ПТК "Клієнт Казначейства - Казначейство"

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

марина2020 писав:Платіжне доручення повертаеться з казни  з помилкою "невірний тип операції",
підкажіть, будь-ласка, що це?
Дайте чуток больше информации, что за платеж - например внешний/внутренний, балансовые Дт и Кт  и т.п.

ЕленаЦ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 30 липня 2018, 12:36
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення ЕленаЦ »

Добрый день. У меня такая проблема - я не могу зайти в СДО под ключом директора. Под ключом бухгалтера и печати без проблем, а вот когда стоит токен директора и я ввожу пароль, мне выдаёт 2 ошибки - носій не зареєстрований в системі или the server method "Login by KeyAutor" failed. Что мне нужно сделать?  Я бы обратилась к программисту нашего казначейства, но он в отпуске

kar1kam1
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 09 червня 2016, 11:56
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kar1kam1 »

Ребята, а подскажите можно ли как-то распечатать документы принятые казначейством через СДО? Ведь когда относят документы в бумажном виде в казне ставят штампик и можно, в случае чего, подтвердить что документы действительно передавались в казну. А как быть с СДО? мы только нашли как просмотреть что казначейство получило документы, но распечатать это нельзя.

Аватар користувача
Алексей_ІТ
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 07 квітня 2013, 21:38
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Алексей_ІТ »

kar1kam1 писав:Ребята, а подскажите можно ли как-то распечатать документы принятые казначейством через СДО? Ведь когда относят документы в бумажном виде в казне ставят штампик и можно, в случае чего, подтвердить что документы действительно передавались в казну. А как быть с СДО? мы только нашли как просмотреть что казначейство получило документы, но распечатать это нельзя.
Добрий день, я знаю такий варіант: відмічаєте галочкою потрібний рахунок, нажимаєте "Отримати виписку" вибираєте потрібний період, нажимаєте "Додатково" (маленька кнопочка справа), ставите крапочку "по КЕКВ" и нажимаєте на кнопку "PDF". Виписка завантажуэться до Вас на комп'ютер з QR-кодом казни, що слугує в свою чергу доказом того що це документ який оброблений казначейством

kar1kam1
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 09 червня 2016, 11:56
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kar1kam1 »

Алексей_ІТ писав:
kar1kam1 писав:Ребята, а подскажите можно ли как-то распечатать документы принятые казначейством через СДО? Ведь когда относят документы в бумажном виде в казне ставят штампик и можно, в случае чего, подтвердить что документы действительно передавались в казну. А как быть с СДО? мы только нашли как просмотреть что казначейство получило документы, но распечатать это нельзя.
Добрий день, я знаю такий варіант: відмічаєте галочкою потрібний рахунок, нажимаєте "Отримати виписку" вибираєте потрібний період, нажимаєте "Додатково" (маленька кнопочка справа), ставите крапочку "по КЕКВ" и нажимаєте на кнопку "PDF". Виписка завантажуэться до Вас на комп'ютер з QR-кодом казни, що слугує в свою чергу доказом того що це документ який оброблений казначейством
Не, это выписки, а что на счёт юров и финов, наше казначейство сказало с первого августа при отправке цеплять к ним сканы документов. Если маленькое предприятие и пару счетов то ничего сложного, а если у нас централизованная бухгалтерия и под 30 счетов? нанимать отдельного человека?

Литвинова Людмила
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 16 жовтня 2017, 20:51
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Литвинова Людмила »

Все  таки можно ли СДО распечатать платежку проведенную казначейством или надо нести в казну чтобы проставили штампы????

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Литвинова Людмила писав:Все  таки можно ли СДО распечатать платежку проведенную казначейством или надо нести в казну чтобы проставили штампы????
На данный момент из СДО распечатать платежку с отметкой казначейства про оплату возможности нет.

Литвинова Людмила
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 16 жовтня 2017, 20:51
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Литвинова Людмила »

Спасибо

Литвинова Людмила
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 16 жовтня 2017, 20:51
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Литвинова Людмила »

Сегодня не могу зайти в СДО пишет ошибку certificate validation failure  - помилка перевірки сертифіката. Что это может быть. Буквально в четверг заходила все было нормально .

Sotnykivka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 29 листопада 2015, 17:24
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Sotnykivka »

Добрий день. Підкажіть будь-ласка. Чи можна на одному комп"ютері вести дві організації в СДО.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Sotnykivka писав:Добрий день. Підкажіть будь-ласка. Чи можна на одному комп"ютері вести дві організації в СДО.
Якщо правильно налаштувати, то можна.

Tatyana41
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 серпня 2018, 09:02
Регіон: Луганская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення Tatyana41 »

Литвинова Людмила писав:Все  таки можно ли СДО распечатать платежку проведенную казначейством или надо нести в казну чтобы проставили штампы????
Можно распечатать, если знаете когда была проплата. Заходите в "проведені документи" выставляете дату и печатаете...

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Tatyana41 писав:
Литвинова Людмила писав:Все  таки можно ли СДО распечатать платежку проведенную казначейством или надо нести в казну чтобы проставили штампы????
Можно распечатать, если знаете когда была проплата. Заходите в "проведені документи" выставляете дату и печатаете...
Я так понимаю, вопрос было о том, можно ли распечатать из СДО платежку с отметкой казначейства про оплату, чтобы не идти с ней в казначейство  за штампом. Такой возможности нет.

Tatyana41
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 серпня 2018, 09:02
Регіон: Луганская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення Tatyana41 »

Sneman писав:
Tatyana41 писав:
Литвинова Людмила писав:Все  таки можно ли СДО распечатать платежку проведенную казначейством или надо нести в казну чтобы проставили штампы????
Можно распечатать, если знаете когда была проплата. Заходите в "проведені документи" выставляете дату и печатаете...
Я так понимаю, вопрос было о том, можно ли распечатать из СДО платежку с отметкой казначейства про оплату, чтобы не идти с ней в казначейство  за штампом. Такой возможности нет.
МОЖНО!!! Я буквально час назад распечатывала платёжки по авансу с отметкой "проведенобанком"!!!

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Tatyana41 писав: МОЖНО!!! Я буквально час назад распечатывала платёжки по авансу с отметкой "проведенобанком"!!!
Тогда прошу прощения, еще не узнал об этом :-) Спасибо!

Kremles2105
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 07 квітня 2018, 14:12
Регіон: Киевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення Kremles2105 »

Шановні Бугалтери! Чекала-чекала я свого диску з програмою, і нарешті мені в казначействі відповіли, що тепер дисків не буде, а треба брати токени, флешку і їхати в ГУ, шоб вони записали програму на флешку. Хто вже це пройшов, що окрім флешки і токенів Ви з собою брали?

Nykoa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 серпня 2018, 14:40
Регіон: Киевская область

Повідомлення Nykoa »

Доброго дня! Сьогодні відповідала документи по СДО і виникла помилка перевірки підпису на ключі печатка.   Юридичні підписали і відправились, а фінансові не хоче підписувати, каже що підпис невірний. Хоча юр нормально підписало. Не підскажете в чому може бути причина?

Nykoa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 серпня 2018, 14:40
Регіон: Киевская область

Повідомлення Nykoa »

Kremles2105 писав:Шановні Бугалтери! Чекала-чекала я свого диску з програмою, і нарешті мені в казначействі відповіли, що тепер дисків не буде, а треба брати токени, флешку і їхати в ГУ, шоб вони записали програму на флешку. Хто вже це пройшов, що окрім флешки і токенів Ви з собою брали?
Ну з собою мати 3 флешки, Дод. 1 (заявка на формування посиленого сертифіката) на кожну флешку (бухгалтер, директор, печатка) і Дод. 2 про реєстрацію установи. Нові форми краще пощукати на офіційному сайті вашого казначейства.  Копії паспортів осіб (завірені), накази на посаду директора і бухгалтера. Довіреність особи яка буде займатись подачею документів. За бажанням можна зробити ще на заступників. Це наче все, але краще запитати у свого програміста, можливо щось змінилось)

Leena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 03 серпня 2017, 08:43
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Leena »

Підкажіть, якщо при підключені при введенні пароля видає помилку "Login failed", то що це означає? І ще:при підключенні спочатку вводимо пароль до токена, потім той, що дала казна в запечатаному конверті, а потім той що на додатку №3 повідомляють?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Leena писав:Підкажіть, якщо при підключені при введенні пароля видає помилку "Login failed", то що це означає? І ще:при підключенні спочатку вводимо пароль до токена, потім той, що дала казна в запечатаному конверті, а потім той що на додатку №3 повідомляють?
Один пароль до криптосервера/AnyConnect, а інший до ЕЦП/токена.

Leena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 03 серпня 2017, 08:43
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Leena »

І знову проблема :35: . Може було в когось: отримала ключ, підключила, зайшла в казну, а там-прізвище не моє і організація теж, хоча на токенові записано все вірно. :30:  Що тепер робити? З чого почати?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Leena писав:І знову проблема :35: . Може було в когось: отримала ключ, підключила, зайшла в казну, а там-прізвище не моє і організація теж, хоча на токенові записано все вірно. :30:  Що тепер робити? З чого почати?
Звертатись у своє Казначейство.

Leena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 03 серпня 2017, 08:43
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Leena »

yaoleg писав:
Leena писав:І знову проблема :35: . Може було в когось: отримала ключ, підключила, зайшла в казну, а там-прізвище не моє і організація теж, хоча на токенові записано все вірно. :30:  Що тепер робити? З чого почати?
Звертатись у своє Казначейство.
Казна порадила звернутись у Києв.Може в когось є телефони?

Leena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 03 серпня 2017, 08:43
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Leena »

Вже все вирішила. :52:

kar1kam1
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 09 червня 2016, 11:56
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kar1kam1 »

Всем привет!

Ребята, и снова вопрос. Нам в местном казначействе выдают документы типа "звіт про надходження і використання спец коштів", "звіт про використання кошторису установи" в разрезе по нашим КПК. А можно эти документы получить через СДО чтоб не ехать в казну?

kar1kam1
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 09 червня 2016, 11:56
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kar1kam1 »

Tatyana41 писав:
Sneman писав:
Tatyana41 писав:
Литвинова Людмила писав:Все  таки можно ли СДО распечатать платежку проведенную казначейством или надо нести в казну чтобы проставили штампы????
Можно распечатать, если знаете когда была проплата. Заходите в "проведені документи" выставляете дату и печатаете...
Я так понимаю, вопрос было о том, можно ли распечатать из СДО платежку с отметкой казначейства про оплату, чтобы не идти с ней в казначейство  за штампом. Такой возможности нет.
МОЖНО!!! Я буквально час назад распечатывала платёжки по авансу с отметкой "проведенобанком"!!!
Касательно платёжек понятно, а как быть с юрами и финами? как посмотреть что казначейство "взяли на облік" переданные через СДО документы??
Конечно если именно "посмотреть", то можно зайти и выбрать конкретный день и конкретный документ и посмотреть  какого цвета флажок, но как распечатать это дело да ещё сразу по всем счетам??
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

[ltr]kar1kam1, на сьогодні такої функції в СДО немає, але планується.[/ltr]

kar1kam1
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 09 червня 2016, 11:56
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kar1kam1 »

yaoleg писав:[ltr]kar1kam1, на сьогодні такої функції в СДО немає, але планується.[/ltr]
а это по какому вопросу? или по обоим? :)

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

kar1kam1 писав:
Tatyana41 писав:
Sneman писав:
Tatyana41 писав:
Литвинова Людмила писав:Все  таки можно ли СДО распечатать платежку проведенную казначейством или надо нести в казну чтобы проставили штампы????
Можно распечатать, если знаете когда была проплата. Заходите в "проведені документи" выставляете дату и печатаете...
Я так понимаю, вопрос было о том, можно ли распечатать из СДО платежку с отметкой казначейства про оплату, чтобы не идти с ней в казначейство  за штампом. Такой возможности нет.
МОЖНО!!! Я буквально час назад распечатывала платёжки по авансу с отметкой "проведенобанком"!!!
Касательно платёжек понятно, а как быть с юрами и финами? как посмотреть что казначейство "взяли на облік" переданные через СДО документы??
Конечно если именно "посмотреть", то можно зайти и выбрать конкретный день и конкретный документ и посмотреть  какого цвета флажок, но как распечатать это дело да ещё сразу по всем счетам??
по цьому.

Leena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 03 серпня 2017, 08:43
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Leena »

Tatyana41 писав:
Sneman писав:
Tatyana41 писав:
Литвинова Людмила писав:Все  таки можно ли СДО распечатать платежку проведенную казначейством или надо нести в казну чтобы проставили штампы????
Можно распечатать, если знаете когда была проплата. Заходите в "проведені документи" выставляете дату и печатаете...
Я так понимаю, вопрос было о том, можно ли распечатать из СДО платежку с отметкой казначейства про оплату, чтобы не идти с ней в казначейство  за штампом. Такой возможности нет.
МОЖНО!!! Я буквально час назад распечатывала платёжки по авансу с отметкой "проведенобанком"!!!
Зробила все -відкрилось платіжне доручення , але пусте зовсім без цифр і літер. Може Ви якусь програмку на компютері завантажували? Чи ще щось? (у мене Віновс 10, офіс 2016)

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”