Архів чату за 08.04.2024 пн (172)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:48
Всім привіт)

Марина 08:39
Людоньки в додатку 22 як вибирали код суб'єкта? Звідки брали інформацію?

Міра 08:46
Добрий день! Допоможіть будь ласка декретчик який перебував до 6 ти років у декретній відпустці відкрила лікарняний, як розрахувати середню для оплати?

Наталія 08:52
Марина, де не було інформації ставила інший суб'єкт, а що робити...

Світлана 08:56
Марина, а в сносці, під таблицею це не ті коди, які Вам потрібні?

Марина 08:58
Світлана, саме ці.. але ми ж не знаємо їх

Марина 08:59
наприклад агенство США з міжнародного розвитку... хто вони? резиденти, неризеденти, міжнародна організація???

EVGENIY 08:59
Доброго ранку, всім гарного дня

Марина 09:02
Наталія, у вас хоч десь була така інформація? в угодах нічого подібного немає...

школа_1 09:16
Доброго ранку. Чи вносяться зміни до тарифікації за 2 місяці до початку літніх канікул, тобто в квітні (не повязано з атестацією)?

Наталія 09:21
Марина, а в угодах у вас не приписано хто надавач благодійки?

Інна 09:24
Добрий день! Якщо матеріалку на соц.-побут. отримають всі працівники, треба нарховувати ЄСВ?

EVGENIY 09:25
Інна, да

Інна 09:25
Дякую!

Марина 09:27
благодійна організація це фінансова установа чи юр.особа резидент?

Тая 09:31
Всім Доброго ранку, та тихого дня. Чи можна Мультимедійну дошку віднести до 9 групи (Інші ОЗ) термінів амортизації ОЗ ?

Тая 09:32
Тобто, з мінімальним строком амортизації - 12 років.

Наталія 09:35
Марина, фін.установи це банки, ломбарди, страхові. Наврядче до них можна віднести благодійний фонд.

Марина 09:44
Наталія, дякую, значить буде інший резидент)))) бо благодійні організації казна не передбачає...

Марина 09:45
Наталія, у вас багато благодійки? я щось третю строку під КЕКВ не можу занести, дві без проблем а третю не зберігає..

Марина 09:47
може якщо співпадає країна та код треба скласти і ставити однією сумою...

Наталія 09:50
Марина, ні в нас мало надходжень. Якщо було декілька надходжень від одного донора за одним КЕКВ, то я в один рядок ставила

Юлічка 09:56
Доброго дня. Підкажіть, раніше запитувала як поставити землю на облік (постійне користування). Казна вимагає натуралку. Але тоді це буде спец рахунок, і зміна до кошторису по спец.

EVGENIY 09:58
Юлічка, а що такого старшого в змінах до кошторису і натуралці?

EVGENIY 09:59
Юлічка, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... yak-treba/

Тая 09:59
Запитання 09:31, чи все-ж таки відноситься до 04 групи із терміном використання 2 роки?

EVGENIY 10:01
Тая, ось тут класифікація ОЗ https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-zasobiv/

EVGENIY 10:01
Тая, 4 група взагалі не про це

Юлічка 10:05
EVGENIY, та немає там нічого страшного) Просто ситуація з землею була не тільки в мене, перед тим консультувалися, були на курсах де навіть казначей про натуралку не говорив) Ми зовсім думали що поставити маємо на бюджетний рахунок)

EVGENIY 10:10
Юлічка, казначей не має відношення до вашого бухобліку

Валентина 10:15
Людина пропрацювала 2 роки після призначення пенсії. Заяву для перерахунку буде подавати 11 квітня до пенсійного.Чи подається довідковий звіт для перерахунку пенсії людині зараз, чи в зазначені терм іни подачі звітності?

Тая 10:15
EVGENIY, так, згідно Метод рекомендацій, відносимо Мультимедійну дошку до групи "Машини та обладнання", підгрупа 8 (Інші машини та обладнання), а з який терміном використання?

ЦНСП 10:24
Підкажіть, хтось вже відправляв додаток 22 за 2023 рік. В якому місяці його створюємо ( я створила в січні 2024) та як прив'язати до посилки. В нову посилку в січні 2024 форма не додаєтья, її немає.

Елена ТЦ 10:27
ЦНСП, додається річна форма, я так відправляла

керр 10:29
Валентина, законом встановлено "автоматичний" перерахунок, і він здійснюється з врахуванням звіту за 1 кв., і ніхто додаткового на 01.04. не вимагає, і тим більш за заявою особи... щороку фактично "перерахунок" дають у червні

Валентина 10:31
керр, Дякую.

ЦНСП 10:34
Елена ТЦ, в січні 2024 створено річну форму і нову посилку, але "додати форму" в посилку, то її немає. Хоча всі підписи в формі є. Відкриваєтья порожнє вікно, нічого прив'язувати. Може я не так роблю?

Елена ТЦ 10:35
ЦНСП, напевно щось не так робите, в мене не було ніяких проблем з цим

ЦНСП 10:36
Елена ТЦ, дякую

EVGENIY 10:41
Тая, 10 років https://buhgalter.com.ua/dovidnik/strok ... subyektiv/

Валентина Миколаївна 10:50
Доброго дня! Мене прийняли на посаду секретар-друкарка яка скасована в класифікаторі. Організація бюджетна

Іра 10:54
а в кого не було натуральних надходжень у 2023 році, через є-звітність подають просто супровідний лист, що немає даних?

Світлана 11:07
Валентина Миколаївна, я Вас вітаю!!!

Світлана 11:08
Валентина Миколаївна, у нас теж по штатному була секретар-друкарка. Але після змін ми внесли і зміни в штатний. Тепер у нас просто секретар.

Валентина Миколаївна 11:12
Доброго дня, Світлана, щіро дякую! до кого треба звертатись з пропозиціею в бюдж. організації. Кто головнокомандувач в відділі освіти?

Світлана 11:13
Валентина Миколаївна, якщо брати зміни в класифікаторі, то секретар-друкарку змінили на офісний службовець, але офісного службовця немає в тарифній сітці. Як офісному службовцю встановити оклад?

Світлана 11:14
Валентина Миколаївна, а хто затверджує штатний?

Валентина Миколаївна 11:17
наскількі мені відомо спускають зверху. мені не показують кажуть роботи багато займаться цім не будуть :(

Світлана 11:18
Валентина Миколаївна, наприклад, у нас в Департаменті є кілька людей, хто займається кадрами, з ними порадились, зробили зміни в штаний.

Світлана 11:22
Валентина Миколаївна, напишіть свою електронку.

Валентина Миколаївна 11:24
Буду ще звертатись до нашого співробітника що займается за суміснецтвом кадрами😉

Валентина Миколаївна 11:24
nvalensya@gmail.com

Людмила 11:30
Доброго дня! Звільняється працівниця державний службовець, у якої відсутній розрахунковий період (догляд за дитиною) для розрахунку компенсації брати оклад чи оклад+ранг+ вислуга? (в постанові 100 пише оклад) Підкажіть, будь ласка.

Галина 11:42
Валентина Миколаївна, як це штатку можуть спускати зверху? Її подаює на затвердження головному розпоряднику сам заклад. Хто готує в закладі чи бухгалтер чи кадровик (зазвичай бухгалтер), то вже взнавайте. Займатись там нічого. Подається лист про внесення зміни до штатного розпису з новою штаткою та й по всьому.

Валентина 11:43
Людмила, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... serednoyi/

Валентина 11:45
Людмила, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... rednoyi-2/

Олександр 11:53
Доброго ранку! Колеги виручайте)) Електрик прийнятий на 0,8 ставки. Оклад 6390. Пропрацював 5 днів. Яка буде ЗП і доплата до мін.ЗП?

керр 11:59
Олександр, це що задачка) 6390*0,8/22*5, 8000*0,8/22*5

натли 12:06
доброго дня.у кого була натуральна форма,який код ставити в додатку 22,якщо отримання від благодійних фондів і громадських організацій?03 чи 06?також потрібно показувати кожне використання(у т.ч) окремою строками чи загальною сумою?

Олександр 12:08
керр, у відомості вимагають окремою графою суму доплати до мін.зп Тобто ЗП за окладом буде 6390*0,8/22*5 Доплата до мін ЗП = (8000*0,8/22*5) - (6390*0,8/22*5)??

керр 12:13
Олександр, так, різниця і буде доплатою до МЗП)

Світлана 12:18
Добрий день. Підкажіть будь ласка. Школа отримала благодійну допомогу у вигляді поліграфічної продікції (художня література) загальна вартість 2572 грнна який рахунок опрпибутковувати?

Валентина 12:25
керр, Олександр хоче щоб ви і графу назвали куди поставити :))

Оксана 12:31
Чи потрібно подавати супровідний лист до заявки на відкриття рахун ків в казну? Якщо так, то напишіть будь ласка приблизний зміст такого листа)))))

катя 12:38
Добрий день, підкажіть будь-ласка, якщо до заробітної плати примінялась пільга на дітей, а не треба було, то як тепер данарахувати суму ПДФО і як це показати в звіті?

Олександр 12:43
Оксана, на 2023 рік треба був супровідний. ТЕКСТ "Відповідно до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України затвердженого наказом Міністерства Фінансів України №758 від 22.06.2012р. із змінами, надаємо заяву про відкриття рахунків."

Валентина 12:45
Оксана, Ми лише заявку подаємо із переліком рахунків які є + новий

Олена Романівна 12:46
Доброго дня! У когось із Вас договір з нафтогазом теж закінчується 15.04? Що будете робити?

марія 12:52
Доброго дня ,підкажіть будь ласка скільки днів відпустки мають опалювачі котелень.Дякую

Оксана 13:08
Валентина, Олександр, Дякую за підказку!!!!

Оксана 13:08
Оксана, я писала, що установа надає документи про відкриття небюджетних рахунків

Оксана 13:13
марія, 28 днів

Галина 13:30
марія, це ж сезонний працівник. "На підставі ч. 9 ст. 6 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР (далі – Закон № 504) сезонним, а також тимчасовим працівникам відпустка надається пропорційно відпрацьованому ними часу"

катя 13:37
Добрий день, підкажіть будь-ласка, якщо до заробітної плати примінялась пільга на дітей, а не треба було, то як тепер данарахувати суму ПДФО і як це показати в звіті?

Інна 13:45
Фахівець буде їхати у відрядження на тренінг, в результаті якого отримає сертифікат. Підкажіть, будь ласка, сертифікат є підтвердним документом для виплати добових?

Лариса 13:46
Доброго дня ,колеги моливо хтось підскаже оприлюднюєм паспорта з порівняльними таблицям чи без них

Лілія 13:51
Добрий день, колеги. У мене таке питання. Чи має право селищна рада придбати трактор за кошти місцевого бюджету для КП. Якщо так, то по якому КПКВК

Галина 14:10
Лариса, для чого таблиці? навіть розрахунки ніхто не оприлюднює. Ніде не прописано їх оприлюднювати. Порівняльні таблиці - внутрішній документ

Галина 14:12
Лілія, а той КПКВК, за яким підприїмство фінансується не підходить?

Олександр 14:16
Лілія, можуть. Якщо КП входить до сфкри управління с/ради. Купують і оприбутковують на с/раду. Потім згідно акту передачі передать вам на баланс. Так найпростіше.

Міра 14:18
Добрий день! Допоможіть будь ласка декретчик який перебував до 6 ти років у декретній відпустці відкрила лікарняний, як розрахувати середню для оплати?

Марина 14:20
Доброго дня! хто знає, в обор-сальд відомості, сальдо по 661 мінусове і червоним, чому так?

Валентина 14:21
Марина, яке,Кт чи Дт

Марина 14:22
Валентина, кт

Валентина 14:23
Марина, У вас автоматизовний облік?

Валентина 14:26
Марина, передивіться м/о 2 і м/о 5

Валентина 14:28
Марина, перевірьте нарахування та перерахування

Олена 14:30
Олена Романівна, ми закінчили свій "опалювальний сезон" 29.03, опломбували, тепер лишається тільки оплатити акт за березень і можем знімати залишок юридичних дод.угодою

Олена Романівна 14:37
Олена, дякую за відповідь.

EVGENIY 14:37
Марина, що за рахунок 661?? ви бюджетна установа?

Марина 14:38
Присписанні ОЗ одне із проведень 5111-5512, та 5511-8411, можна ж зразу зробити 5512-5511 не чекати кінця року?

Валентина 14:38
EVGENIY, це по старому...

Валентина 14:38
EVGENIY, ми розуміємось:)

Марина 14:38
Марина, в мене в програмі таке буває коли по аналітиці не зходиться. Переплутаю і різні КПКВК наприклад наберу

Валентина 14:40
Марина, так...або ж фонд не той

Марина 14:45
Валентина, дааа. якщо щось в аналітиці наплутав і як кажу не співставились рядки)))

EVGENIY 14:45
Марина, навіщо?

EVGENIY 14:45
Валентина, я старий план рахунків вже забув

Марина 14:46
EVGENIY, та я взагалі заплуталась... на минулому тижні у вас запитала про списання ПКД а уточнювати ніколи було...

Світлана 14:47
Добрий день колеги. Підкажіть будь ласка - якщо в 1 кварталі безоплатно отрималі обладнання для монтажу (Кт 7511 закрили на 5511), а 2 кварталі його змонтували (Дт1014 Кт1311). У 2 кварталі внесений капітал збільшувати за рахунок Дт 7511 чи Дт5511? Дякую

Валентина 14:47
EVGENIY, ви ж молодші:))...а я не можу до сих пір забути.

Марина 14:47
EVGENIY, чому я не можу зробити 5111-10 якщо знос не нараховувся....ні до 2017р ні після...

Валентина 14:49
Тут дві Марини запитують я так думаю про різне,зараз ми їх

Валентина 14:49
зовсім запутаєм

Марина 14:50
Валентина, так)))))) я про ОЗ)))))

Валентина 14:50
Марина, ото ж бо :)))))))))))

Марина 14:50
Валентина, і разом про свою програму розповідаю)))

EVGENIY 14:50
Валентина, я зі старим планом рахунків працював довше ніж з новим

Валентина 14:51
EVGENIY, Старий був краще

EVGENIY 14:52
Марина, тому що подивіться проводки в типовій списується первісна вартість і залишкова у вас залишкова вартість дорівнює первісній от і дві проводки

Марина 14:52
EVGENIY, і я теж))))) але вже майже забула)))

Марина 14:53
EVGENIY, три, ще 5511-8411

EVGENIY 14:53
Світлана, безоплатно отримані не мона ставити на 1311 а одразу треба на 10 і на 5111 тому нічого такого у вас не може бути самі собі вигадали проблему

катя 14:53
Добрий день, підкажіть будь-ласка, якщо до заробітної плати примінялась пільга на дітей, а не треба було, то як тепер данарахувати суму ПДФО і як це показати в звіті?

Світлана 14:56
EVGENIY, оз так на 1014, а це були витрати на його поліпшення

Світлана 14:57
безоплатно отримані запчастини для поліпшення.

EVGENIY 15:00
Світлана, запчастини нічого не поліпшують вони ЗАПАСНІ

Марина 15:02
Світлана, EVGENIY, в мене скоро буде майже така ситуація... На благодійне ОЗ ще треба закуповувати зап частини для того щоб ОЗ запрацювало.. По інструкції це повинно додатись до вартості ОЗ. А так як це БД то воно не на капах а вже на 10 рахунку..

Світлана 15:03
EVGENIY, ок, точніше обладнання для монтажу (р.1513) для поліпшення ОЗ.

EVGENIY 15:06
Марина, Світлана, в мене не має відповіді на таке питання, треба до мінфіну звертатись, як потім нараховувати знос вони повинні сказати

Світлана 15:07
EVGENIY, з цим ми вже звератємося. як буде відповідь - напишу.

Світлана 15:09
тут просто питання стало.. доходи вже закриті на фінрезультат. Чи можно знімати з доходів чи краще вже з фінрезультату?

EVGENIY 15:11
доходи це не активно пасивні рахунки тому якщо на рахунку залишку не має то нічого там знімати, так само як не можна списати ОЗ якщо його не має на рахунку 10, так і по коштам якщо гршей не має то ви ніяк нічого не сплатите тут те саме

Ірина 15:21
Доброго дня!Підкажіть будь ласка,як правильно розрахувати суму відшкодування за водопостачання орендарю,коли немає сублічильника (орендар орендує харчоблок у школі).Якщо вартість послуг за водопостачання складає 1860,30 грн.,в бюджетній установі працює 40 штатних працівників,185 учнів,2 працівника орендаря,які готують їсти школярам.

Гірничий ліцей 15:24
Добрий день, підкажіть будь-ласка, нам на пошту надійшов лист про фін . та бюджетну звітнісь , що її треба подавати через систему «Фінзвіт - BtGoD». Де її скачати? шукала в гуглі нічого путнтого не знайшла

EVGENIY 15:24
Гірничий ліцей, а ви так на всі листи реагуєте які вам на пошту приходять?

EVGENIY 15:25
Гірничий ліцей, дайте вашу пошту кину свою картку скините грошей )))

Гірничий ліцей 15:25
EVGENIY, що ви маєте на увазі. Лист надійшов від Пошта МОН

EVGENIY 15:27
Гірничий ліцей, а те що ви подаєте звітність через Є-Звітність у вас питаннь не викликало? Скоріш за все вам прийшов спам і можливо ще й фішинг , раджу перевірити комп на віруси

EVGENIY 15:29
Гірничий ліцей, ви ще й відкрили вміст листа? Там був вкладений файл? Ви його запускали?

Світлана 15:29
EVGENIY, дякую за відповідь, це логічно.

EVGENIY 15:32
Гірничий ліцей, знайшов в інтернеті листи 2018 року де згадується ця програма це якась внутрішня програма МОН якщо у вас її не має то запитайте у них , можливо вона не для вас

EVGENIY 15:33
Гірничий ліцей, тому не переживайте про віруси я загнув ))) але треба пам'ятати що листи краще не відкривати від не знайомих ))

Гірничий ліцей 15:34
EVGENIY, дякую . У мене все гаразд. Я розумфію , що тке фішинг. шахраї, віркси.

Валентина 15:40
EVGENIY, у нас теж по лінії МФУ буде АІС "ГРК-ВЕБ"....аби що робити то робити

555 15:42
Доброго дня. Підкажіть будь ласка хтось уже працює в АІС "ГРК-ВЕБ"?

Валентина 15:46
555, лише заявки подали :((

Валентина 15:46
555, там жесть

555 15:48
Підкажіть будь ласка де її треба скачувати?

ВІРА 15:48
Доброго дня, підскажіть, яким документом оформляється рішення інвентар комісії про списання не придатних в подальшому викориснні запаси?

Валентина 15:49
555, вам повинні дати доступ в ній працювати

555 15:51
Валентина, тобто програма буде десь в хмарі? А ми просто вводимо логін та пароль і працюємо?

Валентина 15:52
555, ще не знаю...просто знайшла і подивилась

555 15:53
Валентина, ми теж подали документи. Інстукцію до програми бачила. А от де та програма невідомо 00000

Валентина 15:53
EVGENIY, Якщо можно,то скину сюди

Валентина 15:54
там відеоуроки є

ЖК 15:54
Добрий день!.Скажіть будь ласка,хто як веде облік внесків до статутного капіталу КП???.Які бухгалтерські проведення та де відображать у фінзвітності?

EVGENIY 15:54
Валентина, кидайте це ж офіціна програма від мінфіну і тільки для головних держбюджету здається

Валентина 15:55
https://confluence-ext.spending.gov.ua/ ... d=24117353

EVGENIY 15:55
ЖК, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... vestitsiy/

ВІРА 15:57
EVGENIY, підскажіть будь ласка рішення про списання не придатних запасів оформляється окремим протоколом?

ЖК 15:58
EVGENIY, дякую. А в 2-дс відображаємо ?

EVGENIY 15:59
ЖК, ну судячи по проведенням то ні

EVGENIY 15:59
ВІРА, ось тут пошукайте https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... u-zapasiv/

ЖК 16:00
EVGENIY, ще раз дякую.Казначейство хоче бачить в рядку 2010

EVGENIY 16:03
ЖК, 2-дс це звіт про доходи і витрати в тих проводках їх не має, тому в 2дс нічого показувати

Ірина 16:04
Доброго дня!Підкажіть будь ласка,як правильно розрахувати суму відшкодування за водопостачання орендарю,коли немає сублічильника (орендар орендує харчоблок у школі).Якщо вартість послуг за водопостачання складає 1860,30 грн.,в бюджетній установі працює 40 штатних працівників,185 учнів,2 працівника орендаря,які готують їсти школярам.

Наталя 16:09
Підкажіть. як розрахувати середню зарплату при звільненні сумісника, який був на тривалому лікарняному без оплати( після лікарняного зразу розрахувався)

ОК 16:33
Чим відрізняється накладна -вимога від роздавальної відомості?

Світлана 16:34
Ірина, зазвичай витрати водопостачання розраховують пропорційно чисельності працівників орендаря.. але у вашому випадку є питання - вони витрачають воду для приготування їжі чи ні?

Віра 16:35
Доброго дня. Підкажіть, яка відповідальність настає при невиконання організацією рішень міськради? Або виконання не в повному обсязі?

Світлана 16:36
ОК, як на мене то тільки тим, що форма накладної (вимоги) затверджена наказом і ми усі маємо її використовувати при передачі в експлуатацію 1812

Світлана 16:37
ОК, хоча передача в експлуатацію МШП проводиться працівникам, а не матеріально відповідальним особам.. дивно в 431 прописали.

мирослава 16:43
Добрий день. Додаток 22 хтось подає по коду 25010200, бо довідку про натуру ми подавали, але в програмі не створюється ще один додаток 22 по фонду 02. А казна вимагає ще такий.

EVGENIY 16:47
ОК, тим що роздавальної відомості не існує https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... a-zapasiv/

ОК 16:52
Канцелярію треба також видавати накладною (вимогою)?

EVGENIY 16:55
ОК, затвердіть в обліковій політиці відомість видачі на потреби установ і не робіть подвійну роботу

Світлана 16:58
ОК, так

Світлана 16:58
ОК, це ж МШП

Світлана 17:01
EVGENIY, а можно затвердити власну форму, якщо існує затверджена форма Мінфіном? я думала самостійно можно виготовити тільки бланки первинних документів, форми яких не затверджені.. чи я помиляюся?

EVGENIY 17:02
Світлана, можна і та форма що затверджена не зовсім відповідає операції такій як видача канцтоварів для потреб

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”