Архів чату за 30.01.2024 вт (100)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:12
Всім привіт)

* 08:18
Добрий ранок!

Оксанка 08:18
Доброго ранку)

Люда 09:06
Доброго ранку.

EVGENIY 09:12
Доброго ранку, всім гарного дня

натли 09:28
доброго ранку.чи потрібно ставити печатку на відомостях на перерахування на банк?

EVGENIY 09:34
натли, так запитайте в банку, це відносини між вами і банком, у вас є договір і можливо там про це написано або додаток до договору у вигляді бланка відомості

Людмила 09:48
Добрий день.Можливо хтось заповнював декларацію на прибуток(установа не поміняла статут і податкова не дала рішення про неприбуткову установу).Але профіцит , дефіцит в 2 ДС за -

EVGENIY 09:51
Людмила, яка декларація на прибуток у бюджетних установах?? Вони всі за замовчуванням не прибуткові

Людмила 09:57
Так, але податкова не дала рішення ,що устнова є неприбутковою (установі потрібно було поміняти статут, але вони цього не зробили).Сказали в податковій здавати декларацію з податку на прибуток,а не звіт про неприбуткову установу

EVGENIY 09:58
Людмила, всі бюджетні установи неприбуткові, але не всі неприбуткові бюджетні

Ірина 09:58
Доброго дня. Підскажіть будь ласка. Працівника призвали на службу за ним в організації рахувалися особисті речі (021 рахунку) на зберіганні, що тепер з ними робити? Аджее ці речі на організації а його особисті

EVGENIY 09:58
Людмила, податкова не має таких повноважень щоб вирішувати яка установа бюджетна а яке не бюджетна

Alenk@ 10:00
Підкажіть, будь ласка, проводку по кредиторській. Оплата за госп.товари. Дт1812 Кт6211 - ставимо на облік, але вона не проплачена. Як відобразити в головній книзі?

EVGENIY 10:00
якщо ви не прибуткова установа це ще не робить вас бюджетною установою

Людмила 10:01
Це бюджетна утанова(ліцей)

EVGENIY 10:01
Alenk@, так як ви написали так і відображайте, ви написали проводку отримання канцтоварів і відкрили кредиторку от коли проплатите то закриєте кредиторку

Alenk@ 10:03
EVGENIY, але самого товару немає в наявності. А оприбуткування показувати в головній, коли ще не проплачено? Правильно я зрозуміла?

EVGENIY 10:03
Людмила, тоді про які рішення ДПС може йти мова, ви коли надавали документи держреєстратору повинні були вказувати що ви бюджетна установа і не прибуткова, ніякої декларації з податку на прибуток вам не потрібно подавати щось ваша податкова тупить

EVGENIY 10:03
Alenk@, якщо товару не має то як ви робите проводку 1812 6211 якщо для її проведення потрібна НАКЛАДНА а накладна це факт отримання товару

Alenk@ 10:06
EVGENIY, підкажіть яку проводку потрібно зробити😔

Лариса 10:07
Добрий день, скажіть будь ласка СДО працює.Мене не пускає ще в СіskoПише помилка при провірці пін кода і номер помилки

Лілія 10:11
Alenk@, товар не дає постачальник без оплати? А оплата дозволена тільки по факту. Це ж стандартна ситуація для бюджетників

Інна 10:12
Лариса, СДО працює

EVGENIY 10:15
Alenk@, про яку проводку ви питаєте? Напишіть яку господарську операцію ви хочете зробити я вам скажу її проводку, мені здається ви де що не розумієте про що питаєте

Лілія 10:15
EVGENIY, шщвидше за все питання в тому чи можна ставити на прихід товар якого ще немає по факту.

EVGENIY 10:16
Лілія, тоді проводку він вже і написав

Лілія 10:16
Alenk@, всі так роблять, особливо з госп.товарами. Спершу ніби отримання товару (накладна), а потім оплата. Це по документах і по звітності. А насправді все навпаки

Наталя 10:17
Лілія, і потім треба чекати 2-3 місяці фі нансування по кекв 2210

Alenk@ 10:20
Лілія, мене дуже "бентежить", що ми ставимо на приход те, чого немає. Можливо я щось не так роблю, от і запитала у Вас поради. Так, виходить, що документи всі є, зареєстровані, товару немає, а провести ж потрібно.

ВАлентина 10:21
Alenk@: на 10,00 ТАК І ВІДОБРАЗИТИ

Alenk@ 10:21
EVGENIY, я ж Вам писала вище)

ВАлентина 10:21
Alenk@:нажаль в бюджеті так

Alenk@ 10:22
Дякую всім😘. Боже, які тут страшні смайли))

ТАНЯ 10:24
вСІМ ТИХОГО СПОКІЙНОГО ДНЯ. у КОГО ДЕБІТОРКА ПО НАФТОГАЗУ. ЛИСТ ВІДПРАВИЛА НА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ 19 СІЧНЯ. щЕ НЕ ПОВЕРНУЛИ

Наталя 10:27
Alenk@, це типова ситуація з придбанням (КЕКВ 2210), деякими послугами (КЕКВ 2240). Тільки комунальні і звязок надають без передоплати

EVGENIY 10:27
Alenk@, це не смайлики це емоджі 😏

NeProzorro 10:29
Наталя, Alenk@, ВАлентина, чому ДКСУ та МФУ так бояться передоплати? Можна дозволити її наприклад у розмірі не більше 5-10 тисяч (канцтовари, миючі, господарські, б уд матеріали)

Alenk@ 10:30
Наталя, нажаль, але таки часто...

Alenk@ 10:31
EVGENIY, 👍

Галя 10:31
Через заборону передоплат з нами ніякий серйозний магазин господарський не хоче мати справу

Галя 10:32
доводиться вишукувати ФОПів і просити щоб чекали по пів-року на проплати за миючі, господарські товари і канцтовари

Вікторія 10:38
Добрий день, підкажіть, ви посадові оклади робітників органів місцевого самоврядування (ОМС) округляли чи з копійками затверджували?

EVGENIY 10:50
Вікторія, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... zmiri-z-1/

Олена 10:57
Доброго ранку, підкажіть будь ласка хтось відкривав рахунок по КФК 1061 ??

EVGENIY 10:57
Олена, думаю 100 відсотків хтось відкриває навіщо тоді таке кпк вигадали

Олена 10:58
Це залишки по субвенції

Олена 10:59
Якщо хтось відкривав, допоможіть будь ласка з назвою рахунка

EVGENIY 10:59
Олена, не існує таких КФК які б обліковували залишки субвенцій або б мали назву пов'язану з залишками, в чому ваше питання?

Олена 11:00
Нам казна відкривають рах на КФК 1061

EVGENIY 11:01
Олена, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/byudz ... -2024-rik/

EVGENIY 11:01
Олена, це реєстраційний рахунок, або про яку назву мова? Ви заповнюєте заявку на відкриття рахунка? І вам там щось кудись треба вписати?

Олена 11:01
EVGENIY, так

EVGENIY 11:03
Олена, в заяві не має такого поля як назва рахунка

Олена 11:03
EVGENIY, дякую

EVGENIY 11:03
Олена, я нічого не зрозумів що ви хотіли ні що вам треба

berezka 11:18
Добрий день. Не працює ПриватБізнес. Гроші в банк зайшли, а відомість не можу створити, не грузить сторінку

Людмила 11:26
Добрий день! Як нарахувати компенсацію за невикористану відпуску за 2022 календарний рік? Який розрахунковий період враховувати для виплати компенсації? Звільняється в березні 2024 року. Дякую.

EVGENIY 11:28
Людмила, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... pravilami/

Людмила 11:33
EVGENIY, получається ми все рівно беремо розрахунковий період січень - грудень 2023 р., я так зрозуміла?

Алла 11:39
Доброго дня! Підскажіть будь ласка в штатному розписі ми проставляємо копійки коли наприклад людина на пів ставки . Дякую

Марі 11:45
Доброго дня! Авто в безоплатному користуванні, власник перереєстрував його із зміною номерів, ми повинні в себе це якось показати?

Руслана 11:48
Доброго дня,підкажіть будь ласка, чи можна застосовувати ПСП на двох дітей до 18 років для мами,якщо батько не працює.і чи потрібно якийсь підтверджуючий документ ?

EVGENIY 11:48
Людмила, да, тільки тепер треба ділити компансації за період до 2024 року і після

EVGENIY 11:49
Руслана, не має значення чи працює батько чи не працює, головне що право на пільгу має лише один із батьків

EVGENIY 11:49
Руслана, https://buhgalter.com.ua/articles/podat ... -prikladi/

Руслана 11:50
EVGENIY:щиро дякую за відповідь!

Людмила 11:51
EVGENIY, ДЯКУЮ!

Світлана 12:19
Підскажіть, будь ласка, як по поставнові 590 проплатити КЕП до Медка?

Валентина 12:23
7881010;2240;пп.2п19ПКМУ590;опл.посл.з адмiнiстр.(обсл.)прогр.забез.,постач.пак.оновл. до ком.прог."М.Е.Doc;дог.0136 22.03.23р.;акт 0136 22.03.2023р.,без ПДВ.

Валентина 12:26
Світлана:Це для програми,а ключі у мене одні ті що і в казні...вони прив'язують їх

Світлана 12:27
Валентина, Ви працєюте з токенами в Медку?

Валентина 12:27
так

Світлана 12:27
Валентина, а прив"язують безкоштовно?

Валентина 12:28
да

Валентина 12:28
сходіть до них з токенами

Світлана 12:28
Валентина, дивно, у нас платно.

Валентина 12:30
так може ж ви окремі ключі хочете

Світлана 12:33
Валентина, так в тому й справа, що хотіли використовувати токени, нам сказали платіть і ми їх під"єнаємо.

Світлана 12:34
Валентина, про якусь розширену ліцезію казали, бо без неї під"єднати неможна.

Валентина 12:35
Світлана:там якось і самим можно,якщо зможете...там десь в адміністрування загрузити ваші сертифікати

Світлана 12:36
Валентина, дякую.

Людмила 13:09
В ОМС виникло право на вислугу. Нарахувувати доплату в місяці виникнення чи з наступного місяця?

керр 13:29
Людмила, з дня набуття права на підвищення

натли 13:34
поділіться,хто у вас веде(посада) номенклатуру справ та архів?виникло спірне питання

EVGENIY 14:14
натли, у всіх по різному, всі установи різні у когось є діловод у когось не має, у когось є юрист у когось не має, але у всїх є бухгалтер який може бути і юристом і діловодом

Марина 14:16
EVGENIY, чорний гумор))))))))))))

Іра 14:28
Підкажіть, на який рахунок приходувати ортопедичний матрац,вартість 7 000грн.?

Ірин@ 14:43
Доброго дня. Колеги хто друкує з фітбюджету розрахункові листки у якому форматі Ви то робите, для підшиття до особової картки?

натли 14:49
EVGENIY,на 14,14 це точно.але якщо є інспектор з кадрів,то на мою думку це його обовязки

EVGENIY 15:23
Ірин@, розрахункові листи вони же табульки треба роздавати людям, щоб вони знали що їм нарахували і що утримали і що виплатили

Марина92 15:32
EVGENIY, і крім того ми їх кріпимо під особову картку по заробітній платі по працівнику. А щоб роздрукувати маленьке з програми, то немає можливості. Друкувати декілька штук на одному листку це потрібно погратися, змінити поля маштаб. А якщо в установі 130 чоловік, то самі розумієте навіть щоб видати людині на руки друкувати й переведити цілий лист

Марина92 15:33
на одну людину ніхто небуде. Тому й запитали можливо у когось є якийсь варіант, як друкувати з програми маленький формат

Олена 15:45
доброго дня, підкажіть будь ласка до якого часу можна відправляти документи по СДО. Дякую

*** 15:55
Олена, до 15-30

Олена 15:55
***, дякую

Тетяна СШ12 16:29
Доброго дня. Я перепрошую а що це за Довідка про натуралку( додаток 22)? У наказі 44 змін не було. Чи я щось прогавила?

EVGENIY 16:33
Тетяна СШ12, завтра з ранку прочитаєте в новинах

Тетяна СШ12 16:34
Дякую

Тетяна 16:50
Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи обов'язково для бюджетникам звертатись в Державтотрансп НДІ Проект про розроблення норм витрат палива?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”