Архів чату за 11.04.2024 чт (75)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10296
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:37
Всім привіт)

Юля 08:07
Добрий день . допоможіть оплата 20 % за роботу в інклюзивній групі працівниця має 11 тарифний розряд рахується ( 6294*20% =1258,8) . чи ( 6294+629,4*20% = 1384,68) ? Як правильно брати з підвищенням 10 % чи без ?

Бух 08:11
Юля, з підвищенням -1384,68

Олександр 08:12
Марина, 7:37 - можна звіряти годинник)) Привіт!

Юля 08:12
Бух, Щиро дякую !))

Марина 08:13
Олександр, Привіт))))

Тетяна 08:21
Доброго та спокійного дня усім.

Тетяна 08:33
колеги, як вважаєте чи є господарською операцією - закриття рахунків доходів/витрат, фінрезультату?

Таня 08:48
Тетяна, на мою думку - ні, немає первинних документів

Ольга 08:55
Добрий ранок. На 01 квітня 2024 р. 1 тариф розряд по ЄТС скільки виходе?

Олександр 08:57
Ольга, Посадовий оклад працівника І тарифного розряду за ЄТС не змінювався 3195грн.

EVGENIY 09:04
Ольга, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-vidnosini/

Тетяна 09:05
Таня, я теж так думаю. Дякую за думка. А який документ ви під 17 ордер підкладаєте щодо закриття ?

EVGENIY 09:09
господарська операція - дія або подія, яка викликає зміни в структурі активів та зобов'язань, власному капіталі підприємства;

Олена 09:10
ЮЛЯ,доплата у розмірі 20% від ставки встановлюється вчителям, які працюють в інклюзивному класі,на кількість ГОДИН які вони викладають. Оклад не збільшується

Таня 09:25
Тетяна, ніякий

Тетяна 09:27
EVGENIY, дякую, я читала звісно)) просто ця операція має бути всеодно задокументована, але то буде не первинний документ документом.

Тетяна 09:28
Записи в меморіальному ордері здійснюються як за окремими первинними документами, так і за групами однорідних документів

Тетяна 09:28
це з 755 наказу про 17 ордер

Таня 09:33
Доброго ранку,підкажіть будь ласка по якому КЕКВ реєструють в казні придбання вікон з монтажем?

EVGENIY 09:39
Таня, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... ipshennya/

Бух 09:53
Юля,Олена відповіла правильно,ця доплата стосується асистента-вчителя

Оксана 10:07
колеги, як у д.22 бюджетної звітності проставити 4 колонку "надходження", у мене ця стрічка не активна?

Віка 10:14
Добрий день.Підскажіть,якщо оплатити 60 грн,то буде доступ і до бланків і до статей?

EVGENIY 10:15
Віка, до всього сайту , і без реклами

Ганна 10:30
Оксана, в колонці 1 додатка 22 є позначка редагувати

Новенька 10:31
Доброго дня. Таке питання, медпрацівнику в закладі освіти доплата 20% входе в доплату до мінімалки,чи іде зверху?

Оксана 10:31
Ганна, дякую!!!

Марина16 10:33
Доброго ранку! підкажіть, працівник ТОВ іде в декретну відпустку, чи потрібен протокол загальних зборів для вирішення виходу його у відустку? чи вистачить наказу директора?

Ірина 10:34
Новенька, "зверху" мінімалки

Новенька 10:39
Ірина, дякую))

Інна 10:52
Тетяна, зробіть бухгалтерською довідкою, і буже вам документ

Емма 10:56
доброго дня. чи у всіх працєю СДО?

Коледж 10:56
СДО працює? Відправила докуемнти статус відправлено і не змінюється(

Емма 10:58
Коледж, у мене не працює, не дає зайти в програму (м. Кропивницький)

Коледж 10:59
Емма, м. Дніпро я зайшла відправила все, але статус не змінюється з "відправлено"(

Юля 11:14
Бух, так асистента або вихователя . але розрахуок робити з підвищенням 10 % по ПКМУ чи з голого окладу ? ( 6294*0,2 чи (6294+629,4*0,2) Як правильно ?

новачок 11:14
Добрий день, маю дві постанови про стягнення з стипендії по 20% кожна. Потрібно у місяць стягнути 40%, чи я не маю права стягнути більше ніж 20% на місяць?

новачок 11:16
Будь ласка, допоможіть

Бух 11:22
Юля,доплата рахується від окладу з підвищенням -1384,68

Тетяна 11:39
Інна, це зрозуміло, але справа в тому, що вона передбачена тільки для виправлення помилки. Тоді потрібно прописати її використання в Положенні про бухоблік

Іванка 11:40
Привіт! Хто вже подавав додаток 22?

Юлічка 12:19
Іванка, нам сказали зачекати здачі квартального. Термін там до 14 чи 15-го травня.

Оксана 12:27
Іванка, подала за квартал. сьогодні прийнято казначейством

бух* 12:28
добрий день! підскажить який буде код ознаки доходу в додатку 4ДФ, суми компенсації невикористанної основної відпустки, яка нарахована звільненому працівнику в березні 2024 р.

Наталя 12:47
Доброго дня, не працює СДО- статус відправлений в казначейство вже годину не приймає

Іванна 12:51
Добрий день, теж та сама ситуація з СДО

Валентина 13:04
Наталя, у нас все добре було і є

Бухгалтер11 13:21
добрий день! підскажить який буде код ознаки доходу в додатку 4ДФ, суми компенсації невикористанної основної відпустки, яка нарахована звільненому працівнику в березні 2024 р.

Наталія 13:28
бух*, якщо компенсація невикористаної відпустки нарахована звільненому працівнику в наступні місяці після дати звільнення, відображаються в додатку № 4ДФ до Розрахунку за ознакою доходу «127»

Наталія 13:28
Бухгалтер11, якщо компенсація невикористаної відпустки нарахована звільненому працівнику в наступні місяці після дати звільнення, відображаються в додатку № 4ДФ до Розрахунку за ознакою доходу «127»

Олена 13:34
Доброго дня, у дод.4 потрібно вказувати фоп? код 157?

Валентина 13:34
Олена, так

Олена 13:35
а якщо я ніколи не вносила, що тоді робити?

Валентина 13:36
Олена, подайте

Олена 13:37
Пенсійний фонд сказали, що непотрібно, але я вагаюсь

Аня 13:46
Олена, Пенсійному це не потрібно, це потрібно податковій, от тільки невідомо для чого.

ІННА 13:53
Підкажіть будь-ласка у кого була така ситуація (викликано працівника у військомат для уточнення облікових даних ), оплата по середньому та внести зміни в табель ( позначку -ІН ) ) ?

Наталія 13:54
Олена, податківці кажуть що потрібно, але чіткої норми закону немає яка зобов'язує вас показувати їх в 4ДФ, тому що ви не є їхнім податковим агентом і не сплачуєте податки за них, це чітко їхня відповідальність показати дану суму в декларації.

Ю.В. 14:06
Наталія, як це не передбачено??? А п.176.2, п. 177.8 ПКУ??? ще додайте п.3 Порядку заповнення Обєднаної звітності...

Наталія 14:13
Ю.В., не передбачено....відповідно до п. 176.2 ви, що є їхнім податковим агентом, прочитайте хто такий податковий агент в розумінні даного Кодексу (ви що сплачуєте якісь податки з перерахованих сум ФОПу, він же сам сплачує податки від своїх доходів)??? А з п 177.8 випливає те що ви не сплачуєте податки, а тільки якщо це договір ЦПХ.

Наталія 14:13
Ю.В., Податковий агент — юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ) або фізична особа чи представництво нерезидента — юридичної особи, які незалежно від їх організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками зобов'язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок з доходів фізичних осіб до бюджету

Ю.В. 14:22
Наталія, при нарах.(виплат) доходів Фізичним особам-підприємцям ( незалежно від системи опод-ня) та самозайнятим особам податкові агенти зобовязані відобразити такі доходи у податковому розрахунку за ф.1 ДФ за зв. кв-л, у якому вони були нараховані. На останок додам, у мене була перевірка податкової тому я така впевнена).можете і далі не показувати

Марина 14:39
а хіба до податкового агента не відносяться і особи які сплачують дохід на користь платника... я зрозуміла що і якщо просто дохід сплачуємо..

EVGENIY 14:45
класна дискусія )) Да треба показувати якщо ФОПу платили щось, потім по цим платежам посадкова перевіряє ФОПа

Іра 15:12
мені ще й штраф виписала податкова, бо 1 раз пропустила ФОП не показала, завжди показувала, раз прошляпила і ось...

Світлана 15:29
Іра, теж саме було: не відображала в звіті, після штрафа стала показувати ФОПів.

Світлана 15:53
Любий штраф можна оскаржити. Підстава для штрафу? Стаття ПК?

Інна 15:58
Іра, Світлана, є рішення суду, де вимоги податкової відхилено і штраф відмінено також

Світлана 16:11
Інна, згідна з Вами, але парадом керую не я, а директор. Директор дуже довіряє податковій.

EVGENIY 16:12
Ну да не кожен піде до суду, краще штраф сплатити і забути, судова тяганина всіх жахає це і дорого і не у всіх є юрист

Наталія 16:29
На сайті ПФУ на основного працівника відкрито лікарняний і кінцеві цифри стоять -1.2. хоча має бути тільки 1. Може в когось були такі випадки, бо я не знаю що мені робити.

Світлана 16:47
Наталія, зателефонуйте в песійний.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”