Архів чату за 26.04.2024 пт (70)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10301
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Людмила 07:40
Доброго ранку!

Олександр 08:06
Привіт! Уже п*ятниця) Всім гарного дня! Марина є?

Оксана 08:24
Доброго ранку. Підскажіть будь ласка, працівник звільнився із строкової служби і хоче піти у відпустку, який розрахунковий період брати, якщо остання виплата була у липні 2023 року. Дякую

Оксана 08:27
Вибачаюсь, липень 2022 року

керр 08:34
Оксана, 12 міс що передують місяцю надання відпустки

Оксана 08:42
керр, дуже дякую. А матеріальна допомога на оздоровлення, так само 12 місяців?

керр 08:44
Оксана, так

Оксана 08:47
керр, ДЯКУЮ.

EVGENIY 09:14
Доброго ранку, всім гарного дня

оксана 09:23
Доброго ранку, дякуємо.Навзаєм.

ФСН 09:34
Доброго ранку!

Оксанка 09:39
Доброго ранку всім!) Гарного, спокійного дня)

ЛюдКа 09:44
Всім привіт!!!Здійснення самої заповітної мрії українців!!!

ЛюдКа 09:50
Де Марина?

EVGENIY 09:51
пропала треба в розшук подавати 😔

АнДрій 09:54
Доброго ранку.

АнДрій 09:59
При формуванні Заяви-розрахунку до ПФУ мій середньоденний розрахунок не сходиться із розрахунком Фонду по причині, що ще не поданий звіт за І квартал 2024 року, місяці якого увійшли у розрахунковий період. Через цю розбіжність, програма НЕ ПУСКАЄ далі. Що робити?

Валентина 10:02
АнДрій, Вам потрібно було подати довідковий по тих людях,хто на лікарняному

Оля 10:04
АнДрій, підкріпіть розрахунок - скан таблиці з підписом бухгатера, у якій видно всі суми, які були взяті до розрахунку, ми так завжди робим

Галина 10:13
АнДрій, завжди пускала в таких ситуаціях.... цікаво від коли не пускає? минулої пятниці подавала розрахунок без довідкового звіту і без звіту за І квартал

Галина 10:14
Валентина, пенсійний каже що при довідковий після закінчення кварталу не підходить, треба здавати квартальний

Юля 10:23
Чи проходить в когось оплата третьої черги по казначействі?

АнДрій 10:25
Оля, прикріпив свій розрахунок, але, все одно, не пускає. Можливо необхідно якийсь час?

Оксана 10:33
Юля, що було зареєстровано до 29.03 - проплатилося. Те що в квітні - ні.

АнДрій 10:34
Всім дякую. Проблема вирішилась

Юлька 11:18
У колеги була ситуація: пенсійний прийняв 4 заяви і оплатив ці лікарняні. А потім передзвонили і сказали, що неправильна середньоденна, треба повертати надміру сплачені кошти...

Юлька 11:19
тому сумніваюсь, що хтось там перевіряє. Що налаштовано автоматично, те і наше.

Оля 12:08
Юлька, нам з ПФ самі телефонують, коли щось не зрозуміло чи не правильно порахували...

Оксана 12:55
Щось сьогодні чат не активний. Мабуть п'ятниця, розслабилися всі перед вихідними)))

Оля 12:56
Підкажіть- якому рахунку бух обліку відповідає дохідний рахунок в казні (рахунок 3142) ?

Оля 12:56
Якщо з нього було повернення помиккового зарахування які проводки робити?

Наталя 12:57
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи потрібно внутрішньому суміснуку дотягувати ЄСВ до МЗП (вона працює на 0,5 ст.)? Та в цьому ж закладі вона основний працівник на 1 ст

Галина 12:58
Наталя, єсв берете з загальної суми нарахованої зарплати. Окремо не треба порівнювати

Наталя 12:59
Галина, дякую!

Юлія 13:05
Доброго дня! Колеги у вас казна працює? Вже пів години статус документа "Відправлено"

Наталя 13:07
Юлія, чекайте у мені було так десь годину

Юлія 13:12
Наталя, дякую

Таня 13:19
Видатки по спецфонду відносимо на 8013 чи 8113.Читаючи Порядок застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, таке враження, що 8113 застосовуємо з рах.16 "Виробництво". Заплуталась.

Юлічка 13:32
Доброго дня. Якщо є невикористана відпустка за 2022 рік 14 к.д. (з них 7 додаткової) чи можна піти у відпустку на 7 днів основної та взяти компенсацію за 7 додаткової? Чи потрібно в цьому році піти у якусь відпустку на 24 к.д., а потім компенсація?

керр 13:38
Юлічка, замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні за відповідний робочий рік ... за 7 днів даємо, якщо 24 відсидів)

Юлічка 13:39
керр, тобто зараз можна вільно піти на 7 днів, а потім компенсація?Адже 24 к.д. за 2022 я відсиділа?

EVGENIY 13:50
Таня, в бухобліку не має спецфонду, якщо надаєте платні послуги то витрати на надання цих послуг 8113, по спецфонду 07 витрати будуть на 8013 , тому потрібна суть а не фонд

керр 14:00
Юлічка, так, 24 відсиділи, за 7 грошима)

Оля 14:09
EVGENIY, підкажіть по питанню в 12:56

Люсія 14:11
керр, тыльки ж якщо брати компенсацыю середный заробыток береться за 2023р., а якщо піти у відпустку, то за попередні 12 міс. і більше всього, що сума відпускних буде більша суми компенсації

777 14:12
АЛЕ ЯКЩО КОМПЕНСАЦІЯ ТО БУДЕ ЗП+КОМПЕНСАЦІЯ

777 14:12
ой капслок не помітила

Люсія 14:18
777, так є сіої + і - компенсацією забирати, кому, що краще підходить

EVGENIY 14:23
Оля, дохідні рахунки в казні в бухобліку ніяк не показують облік по ним веде ДКСУ а не розпорядники адже це рахунки БЮДЖЕТІВ, ви показуєте в облік надходження на реєстраційний рахунок

Таня 14:33
EVGENIY: дякую. Можливо, підкажите статті на цю тему.

тетяна 14:37
Доброго дня.Треба придбати систему інтермедійної розсувної завіси вартістю 480 тис грн. в будинок культури. Питання: Це придбання основних засобів чи послуги з монтажу та встановлення ? Дякую.

EVGENIY 14:39
Таня, на яку тему? Навіщо писати статті про те що вам не треба робити?

EVGENIY 14:41
Таня, Бюджетний кодекс читаємо ОБЛІК КОШТІВ БЮДЖЕТІВ ПОКЛАДЕНО на КАЗНАЧЕЙСТВО, ви казначейство? Яку про це можна статтю написати? Все як дважди два

EVGENIY 14:42
тетяна, може бути і так і так і навіть одночасно , або окремо

Марина 14:48
EVGENIY, підкажіть, будь ласка, планується отримання гранта (кошти), але не для головного розпорядника а одержувача... куди вони надійдуть на рахунок ГР, чи на дохідний міського бюджету, або одержувачам??? який порядок проходження і обліку цих коштів?

Христина 14:57
Ніхто не так і не відповів на моє запитання раніше. Повторю

Христина 14:57
Видаємо зі складу (завгосп) для використання туалетний папір, ганчірки і миючі засоби. Як потім організовувати оперативний кількісний облік МШП за місцями їх експлуатації та відповідальними особами ??? Хто має його вести? Прибиральнця ? Вона має ще заводити якісь журнали обліку у себе ?

Марина 15:02
якщо я не помиляюсь то це не стосується канц. та госп. товарів.

EVGENIY 15:03
Марина, ну тут я не вкурсі, хто випросив грант той і отримує, у одержуча є рахунок в банку це ж не бюджетна установа, взагалі не стосується бюджету мені здається

EVGENIY 15:04
Христина, мені здається за такими речами ніхто не веде оперативний облік, видають там з певною періодичністю і одразу списують як і канцтовари

Марина 15:04
EVGENIY, одержувач я маю на увазі по мережі... наше КНП

Марина 15:05
первинна медицина

EVGENIY 15:05
Марина, так ну і що? Те що він у вас в мережі це ні про що, це не бюджетна установа

Марина 15:06
EVGENIY, от мене і цікавить процедура.... мені здається вони самі його повинні отримати, безпосередньо на свої рахунки.

EVGENIY 15:09
Марина, да я ж так і написав що ви тут ні до чого

EVGENIY 15:09
Марина, ну але я не фахівець в грантах як там вони отримуються, тим більше по не бюджетним установам

Марина 15:17
EVGENIY, от і я думаю сиджу... як я їх буду проводить??? які це власні надходження, вони не мої...я їх передати повинна одержувачу...

EVGENIY 15:26
Марина, а як це взагалі вас стосується? Через ваші рахунки грошу не проходять, одержувач це лише одержувач у нього своя діяльність не залежна від вас, він вам лише за ваші гроші звітує все інше не ваша справа

Марина 15:27
EVGENIY, і я дотримуюсь такої думки..

школа 16:15
Порадьте будь ласка. Як у об'єднаній звітності показувати працівника, який як осн.працівник (педагог)має пільгу , і внутрішн. сумісн - такої пільги немає. Записувати одним рядком, чи окремо

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”