Архів чату за 15.04.2024 пн (61)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина:
07:24 Всім привіт)

Олександр:
08:09 Доброго ранку! Марина сьогодні геть рано))

Оксанка:
08:12 Доброго ранку)) Гарного всім дня!)

Марина:
08:25 Олександр, не звертайте уваги)

Ірина:
08:34 Доброго ранку! Гарного дня!!!

EVGENIY:
09:05 Доброго ранку, всім гарного дня

Світлана:
09:08 Доброго ранку.

Юля:
09:36 Доброго ранку . ЄТС залишається без змін ?

EVGENIY:
09:38 Юля, да

Іра:
10:13 ПОН пислав документи на оплату. Але нам не вистачає коштів по кошторису, зареєструвати не можемо. В акті ПОну пише, що то за січень, дата акту 31.01.2024. Як бути з обліком? Витрати на електроенергію за січень як нарахувати тепер?

Юлія:
10:28 Доброго дня! Підкажіть будь ласка який рахунок бухгалтерського обліку слід застосовувати для нарахування академічної стипендії 8011 чи 8511? Дякую за відповідь

EVGENIY:
10:34 Юлія, 8511

Тетяна:
11:17 Добрий день .Підскажіть будь ласка посада вихователя дошкільного закладу за класифікатором ДК 003:2010 2332 чи щось змінилось?

EVGENIY:
11:33 Тетяна, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/klasi ... -profesiy/

EVGENIY:
11:34 Тетяна, пишіть в пошуку "вихователь" і отримаєте відповідь на своє питання

Іра:
12:08 У кого була ситуація подібна як описана в 10:13 як робил и?

натли:
12:11 доброго дня.положення про облікову погоджено головним розпорядником,чи потрібно зміни до положення також погоджувати?чи дастньо внутрішнього наказу підписаного директором?

Наталія:
12:17 Доброго дня, підкажіть де прочитати як заповнювати новий додаток до річного звіту

Наталя:
12:31 Кто важается посадовой особой місцевого самоврядування.?

керр:
12:38 Наталя, по простому - той у кого є ранг і складав присягу)

we:
12:46 Іра, отримати від них акт за січень з теперішньою датою практично нереально. Як на мене, це дивно, мають розуміти, що бюджетники реєструють акти на протязі 7 днів. Прийшлося просто виправити в акті дату і так оплатити.

Іра:
12:51 we, але у нас ще й по кошторису коштів не вистачає. Вони вимагають оплати. А ми ж навіть зареєструвати не маємо як

Іра:
12:51 І що тоді буде в бух.обліку? Акт за січень, Витрати як тепернараховувати?

we:
12:54 Іра, звертайтесь до головного розпорядника, шукайте кошти, а то можете залишитись без електроенергії. Витрати покажете в місяці, яким датуєте акт.

Наталя:
13:11 керр-дуже дякую.

EVGENIY:
13:42 Наталія, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... trichayte/

Оксана Михайлівна:
13:53 Іра, we, подібна ситуація. Через протерміновану кредиторську заборг. по 2272 казначейство не дозволяє реєструвати послуги (інтернет). Якщо та протермінована заборгованість не погаситься до кінця місяця. Чи можна буде в травні зареєструвати акт по інтернету за березень?

Валентина:
14:19 Оксана Михайлівна, я не реєструю ні лютий ні березень,і квітень на носі...лютневий лише в липні погашу.Кредиторку не вішаю,знаю що буде прострочка,тоді капець усім.

Оксана Михайлівна:
14:20 Валентина, зробите один акт на загальну суму ? Чи як будете з датами актів з ситуації виходити?

Валентина:
14:20 Оксана Михайлівна, пишу гарантійні листи,щоб не відключали

Валентина:
14:21 Оксана Михайлівна, поставлю вхідні номери тим місяцем коли платитиму

Оксана Михайлівна:
14:22 Чи це не буде порушення обліку коли акт за березень, а реєстрація і дата акту через 2-3 місяці

Валентина:
14:23 Оксана Михайлівна, а хто докаже коли я їх отримала? Вх.№ є :)) Так всерівно краще,чи прострочка і всі платежі зупинено...

Валентина:
14:24 Оксана Михайлівна, У мене в тому році казна заставила знімати прострочку, не приймала звітність

Оксана Михайлівна:
14:28 Валентина, але ж правила обліку, і НСПБОДС. Втрати визнавати в тому періоді коли вони виникли, таке це все складне. І ніде не пояснено отаких ситуацій

Валентина:
14:29 Оксана Михайлівна, Так я і реєструю від дати отримання рах.

Олена Романівна:
14:30 Валентина, а вам казна не каже ставити в фін.зоб. термін сплати 31 грудня, щоб не було прострочки? ми вже третій рік так робимо.

Валентина:
14:30 Олена Романівна, у нас в договорі стоїть термін оплати

Валентина:
14:31 до 20 числа з дати отримання рах.,чи там сплатити на протязі 5 банківських днів

Валентина:
14:32 Олена Романівна, у вас мабуть в договорі не вказано термін оплати

Олена Романівна:
14:33 Валентина, вказано чи не вказано а казна має свою думку.

Валентина:
14:34 Олена Романівна, ну якщо так реєструють,то вам добре

Олена Романівна:
14:34 Валентина, хоч в чомусь нам добре 😊

Юля:
14:38 Наталя, Особа, яка прийняла присягу посадової особи

Інна:
14:49 Терцентри, допоможіть! Чи може 1 соц.робітник обслуговувати 2 відділення: допомоги вдома і натуральної допомоги по 0,5 ставки?

Люсія:
15:24 Добрий день! Підкажіть будь ласка чи враховується у вартість витрат, мені треба наприклад вирахувати вартість витрат 1 виїзду на пожежу, знос на ІНМА. Як правильно його включити для розрахунку

EVGENIY:
15:34 Люсія, шукайте внутрішні інструкції вашого відомства

Наталія:
15:41 Доброго дня. Допоможіть, будь ласка у такому питанні. Є договір про безоплатну передачу майна за 22 грудня 2022 р. В ньому ціна на сушильну машину вказана 70 000 грн, отримали машину зараз, ринкова ціна на неї 21000 грн. За якою ціною слід оприбутковувати? Дякую

EVGENIY:
15:42 Наталія, Облік ведеться за ПЕРВІСНОЮ ВАРТОСТІ що таке первісна вартість читайте ось тут https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ni-zasobi/

Наталія:
15:43 ДЯКУЮ

Наталія:
15:45 Тобто, ціну треба брати з договору? Правильно я зрозуміла?

EVGENIY:
15:51 Наталія, до чого тут ціна? На баланс не ставлять ціна, облік ведеться по первісній вартості я ж вам дав посилання почитайте, а ціна це придбання вона лише частина первісної вартсоті, але облік ведеться не в цінах

Люсія:
15:52 EVGENIY, якби ж вони були, дякую будемо щось шукати

EVGENIY:
15:53 Наталія, вам треба розібратися в поняттях, по договорам не ставлять на облік, це не первинний документ, у вас повинен бути АКТ в якому буде та сама первісна вартість а ціна

EVGENIY:
15:54 Люсія, зателефонуйте в установу вищого рівня, може ви просто не знаєте а воно є

Елена ТЦ:
16:00 Інна, так, може

Світлана:
16:07 Доброго дня!

натли:
16:08 доброго дня.положення про облікову погоджено головним розпорядником,чи потрібно зміни до положення також погоджувати?чи дастньо внутрішнього наказу підписаного директором?

EVGENIY:
16:08 натли, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... -politiki/

натли:
16:25 EVGENIY,дякую

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”