Архів чату за 22.03.2024 пт (80)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:28
Всім привіт

Марина 08:28
Як справи?

Марина 08:28
Ми без світла...

Таня 08:36
Марина, доброго здоров'я, співчуваю, підтримую. Дай Бог спокійного дня і тихих вихідних.

Галина 08:38
Доброго ранку! Відгукнітся будь ласка хто реєстрував в органах ДКСУ договір на послуги з постачальником Нова Пошта. Мені відмовили сказали проводити тільки через авансові звіти. Я вважаю що це порушення Закону про публічні закупівлі а також ми платники ПДВ і виходить що ми не маємо права на податковий кредит так як чеки на пошті видають як ФОП.

Оксана 08:42
доброго дня. Підкажіть будьласка нарахована підйомна допомога КЕКВ 2250 підйомна допомога утримання ПДФО здійснюється? Компенсація утриманого ПДФО за КЕКВ2250 підйомна допомога здійснюється чи ні?

Богдана 09:25
Оксана, 2250 це видатки на відрядження

Наталя Ю. 09:30
Доброго ранку,скажіть чи може людина бути на посаді керівника 0,5ставки на одному підприємстві та 1,0ставки на посаді гол.енергетика на іншому?

Богдана 09:31
Оксана, сорі, я не права

Оксана 09:36
приймається

керр 09:43
Наталя Ю., теоретично може, якщо на нього не поширюються антикорупційні обмеження роботи по сумісництву, або така умова не передбачена локальними актами підприємства де він керівник)

Оксана 10:03
Доброго дня. Підкажіть будьласка нарахована підйомна допомога КЕКВ 2250 утримання ПДФО здійснюється? Компенсація утриманого ПДФО за КЕКВ2250 підйомна допомога здійснюється чи ні?????

Марина 10:05
Оксана, а яка допомога по КЕКВК 2250??? це хіба не тільки відрядження?

Світлана 10:07
Галина, я з Вами згодна з Вами, це порушення. Зайшла в Прозорро і там дуже багато договорів з Новою поштою. Чим вони аргументують? Де це прописано?

оксана 10:07
підйомна допомога для військовослужбовців по КЕКВ 2250. Не тільки відрядження по КЕКВ 2250

Марина 10:08
оксана, не стикалась ще з таким.

віка 10:17
доброго дня. читала в архіві часу повідомлення від Юлічка про те що податкова просить зареєструватися платником ПДВ. Якщо Ви тут дуже прошу скинути мені такий лист відповідь для податкової. Щиро дякую. vika.slavich@gmail.com

Віка 10:19
добрий день,підкажіть будь ласка придбали журнали,до якої групи ТМЦ віднести?

ВІК 11:01
Юлічка, якщо можна, і нам скиньте таку відповідь в податкову. dussh-2равлик ukr.net. Дякую

Ольга 11:11
Добрий день!Хтось вже розібрався з новим звітом до казни-дод.22 щодо натуралки в розрізі благодійників? яку країну зазначати-походження товару? а якщо в мене купа благодійки і як мені знати ту країну взагалі? якиййсь дурний звіт

Марина 11:16
Ольга, а в договорах немає?

Таня 11:18
Як правильно розрахувати з/п і показати в м/о, якщо в аванс виплати більшу суму і на кінець місяця працівник должен. Що робити? Дякую

Марина 11:19
Таня, хай повертає, або дебіторка та в наступному місяці перекриється нарахуваннями

Таня 11:21
Марина, а може зараз донарахувати, а наступному зняти? І як показать дебіторку?

Ольга 11:24
Марина, так то благодійна допомога,нам її хто завгоодно надає-і купа фондів і фіз.особи,десь є,десь нема,але ж то більше ста актів за квартал,а в кожному по 10-20 найменувань,то це якесь знущання як на мене

Марина 11:30
Таня, як це донарахувати? що ви донарахуєте? зайву премію чи більший оклад???)))))

Олеся 11:34
Таня, нарахувати помилково преміютощо і в іншому місяці зняти(зробити перерахунок) бух.довідка

Таня 11:36
Олеся, дякую.

Андрій 11:39
Чи мають право відклбчити еелктроенергію за борги в ДНЗ ?

NeProzorro 11:43
Ольга, а у нас хіба є хоча-б один мудрий і по-справжньому потрібний комусь звіт?

NeProzorro 11:44
Ніби живемо не при плановій економіці, але одні звіти навкруги. Одну операцію провів- подай 10 звітів про неї

NeProzorro 11:45
Ольга, найкраще зараз для бухгалтерів щоб ніякої благодійки ніхто не давав

Оксана 11:52
Що там третя черга? нічого й ні в кого?

Ольга 12:06
NeProzorro, ахаха,як це можливо,якби фінансування закривало всі потреби,а так дають-і не брати,бо дурні звіти звітувати??і обладнання і медикаментів купу дають((а там сотні найменувань😢

NeProzorro 12:08
Ольга, тоді треба колективно звертатися в Мінфін і інші премудрі інстанції щоб максимально спростили процеси по благодійці

Ірина 12:10
NeProzorro, а чому б не отримувати всю благодійку віиключно через вищестоящу? Вона нехай робить звіти і довідки в натуральній. А підпорядкованим просто передає як внутрівідомч у передачу

NeProzorro 12:13
Ірина, хороший варіант, І був би додатковий контроль і нагляд за тою благодійкою

Лариса 12:14
Ольга, а то хіба вже затвердили той звіт? І треба подавати? Напевно буде ще з десяток розяснень до нього на "численні запити розпорядників"

Марина 12:15
Лариса, 21 затвердили

ФСН 12:19
Галина, 08:38, я реєструвала Нову Пошту

Галина 12:23
ФСН; Ви можете скинути скан договору на мою електронну пошту будь ласка або я скину Вам свій , може у мене щось невірно. Або можна Вам зателефонувати .Дякую! lozovardlwm@ukr.net0950598555.0978881513

Ольга 12:26
Лариса, вже обов'язковий((( ще й за 2023 потрібно подати до 15/05

132 12:27
Марина, 21 березня? і так швидко появився в є-звітності. то получається, щомісяця потрібно звітувати?

Таня 12:40
УРА! В Дод 22 убрали графу з кодами ДК 021:2015!!!!!

Марина 12:41
Таня, гарна новина

ФСН 13:08
Галина, надіслала. 0963897410

Галина 13:15
ФСН: Дякую Вам велике. гарного та тихого дня!

ФСН 13:16
Галина, навзаєм.

Юля 13:34
Добрий день , чи затвердили нову сітку єтс з 01.04.2024 р. ?

Оксана 13:36
Юля, ні

Ірина 13:36
Доброго дня, підскажіть, хтось вже розібрався з додатоком 22 (Натуральна форма), в графі 6 проставляти касові, чи фактичні видатки?

Юля 13:36
Оксана, Дяку

Оксана 13:39
Юля, і більш всього що і не підвищать

Новенька 13:42
Доброго дня! Оксана, мені також так здається))

Лариса 13:44
Ірина, чекаємо хорошої статті тут на сайті про цей звіт

Марина 13:47
Лариса, було відео

Марина 13:48
https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... trichayte/

Ірина 13:56
Марина, але стосовно рядка 6 не зрозуміло, що конкретно там рахувати.

Марина 14:05
видатки по КЕКВ.... яне дуже роздивлялась той звіт ще...

Ганна 14:12
Колеги підкажіть будь як розрахувати соцпобут для працівника,якого прийнято в 17.01.24.

Ліна 14:28
Доброго дня, підкажіть,розмір добових на відрядження по Україні зараз 710 грн?

Олена О 14:40
Ліна, 300,00 грн

Наталія 14:46
Підкажіть, будь ласка, компенсація за додаткове навантаження за вакантною посадою входить в розрахунок відпускних.

Ганна 14:46
Наталія, теж цікавить

Ганна 14:51
Наталія, п.4 постанова 100 а) виплати за виконання окремих доручень (одноразового характеру), що не входять в обов'язки працівника (за винятком доплат за суміщення професій і посад, розширення зон обслуговування або виконання додаткових обсягів робіт та виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників, а також різниці в посадових окладах,

EVGENIY 15:02
Опа , я зі світлом 😎

ФСН 15:09
EVGENIY, вітання.

ФСН 15:09
раді, що ви з нами

Марина 15:10
EVGENIY, ну нарешті)))))

Леся 15:10
Хто з освіти (міський бюджет)? Вас нормально фінансукть по комунальних ? По 2273

Андрій 15:11
Леся, ненормально. затримують третій місяць кошти. Прийшло повідомлення про відключення

Андрій 15:12
Леся, може ви знаєте, можуть дійсно відключити електроенергію в дитячій бюджетній установі за борги ?

АнДрій 15:25
Всім Доброго дня. Хто пробував формувати звіт про НАТУРАЛКУ в Є-звітності?

Люсія 15:27
Добрий день! Підкажіть будь ласка чи рахується вчителям доплата до МЗП? Якщо так то рахувати пропорційно годинам ,

NeProzorro 15:28
ТОП ТЕМА ТИЖНЯ: Новий звіт по натуральній формі :))) EVGENIY, давайте терміново статтю

EVGENIY 15:33
NeProzorro, та ми вже писали про нього двічі здається

Марина 15:34
EVGENIY, я під статтею про ПЗ залишила коментар, загляньте, будь ласка, коли буде можливість.

NeProzorro 15:35
EVGENIY, так, але вроді якісь зміни по тому звіту є. Хтось казав що коди ДК забрали, можливо ще щось спростили

EVGENIY 15:46
NeProzorro, да там щось здається був наказ про зміни до наказу який вносив зміни , закрутили якось ))) Зараз оговтаюсь подивлюсь

NeProzorro 17:17
EVGENIY, от як гарно в наших міністерствах працюють, і не за манімальну зарпоату. Вміють ускладнити і закрутити

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”