Архів чату за 31.01.2024 ср (75)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

* 08:54
Добрий ранок!

EVGENIY 09:03
Доброго ранку, всім гарного дня

1234 09:12
найдобрішого раночку )))

Світлана 09:16
Доброго ранку ! Як зареєструвати прямий довгостроковий договір- термін якого перевищує один бюджтний рік (договір оренди термін дії 2023-2027 роки).

EVGENIY 09:18
Світлана, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... obovyazan/ тут пошукайте

Інна 09:32
Світлана, після затвердження кошторису робимо календарний план на рік, реєструєм юридичне і вказуєм примітках "кал.план від ..."

Світлана 09:40
Інна, календарний план я зробила в минулому році , але без дати . У поточному році, як реєструвати ? 7 днів від дати кошторису чи можна протягом року, але до якої дати прив"язка ?

гм 09:41
Доброго дня! Чи оплачується лікарняний по двох посадах педпрацівнику спецшколи, який працює на двох посадах у одному закладі : вчитель і вихователь

Світлана 09:41
EVGENIY, тут відповіді я не знайшла

Світлана 09:41
Лікарняний оплачується за основним місце роботи

гм 09:49
тобто за основною посадоюб у даному випадку основна посада вихователь. По ній тільки оплачуємо? Це сумісництво внутрішнє у нас.

Інна 09:51
Світлана, не протягом року, а скількись днів від дати кошторису, не пам'ятаю 7 чи 5. В юридичному дата початку - дата договору, тобто у вас 2023 рік, кінець - 2027 р.

Алла 10:09
Доброго дня ! скажіть будьласка який коофіцієнт нормативно - грошової оцінки у 2023 був

EVGENIY 10:09
Алла, https://buhgalter.com.ua/news/other/der ... mativnoyi/

Алла 10:12
Дякую Вам! Гарного дня!

Світлана 10:18
Інна, 7 днів . Дякую!

гм 10:40
Доброго дня! Ч и оплачується лікарняний за рахунок підприємства внктрішньому суміснику?

we 11:03
гм, оплачується, якщо лікарняний на себе, а не догляд за дитиною

гм 11:22
але ж по догляду за хворою дитиною оплачується з першого дня за рах. коштів фонду хіба ні?

марія 11:23
Добрий день,підкажіть будь ласка як в табелі виходу позначати мобілізованого(без з/ти) збереження робочого місця?

Inna 11:29
Добрий день! Працівниця недержслужбовець звільнилась 29.01.24 і прийнята на держслужбу 30.01.24. Чи треба зробити довідковий об'єднаний звіт по ній?

цнсп 12:15
Добрий день. Який стан повернення Трейдінгом коштів?

керр 12:19
марія, літер - ІН, цифр - 22

наталі 12:27
добрий день. чи потрібно публікувати план закупівель, якщо всі закупівлі до 50 тис.грн.?

цнсп 12:32
наталі, план обов'язково

просто таня 12:54
наталі, план так,звіт ні (п.11 постанови 1178)

Людмила 13:07
З окупованої території не можу знятися з обліку ФОП у податковій бо знаходжусь за кордоном

Людмила 13:11
Я внутрішньо переміщена особа з окупованої території знаходжусь за кордоном Чи повинна проходити ідентифікацію як пенсіонер по відеоконференції?

EVGENIY 13:41
Людмила, це сайт для бюджетних установ а не для ФОПів, є сайт бухгалтер911 там є такий самий чат ось там і спробуйте запитати

Віолетта Едуардівна 13:47
Чи дійсно МФУ та ДКСУ хочуть зробити примітки до звітності щоквартальними?

EVGENIY 13:48
Віолетта Едуардівна, хто вам таке сказав?

EVGENIY 13:49
Віолетта Едуардівна, і до чого тут ДКСУ

Віолетта Едуардівна 13:53
Колеги казали, що чули про те, що мінфін хоче дуже мати деталізовану інформацію , і річної їм замало. Хочуть щомісячно

EVGENIY 13:54
Віолетта Едуардівна, може мова про ось це??? https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... odzhennya/

NeProzorro 13:55
Віолетта Едуардівна, вони знущаються з бухгалтерів? І так тільки звіти безкінечні подаються, оприлюднюється все і всюди

Віолетта Едуардівна 13:55
EVGENIY, перепитаю ще точніще у колег що вони і де чули

EVGENIY 13:56
Віолетта Едуардівна, ви там вирішите з початку чи квартально чи щомісяно, а то самі собі суперечите )))

Оксана 13:57
Колеги, чи передбачається БКУ таке поняття як проект кошторису?

Ольга 13:57
поділіться будь ласка калькулятором розрахунку днів невикористаної відпустки

EVGENIY 13:58
Оксана, ось тут передбачено https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... shtorisov/

EVGENIY 13:59
Ольга, ви можете самі його собі зробити в екселі це не складно , спробуйте і у вас вийде

Ольга 14:00
EVGENIY:як саме

EVGENIY 14:01
Ольга, в одну ячейку впишіть кількість календарних днів перебування в трудових відносинах в іншу , ділите на 12 і множите скільки днів відпустки за один місяць ось вам калькулятор

Оксана 14:02
EVGENIY, в цьому році казна говорить,що спочатку мають бути затверджені проекти кошторисів , потім приймається бюджет, а тоді вже затверджуються кошториси.

EVGENIY 14:02
Оксана, читайте порядок складання кошторисів там все про це написано, на скільки я знаю казна до проектів кошторисів не має ніякого відношення

Оксана 14:04
EVGENIY, я також знаю, що вони до цього не мають відношення...Але приколи такі у них вперше в цьому році.

Ольга 14:05
EVGENIY:я раніше користувалась не таким,а тепер кругом чомусь не пускає

Оксана 14:06
У когось ще вимагає казна проект кошторису?

Ольга 14:06
EVGENIYтам проставляла коли прийнято,скільки відгуляно і на відповідну дату рахувало.

EVGENIY 14:08
Ольга, там не має ніяких важких розрахунків все робиться в екселі за три хвилини як вам треба так і зробіть, у когось відпустка 30 днів у когось 24 робіть під себе там три цифри скласти і поділити а ви калькулятор шукаєте

EVGENIY 14:10
Ольга, ставте дві дати і ексель вміє їх відмінусовувати щоб порахувати дні між датами

Олена 14:21
доброго дня підкажіть може є в чаті бухгалтера ОМС з тимчасовими структурами? як працівників переводити якщо міняється назва відділу, бо у нас їх звільняють а потіи приймають тих же провідних спеціалістів тільки відділ інший

керр 14:31
Олена, якщо прийняли за "спеціальною" процедурою то й "перевести" не можуть, якщо це інша посада, а не лише зміна назви структурного підрозділу

Оля 14:38
Підкажіть! Який період брати для компенсації відпустки працівника ОМС? Прийнято 03.01.2024 звільняється 02.02.2024? Дякую

Олена 14:39
керр, дякую

керр 14:41
Оля, 12 міс. посадовий оклад і кал.дні ... 03.01. не було першим роб днем у січні 2024

Л.В. 15:10
Доброго дня ! Прошу підказки - здала звіт ( об'єднаний), а зараз знайшла помилку. По 1 людині за жовтень і по одній за грудень не вистачає по 1 копійці додаткової бази для нарахування ЄСВ. Як це виправити -у Звітному новому чи у уточнюючому ? Як простіше ? Уточнюючий вже подавала, а нового звітного ще ні разу.

Оксана 15:52
Л.В., Ви маєте подати звітний новий, він подається до закінчення дати подання звіту (09.02.2024) , а вже після цієї дати - уточнюючий

Л.В. 16:03
Оксана, дякую. Я знаю це. Я не знаю, що простіше. В уточнюючому відображаються дані тільки по тих людях, по яких помилка ( по типу 3 - з помилкою, по типу 2 - вже виправлено-так , як повинно бути). А про звітний новий не знаю, як робиться. Теж тільки ті люди, по яких помилки ?

Оксана 16:05
Л.В., робіть новий звітний по всіх працівниках, але ставте галочку "створити на основі звіту" і вибираєте свій поданий звіт і виправляєте помилки

БУХ; 16:05
простіше здати уточнюючий, бо новий звітний дуже багато РОБОТИ)))

Світлана 16:18
Л.В., звітний новий та уточнюючий заповнюється лише по тим рядкам,які необхідно виправити

Л.В. 16:19
БУХ;, Оксана, дякую. Та отож якщо багато роботи, то краще вже почекати і здать уточнюючий. Якби ще його можна було скопіювати і вже тоді виправлять, але зданий не скопіюється, мабуть.

Світлана 16:19
Л.В., подавайте звітний новий до завершення періоду звітування, тоді штрафи не накладаються

Л.В. 16:19
Світлана, а якщо конкретніше, підкажіть. Як саме ? Звітний новий.

Світлана 16:20
Л.В., так само як уточнюючий, тільки ставите галочку, що це нова звітна

Л.В. 16:21
Світлана, у уточнюючому, я вже писала, ставиться тип 3 і 2 ( неправильний і правильний рядки). А що в новому звітному ?

Л.В. 16:23
Колись же застосовується і ознака 0 або 1 ( теж на вилучення і додавання запису). Чи це стосується тільки несумових помилок ?

Оксана КНП 16:23
Податковий звіт про неприбутковість робити по лахих форми 3дс ?

Оксана КНП 16:23
по даних

EVGENIY 16:28
Оксана КНП, https://buhgalter.com.ua/articles/zvitn ... -pokazati/

EVGENIY 16:28
Оксана КНП, https://buhgalter.com.ua/articles/zvitn ... povnennya/

Світлана 16:30
добрий день. підкажіть будь ласка - втрачено майно, яке було видано та знаходилося в оперативному обліку. де можно почитати чи може в когось таке було? які дії? чи працівник щось винен?

EVGENIY 16:34
Світлана, якщо він МВО то читайте договір матвідопвідальності який у вас повинен бути з працівником

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”