Архів чату за 16.02.2024 пт (75)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Алла 08:49
Доброго дня ! Підскажіть будь ласка, якщо працівник який працєю в омс може за 2024 рік компенсацію за невикористану відпустку.

Олена 08:53
Алла, він розраховується?

EVGENIY 09:05
Доброго ранку, всім гарного дня

Інна 09:07
Доброго ранку! Чи правильно я вважаю: компенсація коштів від центру зайнятості за працевлаштування ВПО зараховуємо до спецфонду 25020200? А далі використовуємо за оплату праці ВПО за КЕКВ? 2111?

ольга 09:11
Доброго ранку! Чи у всіх завантажуються виписки за 15.02.2024 у СДО?

EVGENIY 09:13
Інна, viewtopic.php?f=62&p=104739

Іра 09:16
Добрий ранок, не подобається мені, що в РМ 2024 не запам'ятовує шлях куди зберігати файли, кожен раз вибираю, у всіх так чи це тільки в мене?

Олена 09:23
Доброго дня. Може хтось зможе допомогти в цьому питанні? Яким чином забезпечувати харчуванням тренера та спортсменів для навчально-тренувального збору?.Якими нормативними документами керуватися. Дякую

Іра 09:33
ольга, виписки завантажуються, але немає оборотів, хоча вони були

ФСН 09:37
Іра, ольга, у мене з виписками все добре

Марія 09:41
Іра (09:16), добрий день! В мене так само, і це дуже не зручно, можливо це системна помилка?

ольга 09:48
Ось і в мене так само, оборотів немає

Оксана 10:14
Працівницю прийнято 03.04.23(перший робочий день місяця), лікарняний по догляду за хворою дитиною з 06.02.24. Чи входить квітень 23 в розрахунковий період? Дякую

Аня 10:16
Оксана, для лікарняних не входить

Наталя 10:19
Доюрого дня.Директор йде у відпустку який знаходиться на простої в розрахунковому періоді є нарахування зарпл.2/3 та відпускні 42к.д.Як правильно мені розрахувати відпускні? я брала тільки відпускні та дні відпустки правильно чи ні

ВІК 10:24
Олена, постанова від 18.09.2013 №689. І ще має бути розпорядження місцевої адміністрації

Алла 10:30
Доброго дня ! Підскажіть будь ласка, якщо працівник який працєю в омс може за 2024 рік забрати компенсацію за невикористану відпустку.Є роз"яснення від 15.01.2024 № 177-р/з , але я небачу чи можна омс.Дякую

ВІРА 10:31
Доброго дня, підскажіть, робили ремонт власними силами, залишивска блок хаус (обрзки), як правильно його списати?

1234 10:34
Алла, здається що і для ДС це не у всіх вийде...може не вистачити коштів 😉

Алла 10:35
так, я розумію, але як є кошти , як бути?

1234 10:37
Алла, але якщо і будуть це треба буде робити у кінці року

Алла 10:38
Є різні ситуації, і бувало що треба .

Євген 11:05
Доброго дня.Чи може комунальне підприємство с/р надати (військомату) допомогу у матеріалах.

Нона 11:15
Надо сдавать звіт до фонду інвалідів для юридичних осіб

Наталя 11:17
Доброго дня. Директор йде у відпустку який знаходиться на простої в розрахунковому періоді є нарахування зарпл.2/3 та відпускні 42к.д.Як правильно мені розрахувати відпускні? я брала тільки відпускні та дні відпустки правильно чи ні

NOP 11:20
Нона,Звіти про зайнятість та працевлаштування людей з інвалідністю необхідно подавати до 1 березня року, наступного за звітним періодом. Таким чином, звіт за 2023 рік необхідно подати до вівторка 1 березня 2024 року.

Іра 11:35
я правильно розумію, в продовженого лікарняного (хоч він в наступному місяці) буде той попередній розрахунковий період?

Юлія 11:35
Підкажіть чи можна якось по 590 постанові прописати печать з оснасткою, щоб проплатити в другу чергу

Тетяна 11:36
Доброго дня.Чи надається пільга па прибутковий податок зовнішньому суміснику? Дякую.

Тетяна 11:36
NOP, хіба законом №2682 не відмінили звіти про зайнятість та працевлаштування людей з інвалідністю в 2023 році?

Олена 11:42
ВІК, дуже дякую

ФСН 11:43
Юлія, ні.

ФСН 11:46
Юлія, ми писали на казну лист з обгрунтуванням, щоб проплатили печатку

ФСН 11:47
це було минулого року

Аня 11:53
NOP, 1 березня 2024 року це пятниця. А звіт відмінили.

Аня 11:53
Іра, так

Тетяна 11:54
Добрий день. Підкажіть будь ласка яка тривалість додаткової відпустки за особливий характер праці для водія легкового автомобіля що перевозить людей на візках.

Тамара 11:54
Нона:звіт відмінили!!

Тетяна 11:59
Чи можна покласти виконання обов'язків директора на період його відпустки на іншого працівника (наприклад завгоспа), не звільняючи при цьому працівника від виконання своїх обов'язків, чи обов'язково оформляти тимчасове заступництво?

марія 12:13
Чи виплачується при звільненні компенсація невикористаної додаткової відпустки за виконнання обов'язків голови профспілки?

Соломія 12:37
Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Ситуація наступна: в кінці року здійснили попередню оплату за спожитий газ за грудень 2023р. із спецфонду. В лютому 2024 нам повернули надмірно сплачену суму. Що робити з чими коштами? Кидати на доходи чи робити відновлення касових?

EVGENIY 12:39
Соломія, спецфонди бувають різні з якого саме?

Вікторія 12:51
Соломія, якраз Ваша ситуаціяhttps://i.factor.ua/ukr/journals/bb/2024/february/issue-7/article-127997.html

р 12:55
Соломія, ми зробили відновлення, це власні кошти

р 12:56
Соломія, але ми платили з спец рахунку, якщо оплата була з бюджетного то їх тоді треба повернути

EVGENIY 13:49
р, відновлення не можна робити, а якщо каси не було що ви будете відновлювати?

EVGENIY 13:51
це по суті отриманий залишок, але так як казначеям це важко довести то краще кинути на дохідний рахунок і провести доходам, так зазвичай і роблять, хоча я все ж таки вважаю що тут отриманий залишок, ніяких відновлень не можна робити

1234 14:05
Заступник голбух виконує обов’язки голбух на час лікарняного та відпустки. Чи може заст гб піти в цей час у відпустку? Чи можна на когось іншого "перепокласти" обов’язки голбуха на цей час чи ні?

А. 14:27
ДОБРИЙ ДЕНЬ.ПРОШУ ВАШОЇ ДОПОМОГІ У ВИРИШЕННЯ ПИТАННЯ,ЧИ ТРЕБА ВІДОБРАЖАТИ ПЕДАГ.СТАЖ,У ДОДАТКУ 6 В ОБ'ЄДНАНОЇ ЗВІТНОСТІ ПДФО ТА ЕСВ?ЧИ СТАСУЄТЬСЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТІ У ЯКІХ СТАЖ ДО 25 РОКІВ,ТА ЯК ВІДПОВІДНО ЗП3055Е1(В ЯКОМУ ВКАЗАНО НАЯВНІСТЬ СПЕЦ СТАЖУ ВІД 25 ДО 30 РОКІВ)?ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ.

Ірина 14:28
А., так потрібно відображати усім педагогічним працівникам.

EVGENIY 14:28
А., НАВІЩО ВИ ПИШИТЕ ВСЕ ВЕЛИКИП БУКВАМИИ????

А. 14:43
EVGENIY, Добрий день.прошу вашої допомогі у виришення питання,чи треба відображати педаг.стаж,у додатку 6 в об'єднаної звітностіПДФО та ЕСВ ? Чи стасується працівників освіті у якіх стаж до 25 років,та як відповідно зп3055е1(в якому вказано наявність спец стажу від 25 до 30 років)?Дякую за відповідь.

we 14:56
А., в дод.6 спецстаж відображайте по посадах згідно Постанови 909 незалежно від того, який загальний педстаж в працівників

123 15:14
підкажіть чи бюджетні асигнування = касовим видаткам? чи це затверджена сума по кошторису на певний період?

EVGENIY 15:21
123, скажіть що ви заповнюєте? Чи для чого? В різних ситуаціях можна трактувати по різному

EVGENIY 15:23
А., я цього не знаю, вам вище відповіли

EVGENIY 15:25
123, і я бачу ви і у ФБ питали вам там відповіді не сподобались? І я так само вас там запитав в якому контексті питаєте, поки не зрозуміло контекст всі відповіді на це питання це пальцем в небо

Андрій 15:45
Чи треба показувати у неприбутковому звіті суми по лікарняних ? (як у формі 3-дс)

Соломія 15:52
EVGENIY, нам Нафтогаз якраз повернув кошти на дохідний рахунок, але казначейство наполягає на відновленні касових, хоч я цього не розумію. А як тоді з орендарями, які відшкодовують комунальні за грудень в січні?

Андрій 15:53
і чи треба включати в надходження "отриманий залишок" ?

123 15:53
EVGENIY, я в фейсбуці нічого не питала )))))

EVGENIY 15:53
Соломія, а як можна касу відновити якщо її не має? По загальному фонду повертають в бюджет такі кошти

EVGENIY 15:54
123, точно таке питання бачив у нас в групі, може ви там з колегою спорите і вона запитала там а ви тут )))

EVGENIY 15:55
Соломія, якщо у вас каначеї нормальні, то вам треба з дохідного кинути на реєстраційний і показати як отриманий залишок, це самий вірний вихід але чи погодяться ваші казначеї на це, судячи з того що вони касу пропонують відновити вони не дуже то розумні )))

Соломія 15:56
EVGENIY, в мене касові були по спецфонду (державний бюджет)у ф.4-1 в минулому році. Я теж питала, а якщо касових не було, то що відновлювати? відповідь - чекати, коли будуть касові

EVGENIY 15:57
Соломія, тому що їм так легше, відновили і все і далі я не я хата не моя

EVGENIY 15:58
Соломія, якщо є що відновлювати і вони на цьому наполягають то щоб не портити собі нерви відновлюйте

Соломія 15:58
EVGENIY, в цій статті теж пише, що треба робити відновлення https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/202 ... 27997.html і я вже заплуталася

Соломія 15:59
EVGENIY, дякую, напевно так і зроблю. Щиро дякую за відповідь

EVGENIY 16:00
Соломія, я вам написав свою думку, я вважаю це отриманий залишок, і тоді все скрізь красиво, але знаю що довести таке складно

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”