Архів чату за 25.04.2024 xn (207)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Олена 07:43
Добрий !

Олена 07:43
ранок!

Людмила 07:45
Доброго ранку!

Олександр 08:07
Доброго ранку! Де Марина?

Марина 08:13
Та тут я тут))))

Наталя 08:24
Добрий ранок, підкажіть чи входе до мін зарплати доплата медсестрі за ведення псих розлад постанова 1419 від 22.12.23

Інна 08:36
Доброго ранку, колеги! Таке питання: проацівник іде у відпустку. Зарплата в розрахунковому періоді за 12 міс. скаладає 204400 грн. і 366 кал.днів. Але працівник останні 2 місяці (березень, квітень) в простої з виплатою в розмірі окладу 7000 грн. Тому потрібно з 204400 -14000=190400 грн. і від 366 кал.днів відняти прстій 61 к.д. і буде 305к.д.Вірно?

керр 08:41
Інна, вірно, якщо 61 к.д за ним зберігалась зп частково

Інна 08:44
керр, дякую, тільки оклад, а з матеріальною допомогою на оздоровлення так само, тільки з робочими днями? також віднімаємо простій?

Наталя 08:44
Добрий ранок, підкажіть чи входе до мін зарплати доплата медсестрі за ведення псих розлад постанова 1419 від 22.12.23

керр 08:56
Інна, так, там тільки роб дні і зароблене за відпрацьований час

123 08:57
А в яких випадках видають паперові лікарняні?

123 09:01
Мене цікавить випадок, якщо положили в стаціонар, то який листок непрацездатності видають. паперовий чи електронний.

Інна 09:02
керр, Дякую

we 09:03
123, паперовий видають коли відсутня можливість оформити електронний

Олена 09:05
Доброго ранк, підкажіть будь ласка, чи працює СДО ??

Олена 09:05
Помилка: Помилка: не вдалося накласти підпис, оскільки TSP-сервери не доступні

EVGENIY 09:07
Доброго ранку, всім гарного дня

Школа 09:27
Підкажіть, будь ласка, кому виплачувати кошти дітям чи батькам?? по програмі "Премія обдарованим дітям..."?

Олександр 09:30
СДО працює

Тетяна 09:31
Доброго ранку, підкажіть будь ласка, якщо працівнику встановлена 2 група інвалід. з 24.04.,(не робоча), він хоче взяти відпустку, Як правильно поступити , я думаю що його слід звільнити з виплатою компенсації за невикористану відпустку, а керівник вважає, що можна після відпустки звільнити . як правильно зробити.

Світлана 09:34
Школа, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... -v-obliku/

789 09:51
Підскажіть будь ласка працівник прийнятий 14.03.24, звільняється 30.04.24, компен. 4 дні . Який розрахун. період брати для розрахунку?

Бух. 09:56
EVGENIY, чи можна окремо замовити фіт-бюджет без Зарплати ?

Бух. 09:56
Якщо перейти на програму зараз то чи можна буде внести туди дані за попередні періоди?

Бух. 09:57
І якщо працювати без Зарплати чи пустить програма зробити вручну проводки по зарплаті (для звітності) ?

керр 09:57
789, посадовий оклад(МЗП) *12/366

EVGENIY 09:59
Бух., да да і да

школа 10:04
Доброго ранку. Таке питання. Працівник працює на 0,5 ставки, через певний час його переводять на повну ставку. У звіті з ЄСВ це маємо якось відобразити (скажімо у табл 5)?

Наталя 10:06
Добрий ранок, підкажіть чи входе до мін зарплати доплата медсестрі за ведення псих розлад постанова 1419 від 22.12.23

Бух. 10:08
EVGENIY, то це ж просто шикарна програма!

Бух. 10:09
Відеоуроки, детальні інструкції якісь є ? Можна буде навчитися працювати самому ? Чи потрібно додатково замовляти платну консультаційну підтримку?

EVGENIY 10:10
Бух., https://fit.com.ua/help/

EVGENIY 10:10
Бух., https://fit.com.ua/videoguide/

EVGENIY 10:11
Бух., програмі є підтримка онлайн якщо щось не зрозуміло можна у них запитати

EVGENIY 10:11
це безкоштовно

Бух. 10:18
EVGENIY, Yeah! It's great !

Марина 10:19
Молодці, фіт-бюджет. Зовсім те що якийсь Убс. У них година консультацій чи налаштування коштує 900 гривень. Жах

МВА 10:20
EVGENIY: доброго дня, чи планується друк операція " середня за час відрядження"

EVGENIY 10:23
МВА, да, стоїть на черзі в розробці

EVGENIY 10:25
Зараз я до речі роблю головну книгу в екселі і в ній буде автоматично формуватися 1дс і 2дс

школа 10:32
Будь ласка 10:04

Галина 10:37
Тетяна,надайте людині відпустку, матеріальну допомогу на оздоровлення та потім звільнення!

АННА 10:37
EVGENIY: 10:25 Зараз я до речі роблю головну книгу в екселі і в ній буде автоматично формуватися 1дс і 2дс. ДЯКУЄМО, ЧЕКАЄМО. ЦЕ БУДЕ ДУЖЕ КОРИСНО ДЛЯ НАС

Галина 10:38
Школа, в тал.5 нічого не відображаєте

Оля 10:45
EVGENIY, а як роздрукувати головну книгу якщо вона така велика?

школа 10:45
Галина, Д якую.

Валентина 10:48
Оля, за кожний місяць окремо,а потім в кінці року зшити

Оля 10:48
Валентина, це обовязково? а якщо тільки в екселі вести ?

Наталя 10:50
Добрий ранок, підкажіть чи входе до мін зарплати доплата медсестрі за ведення псих розлад постанова 1419 від 22.12.23

Валентина 10:50
Оля, Одного разу при ревізії мене заставили навіть вручну переписати....призупинили перевірку до того часу,пока не переписала.

Валентина 10:51
Оля, Розпечатати обов'язково...

Валентина 10:52
Оля, А що , у вас брак бумаги?:))

Іванна 10:55
Добрий день ,підкажіть в якому рядку балансу показувати заборгованість по сплаті профспілкових внесків

Надія 11:01
Іванна: р.1560

ALLA 11:06
Доброго дня! Працівник працює в установі (основне місце) на 0,5 ставки- бухгалтера з 01.08.2023 року-, а з 15.11.2023 ще додатково на 0,5 ставки – економіста. Займає дві посади але з різного періоду. Лікарняний з 10.04.2024 р. Середню і розрахунковий період беремо окремо для кожної посади?

Таміла 11:08
EVGENIY, круто! Чекаємо на нову головну книгу в екселі

Оля 11:11
Валентина, так, завгосп свариться що бухгалтери дуже багато паперу використовують. А керівник питає для чого то все друкувати?

Оля 11:11
Ми і так не друкуємо реєстри з СДО і платіжки. А тільки виписки

Оля 11:24
А де пише що ці всі типові форми обовязкові ? І які штрафи/санкції за їх не ведення ?

Марина 11:29
Оля, ми теж тільки виписки друкуємо, навіщо платіжні друкувати? в виписці кожна платіжка і так є...

Оля 11:44
Марина, а реєстри юридичних і фінансових? То ж теж купа паперу

Олена 11:59
Допоможіть будь ласка. Треба держслужбовцю держоргану, який провів класиф.посад держслужби, виплатити МД для виріш. СПП. В прикін.полож.про Держбюджет на 2024 сказано:ГД, що випл. держслужбовцю під час відпустки, визнач.у розмірі суми посадового окладу, надбавки за вислугу років та надбавки за ранг. Питання: а як розраховувати МД для вирішення СПП?

Ірина 11:59
Доброго дня, казна требує додаток 32 до довідки про надходження у натуральній формі, ви десь бачили цей додаток, я не можу його знайти

Валентина 12:03
Ірина, https://buhgalter.com.ua/blanks/

Тетяна 12:04
Чи має право голобух написати заяву на звільнення в день отримання повідомлення про початок пере вірки?

Тетяна 12:04
І чи має право керівник або вищестояща не погодити звільнення?

Валентина 12:05
Тетяна, має право

Валентина 12:05
Валентина, якщо не погоджують через почту заказним листом

Валентина 12:05
Тетяна, якщо не погоджують через почту заказним листом

EVGENIY 12:06
Ірина, https://buhgalter.com.ua/blanks/inshi-blanki-ta-formi/

Тетяна 12:08
Валентина, якщо протягом перевірки звільнять, і будуть виявлені порушення то на вжезвільненого головбуха можуть накласти штраф ч ні?

ALLA 12:08
хтось може допомогти 11.06. про лікарняні. Дякую1

ГаННА 12:13
Підкажіть жіть будь ласка чи враховується доплата за викон. тимч. відсутнього працівника при розрахунку соцпобуту і відпускних???

Валентина 12:13
Тетяна, В залежності які:)

Валентина 12:14
Тетяна, ... а так ви ж не одна працювали,ще крім вас були бухгалтера,які можливо і зробили тц чи іншу помилку.

Тетяна 12:14
Валентина, не кримінальні. А ппомилки у звітності, помилки в нарахуванні зарплати

Лінк 12:15
ALLA, у вас повинно бути два окремих лікарняних одне з яких з кодом 1,1 в кінці. розрахункові періоди і зарплати окремо за кожною посадою.

Валентина 12:15
Тетяна, Заробітну плату можно і перерахувати.А як може бути невірна звітність? Не відповідає головній???

Тетяна 12:16
Валентина, невірно нарахована амортизація, або помилки при підрахунках сум по списанню запасів.

Валентина 12:17
Тетяна, амортизацію дорахуйте.Пройдіться по запасам,виправте помилки

Тетяна 12:17
Валентина, не хочу вже бути головбухом.

Валентина 12:18
Тетяна, Не спішіть звільнятися,ви ж нікого не вбили....

Тетяна 12:18
То можуть після звільнення за такі мілкі помилки турбувати і штрафувати чи ні?

NeProzorro 12:18
Тетяна, яйця по 17 купляли?

Валентина 12:19
Тетяна, Ні, керівника накажуть, виконавців....виправлять помилки і будуть далі працювати, а ви де роботу знайдете?

Тетяна 12:19
NeProzorro, :))) купляли але дешевше. І до речі закупівлями набридло займатися і нести за них відповідальність

Наталя 12:19
Підкажіть якщо педагог молодий працює на 1,33 ставки (24 год.),заробітна плата нараховано приблизно 9700,00, чи треба донараховувати до мін на ставку1,33, чи це як суміщення і дивитись на загальну нараховану суму зарплати,т.е. не треба лонараховувати в цьому випадку

Валентина 12:20
Тетяна, з моєї практики скажу,що на штрафи які ревізія випише,зазвичай на когось виписують або матеріалку або премію і гасять

Тетяна 12:21
Валентина, набридла вже відповідальність , за все переживай, і всі тільки лякають перевірками і штрафами. Краще поїду закодон полуницю збирати

Валентина 12:21
Тетяна, тільки я вам такого не говорила і нас ніхто не чув :))))

Валентина 12:22
Тетяна, клубника буває гіркою

Валентина 12:23
Тетяна, люди міліони крадуть і мітлою не виженеш...а ви переживаєте за якісь бумажки...виправіть помилки і працюйте.На помиках учаться!

ALLA 12:23
Лінк: Дякую!!!

*** 12:24
С ДО працює??

Тетяна 12:24
Валентина, та нервів вже не вистачає. Тут перебої з електрикою, інтернетом, тривога. А казначейство звонить бо щось там не так у прингаченні і сканкопія недобра

Тетяна 12:24
і кажуть що буде попередження.

Валентина 12:24
Тетяна, ви один бух.в установі?

Марина 12:24
Тетяна, помилки знаходять у всіх при любій перевірці... людина не може зробити все ідеально....

Оля 12:24
Олена, обмеження стосується тільки мат.доп. - "оздоровчої", що до відпустки, а на вирішення соц.побут.питань - як і раніше, тут без змін (середньомісячний заробіток за останні 12 міс.)

ГаННА 12:25
Оля, Підкажітьбудь ласка чи враховується доплата за викон. тимч. відсутнього працівника при розрахунку соцпобуту і відпускних???

Валентина 12:25
ГаННА, так

Оля 12:26
***, так, хоча й "підвисає" на етапі між "Вітправлено в Казначейство " і "Отримано..."

Тетяна 12:27
Марина, але на жаль перевіряючих це не цікавиль. Лізуть і пристають за всяку єрунду.

Марина 12:29
Тетяна, ну то хай.... це їх робота... переживемо...виправите помилки, отримаєте досвід.. і далі працювати)

Тетяна 12:29
Валентина, 1,5 бухгалтера. Тільки одна назва, що головний. У справжнього головного бух. має бути хоча б 2 повноцінних підлеглих.

Тетяна 12:29
Та й хіба це робота для голобуха продукти на прихід ставити і списання робити?

Марина 12:30
Тетяна, ви маєте на увазі замість МВО?

Марина 12:31
Тетяна, бо в обліку проводити це наша робота.

Оля 12:31
ГаННА, так

Олена 12:50
Оля, дякую за відповідь. Гарного Вам дня.

цнсп 12:51
Тетяна, і я це роблю, і меню розношу...і закупівлі... нас таких багато

Надія 13:00
цнсп: так,нас таких дуже багато

Я 13:25
Добрий день! СДО у всіх працює?

Олена 13:31
Я, глючить

Тетяна 13:37
Надія, цнсп, це явно не робота головного бухгалтера з накладними возитися.

Тетяна 13:41
через таку мілку роботу, якої багато щодня немає часу нормально нормативнку вивчати і іншими загальними питання займатися

Лариса 13:42
Тетяна, згідна, розносити накладні і меню по продуктах- це не головний бухгалтер, а якийсь звичайнийобліковець виходить

ТИ 13:44
Я, помилки привізуванні видає

колега 13:49
Тетяна, ваші накладні це хоч би бухгалтерська тема) у нас бухгалтер 10 в 1: і кур'єр,і юрист,і методист і завгосп.а іноді взагалі доводиться вирішувати задачі типу "визначити якої потужності нам потрібен той чи інший прилад" і все в такому дусі. так що у вас не все так погано

цнсп 13:59
колега, повністю підтримую, забули тільки додати кадри і військовий облік

цнсп 14:02
Тетяна, Лариса, колега, якщо нам EVGENIY зробить головну книгу в EXEL, це буде суттєва допомога, якщо буде формувати 2дс - "мрія століття"

Олена 14:05
Доброго дня підкажіть в ОМС скоротили робочий тиждень з 40 годин на 39 ,так може бути?

колега 14:06
цнсп, ой ще цього нам не хватало,на щастя в нас є кадровик))

керр 14:08
Олена, по закону це "запровадили неповну тривалість робочого часу", за наявності змін в організації праці таке можливо, з попередженням до запровадження таких змін...

Оксана 14:10
Добрий день! Як що я штатний вчитель-дефектолог в ліцеї і займаюся з дітьми ООП( інклюзивні класи) то повинні мені доплачувати 20% доплату як вчителю-дефектологу? в тарифікацію не закладено доплата. це правомірно. Якою постановою керуватися?

Олена 14:10
керр, а як бути з нарахуванням зп, якщо в постанові 268 оклади, і спец стаж повні дні а не години

керр 14:14
Олена, Оплата праці в цих випадках провадиться пропорціонально відпрацьованому часу... по табелю)

Катерина 14:16
EVGENIY, добрий день, цікавимся програмою FitБюджет, підскажіть чи є обмеження на кількість ОЗ чи запасів в обліку?

EVGENIY 14:21
Катерина, не має, є обмеження на кількість записів в одній операції це обмеження більше бразуерів стосуються, але якщо не влазить в одну то треба дві робити операції

Катерина 14:24
EVGENIY, чи правильно ми зрозуміли, якщо нам потрібен модуль Обліку, ми платимо 10т+5т (за дод. місце) і все? чи є ще плати з

Катерина 14:24
за консультації чи за налаштування чи ще щось?

Олена 14:31
керр, але ж в постанові 268 посадові оклади, а не погодинна часова ставка

EVGENIY 14:32
Катерина, да правильно, якщо вам треба у двох працювати то все правильно, більше ніяких додаткових платежів за консультації не треба

Леся 14:32
Наказ МФУ 755 (типові форми) це рекомендація чи обовязок ? Які передбачені санкції за його недотримання?

Леся 14:33
Якщо облік в установі ведеться не за типовими формами, а за власними таблицями, реєстрами це порушення?

Н 14:34
Підкажіть, будь ласка. Працівник з інвалідністю - доброволець тероборони. В звіті ЄСВ є лише код 75 для добровольців тероборони і ставка 22%.Який розмір ЄСВ нараховувати - 22% чи 8,41%?

EVGENIY 14:36
Леся, да це порушення, я так вважаю

цнсп 14:38
підскажіть, працівник має в місяці 10 відпр.робочих днів, решта - відпустка, є розпорядження на щомісячне преміювання у розмірі 30 % посад.окладу, чи правильно я розумію, що посад.оклад береться не повний, а той, що виходить за робочі дні * 30%?

Леся 14:40
EVGENIY, а є нормативні докуменгти де чітко прописано?

Марина 14:40
цнсп, ну да...

Леся 14:41
Бо в тексті самого Наказу МФУ 755 немає ні слова що він ОБОВЯЗКОВИЙ для дотримання

Леся 14:42
Наш юрист каже, що "типова" форма і "обовязкова" форма - це різні речі

Марина 14:42
а наказ може бути не обов○язковим?

цнсп 14:42
Марина, дякую

Леся 14:43
Марина, цей наказ затверджує типоваі форми, але не зобовязує ніде ними користуватися

Леся 14:43
(зі слів юриста)

Леся 14:44
"Наказую затвердити", але не "наказую всім ці форми використовувати"

EVGENIY 14:45
Леся, все трішки не так як вам здається, є форма обліку в бюджетних установах меморіально ордерна і таку форму повинні вести , форми для такого обліку затверджені наказом, а ті форми які ви вигадали можна вважати меморіально ордерною системою? Вони кимось затверджені?

Леся 14:46
EVGENIY, кажу про думку юриста, а вони ж риють кожну букву і кожну кому.

EVGENIY 14:47
Леся, вони не можуть рити те чого не розуміють , не треба так про них думати, хай бюджетний кодекс почитають і пошукають там букві

Леся 14:47
якщо є "типові" форми, то можуть бути (і це ніде не заборонено) і "нетипові"

керр 14:47
Олена, посадові оклади вказані за місячну норму, а у наведеному випадку така норма повністю не виконана знач пропорційно... якщо прийняли на роботу 15 числа ми ж не даємо місячний оклад)

Леся 14:48
EVGENIY, а де в БКУ пище що обовязкові якісь мем.ордери ? чи регістри?

EVGENIY 14:48
Леся, от я прихожу до вас з перевіркою і пишу не веде облік згідно меморіально ордерної системи чого вимагає ЗАКОН, адже те що ви вигадали якісь форми не робе таку систему

EVGENIY 14:49
Леся, https://osvita.ua/vnz/reports/accountant/17139/

ссд 14:50
Чи можна з лікарняних ПФУ утриманий ПДФО і ВЗ сплатити із нарахованої зарплати працівника, а всі лікарняні ПФУ перерахувати на картку працівника. Дякую.

Леся 14:51
EVGENIY, стаття 8 пункт 5 ЗУ про бух облік."Самостійно обирає систему регістрів", ні слова про накази МФУ чи типові форми

Олена 14:53
керр, дякую , а спец стаж показуємо в звітності в днях, як з ним бути?

EVGENIY 14:54
Леся, стаття 56 бюджетного кодексу

ФСН 14:55
ссд, ні

Леся 14:57
EVGENIY, ну так (стаття 56 БКУ) там йде мова не про весь облік , а про облік ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ :))

EVGENIY 14:57
Леся, ви поганий брист не уважно читаєте закон стаття 8 мова про підприємства , це не стосується бюджетних установ

Марина 14:57
Леся, ну ви самостійно и обираєте... м/о, ж/о...але облік треба ж вести...

цнсп 14:57
ссд, ні, це різні фонди

EVGENIY 15:01
Стаття 56 Бюджетні установи ведуть бухгалтерський облік відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та інших нормативно-правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку в порядку, встановленому Міністерством фінансів України.

EVGENIY 15:01
ну ви там чорне чітаєте тільке біле а там де біле читаєте тільки чорне

EVGENIY 15:01
вам так хочеться не бачити очевидні речі що ви готові їх не читати

EVGENIY 15:02
думаю дискусію можна закривати

Леся 15:03
EVGENIY, не буду сперечатися, але згідна з юристом, що типові (форми)- це не обовязкові

EVGENIY 15:05
Леся, у вас не має інших форм, ще раз питаю ваші форми вважаються меморіально ордерними? Ви хто мінфін який їх завтердив ? в статті 56 написано затверджує мінфін і політику і форми, не ви а мінфін

Н 15:06
Підкажіть, будь ласка. Працівник з інвалідністю - доброволець тероборони. В звіті ЄСВ є лише код 75 для добровольців тероборони і ставка 22%.Який розмір ЄСВ нараховувати - 22% чи 8,41%?

Олена 15:32
Доброго дня підкажіть працівнику вислугу не нараховували весь рік(забули) зараз треба перерахувати зп і всі нарахування?

Валентина 15:35
Олена, через наказ

Оля 15:35
Скажіть в чому може бути причина відправили платіжки в казначейство, але статус так і не міняється висить Відправлено в казначейство. В чому може бути причина?

Олена 15:38
Валентина, дякую

Оля 15:40
Добрий день ! Чи потрібно друкувати електронні лікарняні ?

Олександр 15:41
Оля, шукайте свого казначея, питайте в чому причина. Може перерва чи ще щось. Якщо пару днів уже висить то дивіться що оплачуєте - чи це не третя черга. Може місяцями не оплачуватись зараз.

Бухгалтер 15:47
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, можливо в когось була така проблема, чому коли в заяві-розрахуноку для лікарняних, підкріплюєш скан копію розрахунку, зберігаєш все і перед відправкою скан копія зникає? Через це не прийняли лікарняне.

Галина 15:48
Читаю переписку юриста Лесі з Євгеном, і просто в шоці. Все життя нам пояснювали юристи, що "типові" - це заюстовані і обов'язкові до виконання, а "примірні" - не заюстовані, і не обов'язкові до виконання. Причому це не значить, що вони існують паралельно. У нас в культурі, наприклад, немає типових штатних розписів, є лише примірні.

Марина 15:49
Оля, можуть не дійти... повинен бути статус очікує виконання казначейством, якщо просто не платять

Марина 15:50
передзвоніть казначею, він їх баче?

Люда 16:00
Бухгалтер, була, потрібно прикріпити другий раз

Бухгалтер 16:01
Люда, я вже підкріплювала декілька разів, а коли оновлюєш портал, скан копія зникає(

Люда 16:03
Бухгалтер, скан копію прикріплюйте після зберезення заяви

Бухгалтер 16:09
Люда, я вже зберігала, і виходила повністю з порталу, всерівно зникає.

Світлана 16:09
Оксана, постанова КМУ від 28.12.2021 № 1391, таблиця "Розмірі доплат", роздіо "Інші доплати"

Люда 16:12
Бухгалтер, коли ви дійшли до того, що у вас видно кнопку сформувати заяву розрахунок ви заходите на редагування і тоді додаєте сканкопію закриваєте редагування і формуєте заяву, у мене так лише виходить

АндрійЗДО 16:26
EVGENIY, підкажіть як у програмі Фіт-Бюджет ведеться облік батьківської плати в ДНЗ ? В модулі Зарплата чи в модулі О блік ?

EVGENIY 16:27
АндрійЗДО, в модулі облік, зараз він на завершальній стадії розробки, це нарахування платних послуг

АндрійЗДО 16:28
EVGENIY, дякую. Це добре. Бо розглядаємо зміну обілкової програми на вашу. Але без Зарплати, мусимо економити

EVGENIY 16:29
АндрійЗДО, а яка у вас зараз?

АндрійЗДО 16:29
Убс

EVGENIY 16:29
АндрійЗДО, це бивший парус, точніше парус замаскований ))

АндрійЗДО 16:30
EVGENIY, не знаю побробиць. Але складна програма, і якісь консультаційної підтримки (за високу плату) дуже погана

EVGENIY 16:31
АндрійЗДО, зарплату можна вносити загальними оборотами в обліку і буде у вас весь облік

EVGENIY 16:32
АндрійЗДО, це все наслєдіє паруса, вони як звикли так працювати вже давно так і працюють, ще вони можуть заносити в кабінети вищі органів влади щоб купували тільки їх, всі методи старі як парус )))

EVGENIY 16:33
але це секрет звичайно ж

АндрійЗДО 16:34
EVGENIY, дуже незручно. Настройки завчасно не зроблені в програмі. За кожну настройку, додавання звіту чи інше треба замовляти платну консультацію і ще й довго чекати поки зроблять

EVGENIY 16:36
АндрійЗДО, ласкаво просимо в світ сучасних технологій з фіт бюджет )))

АндрійЗДО 16:39
EVGENIY, а з РМ24 (фіндокументи) базу ЮЗ та ФЗ можна перенести в Фіт-Бюджет ?

EVGENIY 16:40
АндрійЗДО, ні, ПМ не веде бухоблік в ПМ не має договорів а це все пов'язано

EVGENIY 16:40
АндрійЗДО, ви моете робити зараз в ФІТ Бюджеті в безкоштовному модулі там все те саме що і в ПМ

АндрійЗДО 16:41
А краще вносити вручну всі старі записи за попередні періоди чи просто залишки ввести на початок роботи ?

EVGENIY 16:42
АндрійЗДО, це самі вирішуйте я ж на зна ваші обєми і ваш час, можна внести залишки на 31.12.2023 і тоді у вас і баланс буде але і операції всі треба вносити

EVGENIY 16:43
ви можете починати робити з поточними операціями і поступово вносити залишки, не має значення послідовність

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”