Архів чату за 01.04.2024 пн (110)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10296
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:38
Всім привіт)

Людмила 08:00
Доброго ранку!

Оксанка 08:27
Доброго ранку)))

VSM 08:47
Добрий ранок, чи плануються зміни до ЄТС ?

Оксана 08:47
VSM, ні

EVGENIY 08:57
VSM, Ви це реально запитуєте? Зліва на сайті вас інформація не влаштовує? написано АКТУАЛЬНО ПРО

EVGENIY 08:57
Доброго ранку, всім гарного дня

VSM 09:00
EVGENIY, дякую, не помітив, браузер у малому вікні відкритий

Марина 09:06
Посольства інших країн в Україні резиденти?

Олександр 09:15
Доброго раночку!

Олександр 09:15
Питання кадровикам:

Олександр 09:17
Працівник приймається на 0,8 ставки 02 квітня. Як оплатити ЄСВ за квітень, доплата до мін ЄСВ застосовується? Як платити ЄСВ далі (травень)?

EVGENIY 09:18
Олександр, це питання не має відношення до кадровика

EVGENIY 09:20
Олександр, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... hi-vimogi/

Тетяна 09:28
Підскажіть, будь ласка, чи треба для розрахунку відпускних за 2024 рік включати суми пропорційно розрахованих сумрічної премії за 2022 рік до місяців 2023 року

EVGENIY 09:29
Тетяна, ось тут написано як включати премії https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... dami-2023/

EVGENIY 09:30
Тетяна, на сайті є розрахунок в екселі , там теж є річна премія і візуально видно що треба включати

Інна 09:47
Добрий день! Підкажіть, в звіті 1ДС заборгованість по пені показувати в рядку 1545?

EVGENIY 09:57
Інна, https://fit.com.ua/help/zvitnist/finans ... forma-1-ds

Тетяна 09:57
Дякую

Інна 10:01
EVGENIY, дякую!

ОленаЯ 10:36
Шановний Євгенію, підкажіть, чи міняється тарифна сітка 01.04.24. чи тільки змінюється розмір мінімалки?

EVGENIY 10:37
ОленаЯ, https://i.imgur.com/fKFhgDH.jpg

EVGENIY 10:38
ОленаЯ, ну реально невже не видно цього??? Як треба написати щоб ви побачили?

ОленаЯ 10:39
Дякую, вже побачила.

Наталія 10:56
Доброго дня,колеги. підкажіть будь-ласка: 17 лютого працівник вийшла з декретної відпустки. 25-29 березня лікарняний.Яким буде розрахунковий період?

EVGENIY 10:59
Наталія, https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... 023-rotsi/

Лілія 11:03
Вітаю! Дуже потрібно вирішити таке питання: у службове відрядження відряджений співробітних сплатив за проїзд в автобучі через валідатор і розрахувався карткою. Які мають бути підтверджуючі документи для відшкодування таких витрат? Дякую!!

EVGENIY 11:25
Лілія, на будь який платіж з картки є квитанція або навіть платіжна інструкція, достатньо зайти в приват 24 знайти це платіж і там все буле

Світлана 11:39
Доброго дня! підскажіть будь ласка працівник працює на пів ставки інструктора з фізкультури і пів ставки машиніст з прання білизни. Йде у відпустку, Інструктор з фізкультури з виплатою оздоровчих в розмірі посадового окладу з цілої ставки чи з пів ставки?

Лілія 11:45
EVGENIY питання в тому, що пропонують додатково прикладати документ окрім того, який підтверджує факт витрати коштів ще й документ, який підтверджує, що саме відряджений працівників зі своєї карти сплатив. на скільки це правомірно і в яких нормативних документах може бути чітко написано. В Інструкції, зрозуміло, що немає. може є статті?

EVGENIY 11:49
Лілія, це вирішує керівник і взагалі перед відрядженням є кошторис витрат, там це оговорюється щоб праівник зрозумів що йому відшкодують, звичайно якщо можна було пройтись пішки 100 метрів а він вирішив покататись то таке не відшкодовують, але якшо це необхідність то треба було про це згадати в кошторисі перед відрядженням, ось вам стаття ))

EVGENIY 11:50
Світлана, я завжди питаю а якщо він працював на 0,1 ставку ви би задали це питання?

Вулнікова 12:26
Доброго дня. Сьогодні здала звіт з ЄСВ, він прийнятий, проте є попередження в дод.№5. Чи правильно я розумію, щоб виправити дану помилку, я мушу сформувати звіт зі статусом "звітний новий", в якому буде лише податковий розрахунок та дод.5 з ознаками 0 а 1?

керр 12:38
Світлана, якщо мова про допомогу на оздоровлення передбачену Законом, то звісно, що у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати)...

we 12:45
Вулнікова, ні. Звітний новий це повністю весь звіт з уточненими даними.

Вулнікова 12:48
EVGENIY, читала вашу статтю від 06.02 Виправляємо помилки в Об’єднаному звіті: приклади,і зрозуміла що так. Лише дод 5 та Податковий розрахунок.

Люда 13:34
Доброго дня! Бланки квартальної звітності є, чи я пропустила?

EVGENIY 13:37
Вулнікова, це не моя стаття

EVGENIY 13:38
Люда, не має, спеціально не виставлял щоб дізнатися чи вони потрібні?

Вулнікова 13:49
EVGENIY, і ви не знаєте відповідь на моє запитання?

EVGENIY 13:50
Вулнікова, не знаючи текста попередження на ваше питання відповісти не реально

Вулнікова 13:54
EVGENIY, Доброго дня. Сьогодні здала звіт з ЄСВ, він прийнятий, проте є попередження в дод.№5. Чи правильно я розумію, щоб виправити дану помилку, я мушу сформувати звіт зі статусом "звітний новий", в якому буде лише податковий розрахунок та дод.5 з ознаками 0 а 1?

EVGENIY 13:55
Вулнікова, і шо тут можна зрозуміти? Є попередження яке попередження про що воно там попереджає звідки нам відомо?

EVGENIY 13:56
чому ви вирішили що треба щось виправляти \

Ольга 14:02
Де в СДО занести МЕРЕЖУ?

Ольга 14:03
Ми новостворена установа.

EVGENIY 14:04
Ольга, ви головний розпорядник?

Ольга 14:05
так

EVGENIY 14:06
Ольга, ви впевнені?

EVGENIY 14:06
Ольга, мережу вносять в старій версії СДО або несуть ніжками в казну

Ольга 14:06
старої немає,ми тільки утворилися

Марина 14:07
Ольга, тоді на папері в казну.

Ольга 14:07
Марина, дякую

EVGENIY 14:08
Ольга, стара версія СДО є у всіх вона не залежить від того коли ви утворились, в мене просто не має посилання але хто має напишіть в архіві чата було

Ольга 14:08
EVGENIY, дякую...зачекаю

EVGENIY 14:08
Чомусь на сайті ДКСУ зникла програма для створення мережі установ

Ольга 14:09
EVGENIY, а де саме в старій,яка закладка

Наталія 14:14
Колеги, Програма Є Казна. У когось формує"Звіт про виконання показників розподілу видатків місцевого бюджет за 1 кв.2024?

Наталія 14:15
Це додаток 13. Ми головний розпорядник коштів

Ольга 14:19
Наталія, Нам сказали,що було лише тестування цієї форми за 2023 рік....пока сказали ,що скажуть,як потрібно буде здавати

Олена 14:19
Ольга, ця форма вводиться лише з 1 кварталу 2024

Ольга 14:20
Олена, я розумію...але вона пуста

Олена 14:20
Я так розумію, що дані ми будемо вносити

Ольга 14:21
Ольга, ми в тестовій заносили планові показники,бо неи тягло

Наталя 14:23
Добрий день, підкажіть хто може підвищити оклад бібліотекарю в школі, атестаційна комісія чи ні ( згідно чого)

Наталія 14:30
Ольга, дяку, так ,було тестування. але вже потрібно за 1 кв. здавати.Напевно ще не оновилися дані Казни, бо не підтягує навіть Форму 2

Ольга 14:31
Наталія, Можливо

керр 14:33
Наталя, атестаційна комісія повноважна лише визначати відповідність або невідповідність займаній посаді

Вулнікова 14:35
EVGENIY, дата звільнення людини помилково внесена на дату початку , а не на дату закінчення. Я вважаю, що це суттєва помилка, не знаю чому програма видає це як попередження та приймає звіт. Я хочу виправити ,

Юлія 15:03
Чи може завгосп підписувати акт виконаних робіт (наприклад послуги по заправці картриджа)

Аня 15:07
Вулнікова, звітний новий це повністю весь звіт.

Світлана 15:14
Вулконіка, звітний новий подається лише по рядкам, які потрібно змінити: рядок на виключення та рядок на додавання. Не знаю звідки у бухгалтерів такі знання, що потрібно знову весь здавати

Світлана 15:17
Аня, Ви не праві. Це раніше можна було подавати безліч звітів і брався до уваги останній звіт. А виправлення помилки здійснюється через 1 або 0:1-на виключення невірного рядка, 0 - на включення правильного рядка.

Світлана 15:19
Аня, ніякого звітного нового повністю заповнювати не потрібно

Ольга 15:21
Юлія, Завгосп може прийняти роботи від замовника,а затверджувати повинен керівник

Вулнікова 15:23
Світлана, дякую. я теж так зрозуміла, прочитавши розяснення. Але, ще для остаточної впевненості подзвонила в податкову. І, думаю, з неї і треба було почати

Світлана 15:34
Вулнікова, на цьому ресурсі є консультації з цього питання. В пошуку набираєте і вуаля!

Тетяна 15:40
Добрий день, чи є в чаті представники фін.відділів? Хтосьвже починав робити новий звіт - додаток 13 до наказу від 17.01.2018 №12

Вулнікова 15:47
Світлана, так і зробила. оскільки з ситуацією стикаюсь вперше, хотіла себе переконати і впевнитись, що таки вірно все зрозуміла ( бо таки колись було не так!).

Валентина 15:47
Тетяна, казначеї сказали пока не робити...вони просто тестували його за 2023 рік

Валентина 15:48
Тетяна, Як дадуть вказівку - зробимо...він не формується

Irina 15:49
Тетяна, Доброго дня! за 2023 рік тестували, а за І квартал ще дані не загружені в архів, чекаємо і будемо пробувати, нам термін встановили до 8 числа

mila 15:52
Тетяна, заповнила - затверджено місцевою радою на звітний рік. Поки не відправляю.

Люда 15:53
EVGENIY, А взагалі будите виставлять, чи ні ( звіт)?

Валентина 15:54
Люда, про що мова?...послухаю

Галя 15:56
Вікна і двері (буд матеріали) треба списувати при установці ? Чи тримати на обліку поки не зіпсуються ?

Люда 15:56
Валентина, Бланки звітів

Валентина 15:56
Люда, якщо ви про форми,то у свіжих оновленнях зліва

EVGENIY 15:56
Люда, його виставлено сьогодні в свіжих оновленнях дивіться

Валентина 15:57
Люда, подивіться на Євгенія і побачите :))))

EVGENIY 15:57
Галя, https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... -pravilno/

EVGENIY 15:58
Валентина, 😊

Люда 15:58
EVGENIY, Дякую!

Валентина 15:58
Люда, я ними ніколи не користуюсь...подвійна робота.Формую в е-звітності

EVGENIY 16:20
Валентина, а 1-дс 2-дс, тут зручніше с формулами

Тетяна 16:31
Валентина,Irina, дякую за відповідь, але я не зрозуміла про 2023 рік. Ми ж його повинні здавати лише за І квартал 2024

Тетяна 16:34
mila, дякую за відповідь, в мене питання стосовно заповнення: основний крі терій це КВК, наприклад наш 37, і під ним КПКВКМБ, так?

Irina 16:38
Тетяна, нам казна дала офіційно лист про проведення тестування до 27.03. ми вручну проставили "затверджено місц.радою на звітний рік", перевірили чи правильно формує дані "затвердж.місц.рад. з урах.змін" і відправили, за І кв. 2024 року ще чекаємо поки загрузять базу і будемо теж робити до 8-го числа

Тетяна 16:41
Irina, однією цифрою, підсумком? Бо в нас тестування не було, тому і не знаю з якого боку підходити

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”