Архів чату за 29.01.2024 пн (153)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:56
Всім привіт)

Оксанка 07:58
Доброго ранку всім)

віка 08:18
доброго ранку

Віка 08:58
Доброго ранку. Підкажіть будь ласка. Потрібно повернути кошти в бюджет (переплата за 2023 рік за газ). Чи потрібно структуроване призначення?

Аня 09:04
Віка, кошти в бюджет, це структуроване призначення, так як МФО 899998

ПТУ 09:20
Доброго ранку! Підкажіть, будь-ласка, не приймається об'єднаний звіт. Видає помилку Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов`язкового реквізиту у рядку 032 розрахунку або додатків 4 ДФ (не відповідають Кодифікатору адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад

Ірина 09:24
Доброго дня! Скажіть,будьласка, я можу зареєструвати кредиторку по заробітній платі в межах річних призначень?

Ірина 09:25
Чи в межах помісячки? Державний бюджет.

EVGENIY 09:26
ПТУ, а що не зрозумілого в помилці? Перепровірте КОТТГ

Олена 09:28
Доброго ранку ,колеги, підкажіть простій 6700,00 потрібно доплачувати ЄСВ до мінімалки?

ПТУ 09:28
EVGENIY, КОТТГ як і в попередніх звітах, але не приймає

EVGENIY 09:33
ПТУ, а ви впевнені що він у вас не змінювався?

Віка 09:35
Аня, дякую. Я розумію що це МФО 899998. Одне мене збиває. Я просто зрозумала що структуроване призначення це для податків та зборів. Чи для всіх платежів з МФО 899988?

EVGENIY 09:36
Віка, без різниці для таких сплат як ви описали, хоч зі структурованим хоч без воно у вас пройде

Ірина 09:38
09:24 Підскажіть!

Віка 09:39
EVGENIY, дякую. Казна просто від самого початку взагалі не кунсультує з цього питання.

керр 09:40
ПТУ, переперевірте, адже набули чинності зміни до Кодифікатора з набранням чинності ЗУ «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно- територіального устрою України»

EVGENIY 09:40
Ірина, все від казначея залежить, і від сум, кредиторку вішать, наприклад всю суму за рік думаю вам ніхто не дасть

Ірина 09:43
EVGENIY:Я не за рік...у нас не вистачає на січень в зв'язку з проведеною класифікацією.

Ірина 09:44
Просто я так виразилась в межах річних

EVGENIY 09:46
Ірина, ми здається в п'ятницю тут дискутували або в четвер з цього питання, хтось зазанчив що в порядку реєстрації вказано що з урахування помісячних планів

we 09:46
ПТУ, спробуйте поставити код територіальної громади без прив'язки до населеного пункту

EVGENIY 09:47
Ірина, тому ви можете самі прочитати порядок і зробити висновки для себе і тут же аргументи для казначеїв https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... obovyazan/

Люда 10:11
Доброго ранку. Підкажіть,будь ласка,в програмі РМ ,коли набираю лікарняні,не зберігаються платіжки.Що зробити?

Ірина 10:13
Люда:Не може такого бути

EVGENIY 10:15
Люда, можна заварити каву і випити її, потім написати що відбувається коли або що не відбувається в програмі? Вона щось пише? Чи не пише?

Ірина 10:16
EVGENIY:так...всі на каву

Люда 10:17
Ірина, набрала платіжки на зарплату -збережені. Набираю на лікарняні-нажимаю зберегти.Коли заходжу,щоб переглянути,чи скинути на флешку. Аїх немає. Так набираю вже тричі.

Ірина 10:22
Люда:Рахунок виберіть правильно

Ірина 10:22
Люда:там інший

ФСН 10:24
Люда, перед набором платіжок Обовязково натискайте Завантаження (зелений трикутник)

Люда 10:25
Ірина ,рахунок вибрала. фонд 0.рахунок правильний.

Люда 10:25
ФСН,дякую,зараз спробую

Ірина 10:27
Люда:може період не той стоїть

EVGENIY 10:29
Люда, а каву попили? Це теж обов'язково

Юлія 10:35
Доброго дня, підкажіть у штатному розписі в місячному фонді ми ставимо суму, виходячи з мінімальної з.п. чи так як вийшло по окладу згідно сітки

Люда 10:38
ФСН,дякую получилось.

Валентина 10:38
Юлія:так як є...а в розрахунку до штатного доплата до мінімалки

Люда 10:38
Евгеній,і кава допомогла

Валентина 10:39
Люда:так що причиною було? кава?

ФСН 10:40
Після кави завжди просвітлення відбувається. 👌

Люда 10:41
Валентина,перед наюором кожної платіжки нажимала завантажити,за порадоюФСН

Валентина 10:42
Люда:а хіба якось по іншому можно було?

Люда 10:45
Валентина, платіжки по зарплаті набирала всі підряд. Без завантаження кожної платіжки окремо.

ФСН 10:51
Люда, один раз можна

Ольга 10:58
Доброго дня, колеги начальник відділу освіти та головні спеціалісти цього відділу перебували у відрядження, оплачувати як зарплата чи брати середню з/п. Підскажіть будь ласка

Тетяна 11:01
Доброго дня. Шановні колеги, ОМС, чи зазначаєте ви в оновленому штатному розписі класифікаційний код посади?

керр 11:02
Ольга, якщо вони державні службовці то тільки зп, якщо посадові особи ОМС тоді порівнювати за з середнімзаробітком

керр 11:02
Тетяна, не має у Вас такого і не буде, пропускайте

Тетяна 11:03
дякую

Ольга 11:03
керр, дуже дякую

Олена 11:15
керр, допоможіть, а по відрядженням якщо в розпорядженні не пишуть про відшкодування вихідних, як ці дні оплачувати?

Валя 11:26
Чому при здачі екологічного податку пише не правельне КОАТУ при здачі звіту через МЕДОК? Можливо в когось була така проблема!!!

керр 11:28
Олена, якщо працівник відряджений для роботи у вихідний день то про таке має бути зазначено у наказі, і відповідно умова оплати за правилом ст.107 КЗпП, інша ситуація це виїзд/приїзд з відрядження у вихідний день... маєте діяти як прописано у наказі

керр 11:28
Валя, вище вже обговорювали...

Олена 11:34
керр, в наказі тільки срок відрядження з ... по, а про оплату вихідних нічого

керр 11:42
Олена, знач нічого не буде, чому ж виконавець має вирішувати як має бути, роботодавець має право залучати працівника до роботи у вихідний день, потрібні зміни, щоб було видно, що це була робота там, а не тільки "ночівля" на вихідні...

Аня 12:01
Працівник звільняється 5 лютого 2024. Розрахунковий період для нарахування компенсації за невикористану відпустку буде лютий 2023-січень 2024, правильно? Чи тепер якось інакше?

Таня 12:09
EVGENIY, Доброго ранку! Написала в онлайн-чат по поводу оплати, щось не відповідають...

Валентина 12:25
Таня: каву п'ють :))

EVGENIY 12:26
Таня, обідня перерва у нас з 12 до 13 ))

EVGENIY 12:27
Валентина, то зранку, а тепер борщик їдять мабуть

Валентина 12:27
EVGENIY:із салком

Таня 12:32
Ото молодці! Смачного! 😉Чекаю.

Ю.В. 14:18
Добрий день! Підкажіть, чи підлягають перерахунку місячні премії, виплачені у фіксованому розмірі, який зазначено в наказі? В нашому положенні про преміювання про це нічого не сказано...

цнсп 14:19
Добрий день. Установа бюджет неприбуткова отримала безкоштовно продукти, які будуть використовуватись для приготування їжі (заклад харчує сжо). Чи правильно їх зарахувати на код 25020200?

Наталя Ю. 14:20
Доброго дня.Цікавить таке,якщо бюджетна організація ОЗ більше 50 тис.списує тільки з дозволу ,а як з бібліотечними фондами? Якщо приносять акти на 132000 тис.грн

LM 14:27
Добрий день. Підкажіть яким нормативно-правовим актом регулюється доплата 10% до посадового окладу за використання дез.засобів?

Оксанка 14:28
Добрий день) Які прогнози щодо підняття мінімалки в квітні 2024 року?

Інна 14:31
Ю.В., в нас теж є премії у фіксованому розмірі, а не відсоток від окладу. Що ви маєте на увазі "підлягають перерахунку"?

ліцей 14:35
Чи здійснюємо доплату ЄСВ до розміру мін. з/п за працючого із інвалідністю?

Олена 14:36
LM: Наказ 609 мінеконом

Одесабух 14:36
Вітаю, ми- комунальна установа (не КМП), підкажіть- коли потрібно скинути Юрид.зоб-ння по зарплаті - завжди скидали по КЕКВ 2282, а зараз казначей вимагає -з розбивкою по КЕКВ 2110 та 2120...Від чого це залежить???

Олена 14:37
Оксанка: закон про держбюджет 2024: з 01.04.2024.-8000грн

Олена 14:40
ліцей: наскільки я пам"ятаю, ЄСВ до мінімального внеску працівнику-інваліду не дораховується

Одесабух 14:41
ліцей: НІ

ліцей 14:42
Олена, мабуть що так, тому що у звіті з ЄСВ не дає сформувати таку доплату за кодот типу нарахувань "13". Олена ДЯКУЮ.

ліцей 14:42
Одесабух, ДЯКУЮ.

Інна 14:46
Одесабух, юридичні по зарплаті (КЕКВ 2111, 2120) робимо на всі суми після затвердження кошториса

Ю.В. 14:50
Інна, мала на увазі, якщо з уточненням відпрацьованого часу приходиться перераховувати зарплату, наприклад, людина в кінці місяця поїхала у відрядження, або просто захворіла. Що робити з фіксованими преміями?Я їх не перераховую, але кожного разу переживаю...

Валентина 14:51
Інна:а ми юридичні робимо під час виплати авансу та зарплати.

EVGENIY 14:52
Оксанка, що значить прогноз? Вона офіційно підніметься і її розмір визначено в законі про держбюджет 2024

Інна 14:52
Валентина, а ми завжди на початку року, як затвердили кошторис, на всі суми асигнувань

EVGENIY 14:53
ліцей, ні якщо 8,41 єсв то нічого не дотягують

EVGENIY 14:55
Одесабух, у вас мабуть план використання і там завжди розбивка була

Наталя Ю. 15:00
Підскажіть питання 14.20

Ксюшка 15:02
добрий день. підкажіть будь ласка де у фінансовій звітності відображаються дані з проводки 5111 7511. розбіжність з казною на суму цих проводок. дякую.

Натка 15:09
Добрий день, колеги. Як доплачувати згідно з законодавством уповноваженій особі з питань закупівель у 2024 році, якщо вона державний службовець і проведена класифікація посад?

Валентина 15:17
Натка:а тепер мабуть все на добровільних засадах.

Валентина 15:19
Натка:або все буде в тих мізерних 30%

EVGENIY 15:19
Ксюшка, це надходження, а в чому розбіжність з казною? В них цих даних не має і вони до них не мають відношення

Ю.В. 15:23
EVGENIY, у мене така ж ситуація. Казначея може відношення і не мають, проте потребують пояснення, чому не збігається власний капітал з первісною вартістю.

Ю.В. 15:26
Ксюшка, я в пояснювальній записці писала, що у звітному періоді була така проводка, на суму амортизації зменшувався внесенийкапітал.

Ксюшка 15:26
EVGENIY, отож в тому і проблема! кажуть що я допускаю помилку, бо на цю суму "не б`ється" у них звітність моя

Ксюшка 15:30
Ю.В., мене ще дивує, що у нашій громаді такого більше ніхто не робить. і нібито я це придумала😒

123 15:32
Ксюшка, у мене така ситуація вже 2 рік. ніхто в громаді не робить тільки я.

Ю.В. 15:33
Ксюшка, проводка, яку ви написали, це зменшення внесеного капіталу на суму амортизації. Проводка офіційна, з типової кореспонденції (п. 1.20).

123 15:35
я зрозуміла, що це для збалансування доходів і видатків.

Ксюшка 15:38
Ю.В., так, знаю. щиро дякую вам!

марія 15:41
ЦНСП 25020200- отримана пенсія, допомоги ; 2520100 - торимані благодійно продакти , медикаменти і по 2210

Іра 15:49
Ксюшка, благодійка в натуральній формі (необоротні) ?

EVGENIY 15:51
Ксюшка, ця проводка тільки на подаровані ОЗ робиться і все. а не на всі підряд і тільки при нарахуванні зносу на подаровані ОЗ

ALLA 15:52
Доброго дня! Працівник іде в відпустку в лютому 2024р,йому розраховувати окремо відпускні зароблені до 31.12.23 (за 2023) і після (за 12 м-ців? Чи це тільки для компенсації? Дякую!

Іра 15:54
Ксюшка, не робіть цих проводок хоча вони і типові по інструкції МФУ. Бо ні казна ні вищестояща таке не пропустить вам

Іра 15:55
ALLA, тільки для компенсації!

Бухгалтер по з/п 15:56
Установа невелика, працюю недавно, ситуація вперше : працівник на МЗП - на лікарняному до 30.01. Далі не знає, чи буде продовжено ( завтра знатиме). Але завтра зранку треба брать фінансування. Як краще зробити : не нараховувать з\п за 31 січня, а якщо вийде на роботу, то донарахувать у лютому ?

ALLA 15:57
Іра: Дякую!)

Бухгалтер по з/п 15:57
Чи навпаки- нарахувать за 31 січня, а якщо буде продовжено лікарняний, то у лютому утримать за цей день ?

Валентина 16:00
Бухгалтер по з/п:табель до якого числа у вас закривається?

Бухгалтер по з/п 16:01
Валентина, 31

Валентина 16:01
Бухгалтер по з/п: як може бути 31,якщо ви повинні нарахувати з/п і подати потребу на фінансування

Валентина 16:02
Бухгалтер по з/п: нараховуйте,а потім зробите перерахунок

Аня 16:03
Працівник звільняється 5 лютого 2024. Розрахунковий період для нарахування компенсації за невикористану відпустку буде лютий 2023-січень 2024, правильно? Чи тепер якось інакше?

Бухгалтер по з/п 16:04
Та в нас табель взагалі робиться вже по факту ( заднім числом). Я ж кажу, установа мала, всі всіх знають, все на чесному слові. Я про те, що важче відображувати у звіті - донарахування чи утримання ? І як це робиться ?

Валентина 16:06
Бухгалтер по з/п:НЕ дорахуйте 31 січня...потім дорахуєте і покажите в тому місяці в якому донарахували,але за минулий місяць

Бухгалтер по з/п 16:07
Якби не мінімальна зарплата, то і проблем не було б. Але в цьому випадку і один день важливий. А за яким кодом показать у звіті донарахування за попередній ?

Валентина 16:09
Бухгалтер по з/п:код той самий тільки місяць поставити за який нараховано

Бухгалтер по з/п 16:09
Валентина, дякую дуже !!!!

Ю.В. 16:09
Підкажіть, у зв'язку з уточненням відпрацьованого часу чи підлягають перерахунку місячні премії, виплачені у фіксованому розмірі, який зазначено в наказі? В нашому положенні про преміювання про це нічого не сказано, а підход у всіх різний.

Валентина 16:09
Бухгалтер по з/п:😉

Ксюшка 16:16
EVGENIY, тобто в альбомі бухгалтерських проводок у прикладі 9 про безоплатне отримання оз і інма бойлер за 7500 - це ОЗ? зрозуміло, що нічого не зрозуміло.

просто таня 16:39
ВІТАЮ.хтось здавав звіт по неприбутковим через електронний кабінет платника?щось в цьому році не то.

просто таня 16:40
потрібна консультація

EVGENIY 16:43
Ксюшка, я не памятаю що там в альбомі , але все залежить від вартісного критерію в вашій обліковій якщо там 5000 то це ОЗ, в чому проблема? Альбом створили давно тоді були інші критерії

Ксюшка 16:48
EVGENIY, критерії ті що треба. дякую.

Валентина 16:51
просто таня:Я здавала,що не так?

просто таня 17:01
Валентина, якщо є час допоможіть.

просто таня 17:02
сам звіт сформувала а от в балансі(тощо)стоїть територія КОТУУ,а не КАТОТТГ.

Іванна 17:03
Добрий день.Підкажіть ,будь ласка ,працівник демобілізувався і приступає до роботи чи потрібно подавати повідомлення в податкову ?Дякую

EVGENIY 17:04
просто таня, мабуть не ту форму обираєте, скоріш за все застарілу

керр 17:05
Іванна, не потрібно, це ж не прийняття на роботу...

Іванна 17:06
КЕРР,ДЯКУЮ

просто таня 17:08
EVGENIY,вже телефонувала по телефону вказаному в кабінеті.сказали вибирайте форму не J01,а S01.ок.створюю форму S01 там також КОАТУУ

EVGENIY 17:11
просто таня, ви зараз питаєте про баланс чи про звіт неприбуткових?

просто таня 17:12
EVGENIY, до звіту про неприбуткові подається всі 5 форм фінансової звітності(баланс,звіт про фр....)

EVGENIY 17:13
просто таня, J0903203

EVGENIY 17:13
це 1-дс остання форма

EVGENIY 17:14
J0101911J0119711, J0119811 це останній звіт неприбутковий

просто таня 17:14
EVGENIY,вірно,саме цю форму подавала всі роки.а в цьому році видає помилку,тому що в бланку стойїть територія КОАТУУ

просто таня 17:14
в17,14 це про баланс до звіту

EVGENIY 17:16
просто таня, да в балансі у податкової стоїть КОТАУУ а в чому проблема то? Сама податкова відхиляє чи вперто не хочете туди КОАТУУ поставити?

EVGENIY 17:17
просто таня, чи ви замість коаттуу ставите катотг вам відхиляють? Чи що?

просто таня 17:18
саме так.квитанція видає помилку.

EVGENIY 17:19
просто таня, саме як????

просто таня 17:24
параметр Нкоатуу код території(коатуу)(раніше спато)будь ласка введіть ціле значення

EVGENIY 17:24
просто таня, ну ви в код коатуу ввели код коатуу а не катотг?

EVGENIY 17:25
коротш в балнку поадтковій стоїть код коатуу це або вони помилились або не змінили назву на катотг, якщо ви спотсавили коатуу і вам пише помилку поставте катотг

EVGENIY 17:26
ваші 1-дс і 2-дс податковій потрібні як зайцу третє вухо

просто таня 17:27
EVGENIY, ставила,воно не зберігає його,знову вилазить код коатуу,вже в налаштуванні дані всі перевірила там коаттг. а в бланку коатуу.напевно що податкова не змінила бланк

просто таня 17:28
EVGENIY,100000 відсотків.

просто таня 17:29
це на 17,26.дякую.можливо завтра буде новий день і щось з*ясую.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”