Архів чату за 05.03.2024 вт (135)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина:
07:35 Всім привіт)

Оксанка:
08:05 Доброго ранку)

Людмила:
08:15 Доброго ранку!

Наталя.:
08:43 Добрий день. Які проведення потрібно робити, коли повертаєм батьківську плату, оплачену в минулому році,

911:
08:47 Доброго ранку) Працівник працює з 01.05.2023р., в березні 2024 йде в відпустку, розрахунковий період травень 2023-лютий 2024?

EVGENIY:
09:06 Доброго ранку, всім гарного дня

EVGENIY:
09:07 Наталя., такі самі як якщо б повертали кошти цього року, 6414 2313

EVGENIY:
09:07 911, да

911:
09:08 EVGENIY, дякую)

Н.А.:
09:17 Доброго ранку! Підскажіть, будь ласка, якщо в табелі робочого часу день табелюється, як відрядження (ВД), а підтвердні документи за день відрядження відсутні, як нараховувати ЗП по середній чи ні?

Оксанка:
09:19 Добрий день, підкажіть чи можу я платити мат.допомоги військовим за програмою підтримки ветеранів, захисників і захисниць України, чи потрібно конкретне рішення на виплату мат.допомог? І чи мають бути прописані прізвища в рішення чи воно має бути загальне? Соц.захист, підкажіть як ви платите мат.допомоги пораненим тощо?

Валентина:
09:25 Н.А., так ще до зарплати довго...

Валентина:
09:28 Н.А., у вас є наказ,є табель,от по ньому і платіть

УССЗН:
09:28 Оксанка:виплата матеріальної допомоги відповідно до рішення виконавчого комітету поіменно, з вказанням суми кожному отримувачу, потім ці виплати відображаєте у звіті 4ДФ з ознакою 128

Оксанка:
09:31 УССЗН, дякую

Наталя.:
09:36 EVGENIY.Дякую.

Оксана:
09:41 Доброго ранку. Підскажіть будьласка отримали в дар ноутбуки. Директор актом прийому передачі в тимчасове користування видав працівникам. питання: сам директор отримує ноутбук згідно акта який сам на себе завіряє, чи це може зробити заступник, або гол.бухгалтер?

Оксана:
09:43 Підскажіть будьласка, чи потрібно головному бухгалтеру бюджетної установи (освіта) заповнювати та здавати є -декларацію?

Н.А.:
09:48 Валентина., Дякую.

777:
09:51 Добрий день. Ще минулого року передали нам благодійники ноутбук. На ньому був встановлений ліцензійний Windows. Тепер передали в догонку накладну на ліцензію, але без вартості. Я щось з нею маю робити?

777:
09:53 Вибачите не на Windows, а на MS Office

EVGENIY:
09:58 777, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... buhobliku/

Світлана:
10:03 Доброго дня! Сплатила 60 грн щоб був доступ до бланків по казначейству скачала один на відкриття рахунків , слідуючий скачувати перелік рахунків знову просить проплатити 60 грн. Що це???

Лінк:
10:10 Світлана, а на сайті виконаний вхід з проплаченого аккаунта.

Світлана:
10:12 Світлана, Ви не зайшли на свою сторінку (акаунт).

EVGENIY:
10:16 Світлана, авторизуйтеся, натисніть УВІЙТИ

EVGENIY:
10:17 Світлана, або ви з двох браузерів працюєте, якщо в одному авторизовуєтесь то в іншому вас викидає з акаунта

ГАННА:
10:25 EVGENIY, Підкажіть будь ласка як правильно заархівувати ПМ підтягує документи нумерацію за 2023

EVGENIY:
10:30 ГАННА, СЕРВІС і там щось зберегти в архів

Люда:
10:34 Добрий день. Якщо МШП (411рах) у 01.2017 році було перенесено на рах 5512/1. Якими проведеннями списувати ці МШП в цьому році?

EVGENIY:
10:36 Люда, 😕

EVGENIY:
10:36 Люда, а 411 це мшп??? 😐

Олена:
10:39 добрий день. отримана міжнародна благодійна допомога від бюджетної організації (ноутбуки).в акті є первісна і залишкова вартість. за якої вартістю потрібно ставити собі на облік

EVGENIY:
10:41 Олена, а ви десь бачили в бухобліку рахунок для обліку залишкової вартості?

Люда:
10:41 EVGENIY : до 2017 року був фонд у МШП.

EVGENIY:
10:43 Олена, фонд МШП це не є МШП, на рахунку 411 ніколи не обліковувалися МШП

Люда:
10:46 EVGENIY, до 2017 року , в балансі МШП (221 рах) було в активі, а в пасиві балансу був 411 рахунок. І вони дорівнювались.

EVGENIY:
10:47 Люда, ви не перенесли на 5512 ви перейшли на новий план рахунків в якому більше не має фондів, тому ви фонди віднесли на фінерезультат, на 5512 не ведеться облік будь яких фондів або МШП або будь яких ТМЦ

EVGENIY:
10:48 Люда, тепер в балансі в активі у вас мшп 1812 а в пасиві фінрезультат 5512, ніяких фондів не існує вже

EVGENIY:
10:49 вісім років як новий план рахунків а ми до сих пір не розуміємо як ним користуватися

EVGENIY:
10:50 і чесно кажучи я бачив багато дивних питань, але ось це питання саме дивне що я бачив за десять років як тут працюю

Люда:
10:51 EVGENIY, дякую.

Галина бух:
10:54 Добрий день,скажіть будь ласка ,з квітня міняються посадові оклади чи тільки розмір мінімальної зарплати

EVGENIY:
10:55 Галина бух, поки що тільки розмір мінімальної, а чи внесуть зміни чи не внесуть до постанови 1298 нікому не відомо, може і водомо але вони не кажуть ))

911:
11:08 EVGENIY, ще про відпустку (питання о 08:47) - якщо працівник був вже в відпустці(частина), то відпускні ж беруться в розрахунок зараз, правильно я розумію?

Олена О:
11:09 Розрахховую тарифи на платні соціальні послу,прямі витрати вартість велосипеда 6000,00 грн,термін експлуатації 5 років у суму прямих витрат я включаю 1200,00(6000:5р) чи всю суму 6000 грн.ЦНСП чи Терцентри відозвіться

EVGENIY:
11:10 911, і зараз беруться і раніше теж бралися

ГАННА:
11:12 EVGENIY,боюсь що пропаде те,що внесено за 2024 рік

911:
11:12 EVGENIY, дякую

EVGENIY:
11:20 ГАННА, це ви про що?

Валентина:
11:20 ГАННА, так,пропаде

Валентина:
11:20 ГАННА, я не парюсь,у мене теж не виходить...як є так і є

EVGENIY:
11:21 ГАННА, а навіщо воно вам? Так пропаде, зробіть копію програми про всяк випадок, потім із копії можна відновити якщо треба

EVGENIY:
11:22 Робіть папку MeregeaM_23 і там хай бде стара мережа, а працюйте в новій МережаМ_2024

Юлія:
11:24 Доброго дня, підкажіть код доходу для оприбуткування металобрухту

Валентина:
11:25 EVGENIY, я так зробила,але у мене не виправило номерацію,

EVGENIY:
11:27 Валентина, так ви ж в новій програмі для 2024 року так зробіть а не в старій, СЕРВІС і там є пункти я просто їх назву не пам'ятаю

EVGENIY:
11:28 Юлія, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... emo-bruht/

ОМС:
11:33 Хто знає щожо індексації у березені у ОМС буде чи ні?

EVGENIY:
11:36 ОМС, я знав це ще в лютому і вписав в цю таблицю https://buhgalter.com.ua/dovidnik/indek ... 024-rotsi/

777:
11:37 EVGENIY, дякую за статтю про ПЗ, але якщо вартість в накладній не вказана, що тоді робити?

EVGENIY:
11:44 777, запитайте в них чому вони вартість не поставили, в бухобліку якщо не має вартості то не має обліку, накладна без вартості це туалетний папір

777:
11:49 EVGENIY, там не дуже є кого спитати. наклада на англ.мові, номера накладної немає, підпис тільки нашого керівника.

EVGENIY:
11:53 777, тоді подивіться на сайтах скільки коштіує, оцініть комісією та проводіть по довідці в натуральній формі і ставте на позабаланс як в статті

Валентина:
12:01 Доброго дня! Підскажіть будь ласка, при проведення класифікації посад керівника самостійного державного органу районного рівня брати так звану "сім'ю" ту,що і основні працівники, чи "1" Адміністрування?Хто як зробив?

777:
12:05 EVGENIY, а та ліцезія на завжди чи є певна кількість років. Цікаво скільки тоді буде висіти на позабалансу.

Марина:
12:06 777, у нас в документах було прописано на рік

EVGENIY:
12:12 Марина, 777, вони бувають різні є на рік а є на все життя, на рік то офіс 365 мабуть там як підписка йде мабуть

керр:
12:12 Валентина, керівник самостійного державного органу районного рівня, він ж мабуть є керівником державної служби, в такому органі тому не може втрапити у іншу сім'ю крім 1... то що у нього там один чи два підлеглі, або взагалі не має значення не має)

Валентина:
12:18 керр, Дякую

Валентина:
12:30 керр, прикро,що вкотре зробили класифікацію під керівників.Зарплата в РАЗИ більша...а працюють то ХТО??

керр:
12:33 Валентина, є таке, мало того що відрізняються від працівників, так усі керівники "рівні" не залежно від виконання функцій органом)

Анатолій:
12:47 Всім Доброго дня. Підкажіть, будь ласка. Раніше за номенклатурою бух документів зберігали лікарняні листи. А що зараз зберігати?

Марина:
12:51 Анатолій, те що роздруковують з програми кадри)

1234:
12:53 Марина, у нас кадри зовсім тих лікарняних не торкаються...все бух-стаж, протокол, розрахунки😖

Тетяна:
12:54 Добрий день, хто-небудь надавав довідку про доходи для ВПО? Як враховуються відпускні та матеріальна допомога?

Марина:
13:00 1234, да??? тільки вводились лікарняні відразу сказала що порядок їх опрацювання залишається той же...Кадри друкують пишуть стаж, уповноважена особа робить протокол а потім тільки вони потрапляють в бухгалтерію.

1234:
13:01 Марина, казала також, але...ключів нема на сайт пфу вони невхожі😢

Марина:
13:02 1234, приходять і беруть печатку... ПФУ тому ж і зробив що можна не тільки ключем керівника а й печаткою...

Марина:
13:03 1234, а трудові книжки вони як на сайт кидали?

1234:
13:04 Марина, вони не кидали😝 роздали трудові і кожен сам це робив

Марина:
13:04 1234, та і взагалі як тоді кадри ведуть облік робочого часу??? як вони не знають на лікарняному людина чи де?

Марина:
13:04 1234, афігєть... вибачте

1234:
13:06 Марина, табеля відділів несуть в бух, я перевіряю і віддаю в кадри на підпис начальнику, а якщо лік керівників то повідомляю кадри і вони роблять наказ на виконання обовязків

Марина:
13:07 1234, мій шок в шоці.....

1234:
13:08 Марина, 😉

Марина:
13:08 це ж безпосередньо функції кадрової служби...

Марина:
13:09 табель в кінці місяця... а протягом місяця вони не знають на роботі люди чи ні??? в нас кожного дня кадровик на ранок готує інформацію стосовно наявності працівників на роботі.

Марина:
13:10 доповідають керівнику той у відпустці той хворіє... йому це і для роботи потрібно...

1234:
13:10 Марина, функціїї їх, а виконуємо ми...так було коли прийшла і міняти ніхто не хоче

Марина:
13:10 1234, а ви не питайте)

валя:
13:11 якщо в колективному до ювілейної дати оплачувати 5 тис.грн.Як в наказі писати 5 тисяч чистими чи + податками

1234:
13:11 Марина, віддати ключі та паролі доступу до ПФУ, шаркнути ножкою і піти😹

керр:
13:13 валя, 5 тисяч чистими якщо ще + податками це перевищує обумовлену в кд суму)

Марина:
13:13 1234, я керівнику пояснила що так робити правильно і необхідно... що йде подвійний контроль... мені приносять накази на відпустку, лікарняні я заношу в облік. В кінці місяця кадровик здає табель і ми перевіряємо... так буває і помилки знаходяться...

інна:
13:14 Доброго дня ! Підкажіть за яким КЕКВ відбувається придбання квитків в театр?(установа виграла грант, де є похід участників заходу до театру)

Марина:
13:14 керр, 5000 з податками....

валя:
13:15 Керр. дякую вам. значить працівник трішки менше отримає.- податки. Але...

1234:
13:15 Марина, ми ці помилки і знаходимо...потім переробляють табель

Марина:
13:16 валя, ну ви ж не можете виплатити премію не оподаткувавши її.

Марина:
13:17 1234, спробуйте організувати роботу....в одні руки це не правильно і не ефективно.

Галина.:
13:34 Марина, в нас теж лікарняні перевіряє бухгалтер, і говорить керівнику і кадрам.

Галина.:
13:35 інна, ну Ви ж оплачуєте надання послуги

Ірина Василівна:
14:02 якщо працівник розраховується, чи потрібно з нього вираховувати з з/п за видану йому спец. одежу

Андрій:
14:58 Яка буде вірна проводка - перекидка помилкової батьківської плати за 2023 рік (у виписці пише "отриманий залишок")? д-т 2313 к-т 6414 чи д-т 2313 к-т 5512 ?

Валентина:
15:08 Ірина Василівна, на мій погляд він повинен її повернути, якщо вона ще обліковується

Валентина:
15:10 Ірина Василівна, в залежності, яка ви установа і що за спецодяг

Наталя Ю:
15:13 Добрий день. наш казначей просить натуральну форму оподатковувати без копійок. У когось таке було? Куди дівати копійки,особливо коли ціни в доларах?

Валентина:
15:14 Наталя Ю, це її видумки

EVGENIY:
15:15 Наталя Ю, що значить ОПОДАТКОВУВАТИ?

777:
15:16 Наталя Ю, в нас часто натуралка з копійками, без питань

Ірина Василівна:
15:16 ми комунальна установа, видавали підсобним робітникам спецовку

Наталя Ю:
15:16 З цього року попросили так

Галина:
15:17 Якщо акт за січень буде датований березнем, це буде порушення бюджетного законодавства? Швидше зареєструвати не могли бо не вистачало коштів по кошторису

Наталя Ю:
15:18 EVGENIY, оприбутковувати,не так написала

EVGENIY:
15:18 Наталя Ю, казначей може якось обгрунтувати свої вимоги?

Наталя Ю:
15:20 EVGENIY, завтра запитаю

EVGENIY:
15:22 Наталя Ю, так ось коли він вам не зможе обґрунтувати то скажіть йому що є така справа як перевищення повноважень хай думаю перед тим як щось вимагати

EVGENIY:
15:28 Наталя Ю, я спеціально тільки що відкрив кожен бланк довідки і там в кожному (грн.коп) тобто з копійками тому вимоги вашого казначея явно його особисті

EVGENIY:
15:31 Галина, що означає датований? Дата Акта? Чи дата реєстрації? Не зовсім зрозуміло про що мова

Валентина:
15:36 Галина, Ви мали на увазі за виконані роботи у січні а дата акту березень, то можно

Валентина:
15:38 акт підписали у березні,за виконані роботи у січні ...нічого страшного

Валентина:
15:39 Галина, а якщо ви хочете акт з січневою датою реєструвати у березні,то це порушення.Хай перероблять без дати

Галина:
15:42 Валентина, це комуналка. Але чи не буде дивно що не зарестрували його в лютому

Галина:
15:43 Валентина, EVGENIY, в самому акті (електроенергія) буде писати що за січень, але дати немає

Ірина Василівна:
15:43 ми комунальна установа, видавали підсобним робітникам спецовку..Чи вираховувати вартість при звільненні

Валентина:
15:46 Галина, Можно ще поставити вхідний номер що ви отримали у березні

Валентина:
15:51 Галина, а там хіба не рахунок реєструється...там точно дата є

Ірина:
16:20 А можно в бланки додати Додаток 10 до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті органами Державної казначейської служби України (пункт 6 розділу IV) (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 18.01.2024 N 23)Інформація про кваліфіковані електронні підписи та кваліфіковану електронну печатку

EVGENIY:
16:24 Ірина, можна, пару хвилин і буде

цнсп:
16:26 підскажіть, людина прийнята на роботу за основним місцем роботи, але той заклад тимчасово не працює, як її можна прийняти на роботу в іншу установу?

EVGENIY:
16:28 Ірина, додав, оновіть сторінку і побачите в свіжих оновленнях

Оксана:
16:28 цнсп, звільнити і прийняти в іншу установу

Оксана:
16:29 цнсп, або ж на не повну ставку за сумісництвом

цнсп:
16:49 Оксана, дякую, теж так думаю

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”