Архів чату за 09.02.2024 ат (99)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Людмила 08:41
Доброго ранку!

цнсп 08:48
Доброго ранку!

Світлана 09:01
Добрий ранок. Підскажіть будь ласка, можно перераховувати лікарняний лист (на банк) за лютий, якщо не перераховано ЄСВ за лютий. ЄСВ виплачується пізніше з авансом за лютий

Інна 09:11
Світлана, казна може не пропустити. Мені дозволили в кінці року після виплати зп і ЄСВ, лікарняні пізніше прийшли. Треба було дописати в платіжці про виплату лікарняного, що всі податки сплачено. Ви ж можете зробити платіжку на ЄСВ по лікарняному.

Оксана 09:25
Добрий ранок! Новий звітний потрібно подавати на всіх працівників чи тільки на того, по котрому робимо зміни?

ФСН 09:27
Оксана, на одного працівника

789 09:34
Добрий день підскажіть будь ласка (держслужба)людина йде у відпустку бере грошову допомогу до відпуски в якому розмірі писати у заяві та наказі? по ЗУ в розмірі середньомісячному у прикінцевих положеннях п.12 ЗУ про держ.бюджет в розмірі окладу вислуги та рангу? що прописати?

керр 09:39
789, у заяві достатньо просити допомогу, а у наказі вказують розмір в розмірі окладу вислуги та рангу ... звісно що у розмірі станом на останній день січня 2024)

Олена; 09:44
Добрий день. колеги підкажіть людина планує звільнитись з 14.02.2024 і хоче взяти відпустку за відпрац. період 01.03.2023 по 28.02.2024. чи маю я право її надати відпустку повної триваласті 24 дніз мат.допомогою?

керр 09:46
Олена, якщо по графіку то закон не забороняє, якщо відпустка з наступним звільненням тоді надаємо за фактичні дні...

Олена О 09:47
доброго дня. Як документально оформити службову поїздку в обласний центр на нараду на службовому авто керівника та водія. Не відрядження, а саме службову поїздку

цнсп 09:51
чи включається до стажу для основної відпустки період відпустки по вагітності та пологах, але оплати листка некпрацезд.не було?

керр 09:54
Олена О, це ж залежить від того, що Ви розумієте під "службовою поїздкою" і як таке співвідноситься із законодавством про працю, яким НПА таке передбачено, що не є відрядженням.

Олена; 09:56
керр, я правильно рахую в неї виходить 16 днів?

керр 09:58
цнсп, https://factor.academy/blog/neoplacheni ... tazhem-uk/

керр 10:00
Олена;, чому 16, якщо вказуєте що має весь робочий рік мінус півмісяця

Оксана 10:05
А як в новому звітному відобразити суму, яку потрібно зняти, помилково було відображено в додатку 1 і в додатку 4 , з ознакою 1 чи з типом нарахування 3?

Вікторія 10:10
Доброго ранку! Підскажіть будь ласка чи оплачується перші 5 днів лікарняного листа за рахунок роботодавця працівнику суміснику. Дякую.

керр 10:11
Вікторія, оплачують, ця ж тема уже другий рік...)

Вікторія 10:11
Дякую.

цнсп 10:20
керр, дякую, теж так думаю

Олена; 10:20
керр, було 90 днів власного рахунку

цнсп 10:22
якщо матеріали (запаси) отримані як гуманітарна допомога для подальшої роздачі фізособам, чи правильно буде облікувати на 1815, чи можна на позабалансі?

Аня 10:22
Оксана, новий звітний це повністю звіт, не тільки на одного працівника. просто у звіті виправляєте помилку і надсилаєте з позначкою новий звітний. Код 3 ставиться, якщо неправильно показана сума ЄСВ.

керр 10:25
Олена;, так, якщо це були дні саме за відпустку особі як така що виїхала за кордон згідно ч.4 ст.12 Закону № 2136 тоді виключаємо, а якщо ж за ч.3 ст.12 цього Закону тоді до 24.12.2023 враховуємо...

Олена; 10:27
керр, Дякую

Юлічка 10:36
Доброго дня. Є договори від водоканалу: 1.підряду і 2.надання послуг. В підряді: огляди, супровод, техприйом мереж, виготовл. акту. В послугах - зміни до техумов на проект. мереж. Питання в мене щодо застосування КЕКВ. Це ж 2240? І чи не буде помилкою, що по тексті написано – роботи?В мене казначей-новачок, може провести, а проблеми будуть у мене((

Олена 10:38
Добрий день. Підскажіть будь ласка, до якого КЕКВ віднести вивіз відходів із вигрібної ями.

Оля 10:57
Працівника прийняли в кінці вересня і зарплату за вересень нарахували у жовтні. Як правильно це показати у звіті ЄСВ? Включити у жовтень? Але тоді у вересні у працівника не буде доходів, а там ще і додаткова база ЄСВ буде. Чи подавати уточнюючий за вересень? Допоможіть, будь ласка.

цнсп 11:07
будь-ласка, на 10:22

Інна 11:14
Аня, я робила звітний новий на одного працівника, в пенсійному сказали, що так вірно

Інна 11:16
Ознака 1 для того рядка, що видаляється, і 0 для вірного

Аня 11:22
Інна, дякую за інформацію, я робила весь звіт. Треба уточнити у своєму ПФУ, як правильно. Можливо, щось помінялося.

Інна 11:23
Оля, у мене був перерахунок відпустки та лікарняного у березні 2023 за липень 2022, так і набирала, все прийнято. Може вам треба вибрати тип нарахування 2.

Інна 11:41
При неповному місяці при прийнятті на роботу донараховувати ЄСВ не потрібно

Наталя 11:57
Добрий день! Підкажіть якщо працюючий вчитель приніс диплом в лютому, але виданий 30 грудня. Чи треба перерахрвувати зарплатню за січень, чи по факту отриманих документів

Оля 12:01
Інна, дякую, дійсно дод.бази не буде, це я помилилася. Перерахунок відпустки та лікарняного проходить, а в цій ситуації вибиває помилку. Місяць нарахування менший за звітний місяць, якось так. код 2 пробувала ставити, знов дає помилку, що не сходяться суми.

Тата 12:13
Доброго дня. Виникло таке питання. Працівнику простій оплачується у розмірі середньомісячного заробітку.пішов вже третій місяць простою. Середній буде такий же як і в перший місяць простою?

Інна 12:37
Оля а де не сходяться суми? Може там треба просто виправити вручну?

Інна 12:38
А ви додаток 5 заповнили?

Люсія 12:39
Добрий день! Підкажіть будь ласка надали благодійну допомогу кока колу для незахищених верст населення. Як правильно взяти на облік КПК 0113242 КЕКВ 2210? Модливо теж хтось отримував

цнсп 12:55
Люсія, 1815-2117, 2313-7511, 2117-2313, 8511-1815, я думаю так

Оля 13:04
Інна, додаток 5 заповнила ще у звіті за 3 квартал. прийняли ж у вересні. Просто зарплату не нарахували. Сума не сходиться, бо в дод.1 ту вересневу чомусь відмінусовує.

Інна 13:13
На жаль не можу допомогти, спробуйте додзвонитись в пенсійний.

Люсія 13:15
цнсп, дякую

Світлана 13:47
Оля, Ви уточнюючий намагалися здати?

Марія 14:37
Добрий день, підкажіть будь-ласка як розрахувати зростання вартості запасів у порівнянні з попереднім роком для Держаудитслужби

Тата 14:42
Доброго дня. Виникло таке питання. Працівнику простій оплачується у розмірі середньомісячного заробітку.пішов вже третій місяць простою. Середній буде такий же як і в перший місяць простою? Чи треба перераховувати кожен місяць?

EVGENIY 14:46
Марія, а навіщо їм це? Що це за новшестаа такі? Вони від вас щось вимагають?

EVGENIY 14:46
Тата, в понеділок на сайті буде стаття з цього питання 😉

Світлана 14:48
Марія, нам теж таку таблицю надіслати і ця колонка теж під питанням.

EVGENIY 14:50
Світлана, що це таке? Чому вони вам це шлють? Що вони від вас хочуть?

Марія 14:58
Це інформація про фінансово-господарську діяльність установи для включення у план перевірок.

Тетяна 14:58
Спокойствіє, только спокойствіє)) Держаудит завжди в такий час розсилає таблиці для заповнення даними для визначення ризиків олерацій з бюджетними коштами. В залежності які вони, комусь може і повезти і його перевіряти не будуть.

Тетяна 15:00
А з запасами все просто - порівняння даних на початок і кінець року з форми 1 дс

Наталя 15:03
Добрий день! Підкажіть якщо працюючий вчитель приніс диплом в лютому, але виданий 30 грудня. Чи треба перерахрвувати зарплатню за січень, чи по факту отриманих документів

Таня 15:03
підкажіть будь ласка де в паспорті бюджетної програми я можу знайти інформацію чи закладено на цей рік кошти на погашення кредиторської заборгованості минулих років?

Таня 15:05
в казні не дали зареєструвати минулорічну кредиторку,сказали що тільки після того як будуть паспорти бюджетних програм,і тільки якщо в них будуть кошти на кредиторку. щось ніфига не розумаю де це можна подивитись

Сергій 15:07
Таня, в напрямах використання коштів розділ 9виділяється окремим рядком погашення КЗ за 2023 рік

Таня 15:09
Сергій, дякую! знайшла

Тата 15:12
EVGENIY, дякую чекаємо.

Марія 15:12
Підкажіть будь-ласка, у додатку ГД по неприбуткових за даними митної декларації треба вказати код товару за УКТ ЗЕД , де його шукати

Ірина 15:20
Доброго дня! Працівник оплатив за електронні довірчі послуги на ДП "ДІЯ" через "ПРИВАТ 24. Які документи, крім квитанції про оплату, потрібно подати до авансового звіту?

Наталя 15:27
Якщо у працюючого педагога атестат 30 грудня, а наданий він 9 лютого і в наказі пише школа , що підвищити тар.р-д з 01 січня. це правомірно, чи зарплатня зміниться з дня подачи атестата на підприємства

керр 15:35
Наталя, п.5 Інструкції 102

Наталя 15:35
Дякую

Irina 15:36
Доброго дня! Працівник пішов на лікарняний з 29.01.2024, заробітна плата нарах. і виплачена у січні як за робочі дні, виплату лікарняних за ці дні він хоче отримати в аванс лотого, а перерахунок за січень в кінці лютого. Чи не повинні ми провести одночасно перерахунок зар.плати і лікарняних, загальна сума нарах. лікарн. менша від зарплати? Дякую!

ОКСАНА 15:43
ДОБРОГО ДНЯ КОЛЕГИ ! ПІДСКАЖІТЬ : ЗВІЛЬНЯЄТЬСЯ ЛЮДИНА .ПОТРІБНО ЗАПЛАТИТИ ЗА КОМПЕНСАЦІЮ ЗА НЕВИКОРИСТАНУ ВІДПУСТКУ 26 ДНІ ПЕРІД 10.01.2023-06.02.2024. яРОЗРАХОВУЮ 2 СЕРЕДНІ ЗП З 10.01.2023-31.12.2023 І 0.02.2023 - 31.01.2024?

ЦНСП 15:50
Irina, А хіба вже отримає лікарнчний статус "Готово до сплати" на час нарахування авансу, щоб узяти його до роботи?

Irina 15:54
ЦНСП, він уже отримав, він був закритий 31.01.2024р. та продовження ще 01.02-02.02.2024р. працівник хоче за січень, щоб заплатили лікарняні у аванс, а перерахунок зарплати за січень (сторно) у зарплату лютого в кінці місяця.

ЦНСП 16:00
Irina, це тільки 3 дні за рахунок підприємства? Ми так не робимо. Аванс це не менше, ніж за відпрацьований час (як по Положенню),а лікарняні в ЗП. Хіба шо за рахунок ПФУ дотримуючись встановлених строків на вилату. Можливо це не зовсім правильно.

Irina 16:05
ЦНСП, Дякую! Ми до цього перерахунок також робили у зарплату, а це працівник хоче так, а мені якось не дуже правильно, що ми вже ці дні оплатили як робочі і ще зверху платити як лікарняні, я б провела перерахунок одночасно, а чи так правильно, що у середині місяця?

Іра 16:07
Якщо дають працівникові догану вона десь (крім паперової трудової) буде внесена ?

Іра 16:07
в персоніфікований облік ПФ вона не попадає, вірно?

керр 16:12
Іра, таке і в трудову книжку не вписують)

Юлія 16:15
Підкажіть 748 наказпорядок відкриття та закриття рахунків увійшов у дію? Чи ще чинна редакція від 20.01.23

Аня 16:18
Irina, а чого працівник вам розказує, як він хоче? Лікарняний (перший) стає в статус готово до сплати 08.02, у вас є 10 днів на прийняття рішення про оплату. Якщо рішення наприклад від 9 числа, оплачуємо в аванс, якщо від 16, то в зарплату (в нас термін виплати авансу 15) .

Аня 16:20
Irina, зміни проводимо, коли в бухгалтерію подають табель змін, у нас подають зміни за поп.місяць одночасно з табелем за поточний місяць, орієнтовно числа 22-25, тому сторнуємо в зарплату .

EVGENIY 16:21
Юлія, ще не набрав чинності

EVGENIY 16:21
ОКСАНА, у вас капслок нажата 😏

ОКСАНА 16:25
EVGENIY, Дякую за відповідь!

Irina 16:26
Аня, Дякую! У нас установа 6 чоловік, тому у кожного свої забаганки)

EVGENIY 16:35
ОКСАНА, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... pravilami/

EVGENIY 16:36
ОКСАНА, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... ensatsiyi/

789 16:37
керр, Дякую

катюша 16:39
Всім доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи потрібно струкуроване призназначення за кодом доходів 240603? МФО 899998. Це відрахування с зарплати в дохід держави.

EVGENIY 16:43
катюша, теоретично не потрібне воно там, але всі пишуть що потрібне, я вважаю що воно пройде в бюджет навіть якщо ви не заповните структуроване

катюша 16:44
EVGENIY, дякую Вам за відповідь. Ми не заповнювали, але казначей питає - чому? У нас ці відрахування кожного місяця.

катюша 16:45
А якщо потрібно, то яка це код сплати? Хтось стикався вже?

EVGENIY 16:49
катюша, от бачите ви не запонвювали і все проходило, тому я був правий )))

EVGENIY 16:50
катюша, тому що по перше це не податок, і його не контролює податкова тому не має різниці чи є там структуроване чи не має, воно потрібне для податкової

EVGENIY 16:50
катюша, ставте 101

катюша 16:51
EVGENIY, кажуть, що треба робити у всіх платежах, які ідуть на МФО 89998

катюша 16:51
EVGENIY, дякую)

Аня 16:51
EVGENIY, та ви завжди правий, інакше б нас тут не було і ми нічого б у вас не питали (тут смайлик з сердечком )

EVGENIY 16:58
катюша, от я ж про це і кажу що кажуть, але по суті це для податкової структуроване призначення а податкова не все контролює, тому я вважаю не скрізь воно і потрібне

Галина 17:01
Якщо в минулих роках працівнику було замало нараховано лікарняних ФСС (через невірне визначення страхового стажу) як бути ?

789 17:21
Підскажіть будь ласка паспорти та звіти по паспортах бюджетних програм обласного бюджету в яких програмах можна робити крім АІС МБ?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”