Архів чату за 15.02.2024 вт (92)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Оксана 08:06
Добрий ранок!

Людмила 09:10
Доброго ранку. Підкажіть будь ласка суму добових закордон

EVGENIY 09:17
Людмила, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... bovtsiv-a/

EVGENIY 09:17
Доброго ранку, всім гарного дня

бідний бух 09:20
Доброго ранку. Чи мають право відмовити ДС у переводі на посаду такої ж категорії В1 в інший структурний підрозділ ?

Таня 09:22
Доброго ранку! Гарного, спокійного дня!

керр 09:23
бідний бух, можуть, як для ДС, який прийнятий ще за конкурсом, і тим більш для ДС який прийнятий під час ВС за спеціальною процедурою... таке роблять "...за рішенням керівника державної служби або суб’єкта призначення"

123 09:26
Добрий день! Якщо ОМС придбав дещо для ЗСУ, а потім передав це чи вважається це зменшенням вартості необоротних активів?

бідний бух 09:29
керр, можуть перевести чи можуть відмовити? я була прийнята ще за конкурсом до ВС, зараз хочу перейти в інший структурний підрозділ. Мені починають голову дурити, то 2 тижні відпрацювати, то не можемо перевести поки не знайдемо людину на місце

керр 09:36
бідний бух, ч.1 ст.41 Закону каже "Державний службовець ... МОЖЕ бути переведений без обов’язкового проведення конкурсу..." може не тотожне зобов'язаний... про 2 тижні дурять) а про пошук іншого цілком ґрунтовно...

Галина 09:39
Добрий день. Підкажіть як розрахувати компенсацію за невикористану відпустку від окладу?

керр 09:43
Галина, оклад*12/365

Інга 09:44
Доброго ранку. підкажіть, будь ласка чи вірно роблю списання ОЗ з Ліквідаційною вартістю проводки: 1411 -1014 -30000 (знос), 5111 5512=30000(зменш.внес.кап), 5111 1014 = 1000(списано ліквідац.вартість) Дякую

бідний бух 09:45
керр, так, але добір оголосили 25 січня, а кандидатів немає(

EVGENIY 09:46
Інга, не вірно, пункт 1.31 і 1.32 https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... brahubkiv/

EVGENIY 09:48
Інга, 1411 1014 - 30000, 8411 1014 - 1000, 5111 5512 - 31000

Інга 09:50
EVGENIY, Дякую.

керр 09:53
бідний бух, але ж керівник не зобов'язаний, це ж його право добирати на посаду стороннього чи свого шляхом переведення...

Галина 09:53
керр: Дякую. я так і рахувала, але щось з тими змінами заплуталася.

бідний бух 09:55
керр, так, але якщо б я не переводилась, а звільнялася б, то мене б не звільнили поки не знайшли іншого бухгалтера?

Тетяна СШ 09:58
бідний бух, Ні, звільнення ніяк не стосується знайшли чи ні когось на Вашу посаду

бідний бух 10:05
Тетяна СШ, ну отож і я так думаю, чому не хочуть переводити... а ще питання чи можу я звільнитися з ДС одним днем у звязку з доглядом за дитиною до 14 років?

Інна 10:07
Добрий день, підкажіть будь ласка, виявлено помилку, допущену в 2022 році, в оплаті курсів підвищення кваліфікації (оплачено за денним заробітком, а не за попередні 2 місяці). Чи можна виправити дану помилку?

Оксанка 10:18
Добрий день. Підкажіть який механізм проплат на потреби ВПО в соціального захисту населення. Який КПК? і як можна закупляти побутову хімію, відшкодовувати за електроенергію тощо за проживання переселенців? Виділяють кошти, а куди їх ставити я не розумію. В кого є місця компактного проживання переселенців, соц.захист відгукніться!

Світлана 10:22
Добрий день, директор і ще один працівнік ідуть у відрядження на один день, своїм транспортом. Які документи від них потрібні для підтвердження, що вони дійсно були у відрядженні? Квитків не буде, готелю теж..

Леся 10:22
Чи повиннен батько дитини при її прийомі в ДНЗ надавати свої військово-облікові документи?

Ірина 10:30
Допоможіть будь ласка! При проведенні класифікації посад державних службовців допустили помилку.Подали заново в НАЗК перелік документів для уточнення.Пройшов місяць, відповіді не було ні на першу подачу документів ні на уточнення.Штатний розпис затверджувати з 1 січня чи з того періоду,коли подали уточнення в НАЗК.?Може у когось було таке?

керр 10:33
бідний бух, можете одним днем, ч.3 ст.86 Закону - Суб’єкт призначення зобов’язаний звільнити державного службовця у строк, визначений у поданій ним заяві, у випадках, передбачених законодавством про працю.

Тетяна 10:49
EVGENIY, ліквідаційна вартість не є частиною залишкової вартості ОЗ. Тим паче ніяких доходів нема при збільшенні первісної вартості на суму ліквіадційної, тому ніяких видатків (8411) не може бути я вважаю.

EVGENIY 10:51
Тетяна, ви не правильно вважаєте

EVGENIY 10:52
Тетяна, ліквідаційна вартість є частиною первісної вартості

EVGENIY 10:53
і 8411 це не видатки

Тетяна 10:54
EVGENIY, так помилково написала, замість витрат - видатки

EVGENIY 11:02
Тетяна, також зверніть увагу що при купівлі ОЗ у вас і доходів не має і це вас не засмучує )))

Катя 11:02
Сестра медична(працює в лікарні) має вищу категорію, чи може вона по цій категорії працювати в закладі освіти по цій же категорії ( за сумісництвом)

Тетяна СШ 11:18
бідний бух, якщо дитина-інвалід- да

бідний бух 11:18
Тетяна СШ, ні, не інвалід

бідний бух 11:18
Тетяна СШ, якщо в місті садочки не працюють ?

Тетяна СШ 11:18
є довідка , що дитина потребує догляд?

Тетяна СШ 11:20
бідний бух, пишіть заяву , реєструйте , відпра цюйте 2 тижня і до побачення

Тетяна СШ 11:20
бідний бух, це офіційно підтверджено?

Лана 11:24
Доброго дня!! Був оплачений доступ до читання новин на бугалтер.ком ,але на даний момент все одно не можу читати нічого безкоштовно бекоштовно .

Тетяна 11:24
чому ж нема, були 7011, з яких ці кошти включили до 5411 і далі 5111. а ліквід вартість міфічна

бідний бух 11:27
Тетяна СШ, навіщо мені відпрацьовувати, якщо маю право звільнитися день в день

EVGENIY 11:28
Тетяна, якщо було 7011 то треба вилучити із доходів можна одразу робити 2313 5411, я вже написав ліквідаційна вартість це частина первісної , те що ви вже пишите не конструктивно, про доходи не доречно про міфічність теж

керр 11:31
бідний бух, так, ст. 38 КЗпП за змістом не вимагає документального підтвердження необхідності догляду з якихось поважних причин, хвороба чи інше, підтверджують що є дійсно дитина такого віку... наприкл. з ст.38 причина - неможливість проживання у даній місцевості, має бути підтверджена медичним висновком, така вимога за змістом...

школа_1 11:48
Добрий день, всім. При відправленні заявки в ПФУ, пише :"Виникла помилка при розборі чи формуванні даних (пошкоджені дані чи невірний формат)", хоча роблю все як завжди, що це може бути?

Олена 11:52
школа_1, добрий день, може щось з сайтом, я не можу зформувати повідомлення по заявці, статус заявки вже три дні стоїть "отриманий в банку", а кнопки зформувати повідомлення немає зовсім(((

Світлана 11:57
А на питання 10:22 ніхто не допоможе?

Таня 12:00
Як оформити призначення платежу по сплаті податків з Чорноб.відпустки? Як у лікарняних? А ЄСВ?

Тетяна 12:08
Добрий день, підкажіть будь ласка до договору на вугіілля на 92000 грн. без застосування електронної системи закупівель потрібно робити протокол для казни.

ВІК 12:09
Олена, не тільки у Вас така ситуація. якраз вчора ми тут обговорювали це питання.

Ольга 12:10
Світлана, наказ вищестоятоящої установи на відрядження керівника, заступника може відрядити керівник

we 12:19
Тетяна, ви маєте на увазі протокол уповноваженої особи?

Наталя 12:28
Олена, кнопка "Сформувати повідомлення з'явиться через деякий час, десь на 5-й день після виплати лікарняних, коли статус заявки зміниться на "Оплачено".

NeProzorro 12:31
Тетяна, для чого Казні протокол? Може звіт про договір, але ж його вони і самі можуть на Прозорро под ивитися

we 12:33
NeProzorro, на жаль, є такі казначейства, які вимагають прикріпляти до договорів звіти з Прозорро і навіть протоколи УО

NeProzorro 12:35
we, лінуються самі подивитися чи може не вміють?

we 12:37
NeProzorro, мені не зрозуміло, для чого таке вимагають. Це нічим не обгрунтовані вимоги.

бідний бух 12:40
у всіх підписаний паспорт бюджетної програми по держбюджету?

Олеся 12:44
we, а для чого соц захист вимагає довідки про доходи? Працівники наші часто звертаються за такими довідками. Адже вся інформація є в реєстрах Пенсійного

Олеся 12:44
отак щоб була зайва робота і збирання довідок

натли 13:20
Таня, на 12,00 ТАК

Тетяна 13:21
we:і звіт і протокол із зазначенням ПКМУ1178

NeProzorro 13:22
Олеся, we, Тетяна, Як на таке неподобство дивиться Мінцифри і Федоров? Це ж виглядає ніби зовсім немаєніякої цифровізації, діджіталізації і paperless

оксана 13:26
в призначенні платежу на різні господарчі товари пишемо назву договору?

Світлана 13:42
Підкажіть будь ласка. Працівниця у червні 2019 році народила дитину (статус мати одиначка). В 2022 році виходить з відпустки по догляду за дитиною. За які роки вона має право на соціальну відпустку як мати одиначка?

ГАЛЯ 13:46
працівниця звільнилася і повернула зайво нараховані відпускні ,підскажіть проводки

керр 13:49
Світлана, 2022, 2023, 2024

Оксана 13:50
Допоможіть. Не можу подати уточнюючий звіт. В грудні показала в звіті 6700 (1), а мало бути 19212,80 (0), такі маніпуляції роблю в додатку 1 і 4. Підсумок двох рядків буде 12512,80. В яких рядках розрахунку і які суми ставити??? Геть заплуталась, бо звіт вкотре повертається...

Світлана 13:54
керр, дякую

Олена 13:57
Наталя, дякую Вам.

Світлана 14:06
Ольга, накази будуть. Але що треба від працівників, якщо немає рахунків від готелю, немає квитків на проїзд (свій транспорт)? Тільки наказ і все? Як потім доказати перевіряючим, що працівники були у ньому?

Світлана 14:12
Світлана, ми робимо посвідчення про відрядження, де установа куди відряджаються ставить печатку і підпис

Олександр 14:12
Доброго дня колеги) Питання не зовсім по темі, але стосується багатьох. Чи ведете ви військовий облік на підприємстві? Зараз там штрафами вже лякають. В нас маленьке п-во, кадровика немає, коштів взагалі обмаль, на дотаціях. Кажуть що трема мати сертифікат для відповідальної людини?

Світлана 14:20
Світлана, і авансовий звіт, так?

керр 14:22
Олександр, до 1 жовтня визначається потреба в підвищенні кваліфікації такого працівника, курси проходять раз на 5 років, визначайте особу, а курси згодом)

Катя 14:25
Підкажіть! Сестра медична працює в лікарні ,має в ищу категорію зі спеціальності -сестринська справа.Чти поширюється ця категорія на роботу за сумісництвом сестри медичної в закладах освіти ( ЗДО та ЗЗСО)?

1234 14:31
керр, а якщо народила після змін (24.05.2021) то і 2021 рік враховувати одинокій матері? зараз така звільняється...

керр 14:45
1234, Мінекономіки у листі № 4706-05/26141-09 зауважилоо, що законодавством про працю не передбачено надання двох соціальних відпусток, що надаються для виховання дітей, одночасно за один і той же самий період

марі 15:01
Ірина: перевірте сайт НАДС у розділі "Результатикласифікації посад" можливо є оновлена інформація

Світлана 15:04
Світлана, так до авансового звіту прикладаємо посвідчення, що дає право на виплату добових.

керр 15:10
Катя, у Вас у закладі теж є вимоги до кваліф для такої посади, спеціального порядку проходження атестації для медпрац закладу освіти не має, діє то й ж документ про результати атестації...

Світлана 15:13
Світлана, дякую.

Катя 15:19
керр, дякую)

Ксю. 15:42
Добрий день.Як правильно відобразити передачу запасів від школи,що мала свою бухгалтерію,яка приєдналася до відділу освіти.Які проводки потрібно зробити на продукти харчування?Допоможіть будь ласка!

1234 15:54
керр, народила 24.05.2021-вже право набула, поки була на лікарняному по вагітності та пологам, щорічна відпустка, а потім декрет до 3х років - буде 10 днів? вірно?

1234 15:55
керр, а от коли звільняється одразу після закінчення, то не буде? вірно?

керр 15:59
1234, судячи що зауважили Мінекономіки то за рік коли була у щорічній відпустці перед відпусткою по догляду до 3 років право набула, а за календарні роки по догляду до 3 р ні ...

1234 16:02
керр, дякую

Оксана 16:23
Допоможіть з питанням 13.50

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”