Архів чату за 19.04.2024 пт (134)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:35
Всім привіт)

Марина 07:35
В нас сьогодні страшний ранок(((((

Олена 08:00
Марина, тримайтеся!

Марина 08:02
сльози течуть, руки трусятся...

Оксана 08:13
Марина, 😔

ТерцентрЮля 08:18
😰

Н.А. 08:24
Марина, співчуваємо, що ті нелюди творять - тримайтеся!

Надія 08:39
Співчуваємо. Дніпряни тримайтеся.

Світлана 09:05
Наші співчуття, Дніпро тримайтеся.😥

Світлана 09:08
Будь ласка підкажіть, якщо треба змінити юридичну адресу і додати ще один КВЕД , то треба заповнювати "Заяву щодо держреєстрації юр.особи" за формою 2 чи за формою 3?

Олександр 09:13
Доброго ранку! Марина, ми з Вами!

Оксана 09:14
Допоможіть.Працівниця бере день відпочинку за донорство, місяць перед настанням випадку була на лікарняному і у відпустці. Якщо розрахунковий період 2 попередніх місяці, то що робити?

MARINA 09:17
Доброго ранку! Чи можуть вчителю 1 категорії присвоїти звання старший вчитель? Дякую

Валентина 09:19
Суми співчувають Дніпрянам...Тримаймося!!!

Оксана 09:29
Чи можна кошти благодійної допомоги використати по кекв 2111, 2120 ?

EVGENIY 09:29
Доброго ранку, всім гарного дня

EVGENIY 09:36
Оксана, в бюджетном кодексі написано куди можна витрачати

Оксана 09:38
EVGENIY, Кодекс такий великий :))) треба мати час його вивчати. Тому запитую

EVGENIY 09:40
Оксана, КНТРЛ+ F таискаєте на кодексі і шукає по словах

EVGENIY 09:41
Оксана, Стаття 13 я вже знайшов за вас

EVGENIY 09:41
Оксана, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... -ukrayiny/

ЛюдКа 09:42
Всім привіт!!!Здійснення самої заповітної української мрії!!!

ЛюдКа 09:45
Марина Тримайтесь, буде там не тільки повінь.... Молимось, співчуваємо,,,,

Валентина 09:46
ЛюдКа, Так,так! Ще і землетрусу їм!!!

керр 09:58
Оксана, якщо за 02-03.24 не було жодного роб дня беремо 01.24-12.23

Оксана 09:58
Колеги, як показуєте в об'єднаній звітності мобілізованих працівників, яким не виплачується допомога: з кодом 1(2) чи 76?

оксана 10:00
керр, в 2 є 1р.д, в 3 - нема жодного. Що тоді, 1-2 ?

Лариса 10:09
Марина, а казна напевно навіть не переймається. А далі пристає зі своїми звітами, попередженнями і іншими дурницями ?

Наталія 10:10
EVGENIY, Доброго ранку. Я пережплатила останній раз доступ до порталу 26.03.2024. А сьогодні мені вже пишуть, що треба передплатити., не впускало, потребувало авторизуватись

EVGENIY 10:14
Наталія, так авторизйтеся з того акаунта по якому платили другий раз гроші не зніме не переживайте

Анна 10:16
Колеги, чи може головний бухгалтер комунальної установи також працювати по договору ЦПХ на іншому п-ві?

Валентина 10:26
Анна, ну да...а чому б і ні...розкидала роботу на підлеглих,хай працюють...а я піду зароблю ще якусть не одну тисячу...

Ната 10:26
Доброго дня! Я не зрозуміла з якої суми сплачується військовий збір у випадку застосування ПСП?

Валентина 10:27
Ната, ПСП застосовуємо тільки в розрахунку ПДФО. На військовий збір вона не впливає.

EVGENIY 10:28
Ната, https://buhgalter.com.ua/news/podatky-t ... a-otmyena/

Ната 10:30
EVGENIY:Дуже дякую! 3

EVGENIY 10:30
Я от не розумію невже так важко один раз в день зайти на сайт і почитати новини, просто взяти в звичку хоча б на пару хвилин зайти, щоб ніого не пропустити і потім не задавати питання відповідь на які була три дні тому в новинах

EVGENIY 10:32
Коли я був головбухом таких сайтів не було і коли вносили зміни в якийсь наказ то секретар друкувала на парпері і приносила керівнику а керівник розписував на мене, і я втикав в ті зміни кляті, а зараз все на блюдечку приносять тільки зайди і побачиш

керр 10:34
оксана, з того одного дня і обраховувати

Олена 10:36
Добрий день. Порадьте, будь ласка, як оформити 0,25 ст керівника музичного на працівника, який вже працює в нашому закладі на даній посаді на 1 ст. Як сумісництво чи збільшення обсягу виконуваних робіт?

Валентина 10:38
EVGENIY, Люди не паряться...то ще шукати,а то написав і отримав відповідь.

керр 10:39
Олена, вона ж уже працює на ставку муз керівником, тоді "розширюйте" але ж не в тому сенсі про який згадали це ж інше ...

EVGENIY 10:39
Валентина, балувані стали

Олена 10:44
керр, дякую за відповідь, проте не зрозуміла, що ви маєте на увазі. Поясніть, будь ласка

Наталія 10:47
EVGENIY, авторизувалася, але пише, що залишилося 4 безкоштовних матеріала цього місяця. Не бачить мою проплату. А вчора було все нормально. Оце сьогодні зранку таке

Ната 10:48
EVGENIY, То для чого цей чат?

школа 10:49
Доброго дня. Оплата заміни відсутнього вчителя. Чи правильно я розумію.ПРОСТО: (беремо оклад + вислугу + престижність) ділимо на 76,2 (?), і множимо на кількість годин заміни. І ВСЕ ???? А як бути із доплатами за перевірку зошитів (50% і 100%), класним керівництвом???

Валентина 10:49
Ната, Цей чат для того,якщо переглянув все що є тут і не тут і не знайшов для себе відповіді

EVGENIY 10:50
Ната, для спілкування, але ж якщо відповідь на сайті була вчора то навіщо про це питати в чаті сьогодні?

EVGENIY 10:51
Наталія, значить сплатили з одного акаунта а авторизувались в іншому

EVGENIY 10:51
Наталія, ось тут у нас є чат з фахівцями напишіть їм вони допоможуть розібратися https://buhgalter.com.ua/support/

Наталія 10:52
EVGENIY, дякую, розібралася.

Ната 10:52
Валентина:Мені просто не зрозуміло за 18 квітня З якої сумисплачується ВЗ у випадку застосування ПСП

EVGENIY 10:52
Ната, все як і було раніше нічого не змінилось по військовому збору

керр 10:53
Олена, мова ж про пед навантаження, "надаємо" , а не "розширюємо" це лише "питання" формулювання)

Валентина 10:53
Ната, я ж написала вам

Валентина 10:54
Ната, ПСП застосовуємо тільки в розрахунку ПДФО. На військовий збір вона не впливає.

Ната 10:54
Валентина:Тут не можна перепитати просто краще позвонитти в податкову

Валентина 10:55
Ната, я ж написала,ви не читаєте???

EVGENIY 10:56
Ната, я вам дав посилання на статтю там все чудово розповів автор і передісторію і все що відбулось , що ще нам треба для вас зробити?

EVGENIY 10:57
окрім статті три відповіді на ваше питання в чаті і ви все одно чимось не задоволені

Оксана 11:00
В 2023р працівниця брала відпустку за період 19.04.23р-18.04.24р і матеріальну допомогу на оздоровлення, зараз вона бере відпустку за цей же період і знову хоче МД на оздоровлення? Як бути?

Валентина 11:02
Оксана, Кучеряво живете...у нас і на основні виплати не вистачає :(

Валентина 11:03
Матеріальна допомога на оздоровлення платиться один раз на рік

Валентина 11:04
Може взяти соц.побутову

1234 11:04
підкажіть, де написано, що ми не можемо давати відпустки за минулі періоди, а лише поточні? мати 2х дітей за 2021 та 2022 роки.

Оксана 11:04
Валентина, раз на рік без прив'язки до періоду?

Валентина 11:06
Оксана, так

Оксана 11:06
Валентина, дякую

Валентина 11:08
Оксана, Матеріальна допомога на оздоровлення для більшості працівників бюджетних установ виплачується в розмірі не більше одного посадового окладу раз на рік у разі оформлення основної щорічної відпустки. За умови неповного робочого часу – виплачується пропорційно відпрацьованому часу.

Тетяна 11:09
Оксана, в Законі про ДС є привязка виплати до робочого року, в Законі про МС - нема, але МСП стало активно просувати думку що це стосується і МС, тому ми стали притримуватися цього правила, хоча я в свій час час писала запит до МСП і просила розяснити чому так, коли в Законі нема прямої норми, але вони точки зору не поміняли - МД тільки до 1 роб.

Олена 11:10
керр, дякую за роз'яснення. Таким чином, працівниця працюватиме на 1,25 ст і відповідно збільшиться тривалість її робочого дня, так?

Валентина 11:11
1234, а чому не можемо?

1234 11:13
Валентина, не памятаю, але десь про це було написано

1234 11:14
Валентина, що використовуємо поточні, а ті при звільненні компенсуємо

Людмила2608 11:16
Скажіть будь ласка, як провести по Пост. 590 придбання ліски, ножів, масла для тримера, для косіння біля школи

EVGENIY 11:26
Валентина, в чаті заборонені посилання на наших конкурентів

EVGENIY 11:27
Людмила2608, постанова регулює лише ЧЕРГУ вона не регулює оплату, в якщо цих видатків не має в другій черзі то вони пройдуть по третій

Валентина 11:31
EVGENIY, вибачте

Валентина 11:32
1234, напишіть ел.адресу

керр 11:34
Олена, збільшиться до 30

1234 11:36
Валентина, дякую, я встигла перейти

Олена 11:36
керр, дякую, ви мені дуже допомогли

Валентина 11:37
1234, 😉

Галя 11:49
Доброго дня, підскажіть чи можна укладати з директором спортшколи договір про матеріальну відповідальність за ОЗ та ІНМА, які знаходяться в його кабінеті?

школа 12:02
ХТО ЗНАЄ яка кількість УСЬОГО годин за 2024 рік при 18-ти годинному навантаженні 907,2; 921,6; 943,2 ?????????

EVGENIY 12:07
Галя, це питання чітко не врегульоване, відповідальність буває різна тому і такі договори теж можуть бути ріщні і тут чисто юридичне питання як це оформити вірно, але це можливо, адже так і повинно бути кожен на своєму робочому місці відповідає за ті цінності яки з ним, але тут не повна матеріальна адже якщо вночі вкрадуть щось за це не модна відпо

Галя 12:12
EVGENIY, дякую

Валентина 12:13
Галя, Договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність можуть укладатися винятково з повнолітніми працівниками, які займають посади або виконують роботи, включені до Переліку № 447/24.

Валентина 12:15
Галя, Якщо його немає в цьому переліку, то лише договір про збереження мат.цінностей,що знаходяться в його кабінеті.

Вікторія 12:15
Підкажіть! основна посада заступиник 0,5 ставки, ще вчитель початкових 18 годин. Встановлено доплату заступнику ведення веб сайту 10%. Цю лоплату я рахую з 1 ставкизаступника ,чи все таки з 0,5 ставки?

Валентина 12:16
Вікторія, він же на 0,5 ставки

Галя 12:18
Валентина, дякую

керр 12:19
Вікторія, є такий вислів у роз'ясненнях "незалежно від навантаження" і це розуміють що 10% від ставки) хоча фактично така робота пов'язується з обсягом часу на 0,5 )

Вітання! 12:20
Чи впливає підвищення МЗП на оплату простою?

керр 12:22
Вітання!, якщо посадовий оклад підвищується, і з нього визначають оплату 2/3 тоді так...або якщо зазначено що оплата простою в розмірі мзп...

EVGENIY 12:25
ось про відповідальність стаття цікава https://www.hsa.org.ua/blog/povna-mater ... a-praktici

Вітання! 12:28
Дякую!

Леся 13:45
Що робити якщо головна бухгалтер не приходить на роботу і не відповідає на дзвінки кілька днів? Треба її звільняти? І як ?

EVGENIY 13:49
Леся, ну як мінімум не платити за ці дні зарплату в табелі ставиться неявка з нез'ясовних причин, ви ж не можете знати що з нею може в лікарні людина і телефон сів або з собою не взяла , всяке буває

Валентина 13:51
Леся, 😊 оце головний бухгалтер!

Валентина 13:52
Леся, Обов'язково це оформити актом

Марина 13:58
Леся, кадри повинні з'ясувати причину, виїхати за адресою, дізнатись, може людині терміново допомога потрібна.

Валентина 14:01
Марина, А ще можно і в поліцію подати на розшук....

Леся 14:04
Валентина, актом про прогул? Лікарняного електронного немає по ній. Але як бути з СДО ? Підпису більше ніхто не має

Леся 14:06
і на майданчику по закупівлях крім неї нніхто не може підпис на класти

школа_1 14:07
Вихователя ГПД прийнято 10.03.24 на умовах неповної зайнятості , 26.04.24 вона звільняється, компенсацію рахувати з МЗ(оклад менший МЗ) пропорційно зайнятості?

EVGENIY 14:10
Леся, а коли вона у відпустку ходить ви ж на когось покладаєте обов'язки от і зараз так треба, і картку із підписами в казну і підпис оформити електрнонний

керр 14:33
школа_1, "...розрахунок проводиться з розміру мінімальної заробітної плати, обчисленого пропорційно до умов укладеного трудового договору"

Ольга 14:38
Підкажіть,як віправити мережу в сдо

Ольга 14:40
не бачу навіть де

школа_1 14:44
керр, дякую

Оксана 14:45
Ольга, мережа відправляється зі старої версії СДО

Ольга 14:47
а якщо у мене немає старої?

Оксана 14:48
Ольга, https://sdo.treasury.gov.ua/ibank/login.aspx?lang=UK

Оксана 14:48
Ольга, входите так само як і в цю

Ольга 14:49
Оксана, не пускає ключ

Анна 14:49
Добрий день! Підкажить, будь ласка, можливо десь можна побачити код суб'єкту для заповнення дод.22 до наказу 44?

Ольга 14:50
Ольга, пише У системі не зареєстрованно вказаний носій

Оксана 14:54
Ольга, подзвоніть в казну щоб вам їх підключили самі Ви нічого не зробите

Ольга 14:55
Оксана, дякую,а що сказати?

Ольга 14:55
Оксана, підключіть стару версію?

Оксана 14:59
Ольга, скажіть що хочете відправити мережу,а ключі в системі не зареєстровані

Ольга 14:59
Оксана, дякую

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”