7511 (Дт2313 Кт7511)?

Світлана:
12:58 Світлана, https://buhgalter.com.ua/articles/zvitn ... kladannya/

керр:
12:59 Ольга, якщо керівник самостійного відділу РДА має повноваження керівника державної служби в державному органі то там сімя одна, далі перелік сімей не потрібно читати)

Наталя:
13:00 Добрий день.Підкажіть працівник йде у відпустку чи треба індексувати відпускні

Ольга:
13:01 керр:Тобто I

Ольга:
13:05 керр: ми визначили I-III-3 для керівника самостйного відділу РДА з юридичним статусом, це вірно?

Марина:
13:05 Світлана, придбані ОЗ та безоплатні

Наталія:
13:08 Ольга, Вірно. В нас так.

Наталія:
13:10 В структор.призначенні пл.інстр.: адміністративно -терит.зона - щось пишемо?

керр:
13:12 Ольга, з того що передбачено вірно, а то що когось "жаба душить" то їх проблеми)))

Світлана:
13:14 Світлана, дякую за посилання на шпаргалку, але там нема відповіді на це питання.

Ольга:
13:16 керр:А як тоді класифікувати начальника відділу, який у структурі РДА, він же не керівник?

керр:
13:18 Ольга, якщо він не керівник держслужби тоді у нього буде "своя" сім'я по функціоналу V (п’ятий) керівний рівень ...

Світлана:
13:20 Марина, а що тоді в 3265 що ставити? що означає незавершені капітальні інвестиції? Те, що оплатили, але станом на цінець року не ввели в експлуатацію?

Ольга:
13:21 керр:дякую

Світлана:
13:23 Чи є роз'яснення з цього питання (форма 3дс, рядки 3250,3265)? Може хтось направить де почитати? Була б дуже вдячна.

EVGENIY:
13:27 Світлана, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... u-sektori/

Валентина:
13:31 керр:У нас подібна ситуація по класифікації посад.Підтвердження не пришло...як бути в такому випадку?

Світлана:
13:35 EVGENIY, дякую, звісно читала. Але всеодно не зрозуміла. Усі необоротні активи(і основні засоби) купляють через 13 рахунок, капітальні інвестиції. В р.3250 - потрібно ставити частину з того,що купили через 13 рахунок та ввели в експлуатцію, чи навіть не введене в експлуатацію має тут бути (якщо купили і ще не ввели в експлуатацію)?

EVGENIY:
13:38 Світлана, 3дс це про рух коштів на рахунках 23ХХ , на даних лише бухобліку цей звіт не побудувати і взагалі звіт придумав якийсь ІДІОТ

Світлана:
13:39 як я з Вами згода))

Світлана:
13:39 окрім цього ще й ув'язки в є-звітності цікаві..

EVGENIY:
13:43 Світлана, я думаю що в 3250 повинні потрапити це як раз коли довідку в натуральній формі провордите там ви робите проводку 2117 2313 а отримуєте одразу ОЗ а не капінвестиції і такі ось суми треба в 3250, якщо у вас все проходило через капінвестиції то 3250 не треба запонвювати

Світлана:
13:45 EVGENIY, дякую за відповідь. Ми так і зробили, але сумніви були (правда і зараз трохи є).

EVGENIY:
13:46 Світлана, не сумнівайтесь ))

Світлана:
13:46 чому сумніви - тому що незавершені капінвестиції це по псбо 121,122 те, що не введено в експлуатацію на дату балансу.

Світлана:
13:46 EVGENIY, ))))

Марина:
13:46 Світлана, 3250 це придбані та благодійна. бо був рух коштів на 23

EVGENIY:
13:46 Світлана, псбо вас не стосується у вас інші стандарти

EVGENIY:
13:47 Світлана, ось ці а не псбо https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... u-sektori/

Світлана:
13:47 EVGENIY, а чому не стосується? ми бюджетна установа..

EVGENIY:
13:48 Світлана, у вас не ПСБО а НП(с)БО

Світлана:
13:48 а вибачте, нпсбо

Світлана:
13:48 зрозуміла, просто написала скорочено😚

Світлана:
13:49 Марина, це тільки писати в Мінфін.. і не факт, що буде відповідь((

EVGENIY:
13:49 Світлана, і це знов ж таки звіт про рух коштів а не рух ОЗ чи капів, тому в момент коли відюбувався рух коштів ви купляли капівнестиції а не ОЗ, а коли ви їх ввели то вже цього звіту не повинно стосуватись, я так думаю

EVGENIY:
13:50 Світлана, мінфін вам процитує абзац із порядка який я вам скинув ))) це сто відсотків, але напишіть якщо є така можливість

Світлана:
13:50 можливо хтось підкаже - на безоплатне отримання земельної ділянки (рішенням міськради надано право постійного користування) бюджетною установою (яка фінансуєтсья з держбюджету) потірбна чи ні довідка про натуральні надходження?

Ірина:
13:52 Світлана, Ні. Ми ставили на баланс відповідно Рішення та нормативно-грошової оцінки.. Хоча колись була стаття, що треба експертна оцінка

Ната 1:
14:02 Доброго дня, чи можна завантажити фінансову звітність у Медок з е-звітності?

Світлана:
14:04 Ірина, питання не в якій вартості (у нас теж НГО), а чи потрібно проводити натуральні надходження через ДКСУ?

EVGENIY:
14:05 Світлана, теоретично потрібно, якщо ви не купляли і вам це не передали то треба проводити

Валентина:
14:07 Ната 1: думаю,що ні.Це вам для податкової?

Валентина:
14:07 Ната 1 Я заносила вручну.

Ната 1:
14:08 Валентина, так до податкової, думала зробити по ледачому😉

Валентина:
14:10 Я не розумію цього дублювання...Здай звіт в ДКСУ,потім вивантаж в е-дату,потім занеси в податкову...НАВІЩО це ДУБЛЮВАННЯ???

Світлана:
14:11 EVGENIY, ми теж до цього схиляємося, але не зрозуміло чи це в межах одного бюджету чи це все ж такі власні надходження (ч.4 ст.13 БКУ). Тобто не зрозуміло від кого ми її отримуємо, акта приймання-передачі не існує.

Марина:
14:15 Світлана, ви установа держ бюджету? а надає міська рада? то як може бути в межах одного бюджету?

Оксана;:
14:20 Яка правильна проводка має бути Збільшено первісну вартість кондиціонера на вартість послуг з монтажу (бух. державний бюджет)

EVGENIY:
14:22 Оксана;, я ж вам дав посилання там всі ці проводки є

EVGENIY:
14:23 Оксана;, бухгалтерські проведення в установі не залежать від бюджету державний він або місцевий тому не треба про це писати

Оксана;:
14:24 кондиціонер куплений грудень 2022 року а збільшуємо первісну вартість кондиціонера на вартість послуг з монтажу січень 2024 року. А у посиланню даному все зроблено одночасно

EVGENIY:
14:26 Оксана;, так а чому ви одразу про це не написали? Як про таке можна злогадатись?

EVGENIY:
14:28 Оксана;, проводки до речі від цього не змінюються 1311 6211 отримали послуги, отримали кошти 2313 5411, додали до вартості кондиціонера 1014 1311, 5411 5111 такі ж проводки в тій статті

Ірина:
14:34 Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, запас палива на кінець року у талонах відображається у звіті 4-мтп (статистика)?

Оля:
14:37 Доброго дня. Питання щодо індексації в омс. Якщо останнє підняття окладу було в 08.2021 то індексація буде в січні чи ні?

EVGENIY:
14:39 Оля, ні не буде і в лютому також не буде

Марина:
14:40 EVGENIY, хоча для мене це спірне питання....

EVGENIY:
14:40 Марина, ви про що ?

Марина:
14:40 EVGENIY, про індексацію)

EVGENIY:
14:41 Марина, не має нічого спірного право на індексацію для базового місяця грудень 2023 ще не настало, нічого спірного не має

Світлана:
14:41 Марина, міськрада приймє рішення на надання права користування, а не саму земельну ділянку з балансу на баланс (тобто це не передача по Постанові 1482).

Оля:
14:42 EVGENIY, тобто у Fit-budget базовим не 08.2021 як було до 01.01.2023 року а грудень 2023 так?

Марина:
14:42 EVGENIY, ось саме те що базовий грудень 23 і питання..

EVGENIY:
14:43 Оля, а до чого тут фіт бюджет? Там як користувач поставе базовий так програма і порахує

EVGENIY:
14:43 Оля, у всіх у кого не піднялись оклади в січні 2024 базовим буде грудень 2023 і фіт бюджет тут ні до чого )))

Оля:
14:44 EVGENIY, то в цьому і суть питання. Який базовий правильно ставити для працівників омс підняття окладів в яких було в 08.2021😩

EVGENIY:
14:44 Марина, в чому питання вже два листи написало мінсоцполітки що ще треба щоб це зрозуміти?

EVGENIY:
14:44 Оля, ГРУДЕНЬ 2023

Оля:
14:45 EVGENIY, ДЯКУЮ😳

EVGENIY:
14:45 ось про індлексацію вже були і статті https://buhgalter.com.ua/articles/indeksacziya-dohodiv/

Марина:
14:47 та читали все це.....

Оля:
14:52 Марина, я вас розумію...і не розумію чому базовим М інсоцполітики визначило саме грудень 2023 для всіх

Alena:
14:53 Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, як відображається кредиторська заборгованість у 6-му меморіальному? Дякую

Світлана:
14:56 Alena, що Ви маєте на увазі? За кредитом субрахунку 6211 або 6415, тобто у графі «Залишок на кінець місяця за субрахунком..."

Таня:
14:59 Підкажіть, будь ласка,чим встановлений розмір надбавок до посадових окладів за ранги державних службовців, які пройшли класифікації посад

Марина:
15:01 Оля, методом від зворотнього, якщо в січні починаємо рахувати то базовим повинен бути грудень, але в тому ж самому п.5 чітко прописано який місяць вважається базовим - місяць в якому підвищили оклади. ось і виходить - тут читаємо а тут не читаємо))))

EVGENIY:
15:02 Марина, то пункт 5 постанови а початок індексації прописано в законі він вище за постанову

керр:
15:04 Таня, тим самим, що й був раніше постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15, така виплата не змінювалась)

Марина:
15:04 EVGENIY, ну як завжди, повне неспівпадіння законодавчих актів... і те що прописане в законі все одно потім трактування береться з п.5 постанови)))

Юлія:
15:05 посада-заст.директора з адміністративно-господарської роботи -який буде код класифікатора професій?

керр:
15:08 Марина, не має тут неспівпадіння... Порядок 1078 не знає, що таке "призупинення" і що таке "відновлення" ... Спеціальним законом призупиняли спеціальним законом і відновили)

керр:
15:08 Юлія, той що і для директора

Валентина:
15:09 Таня:Прикінцевими положеннями п.12 Закону України про Державний бюджет України на 2024р.

Валентина:
15:10 Таня:Ранг не змінювався, вислуга лише

Таня:
15:19 дякую

Alena:
15:50 Світлана, дякую Вам дуже, але мене цікавить, як поставити кредиторську заборгованість у головній. Нас профінансували, казначейство не проплатили. На кінець місяця у 6-му залишок Кт 6211, а Дт? По головній обороти не сходяться. Має бути якась проводка.

EVGENIY:
15:53 Alena, 6211 це розрахунки з контрагентами, вам щось він постав чи надав послугу? Чи що?

Валентина:
15:53 Alena: фактичні витрати

Марина:
15:53 Alena, рахунок витрат

EVGENIY:
15:53 Валентина, Марина, з чогго ви це взяли??? А якщо вони продукти харчування отримали?

Марина:
15:54 EVGENIY, і таке може бути

Валентина:
15:54 все може бути

Марина:
15:54 так а що в 6-му? є ж якийсь рахунок?

Валентина:
15:54 яке питання така й відповідь:))

EVGENIY:
15:54 так я ж от і допитую людину, треба з'ясувати з початку що це а потім пораду давати

Валентина:
15:56 цікаво...це мабуть заборгованість на 1 січня залишилась? Не може бути,що люди вже роблять головну за січень

Alena:
15:59 Витрати на медогляд працівників.

EVGENIY:
16:00 Alena, ну от ви робили проводку 8013 6211 і вона потрапила в 6 мо, в чому проблема? Може 8511 6211 робили

Alena:
16:02 Так, правильно 8013 6211, але ці кошти не проплачені на кінець місяця.

*:
16:02 Закупівля канцтоварів на суму 70000 грн. Тендер не треба?

Валентина:
16:02 Alena:так на кінець якого місяця?

Валентина:
16:03 Alena:січень ще іде

Валентина:
16:04 Щось не зрозуміло

Валентина:
16:06 Alena:якщо обороти не йдуть,то ви мабуть ДТ ову суму не туди рознесли

Alena:
16:08 Логічно, якщо обороти не йдуть, то щось не так, але залишки всі сходяться по головній з виписками... Щось у 6-му не так рознесено((

Валентина:
16:09 Alena:Тут залишки по виписці ні до чого

Маша:
16:09 Alena, щоб вам дали правильну, вичерпну відповідь так напишіть які і за що проводки ви зробили.

Валентина:
16:10 Alena:Яка виписка може бути до кредиторської заборгованості???

Світлана:
16:10 Alena,

Валентина:
16:10 Alena:Ви подивіться на дебетову суму

Валентина:
16:11 ви явно рознесли її не в дт а в кт

Alena:
16:12 Дякую, перевірю ще раз

EVGENIY:
16:13 Alena, якщо ви дивитесь на 1 січня то вони сидять в дебеті 5512

*:
16:13 Євгеній дайте відповідь на 16:02, бо затупила

Світлана:
16:14 м/о 6 у вас буде в колонці Кт субрах. 6211 - ця сума, та у колонці Залишок на кінець місяця теж ця сума, далі Кредит субрах 6211 до Дт субрах 8013 ця сума, в сумі оборотів за ордером. Далі рахунки витрат закриваются на 5511, а 5511 на 5512

EVGENIY:
16:14 *, я тендерних питаннях не дуже фахівець

*:
16:15 Дякую, дівчата може хтось знає.

Alena:
16:15 На 70000 тендер не треба, але опубліковуємо договір , план, звіт

Надія:
16:15 *,ні не треба

*:
16:16 Дуже вдячна

Alena:
16:18 Світлана, дякую

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”