Архів чату за 11.03.2024 пн (112)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ФСН:
08:59 Доброго ранку!

ФСН:
08:59 А де всі?

********:
09:00 я теж думав що чат пустий і не працює)

Любов:
09:01 Що з СДО?

********:
09:01 працює

Тетяна СШ:
09:01 Любов, лягло відпочивати

ФСН:
09:05 СДО в нормі

********:
09:09 Хочу бути СДО.....хочу працюю....хочу не працюю....хочу працюю повільно....або після обіду взагалі не працюю))

цнсп:
09:25 ********, і сайт ПФУ також

Новенька:
09:26 Доброго ранку))

EVGENIY:
09:27 Доброго ранку, всім гарного дня

Новенька:
09:30 Скажіть, що робити бухгалтеру якщо лікарняний(декретний) не з'явився в порталі ПФУ, та в паперовому вигляді його не буде, тому що в лікарні говорять що ми його не бачим, тому що ПФУ не допрацювало, а ПФУ в свою чергу говорить що це помилка в лікарні!?

керр:
09:37 Новенька, очікувати... на виправлення на порталі або на паперовий листок

Ляна:
09:45 нагадайте, при якій сумі використовувати 2210 а коли 3110?

********:
09:48 залежить від вашої цінової політики

Новенька:
09:52 керр, а скільки чекати? По словам працівниці, лікарняний відкритий 1 березня

EVGENIY:
09:56 Ляна, це прописано в вашій обліковій політиці, у кожного вона може бути різна

********:
09:57 Ляна, наприклад у нас до 20000

Люсія:
10:05 Добрий день! Підкажіть будь ласка з 01 квітня піднімається і мінімальна і збільшуються оклад по тарифним розрядам? Чи тільки мінімалка?

керр:
10:06 Люсія, мінімалка

керр:
10:07 Новенька,якщо працівниця не "нова" по звітах єсв була, то щось лікарня не те зробила...

Люсія:
10:14 керр, дякую

ТАЯ:
10:22 Всім доброго ранку. Як знайти серійний номер кваліфікованого сертифіката відкритого ключа для використання в АС «Є-Звітність»? Дякую.

111:
10:23 ТАЯ, на сайті казначейства

ІННА:
10:24 ТАЯ https://ca.treasury.gov.ua/пошук-сертиф ... ористувачі

ТАЯ:
10:27 ІННА, Дякую.

ТАЯ:
10:34 А серійний номер кваліфікованого сертифіката відкритого ключа для використання в АС «Є-Звітність», та в СДО - один і той самий?

фк:
10:37 Добрий день.керр, а де можна прочитати що зміни тільки в мін.з/п, а тарифна сітка без змін.

EVGENIY:
10:38 фк, ось тут https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... snovi-ets/

555:
10:48 СДО працює?

ІННА:
10:49 ТАЯ Так , один для СДО і Е звітності

Анна:
11:00 Добрий день, підкажіть будь ласка, проводки, передано кошти іншій громаді КЕКВ 2620.

EVGENIY:
11:06 Анна, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... istsevomu/

Анна:
11:07 Дякую

Новенька:
11:17 керр,працівниця не нова, але була зміна прізвища в кінці листопада, а данні нам про це вона надала лише в кінці лютого.

Людмила:
11:18 Колеги, як оплачуєту харчування спортсменам, учасникам змагань, якщо в установі немає каси? Чи можна одразу їм на карту та згідно якого документу?

ТАЯ:
11:22 ІННА, Дякую.

ВІК:
11:29 Людмила, ми кидаємо на карту тренера. Він робить звіт, роздає учасникам по відомості

Марія.:
11:30 Підскажіть будь ласка, чи може територіальна громада за власні кошти поставити охорону сигналізацію на приміщення церкви, яке знаходиться у власності релігійної громади (тобто не на балансі територіально громади) та платити щомісячну плату за обслуговування?

Олена:
11:32 Новенька, напишіть листа до лікувального закладу, щоб видали паперовий лікарняний, у зв'язку з тим, що електронний лікарняний не відображається у вас на порталі ПФУ

школа_1:
11:39 Новенька, працівниці треба звернутись до ПФУ, щоб оновити дані (заповнити анкету) або зробити це самій в особистому кабінеті ПФУ.

Новенька:
11:50 Олена, дякую))

Новенька:
11:50 школа_1, дякую))

Одесабух:
11:51 Новенька. Ви здавали Об*єднаний звіт - Довідковий за 1квартал (дод. 1 за січень та лютий2024 р. та Дод.5) з поміткою - призначення для соціальних виплат???

Одесабух:
12:04 Новенька, якщо людина змінила ПРІЗВИЩЕ, то Вам потрібен Наказ на зміну прізвища і згідно цього робите Додатковий об*єднаний звіт за 1 квартал 2024р.(вище я указала які таблиці потрібно обов*язково заповнити) з поміткою- для соц.виплат - подаєте звіт до ПФУ і коли його приймуть - слідкуйте повинен лікарняний лист підтягнутися!!!! І все!!!!

Новенька:
12:12 Одесабух, так я Довідковий звіт здала, прийнятий! Пройшов тиждень, ніяких змін не відбулось, от і хвилююсь, не знаю що робити далі!?

Одесабух:
12:17 Новенька:Ще буває таке- при відкритті лікарняного у лікаря в программі бувають помилки - треба дівчинці звязатися та зясувати, або дзвоніть у ПФУ вони вам допоможуть - в мене таке було!!!! ПФУ одразу відповів що не так!!! Спробуйте!!!!!

Марина:
12:26 Якщо працівник відпрацював 7 календарних днів у бюджетній установі (тривалість основної відпустки 30 днів) чи має він правно на компенсацію 1 дня відпустки?

Новенька:
12:51 Одесабух, я і почала в першу чергу з ПФУ, вони теж цього л/л не бачать, говорять що в лікарні помилка, а в лікарні сказали що це недопрацювання ПФУ, і дівчинка сама нічого не робе щоб отримати декретні... Я від себе зробила все залежне! якщо л/л так і не буде, як мені правильно оформити відсутність лікарняного і працівниці?

Олена:
12:59 Новенька, у мене теж було. Людина відкрила лікарняний, а його мені не видно. Людина в ел.кабінет пенсійного фонду відсканувала і відправила всі документи (помилок нігде не виявилося). Потім у сімейного лікаря видалила декларацію і заново оформила. Тільки після цього я побачила лікарняний. Помилка була у недооформлені декларації у лікаря.

Люсія:
13:06 Добрий день! Підкажіть будь ласка хто вже подавав - Інформація про бюджетні видатки на загальну середню освіту) в Логіку, той що до 10 березня чи є в кого якісь роз'яснення по заповненню

Одесабух:
13:12 Новенька, я дзвонила лікарю і казала, що звязувалася з ПФУ і лікарняний відсутній!!!! Бо лікарі, вибачте одразу, полюбляють на бухгалтера усе вішати, а коли їх прижмешь - то одразу помилку знаходять.... Або казати- що будете дзвонити головному лікарю лікарні!!!!! Якщо є в установі вашій Профсоюз або в комісія- зверніться до них, пусть допомогають!!

бух ЗП:
13:23 в СДО показує оповіщення про 19 нових повідомлень,але я переклацала всі місяці і ніде не можу їх знайти.з'явились вони в четвер.ні в кого нема такої помилки?

ЛюдКа:
13:25 Всім привіт!!!Здійснення самої заповідної мпії!!!

Іра:
13:27 бух ЗП, ще з початку року такі "таємні" сповіщення

Інна:
13:28 Чи потрібно подавати довідковий звіт в ПФУ для нарахування лікарниного?

бух ЗП:
13:28 Іра, дуже цікаво,в мене було все нормально.а якось це можна виправити?

777:
13:29 Люсія, що саме потрібно розяснити? в логіці є інструкція

Іра:
13:30 Інна, з практики скажу не обов'язково, спочатку подавала, але вони все одно не підтягуються в їх розрахунок, тепер не подаю, лікарняні фінансують і без них

Люсія:
13:30 777, по цьому саме звіту немає

Іра:
13:31 бух ЗП, це глюк розробників, ви нічого не зробите самі, чекаємо...

Люсія:
13:31 777, Середньомісячна заробітна плата у попередньому році (без допомоги на оздоровлення та грошової допомоги) на одну ставку вчителя вищої категорії зі стажем роботи не менше 15 років наприклад як оце ви рахували

Люсія:
13:32 777, або те саме на ставку директора, просто виходить якщо на ставку директора просто ставить середню зарплату за весь місяць по закладу?

Іра:
13:33 Інна, я завжди до заяви - розрахунок додаю скан свого розрахунку

777:
13:33 Люсія, на мою думку так) я в процесі його здачі)) а інструкцію в мене грузить

бух ЗП:
13:33 Іра, зрозуміло,дякую

Люсія:
13:35 777, підкажіть де саме знайшли інструкцію

Марина:
13:35 Якщо працівник відпрацював 7 календарних днів у бюджетній установі (тривалість основної відпустки 30 днів на рік) чи має він правно на компенсацію 1 дня відпустки?

777:
13:36 Люсія, там де цей звіт натискаю інструкція і "no" там де щось питає англійською

Люсія:
13:43 777, не можу знайти

777:
13:43 пишіть електронку скину

Ольга:
13:45 Добрий день. Підкажіть як набрати лікарняні в СДО? не можу підписати ні набрані ні завантажені з мережі.

бух ЗП:
13:51 Ольга, а чому не можете?що пише

Ольга:
13:52 Нічого не пише. Іх просто немає для підписання.

Люсія:
13:52 777, vboiz.tal@gmail.com. Obhj lzre.

бух ЗП:
13:53 Ольга, ви через небюджетні завантажуєте?

Ольга:
13:53 Так через зовнішні СЕП. файл є а списку платіжок немає

бух ЗП:
13:55 спробуйте вручну набрати через кнопку додати

Юлія:
13:55 Ольга, подивіться чи токен той

Юлія:
13:55 Ольга, перевірте чи токен той

Ольга:
13:55 Токен бухгалтера.

Юлія:
13:56 Ольга, вийдіть і зайдіть заново в СДО

Ольга:
13:58 Багато разів і виходила і перезагружала

Вікторія:
14:11 Марина, так. За розрахунком якраз один день. (0,5753 за правилом округлення в більшу сторону).

Інна:
14:18 Добрий день, чи оплачуємо перші 5 днів лікарняного внутрішнього сумісника за рахунок роботодавця?

Одесабух:
14:20 Інна: Так. тільки перші 5 к.д.

Юлія:
14:24 Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, таке питання. Помер співробітник. Зарплату і розрахункові виплати перераховувати на рахунок померлого спіробітника чи дружини, яка отримала свідоцтво про смерть і звернулась до установи?

керр:
14:25 Юлія, члену сімї (дружині)...

Люсія:
14:26 Юлія, ми брали заяву від того хто звертався і тому перераховували

Андрій:
14:38 У кого формульна ціна електронергії підкажіть. Які зараз дії у звязку зі зменшення ціни РДН ?

Людмила:
14:41 Платежі які небудь у когось проходять?

Оксана:
14:42 Людмила, з січня 3 черга висить

Марія:
14:42 Добрий день Згідно постанови КМУ від 03 лютого 2021 р. № 67 передбачено доплата в розмірі 20% посадового окладу медичним працівникам закладів освіти за наявності проходження онлайн-курсу та наявності підтверджуючого документа. Підкажіть будь ласка дана доплата входить до мінімальної заробітної плати чи нараховується понад мінімальну? Яким докум

Оксана:
14:43 Людмила, друга черга платиться на наступний день

Людмила:
14:43 Оксана, в нас друга теж висить

Галина:
14:44 в нас теж 2га висить

Оксана:
14:44 Людмила, у мене в суботу оплатилися платіжки, які скидала в п'ятницю

Таня:
15:02 Марія. Доплата не входить в мінімалку тому що це Доплата за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров'я.

Марія:
15:10 Таня, В постанові прописано доплату за роботу у несприятливих умовах праці *та надання здобувачам освіти психологічної підтримки* а не та підвищеного ризику для здоров'я.

Віта:
15:25 бух ЗП, це напевно сповіщення за минулі місяці, які ви не прочитали. Перейділь, на поп ередні місяці та прочитайте їх.

Натка:
15:27 бух ЗП, я дзвонила розробникам, сказали звертатися до спеціалістів свого казначейства... В мене такі непрочитані кожен день добавляються штук по 20

Натка:
15:28 Віта, я пролистала всі місяці з 2018 року, там пусто

Таня:
15:31 Марія подивіться в групі фейсбук https://www.facebook.com/groups/buhgalter.com.ua. Там є запитання від Олени Освіта і фото журналу Бухгалтерія. Бюджет №2 від 15.01.2024р. там все гарно роз'яснено

Оксана:
15:32 бух ЗП, в мене теж таке, наше казначейство нічого не знає)

Провідний бухгалтер:
15:32 Доброго дня. Працівник відбуває у відрядження у вихідний день. За вихідний день (графік роботи - 5 роб.тиждень), я йому середню не плачу так як вихідний. А добові я ж повинна оплатити.Дякую.

керр:
15:35 Провідний бухгалтер,повинна оплатити... таке ж з дня вибуття

цнсп:
16:22 чи надається додаткова оплачувана відпустка на період складання сесії студенту І курсу "магістр" (працівник навчається заочно у Центрі післядипломної освіти?

керр:
16:28 цнсп, законом така відпустка для студента передбачена

цнсп:
16:32 керр, так, ст 15, і це відноситься не лише до ВуЗіВ, ай до Центрі в післядипломної освіти при виші?

Галина:
16:34 цнсп, Центр після дипломної освіти - структурний підрозділ вишу

керр:
16:37 цнсп, слід розмежовувати статус працівника - студента, який здобуває певний рівень освіти, з статусом - слухача, який підвищує квал... назва закладу ще ні про що не каже)... він ж надає довідку, може копію договору, що дійсно студент

цнсп:
16:38 керр, зрозуміла, дякую. Є довідка, що студент.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”