Архів чату за 02.02.2024 пт (90)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:42
Всім привіт)

Марія 08:20
ПРИВІТ!!!

Оксанка 08:22
Доброго ранку)

Ірина 08:39
Доброго дня, підкажіть в персону в додаток 4 декретчиць під кодом 128 заводити?

Оксанка 08:49
Доброго ранку, скажіть, якщо по КПК мережа не закрита, але плану на 2024 рік по коштах немає, то потрібно здавати форму 7?

EVGENIY 09:12
Доброго ранку, всім гарного дня

we 09:34
Ірина, якщо були нарахування/виплати таким працівникам, то в дод.4 їх відображаєте

** 09:39
Підскажіть - в СДО висять повідомлення, але пролистуючі місяці - нічого немає. Як їх видалити?

МВА 10:01
**, це помилка, казначеї сказали, що працюють над усуненням, але це не є критично і на роботу СДО не впливає.

555 10:05
Доброго дня. Підкажіть будь ласкана який рахунок обліку ставлять картриджі до принтера вартістю 3000

EVGENIY 10:07
555, це запчастини

EVGENIY 10:07
555, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... ti-obliku/

Валя 10:12
Чи не має на сайті "шпаргалки" по відрядженнях?😔

EVGENIY 10:14
Валя, є ось вона https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ini-ta-za/

EVGENIY 10:14
Валя, і додаток в нагрузку https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... bovtsiv-a/

EVGENIY 10:15
😏

Оля 10:26
Доброго дня , підкажіть коли я переходжу нові заставки люти 2024 мені відкриваються картинки за січень 2024

EVGENIY 10:31
Оля, почитайте текст над першою картинкою

Оля 10:33
Дякую

Ірина 10:48
Добрий день, бачу в статтях зявився термін "трудова доплата" - це офіційно зафіксований термін замість доплати до МЗП?

керр 10:53
Ірина, це неофіційний галузевий діалект... подібно як " у декреті")

EVGENIY 11:08
Ірина, сленг бухгалтерський, і я бачу тільки одну статтю , стаття із журналу не для бюджетників, але і їм підходе тому може для вас не звично

Тетяна 11:10
Добрий день. Підкажіть будь ласка чи можна оплачувати послуги з миття автомобілів по авансових звітах? Оскільки дані послуги по 590 постанові підпадають під третю чергу і звсі приватні мийки не хочуть укладати з нами договір. Сума на рік - менше 50 тис. грн.. Чи буде тут якесь порушення?

EVGENIY 11:12
Тетяна, оплата по авансових звітах це на мою думку сама безглузда річ, і ті хто так роблять наражають себе на порушення законодавства, це моя особиста думка, порядок дозволяє таку оплату для закупівлі сільгосп продукції, але всі купують все що заманеться

Тетяна 11:20
EVGENIY, спасибі за відповідь, підкажіть будь ласка ще чим керуватись в законодавстві?

EVGENIY 11:22
Тетяна, для місцевого бюджету ось 13 розділ https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... yudzhetiv/

Олена 11:26
доброго дня підкажіть в 4Дф грошова допомога військовим по програмі ОМС 128 код?

Марта 11:29
Доброго дня, підкажіть, довідка про зміни до кошторису заповнюється з копійками? І в порожніх клітинках 0 чи прочерк? Не можу знайти як вірно

Тетяна 11:31
EVGENIY, спасибі за допомогу!

EVGENIY 11:39
Марта, і не знайдете

Запоріжжя 11:44
Марта, спитайте в казні де обслуговуєтесь,бо одні вимагають так,другі так

Анна 11:46
Добрий день. Людина мобілізується з 12.02. як бути з зарплатою і премією? Чи потрібно розрахуватись з людиною до дати мобілізації чи можна в аванс?

Катя 11:46
Доброго дня, скажіть будь-ласка в бюджетній установі треба вести особові рахунки по заробітній платі, і в якій формі

керр 11:59
Анна, в "аванс", це ж не звільнення з роботи

Анна 12:04
керр, а стосовно премії, чи маємо право в кінці місяця за відпрацьований час нарахувати премію зважаючи на те що на дату наказа вона буде вже на службі?

Олена 12:06
підкажіть 11:26 , хто як ставе?

керр 12:09
Анна, якщо за відпрацьований час "заробив" премію відповідно до умов Положення, то чого ж не надати... хіба що якісь "обмеження" тим ж Положенням передбачено

соц.захист 12:26
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, у нас передплата періодики, але не оплачена казначейством. Які мають бути проводки, бо я щось ну зовсім заплуталась. В формі 7 ця цума як кредиторка

Валентина 12:28
соц.захист: так,кредиторка пока

Катерина 12:30
Вітаю! Вибачте, за можливо, не доречне питання, але коли будуть заставки на лютий)

соц.захист 12:32
Валентина, таке вперше, раніше проводка була 2113-2313, а як цараз до мене ну зовсім не доходить. Допоможіть, будь ласка

Валентина 12:32
соц.захист:https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... ikovuyemo/

цнсп 12:42
Катерина, були вчора

Таня 12:46
Всім тихого дня! Кому вернули невикористані кошти Нафтогаз?

соц.захист 12:48
Валентина, дякую, але там не знайшла відповіді. Якщо оплату провели б, то в нас був би другий варіант. А так навіть не знаю

Валентина 12:52
соц.захист:Все там є.У Вас зараз по головній Дт2911 Кт2113 повинно бути

Валентина 12:55
соц.захист :Коли проплатиться буде Дт2113 і КТ 2313 (м/о 2,4)...Потім будете щоквартала закривати Дт 8013 Кт 2911

соц.захист 12:56
Валентина, дуже дякую!!

Валентина 12:57
соц.захист😉

Катерина 13:07
цнсп, то я не встигла змінити тло робочого столу 😓

ФСН 13:40
Таня, 12:48 нам повернули

EVGENIY 13:46
Катерина, вчора ще були https://buhgalter.com.ua/news/other/nov ... ogo-chasu/

Таня 14:00
А які документи в Нфтогадавали. Ми написали лист на який рахунок і всез

Катерина 14:04
EVGENIY, там пише січень, чи то тільки в мене)

Катя 14:09
Доброго дня, скажіть будь-ласка в бюджетній установі треба вести особові рахунки по заробітній платі, і в якій формі?

Катерина 14:14
EVGENIY, вибачте, я отупіла на ніт) там треба було натиснути ctrl + F5 а я тьотя мотя не читаю) Цьом

EVGENIY 14:15
Катерина, як ви взагалі без білочки на першій заставці прожили ці сутки )))) Я саме її поставив собі )))

Катерина 14:16
EVGENIY, обожнюю вас)

1234 14:17
також обрала білочку😉

EVGENIY 14:17
Катя, тут питання делікатне, кожен веде як може, конкретних рекомендацій не має, є хагальні, я наприклад вів відомості нарахування зарплати і не робив ніяких особових рахунків, але теоретично можна і їх раз на рік друкувати і вести все залежить від того яка ви установа скільки працівників і ще багато чого

NeProzorro 14:31
Катя, надворі ХХІ століття, цифровізація, діджіталізаця, paperless. Тому логічно що все може вестися виключно в електронному вигляді

NeProzorro 14:31
Особливо якщо хороша бух.програма, з якої в будь який момент можна потрібний реєстр видрукувати

EVGENIY 14:33
NeProzorro, і тим бьільше що причина по якій зберігали всі ци документи 75 років, це для пенсій, а тепер база в пенсійному є, то не бачу взагалі смислу ці папери зберігати 75 років

Леся 14:35
скажіть чи обовязково друкувати реєстри юридичних і фінансовиз зобовязань з СДО? Бо йде дуже багато паперу на це. Завгосп свариться про перероозхід

Леся 14:36
каже що бухгалтерія дуже багато паперу споживає

Леся 14:37
ми друкуємо все, і навіть кожну платіжку з СДО

Леся 14:38
і всі звіти про договір з прозоро

ФСН 14:39
Таня, так само. Вони кинули зразок стандартного листа.

Олена 14:40
Доброго дня . Підкажить хтось плате надбавку за работу з особливими умовами праці під час военного стану 1,5 кофіецієнт

ФСН 14:40
EVGENIY, я теж Білочку вибрала

Таня 14:50
EVGENIY, всі заставки гарні, але котика на жаль немає.

Оля 14:52
Леся, ми друкуємо з програми при наборі, потім ставимо свій штам

EVGENIY 14:56
Таня, котик не зимовий звір )))

Таня 15:03
EVGENIY, та ну, він всесезоний!😺😊

777 15:03
дійсно, білочка для бухів - то майже як у дзеркалі іноді

Олена 15:09
Всім привіт. Підкажіть будь ласка СДО працює на зараз? Намагаюся зайти з інших браузерів і все ніяк.

Світлана 15:26
Олена, працєю.

Ирина 15:32
Доброго дня, підкажіть розрахунок днів відпустки рахується в днях, а не місяців коли приняли.

Юлічка 15:37
Леся, 😉ми зберігаємо папір у себе) і відповідаємо за нього) ще б завгоспи не керували бухгалтерією, якщо чесно.

Юлічка 15:40
Цікавить питання щодо оприбуткування. Є будівля і є земля. А на обліку стоїть лише будівля... Яка процедура постановки на облік того, що в власності ще з 2000-х років. але чомусь попередні працівники не поставили на облік....

Юлічка 15:41
Точніше є державний акт на право постійного користування земельною ділянкою

Олена 15:43
Світлана, дякую.

Віталій 16:35
Доброго дня. Підкажіть будьласка. Новостворений в 2023р фоп, в 10-му місяці перебував на загальній системі, а весь 4-й квартал був на спрощеній системі 2-га група, який ліміт доходу дозволений на ці три місяці? Рахується загальний річний дозволений дохід 5587800,00 грн чи в перерахункуна місяці, тобто за три місяці дозволений 1396950,00 грн?

Віталій 16:36
Допустив помилку. В 9-му місяці перебував на загальній системі

EVGENIY 16:38
Віталій, це сайт для бюдлженихз установ, невже цього не видно в назві сайту? Які ФОП?? Чули про бухгалтер 911 от він для фопів

Віталій 16:38
Дякую. Пробачте

Таня 16:54
Юлічка. Спочатку проведіть інвентирізацію і в протоколі зазначте фактичну наявність земельної ділянки і її необхідності у бухгалтеському обліку. В ідеалі необхідно замовити експертну оцінку цієї ділянки. Якщо є на це кошти. Але були випадки про встановлення вартості по нормативно грошовій оцінці. Робите наказ і ставите на облік по рах. 1013

Таня 16:55
Ой рахунок на земельну ділянку 1011. Вибачте помилилась

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”