Архів чату за 07.02.2024 ср (88)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ганна 08:16
Добрий день! Колеги,хтось нараховує сестрам медичним в закладах освіти доплату 20% за постановою КМУ від 22.12.2023 № 1419? Якщо так,то чи прописують наказами медсестрі якісь обов'язки , за які вона цю доплату отримує? Чи повинна медсестра вести якусь документацію, яка показує виконану роботу по психологічній підтримці дітей?

фк 08:21
Добрий день.Ганна, у постанові сказано "Доплата, визначена абзацом першим цього пункту, встановлюється за умови проходження медичними працівниками онлайн-курсу “Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги із використанням керівництва mhGAP”, що підтверджується відповідним документом".

* 08:22
Добрий ранок

фк 08:22
Документ не надавась, ніяки курси не проходились, яка доплата, вважаю так?

Людмила 08:23
Добрий ранок. Чи можливо за підсумками січня залучати кошти від перевиконання дохідної частини бюджету, чи тільки за підсумками 1 півріччя?

Ганна 08:26
Курси,які вказані в постанові, медсестри попроходили. Але ж ця доплата не просто за проходження курсів, повинні ж вони виконувати якусь роботу?!

фк 08:44
Ганна, у нас не проходили, і ніякої роботи не роблять по цьому питанню.

Людмила 08:48
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо лаборант коледжу отримує оплату за години, чи враховувати цю оплату в мінімальну зарплату чи оплачувати понад МЗП?

фк 08:51
Людмила, ми вразовуємо.

фк 08:53
Людмила, а можливо і не потрібно.

Людмила 08:56
фк, я також завжди враховувала, а працівниця доводить мені, що потрібно вище мінімальної оплачувати

Валентина 09:08
Скажіть будь ласка, я головний спеціаліст держслужбовець, виконую додатково функції головного бухгалтера,Оцінку подавати до органів казначейства як ХТО??? Посада ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАПЛІСТ

фк 09:12
Людмила, ну працівники завжди доводитимуть в свою сторону, а тут потрібно дивитись з усих сторін. Я щось про це толково ніде і не читала але це викладацька робота. Не можу стверджувати, враховуєм.

Світлана 09:16
Людмила, в статті 31 Закону про оплату праці визначені виплати які, не включаються в мінЗПЛ. Вашой виплати там немає.

Світлана 09:16
Людмила, стаття 3 з індексом 1

Людмила 09:18
Світлана, дякую

Ірина М 10:05
Доброго дня! чи входить до розрахунку річна премія?

EVGENIY 10:13
Ірина М, до розрахунку ЧОГО?????

Ірина М 10:13
Відпускних

EVGENIY 10:13
Ірина М, входить

EVGENIY 10:14
Ірина М, https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... dami-2023/

Ірина 10:14
Ірина М, входить, але розподілена. Читайте порядок 100 і роз'яснення

Ірина 10:24
Як хто вважає, чи враховувати дні відрядження як робочі дні в розподілі премії при розрахунку відпускних? Відрядження розраховані по середній, є відрядження, які розраховані і по денній оплаті. Але вважаю що так, бо виплати ці входять до розрахунку відпускних, та хочу ще почути думку.

Аня 10:28
Ірина, я дні, які оплачені по середній виключаю, а дні, оплачені як зарплата включаю. Але теж хотілося б почути, хто як робить.

Ірина М 10:29
Дякую

Ірина 10:38
Аня, я вважаю, що навіть дні, які оплачені по середній треба теж включити. Бо в сам розрахунок відпускних входять ці суми, аналогічно і дні повині входити до розподілу

Ірина 10:40
Аня, знайшла тільки роз'яснення коли пре6мія розподіляється для розрахунку середньої за два місяці. Там інша справа, навіть вказано в порядку 100, що дні по середній не включають

Ірина 10:41
EVGENIY, а що ви скажете на питання 10:24?

EVGENIY 11:02
Ірина, а премії як ви нараховуєте? Дні відрядження як впливають на премії? Премії теж по різному рахують думаю спершу треба зрозуміти як премії рахуються у вас

Оксана 11:07
Добрий день підкажіть будь ласка працівник іде у відпустку за період роботи з 2022 року по 2023 року на 15 днів, яким методом здійснюється нарахування відпускних?

Інна 11:12
Оксана, зміни стосуються тільки компенсації, а у вас відпустка, тому берете зарплату за останні 12 місяців

Оксана 11:24
Щиро дякую Інна.

Вова 11:27
Доброго дня, підкажіть, працівник прийнятий 02.11.23р. але 26.01.2024 захворів. Лікарняні рахую з мінім зарплати чи з заробленої за грудень?)

Ірина 11:28
Доброго дня! Працівник оплатив за електронні довірчі послуги на ДП "ДІЯ" через "ПРИВАТ 24. Які документи, крім квитанції про оплату, потрібно подати до авансового звіту?

Валентина 11:30
Вова:https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... 023-rotsi/

Вова 11:36
дякую

Валентина 11:36
Вова: Трішки не те зкинула...подивіться тут https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... ozrahunku/

Вова 11:44
дякую

Ірина 11:46
EVGENIY, на питання 11:02, в нас річна премія за результатами роботи за рік. Вона була фіксованою сумою

EVGENIY 11:52
Ірина, "на кількість відпрацьованих робочих днів періоду, за який вони нараховані" це цитата із 100, дні відрядження я вважаю це не відпрацьовані дні, можу помилятись але мені так здається

Валентина 11:58
EVGENIY:А які???прогуляні?

EVGENIY 11:59
Валентина, це дні в яких за працівником зберігається заробіток, але ж на роботі його не має

Валентина 12:03
https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... serednoyi/

Л 12:10
Добрий день.ЧИ оподатковується матер..допомога працівнику в сумі 7000 грн.в зв'язку із смертю батька

EVGENIY 12:12
Валентина, тут без ста грамів не розібратися, не все так просто як здається, треба до держпраці звертатись або мінсоцполітики

Валентина 12:13
EVGENIY:наливайте😉

EVGENIY 12:14
😏

Ірина 12:16
EVGENIY, розумію вашу думку. Може щось в цьму є. Але ж відрядження згідно наказу- це теж частина обов'язків працівника. І ще такий момент, відрядження, коли розраховується за денним заробітком, включається до розрахунку середньої за два місяці, тобто важається робочим днем.

Ірина 12:49
EVGENIY, цитую з вашою ссилки "Однак для розподілу премії дні відрядження, які оплачені за середнім заробітком, слід вважати відпрацьованими днями"

Ірина 12:50
виходить , що яусі дні відрядження слід вважати відпрацьованими днями

EVGENIY 13:25
Ірина, ну ок, я ж написав можу помилитись, наприклад курси підвищення кваліфікації це теж відрядження, а ось чи можна їх вважати відпрацьованими днями?

Анна 13:45
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, на підприємстві виявила, що працівниці у 2013 виплатили лікарняний по вагітності та пологах, а в звіті його взагалі нема((( Якщо я правильно розумію, то в складі поточної звітності відобразити дні та суми за 2013 чи можна так?

Валентина 13:50
Анна: рік 2013??

Анна 13:53
Валентина, так(

цнсп 13:53
Добрий день. Так розумію, що анкета оцінювання з минулого року не змінилася?

EVGENIY 13:54
цнсп, вона вже років десять не змінювалась і цього року також не змінбвалась

Валентина 13:56
Анна:Вам треба подати уточнюючий за той період

Валентина 13:56
цнсп:Кому взагалі це потрібно?

Анна 13:56
Валентина, дякую

цнсп 14:02
EVGENIY, дякую, хоча б щось стабільно. памятаю один час були розмови про внесення змін, щось таке

цнсп 14:02
Валентина, всім головним бухгалтерам

Валентина 14:04
цнсп:Ви мене не зрозуміли...я маю на увазі,що це нікому не потрібно ВЗАГАЛІ.

Валентина 14:06
цнсп:сама себе оціни, якби ще і преміювала себе за хорошу працю

Аня 14:18
Валентина, 👍

Наталія 14:24
Добрий день, підкажіть будь ласка таке питання: благодійник перерахував благодійний внесок на рахунок установи. Чи треба якість підтвердні документи підкладати в М/О 3 та М/О 16?

Мила 14:38
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, кошти на проведення спортивних заходів дюсш (проїзд, харчування, проживання) виплачувати на картку тренера-викладача чи безпосередньо спортсмена?

Валентина 14:42
Мила:Зарахуйте тренеру, а він під розпис роздасть спортсменам по відомості підклавши копії їх документів

Валентина 14:43
і відзвітує вам

Мила 14:45
Валентина, дякую велике!

просто таня 14:47
Наталія, а які ви можете документи підкласти?у вс є виписка і в ній є цьля чи немає от і все.а що таке 16 мо для благодійних коштів?

просто таня 14:48
вибачаюся**є ціль **

Валентина 14:56
Наталія: Тільки м/о 14

Валентина 14:57
...а не 16

Оксана 15:46
Колеги, як зараз з оплатою 3 черги? Висить чи оплачують?

Олена 16:10
Оксана, "висить", і ходять чутки що цього року третя черга буде ще довше не оплачуватися ніж минулого

Олена 16:11
нам ніяк перекидку по спецфонду на комерційний банк не можуть провести ще з січня .

Оксана 16:21
Олена, зрозуміло. Будем чекати...

Лариса 16:30
Якщо директор закладу хоче звільнити голов.буха за невідповідність посаді там є відробка якась ? І обовязково комісія і перевірка має бути?

віка 16:47
підкажіть бух. проведення минулорічної педоплати нафтогаз. отримали акт в лютому

Олена 16:49
підкажіть прапор на який рахунок

EVGENIY 16:52
Лариса, https://i.imgur.com/YdfDgig.png

EVGENIY 16:52
Олена, 1113 або 1812

Олена 16:54
EVGENIY, 114гривень вартість

EVGENIY 16:54
Олена, 1812

Олена 17:03
EVGENIY, дякую

Олена 17:08
EVGENIY, можна ще питання футболки по 450гривень який рахунок?

EVGENIY 17:16
Олена, На субрахунках 1114 (1124) "Білизна, постільні речі, одяг та взуття" ведеться облік білизни, постільних речей, одягу та взуття. Облік відповідних активів на цих субрахунках ведуть суб'єкти державного сектору, які систематично отримують їх у значному обсязі для провадження своєї діяльності, інші суб'єкти державного сектору ведуть облік білизн

EVGENIY 17:16
изни, постільних речей, одягу та взуття у складі інших необоротних матеріальних активів.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”