Архів чату за 29.04.2024 пн (94)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10313
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:35
Всім привіт)

Олена 07:57
Привіт

Оксанка 07:57
Доброго ранку)

Олександр 08:07
Доброго ранку! Марина))))

Олечка 08:53
Добрий ранок. Підкажіть, будь ласка: потрібно сплатити еко-податок, а я у термінах заплуталась. Які терміни для сплати?

EVGENIY 09:07
Доброго ранку, всім гарного дня

Ірина 09:18
Усім доброго ранку! Підкажіть будь ласка чи можна надавати працівникам додаткову відпустку по колективному договору. Дякую.

керр 09:26
Ірина, взагалі -так, а конкретно залежить від умов КД...)

Ірина 09:39
керр, а заборони на період військового стану немає на вид такої відпустки.

Тетяна 09:40
Доброго ранку. Будь ласка допоможіть. Електронний лікарняний продовжений паперовим, потім знову електронний, один страховий випадок. Чи маю право оплатити його?

керр 09:50
Ірина, за рішенням роботодавця може бути обмежено тривалістю 24 календарні дні за поточний робочий рік...

керр 09:53
Тетяна, має дані про продовження електронного листка, приймайте рішення і подавайте заявку

Тетяна 10:06
керр., дякую. Гарного дня.

Олена;;;; 11:00
Добрий день колеги. підкажіть що робити працівнику виплатили зарплату за квітень і сьогодні його мобілізували. які наші дії?

EVGENIY 11:07
Олена;;;;, робіть перерахунок вирахуйте скільки на руки переплатили і попросіть повернути, зараз це в приват 24 легко зробити

Олена;;;; 11:08
EVGENIY, дякую ,

Ірина 11:19
Доброго дня,підкажіть чи повинен працівник ,який йде в щорічну відпустку за основним місцім роботи,та працює за сумісництвом,одночасно йти в відпустку і писати заяву?

EVGENIY 11:28
Ірина, не обов'язково, якщо хоче хай працює

Ольга 12:06
Доброго ):,на підставі чого вводиться в експлуатацію будівництво спорт.майданчик в навчальному закладі.

Валентина 12:40
Доброго дня державні службовці! Якщо вашу тереторію включили до можливих бойових дій, чи дали додаткові кошти для підвищення посадових окладів на коеф.1,5 ?

Валентина 12:41
Якщо не дали,чи реєстрували заборгованість в межах річних призначень?

Наталія М 13:50
Доброго дня, прошу поради, чи правомірно буде прийняти акт на списання дров, придбаних у минулому році без кошторисних призначень у поточному. Витрати якби є, а кошторису немає ?

Інна 13:52
Наталія М, ну так вони ж у Вас на залишку обліковуються. Як по іншому Ви їх спишите з запасів?

Наталія М 13:53
Так, враховані як запаси, тому і питання виникло

EVGENIY 13:53
Наталія М, о це вигадали собі проблему, звичайно ж можна, кошторис тут взагалі ніяким боком, кошторис це про гроші

Наталія М 13:54
Дуже давно перевіркою було відхилення кошторису від каси та від факту, тому і питаю

Інна 13:55
Наталія М, ну то від каси. Це купити їх неможна без призначень кошторису, а списати можна звичайно

EVGENIY 13:55
Наталія М, з 2017 не має фактичних видатків, перевірки бувають різні і якщо протупив перевіряючий один раз це не означає що все життя виконувати його безглузді вказівки

Наталія М 13:56
Ви мене заспокоїли, дякую!

Normal 14:00
Добрий день. Надали працівнику відпустку в 2024 році авансом, пів року був за власний рах. Вирішив звільнитись...компенсувати нічого , але він винен підприємству 1 день відпустки....повернути кошти може без питань...як це зробити?

EVGENIY 14:09
Normal, робіть остаточний розрахунок і скільки він там винен хай повертає, тільки ж суму що на руки. Напишіть йому на який рахунок і він сам може повернути в приват 24 на ваш рахунок, ви відновите касу і все

Normal 14:10
EVGENIY, так потім в звітах все відображати..... -/+

EVGENIY 14:10
а можна просто звільнити на день пізніше що не було чого повертати

Normal 14:11
EVGENIY, 1 день відпустки = 15 днів)

Наталя 14:11
Доброго дня .Підкажіть якщо звіт по ЄСВ квартальний здан та прийнятий,але треба в звіті виправити помилку тільки в податковому розрахунку.Як це правильно зробити

Normal 14:11
EVGENIY, на день типу вийшов поробив і звільнився...

EVGENIY 14:11
Normal, я маю на увазі грші за один день він заробе на один день відпустки який треба повернути

Normal 14:12
EVGENIY, треба порахувати...бо ми ще винні будемо копійки))

EVGENIY 14:12
Normal, ні на день пізніше звільнити не перекручуйте мої слова

Normal 14:13
EVGENIY, поняв , дякую

EVGENIY 14:13
Normal, ви написали що він вам винен, а тепер пишите що порахувати треба, вам визначитись треба з початку винен чи ні

Normal 14:22
EVGENIY, порахувати я мав на увазі 1 день роботи в його коштує більше чим 1 день відпустки

Normal 14:22
і випливе що ми ще винні йому будемо

EVGENIY 14:23
Normal, вам треба зробити остаточний розрахунок і подивитись хто кому винен, нарахувати зарплату і і віняти переплату по відпускним, ось різниця і буде до виплати, якщо з мінусом то він повертає гроші

Normal 14:24
EVGENIY, та це ясно))

Наталя 14:28
оброго дня .Підкажіть якщо звіт по ЄСВ квартальний здан та прийнятий,але треба в звіті виправити помилку тільки в податковому розрахунку.Як це правильно зробити

Домініка 14:46
Наталя, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... dfo-ta-vz/

Домініка 14:46
Наталя, до закінчення строку подають новий звітний

Юлічка 15:03
Доброго дня. Підкажіть як правильно нумерувати субрахунки в розрізі фондів? наприклад 2313/1-основний, 2313/2-спеціальний.Але якщо два субрахунка загального, то чи можна по коду КПКВК? Наприклад: 2313/1011080 та 2313/1014082? Чи нумеруються так як зручно, і єдиного зразка немає? А якщо є, то киньте нормативку, бо не знаходжу її зовсім)

Наталя 15:03
Домініка, Мені треба подати без додатків тільки податковий розрахунок,а без додатків він пише помилку

наталі 15:12
Юлічка, я не нумерую. в мене на кожен КПКВК інший МО. а ви нумеруйте як вам зручно.

Марина 15:15
Юлічка, я собі в робочому плані рахунків прописала що в мене0-ЗФ, 1- СФ а далі порядкові номери, наприклад 2313/0/1 це кпквк 0210150, 2313/0/2 це кпквк 0210180 і т.д.

EVGENIY 15:19
Саме вірно це ось так робити 2313/UA858201720343180056000078737 але це не обов'язково все залежить від системи обліку і механізму аналітичного облоіку

Юлічка 15:23
EVGENIY, Ого, скільки відповідей)) в мене із рахунком назва для меморіалок, а от головну веду в екселі, то для № рахунку мало місця) дякую за відповіді усім)

EVGENIY 15:24
Юлічка, я вже закінчив розробку головної в екселі до речі, вона сама складає 1дс і 2дс, зараз вже пишу текст для новини

EVGENIY 15:25
Юлічка, тоді робіть так 2313/0/3504010 де 0 це код коштів а 3504010 це КПК і всебуде зрозуміло і коротко

Домініка 15:25
Наталя, в мене не було такої ситуації, тому нажаль не можу підказати

Юлічка 15:26
EVGENIY, вау) а я сама її клепала😉 а треба було трішки почекати)

Валентина 16:03
Юлічка, а що ви не дочекались? Може і я клепаю...

Наталя 16:07
Добрий день. Підскажіть, будь ласка, як в цьому році зареєструвати договір по бюджету розвитку? В минулому було через 7 фонд - юр. і фін, через 4 - платіжка. В цьому році відкрили лише рахунок по 4 фонду. І не проходить по казні.

EVGENIY 16:07
Валентина, головну книгу я зробив нову в екселі я ж вище написав

EVGENIY 16:09
Наталя, все так само як і в минулому році, тільки д у вас повинен бути кошторис по 7 коду коштів і ЮЗ і ФЗ по ньому, у вас вони є? Що означає не проходить? Що пише в який момент?

Валентина 16:22
EVGENIY, цікаво..,чекаю

Марта 16:22
Доброго дня, знайшла помилку в нарахувані зп. Гроші вже замовлені. Як краще - виплатити, а на наступний місяць перерахунок чи повертати в місцевий бюджет через казначейство

Валентина 16:28
Марта, Якщо не виплатили,то перераховуйте вірно, а залишок хай на рахунку

Валентина 16:29
Валентина, Якщо не дозволяють залишок щоб був,хай сзроблять вам мінусове фінансування на різницю

Наталя 16:32
По поводу бюджету розвитку: відкривали рахунок по 4, зареєстрували юридичні по 7 - рахунок один і той же. А в минулому році було два окремих рахунки - по 4 і по 7. Получилось.

Валентина 16:33
Марта, або перераховуйте,а потім зробіть корегування в наступному місяці...варіантів три,як бачите

Марта 16:34
Валентина, дякую вам😘

Валентина 16:35
Марта, тільки третій не зовсім...треба пояснювати тій людині,чому вона отримає менше...бо коли більше то вони не бачуть, а от коли менше ЗРАЗУ

Алла 16:44
Доброго дня ! Колеги, скажіть будь ласка тарифна сітка на 2025-2027 роки приблизно.Дякую

Віта 16:48
Чи можна через казначейство кидати зарплату зразу людині на рахунок? Ситуація всі працівники на одному банку, одна людина хоче перейти на інший (хтось знімає гроші з її картки відразу після зарахування коштів) Інші банки відкривають зарплатний проект лише від 5 людей. В одному банку кажуть, що можна кидати для однієї лише одразу на картку.

EVGENIY 16:58
Віта, ,банківське рабство відмінили вже давно

EVGENIY 16:59
Віта, все можна зробити через банк ваш він сам перерахує на будь який банк

EVGENIY 16:59
Віта, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... ?image=ogp

EVGENIY 17:00
Віта, якщо хтось знімає кошти з картки то достатньо перевипустити картку а не переходити в інший банк

EVGENIY 17:00
можна змінити пін код до речі

Віта 17:29
EVGENIY, не допомогло. Дівчина змінила картку і знову зняли кошти. Заяви написані в поліцію. В банку мовчать. Тепер категорично хоче змінити цей банк на будь який інший.

EVGENIY 17:30
Віта, і багато коштів зняли? Як можна зняти без пін коду?

Віта 17:30
EVGENIY, пінкоди теж були змінені. А тепер її хтось змінив її пін код до ощад24.

EVGENIY 17:30
Віта, я вам все в принципі розповів і там за посиланням все написано так вже давно все працює в любому банку можна отримувати зарплату при цьому не треба ніяких окремих платіжок

EVGENIY 17:31
Віта, так хтось її конкретно взламав і може і номер телефону і паролі до пошти , зміна банка не допоможе

Віта 17:33
EVGENIY, перший раз зняли з кредитки каже, що велику суму коштів. Після блокування кредитки та зміни картки і пінкоду зняли усю суму авансу (4000 грн ) через 30 хв. після його зарахування на картку. Дівчина не встигла 5 хв. дойти до банку щоб першою зняти кошти.

EVGENIY 17:33
Віта, капець, треба міняти паролі скрізь де вони є, приходить же виписка видно де і коли знімали

EVGENIY 17:34
на кожному банкоматі камера стоїть

EVGENIY 17:34
якщо це в її районі то сто відсотків родич якийсь який бачив ї пінкод і має доступ до телеофну

Віта 17:35
EVGENIY, дякую.

Віта 17:37
EVGENIY, теж так думаю, що хтось з її кола.

Віта 17:42
EVGENIY, можливо знаєте чи так можна з Ощадбанку "кидати" кошти наприклад на картку Приватбанку?

EVGENIY 17:43
Віта, 100% можна

Віта 17:45
EVGENIY, дякую

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”