Архів чату за 01.03.2024 пт (136)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина:
07:36 Всім привіт)

Жидомасон:
08:05 Привіт красуня! ;)

СвІтлана:
08:34 Доброго ранку.

Оксана:
08:41 Всім доброго ранку! З п'ятницею вас і з початком весни!

EVGENIY:
08:55 Доброго ранку, всіх з першим днем весни і гарного дня

Оксана:
09:02 Колеги підкажіть ! Купили холодильник вартістю 6200 грн,на який рахунок поставити? 10 си 1113?

гм:
09:03 Новенька, Дякую

EVGENIY:
09:09 Оксана, все залежить від вартісного критерію в вашій обліковій політиці

Наталя Ю.:
09:16 Доброго ранку,питання про індексацію землі.Чи обовязково робити бюджетним установам щороку та які документи підкладати в м/о? Попередній бухгалтер робила збільшення ПВ на підставі нормативної грошової оцінки 1 раз на 3 роки.

Оксана:
09:16 EVGENIY, 20000 критерій ОЗ. Піде на 1113

ЛюдКа:
09:34 Всім привіт!!!З весною!!!!!

Мар'яна:
09:42 Добрий день, у вас СДО працює?

Оксана:
09:44 Доброго дня, Дніпро, не працює.

Юлія:
09:45 Доброго ранку! Ніжин СДО не працює

Тетяна:
09:46 Запоріжжя теж не працює

ФСН:
09:46 Доброго ранку! З ВЕСНОЮ. Хочяеться тепла та Перемоги!!!

ФСН:
09:46 Сумська. Працює. Виписки роздрукувала.

Катерина:
09:47 Вітаю! Люди, в мене проблема - не оновлюються заставки, бо натискаючи Ctrl+f5 це в мене яскравість на ноуті налаштовує. Як поміняти заставку?😔

ФСН:
09:49 Катерина, а прсто Ф5 натиснти, щоб оновити сторінку?

Катерина:
09:49 Fn+F5 требабуло натиснути) Все ок)

Катерина:
09:49 новий ноут не звикла, треба було в голос проговорити, аби знайти відповідь))

ФСН:
09:50 Катерина, так завжди швидше. 😏

ЛюдКа:
09:50 Поміняла заставку з січня на березень, лютий промайнув....

Катерина:
09:53 обираючи проліски - мене знову направляє на сторінку де лише лютий 😭

Катерина:
09:53 Де березневі заставки?😭

ЛюдКа:
09:54 EVGENIY: Внизу сторінки червоним пише підтвердіть пошту бо заблокують мій акаунт. Листа на пошту мою ніякого немає. Мені хвилюватись?

Марія:
09:55 Доброго дня!

ЛюдКа:
09:55 Катерина Я скачую заставку в зображення, а потім роблю картинку фоновим зображенням екрану.

Марія:
09:56 Доброго дня! Скажіть чи працює у вас СДО?

Ольга:
09:57 СДО висить.Одеська область

Мар'яна:
09:58 непрацює(

EVGENIY:
10:00 ЛюдКа, подивіться папку СПАМ або напишіть ось тут фахівцям https://buhgalter.com.ua/support/

EVGENIY:
10:01 Катерина, над заставками напис Якщо ви бачите зображення минулого місяця, то утримуючи клавішу Ctrl натисніть F5 (оновити сторінку)

Ольга:
10:01 Дніпропетровська обл. СДО не працює

Тетяна:
10:03 в ДКСУ вже знайшли проблему (СДО), кажуть, що усування її не займе багато часу (скоріш за все)

Катерина:
10:04 EVGENIY, так так, я зрозуміла і переконалась, що мені на новому ноуті треба натиснути FN+F5 але натискаючи на проліски мене перекидає на лютий😭

EVGENIY:
10:07 Катерина, і там куди вас перекидає теж це треба натиснути

Seriniti:
10:15 пыдкажіть по розрахунку середньої за останні 2 місяці , працівник завдав збитків ... як визначити середню ...формула яка

Катерина:
10:15 EVGENIY, звісно, я натискала, та безрезультатно😞

Тамара:
10:18 Катерина, все зробіть як оптсано вище і все у вас вийде!!)

керр:
10:20 Seriniti, формула передбачена Порядком 100 іншого не має

Ольга:
10:22 СДО вже працює?

EVGENIY:
10:24 Катерина, не може такого бути, щось не те нажимаєте кнтрл знайдіть

оль:
10:24 Ольга, ні

школа_1:
10:37 Добрий день. З весною! Виправляю помилку несумову за попередній період в об'єднаній звітності в додатку5 та додатку1. Рядок на вилучення 1, правильний рядок 0. Не приймається пише помилку, що з ознакою 1 не знайдено рядка з повним співпадінням за цей звітний період. Підкажіть, що роблю не так?

Таня:
10:39 Ольга, ні, пише- ведуться технологічні роботи

ЦНСП:
11:01 школа_1, перевірте правильність співпадіння рядка на вилучення, аж до кожної букви чи крапки

Оксанка:
11:06 Ще не запрацювало СДО?

школа_1:
11:09 ЦНСП, дякую за відповідь. Перевіряла декілька разів, але, на жаль... Спробувала скопіювати звіт за цей період, видалила все непотрібне, залишила рядок, який треба, поставила ознаку1 і добавила рядок з ознакою 0. Чекаю...

Ната:
11:13 СДО не працює

Лариса:
11:18 Ната, моеж якась масована атака знову? Бо і кабінет пенсійного викидає і пише про помилки

Оксанка:
11:21 Лариса, як тільки гроші з держбюджету стали закінчуватись, так і програма не працює. Тут, мабуть, свої це роблять, щоб платежі затримувати

**:
11:23 Ната, також не працює

Катерина:
11:25 EVGENIY, вибачте, що я тут зі своєю "проблемою" вийшло втановити тло робочого столу) Я, я просто, розхвилювалась) Дякую!😍

EVGENIY:
11:30 Катерина, ну хвилюватися точно не треба

Оксанка:
11:35 Сказали в техпідтримці, що не можуть сказати коли запрацює СДО

Олег:
11:36 Оксанка, хакерська атака можливо. Сайт Прозоро поки що ще працюэ

Оксанка:
11:37 Олег, дуже погано...(

мар'яна::
11:41 працівника прийнято 01.09.2023 року, а звільняється 05.03.2024 р. Як правильно розрахувати компенсацію за невикористану відпустку?

Валентина:
11:49 мар'яна:, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... -novachok/

Ок:
11:51 СДО працює

Валентина:
11:52 Ок, ні

Оксана:
11:52 Ок, ні

Ок:
11:56 Оксана, на опері зашло

Оксанка:
11:57 Працює)

Оксанка:
11:57 і глючить

Ок:
12:00 Оксанка, це да))))

Ната:
12:06 СДО працює

Лариса:
12:07 Добрий день, Дніпро не працює СДО

Анатолій:
12:17 EVGENIY, Доброго дня. У чому може бути причина, що мені на ФОРУМІ пише: "....У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів."

EVGENIY:
12:19 Анатолій, авторизуйтеся на форумі, УВІЙДІТЬ, на форумі окрема реєстрація не така як на сайті

Анатолій:
12:19 Зрозумів. Спробую. Дякую.

Оксанка:
12:27 Воно не праціює це СДО, а мучиться)

Аня:
12:29 Оксанка, воно нас мучить

Віка:
12:35 Оксанка, Аня, Воно і само мучиться і нас мучиться. Але все ж таки фінансові з горем пополам відправила.

Олена:
12:38 Оксанка, мені "допомогла" процедура - почистити кеш-пам'ять у браузері, то, хот і помаленьку, але працює, документи на казну скинула...аже казначей здивувався))

Марина:
12:54 Дівчата казна нам написала що в 590 постанову внесли грандіозні зміни)))) Читали? Що там?

Віка:
13:04 Марина, вже двічі прочитала. Як я зрозуміла немає поділу на загальний і спецфонд. Але казна сказала чекати. Цікаво почути ще чіюсь думку.

Віка:
13:05 Гарний такий сьогодні день. І Вам СДО не працює і зміни в постанову. Така гарна у нас професія. Зовсім не скучно на роботі.

Марина:
13:09 а що EVGENIY з цього приводу нам скаже?)

Оксана:
13:17 По 590 постанові перелік видатків зменшено та немає поділу на загальний та спец. Це те що я побачила

Віка:
13:20 Оксана, і я не побачила там поділу на загальний і спецфонд. якщо це дійсно так то по видатках щось видалили, а щось добавилось. Наприклад те що раніше платилось тільки по спецфонду

EVGENIY:
13:39 Віка, Марина, я вже давно про це написав https://buhgalter.com.ua/news/byudzhetn ... havnoyu-2/

EVGENIY:
13:40 на сайті 590 вже оновлена ще вчора читайте , ніяких там суперзмін не має

EVGENIY:
13:44 а нє змін все ж таки багато, дивлюсь постанову

Тетяна:
13:44 EVGENIY, ну я б так не сказала, змінили дуже багато, відносно видатків, там дуже багато порізали

Галя:
13:45 Третю чергу заборонили?

Наталя:
13:46 за програмне забезпечення можна буде платити?

EVGENIY:
13:46 Наталя, ось постанова вже зі змінами , дивіться https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... rzhavnoyu/

EVGENIY:
13:47 КНТРЛ+F і шукайте по словам

EVGENIY:
13:47 в понеділок оновимо нашу таблицю на сайті

Тетяна:
13:47 Галя, а сенс в третій черзі?((казначей на питання: як думаєте третя черга коли пройде? відповідь: хоч би до кінця року((( бо і друга черга уходить з запізненням

Віка:
13:48 EVGENIY, ну а все ж таки цікаво почути Вашу думку про загальний і спецфонд?

Наталя:
13:48 Чи було у когось що казна не пропускала реєстрацію договорівза деякі програми ?

EVGENIY:
13:49 Віка, я чесно скажу думав що зміни не значні і не задавався ціллю вивчати їх ))

Марина:
13:50 Наталя, ну якщо якісь помилки, уточнення

Віка:
13:51 EVGENIY, казна забила сполох значить значні. Тільки поки не дають ніяких роз'яснень. Так що будемо Вам вдячні за допомогу.

EVGENIY:
13:54 Віка, да схоже що тепер і по ЗФ і по СФ це однаково , не ділять тепер

EVGENIY:
13:54 ну от оптимізували навіщо було ділити , це я вважаю правильно

EVGENIY:
13:55 Наталя, програмне забезпечення як було так і залишилось все на місці

Віка:
14:00 EVGENIY, з того що мені кинулось, то це прибрали зовсім засоби зв'язку.

EVGENIY:
14:09 Віка, оплату послуг зв'язку та поштових послуг, придбання конвертів, марок для відправки службової кореспонденції, оплату за послуги інтернет-провайдерів за користування Інтернетом;

EVGENIY:
14:09 все на місці

Наталя:
14:10 кажуть що казна ретельно вичитує які програми. Може мають якийсь чорний список

Олена:
14:10 Доброго дня! А стосовно придбання канцтоварів, хтось щось бачив?

EVGENIY:
14:11 Олена, - придбання канцтоварів, миючих та дезінфікуючих засобів (зокрема для закладів соціального захисту);

EVGENIY:
14:11 переходите сюди и тицяє кнтрл + F і пишите в пошук слов що шукаєте https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... rzhavnoyu/

Олена:
14:12 EVGENIY, дякую!)

Віка:
14:12 EVGENIY, я бачу послуги зв'язку, інтернет на місці. А от придбання засобів зв'язку немає.

Галина:
14:12 Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, з добовими. Керівника відрядили на 1 день у відрядження, без витрат на харчування і проїзд, як бути з добовими, якщо добові складають 300 грн а середньодення зп 781 грн. Що оплачувати, середньоденну без добових ?

Оксана:
14:16 Прибрали оплату медоглядів працівників та в одіїв

Людмила:
14:19 Доброго дня. Підкажіть,будь ласка,щодо лікарняних по авгітності і пологах. Коли готовий до оплати листок непрацездатності?

Віка:
14:24 Оксана, медогляди водіїв залишились, як і працівників та підопічних установ соцзахисту. І ВПО. Інші медогляти і так в третю чергу в нас проходили

керр:
14:24 Людмила, через 7 днів після дати відкриття

Оксана:
14:25 Віка, а мені медогляди працівників проплатили другою чергою в тому році

керр:
14:25 Галина, навіщо таке порівняння, це ж різні гарантії відрядженому ...

Юля:
14:26 Добрий день Сторновані суми - чи + , лікарнянні , відпускні які були були нараховані наперед , чи за минулі місяці .В розрахунок лікарняних чи відпускних відносини до місяця за який були нараховані чи в якому ?

Віка:
14:26 Оксана, ми освіта. Постійно проплачуємо медогляди. і постійно вони зависають так як в постанові тільки перелічені мною вище працівники і ВПО. Тому у нас пропускають в третю чергу

Тетяна:
14:26 Галина, що значить "без витрат на харчування"?

Юля:
14:27 наприклад відпустка період лютий 2023-січень 2024 . в лютому 2023 були нараховані лікарнянні за січень 2023 , їх не брати в розрахунок ?

Оксана:
14:27 Віка, ми також освіта і ніколи медогляди не зависали. Черкаська область

Віка:
14:29 Оксана, можливо як внутрішній платіж. У надавача послуг рахунок в казні. Ми платили КНП рах в ощадбанку

ТЦ:
14:30 Доброго дня, скажіть будь ласка як ви визначаєте норми витрат пмм?

Людмила:
14:30 керр.,то листок непрацездатності не мінятиме статус Готовий до оплати ? Просто порахувати 7 днів і робити заявку?

Бух:
14:30 Доброго дня всім. Людина прийнята 02,08,23 р йде на лікарняне по вагітності і пологах 22.02,24 , які дні та суми брати до рохрахунку

Оксана:
14:32 Віка, в тому то й справа, що платіж на Ощадбанк був. Платила 2 рази в тому році. Мабуть нам просто пощастило...

Віка:
14:34 Оксана, можливо. Так як кожний казначей трактує по різному.

керр:
14:37 Бух, п.26 ...розрахунковий період визначається за фактично відпрацьовані календарні місяці (з першого до першого числа)

Юля:
14:38 Добрий день Сторновані суми - чи + , лікарнянні , відпускні які були були нараховані наперед , чи за минулі місяці .В розрахунок лікарняних чи відпускних відносини до місяця за який були нараховані чи в якому ? наприклад відпустка період лютий 2023-січень 2024 . в лютому 2023 були нараховані лікарнянні за січень 2023 , їх не брати в розрахунок ?

керр:
14:38 Людмила, якщо з ним щось, той заявка може висіти, або пройде, якщо це тільки це не листок продовження вагітності та пологів

керр:
14:40 Юля, для відпустки не брати там ж є заробіток за цей період, а інше це нарахована виплата за інший період ... п.3 Порядку 100

Галина:
14:40 Тетяна, не подав авансовий звіт і ніяких підтвердних документів, оплачую тільки добові і середньоденну за день відпустки

Галина:
14:41 Тетяна, не подав авансовий звіт і ніяких підтвердних документів, оплачую тільки добові і середньоденну за день відрядження

Юля:
14:41 керр, для лікарняних теж не брати , оскільки січень не входить в розрахунковий період

Юля:
14:41 Юля, ?

Юля:
14:43 керр, Дякую))

керр:
14:56 Юля, п.32. ... обчислюється на підставі відомостей, що включаються до звіту ЄСВ про суми нарахованої заробітної плати... перегляньте звіт за такий місяць)

Таня:
15:09 СДО працює.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”