Архів чату за 06.03.2024 ср (72)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:40
Всім привіт)

Валентина 08:57
З днем,для кого він сьогодні наступив...

1234 09:12
доброго ранкк

EVGENIY 09:19
Доброго ранку всім

Поля 09:50
Добрий ранок

Поля 09:51
Колеги, підкажіть чи можлива виплата премії до свята 8 березня?

EVGENIY 09:57
Поля, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... ti-chi-ni/

Оксана 09:57
Колеги, підкажіть яким документом ми передаємо метолобрухт на спецорганізацію - договір, акт приймання-передачі, чи договір і видаткова накладна?

EVGENIY 10:01
Оксана, договір і накладна

Оксана 10:03
EVGENIY, дякую!!!

Ольга 10:12
Добрий:),може в кого є зразок наказу про норми списання ППМ

Катерина іванівна 10:17
Колеги, як правильно зробити якщо працівник (тракторист)розраховується, вираховувати йому за спец.одежу чи ні.

лариса петрівна 10:18
Чи можна покласти обов'язки тракториста (вакантна посада) на слюсара (має посвідчення тракториста). Переводитися на тракториста не хоче

Богдан 10:21
Доброго дня шановній спільноті підкажіть пішли зміни до 590 постанови, казначейство повернуло рахунок на лампочки, аргументуючи, що треба дефектний акт, вони що з Плутона рухнули

EVGENIY 10:22
Богдан, а як вони це ув'язали з 590 постановою? )))

Богдан 10:23
Я не знаю вимагають кошторис дефектний і наказ, в мене підозра що це їх "отсебятина"

Богдан 10:25
я розумію коли вони просили дефектний на матеріали для ремонту, але не на "мелочевку"

фк 10:27
Добрий день. Чи є в чаті освітяни (коледжі). Питання: чи має право навчальний заклад встановлювати плату за прання (пральна машина) в гуртожитку.

EVGENIY 10:29
Богдан, рахунок на лампочки це попередня опалта, може тому вони повернули? Потрібна Накладана, а не рахунок, може ви не так зрозуміли

А 10:32
Як правильно надати премію працівнику, якщо по одній посаді є доплата до мін.зп, а по іншій посаді цієї доплати нема. чи правильно буде, що є премія по одній посаді і є доплата по іншій посаді

лариса петрівна 10:36
фк.Особи, які проживають у гуртожитку на умовах договору найму (оренди), вносять плату за таке проживання відповідно до умов договору. Перечитайте договір, чи там прописано дану послугу.Та подивіться примірне положення про користування гуртожитками. Взагалі то Плата за проживання у гуртожитку включає в себе прання.

керр 10:41
А, питання преміювання вирішується для кожної посади окремо, може бути й так, що за одною посадою є підстави для преміювання, а за іншою не має)

фк 10:48
лариса петрівна, дякую. Згодна що плата за гуртожиток включає в себе прання але ж ручне, просять машинку, вважаю що додаткові витрати води і ..., але чи правомірно.

ніка 10:49
доброго дня! підскажіть будь ласка чи в кого довідковий звіт по обєдн.звітності прийнятий чи є якісь зміни ?

OKSANA 10:52
Доброго дня. Підскажіть будьласка. Бюджетна установа переміщена з зон бойових дій , установа отримала в дар компютери, всі вчителі знаходяться на дистанційній роботі, по акту в тимчасове користування видали ці ноутбуки. Директору теж актом потрібно передавати? тоді як він сам собі завіряє?

EVGENIY 11:33
OKSANA, ЇХ же хтось отримав якщо директор їх отримав то вони вже на ньому тоді навіщо йому акт від себе до себе?

Марина 11:46
Скажіть ви зворотні відомості по тмц кожного місяця друкуєте?

EVGENIY 11:48
Марина, обігові?

Марина 11:48
EVGENIY, так

Марина 11:49
EVGENIY, як правильно вони називаються?

EVGENIY 11:50
Марина, Оборотна відомість складається щомісячно на підставі даних бухгалтерського обліку https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... oblikovih/

Ольга 11:50
фк:,моя дочка проживає в гуртожитку,прання не входить в плату. одне прання 16 грн тільки через перерахунок

EVGENIY 11:51
Марина, тмц це загальна назва в бухобліку не має ТМЦ є ОЗ ІНМА запаси МШП і все це можна навзати ТМЦ

Марина 11:55
EVGENIY, ну так я все і маю на увазі

EVGENIY 11:57
Марина, по запасах бачите чітко написано щомісяця, а по ОЗ такої офіційної оборотки не має, і не думаю що у вас там великих рух ОЗ тому в одну купу це не треба змішувати тому і питання по ТМЦ не дуже так сказати логічне, питайте конкретно про ОЗ або Запаси

Марина 12:08
EVGENIY, добре ОЗ як друкувати? раз на квартал?

EVGENIY 12:17
Марина, якщо у вас рух не великий на мою думку висточить і раз на квартал

Марина 12:25
EVGENIY, дякую

Ігор 12:49
Доброго, підкажіть з якого КЕКВоплачувати стажування майстрів виробничого навчання

Наталя 13:03
Чи правомірна вимога вищестоящої щоб зарплату рахувати (для заявки на фінансування) за 10-12 днів до її випл ати?

Наталя 13:03
фінансують до копійки, залтшку коштів фінансування на рахунку мати недозволяють

Валентина 13:15
Наталя, ні

Світлана 13:50
Наталя, у нас така ж ситуація, але менше днів:7-8.

Інна 13:54
Наталя, вона може і не передбачена нічим. Але які варіанти, якщо фінансують так всіх?

Інна 13:55
Наталя, хужіше, що немає коштів на рахунку і якщо людина звільяється ми повинні її вмовляти почекати поки прийде фінансування, щоб її розрахувати І вже мали з цим проблеми

EVGENIY 14:00
Наталя, та багто хто так робить, тому що іноді багато залишається коштів на рахунках які можна було б спрямувати на інші цілі, тому нічого не має в цьому поганого, такі часи

EVGENIY 14:01
у когось не має коштів на рахунку і хтось чекає фінансування, а у когось залишки по зарплаті, тому в таких умовах іноді і гривня важлива

Tanya Vic. 14:27
Доброго дня Бюджетна установа має намір продати свої запаси на доволі велику суму. В журналах пишуть, що реалізація запасів проводиться без проведення аукціону. Підскажіть, будь ласка, яким документом це оговорюється?

EVGENIY 14:28
Tanya Vic., а чому вона їх хоче продати? І запаси бувають різні та і установи теж бувають різні, і про які взагалі аукціони мова?

Домініка 14:37
ніка, подавала 29.02 довідковий звіт.прийнято

Ірина 14:43
Добрий день.Підкажіть. будь ласка, чи може ЗЗСО надавати платну послугу "надання спеціально облаштованих будинків і приміщень. що перебувають на балансі закладів освіти для тимчасового проживання" юр.ос., субєктам гос-ня для прожив. працівників в спальному корпусі який не викор в освіт. процесі зг договору найму нежитлов. приміщ

Наталя 14:48
EVGENIY, що з коштами складно це зрозуміло. Але як можна добре нарахувати за 10-12 днів до кінця місяця? Всякі зміни ще можуть бути.

Наталя 14:48
Держпраці і перевірки інші потім це не вважають за порушення? Коли в наступному місяці купу коригувань по зарплаті за попередній

Валентина 14:55
Шановні колеги!Довідки до помісячного розпису асигнувань ким затверджуються у вас, керівником чи відповідальною особою?? (він же керівник) Казна потребувала щоб була відповідальна особа надруковано

Tanya Vic. 15:00
EVGENIY: 14:28

EVGENIY 15:10
Наталя, та можуть бути тільки лікарняні від вас не залежить, всі інші типу відпустки ви знаєте завчасно, зіба що хтось відмовиться від відпустки, все можна порахувати якщо захотіти, я теж так пам'ятаю рахував

Tanya Vic. 15:11
EVGENIY: 14:28 Державна організація. Продати хоче, бо вони їй не потрібні, а гроші потрібні. Запаси - суміш нафтопродуктів, зібрана після пожежі. Є покупець. А про аукціон питаю, бо при продажі ОЗ керуються Порядком 803, про продаж запасів - просто пишуть - без аукціона, Чим в такому випадку керуватись?

EVGENIY 15:16
не кожна державна організація є бюджетною установою, тому з почяатку це треба з'ясувати а потім вже чим керуватися, мені здається для торгівлі потрібіні якісь дозвольні документи яких у вас не має, ще і в вашому статі це написано повинно бути, ну це моє припущення що не все так просто

EVGENIY 15:18
об'єкти державної власності (далі - майно) - матеріальні активи, які відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами), а також інші активи у випадках, передбачених законом;

EVGENIY 15:18
запаси це теж активи

Ксю. 15:24
Добрий день.Колеги як ви вважаєте чи можна просто актом списати термометри цифрові інфрачервоні вартістю 748 грн за штуку?Чи треба якісь заключення фахівців?

оля 15:30
у кого є акт виконаних робіт послуг бланк по ЦПХ

Tanya Vic. 15:38
EVGENIY: 15:18. Ми ДО-бюджетна установа. Запаси (некондиційна суміш нафтопродуктів) оприбутковані як лишки, бо Іх зібрали через деякий час після пожежі. До цього був зафіксований факт повного знищення ПММ, Якщо провести тут аналогію з металобрухтом? Чим керуються, коли кажуть, що його можна продати без аукціону? Дякую

Людмила 15:41
Добрий день.Платежі 3 -ої черги в когось проходить?

EVGENIY 15:44
Tanya Vic., https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... vlasnosti/

EVGENIY 15:45
Tanya Vic., спробуйте в нашій групі у фейсбук запитати у колег може хтось з таким зтикався

Тетяна 15:48
Людмила, ні , все висить в кредиторці

Людмила 15:55
дякую

Tanya Vic. 16:26
EVGENIY: дякую

Любов 17:14
Добрий вечір пане Євгеній. Я є Вашим постійним підписувачем, але нещодавно вийшов термін дії моєї карти з якої автоматично проводилась передплата (30 грн.) і її було замінено на нову. Чи можу я розраховувати на стару суму передплати як постійний підписувач із нової карти?

EVGENIY 17:57
Любов, я цього не знаю, ось тут у нас працюють фахівці які в цьому розбираються запитайте в них тільки ж в робочі години https://buhgalter.com.ua/support/

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”