ПТК "Клієнт Казначейства - Казначейство"

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Leena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 03 серпня 2017, 08:43
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Leena »

Tatyana41 писав:
yaoleg писав:
Leena писав:Добрий день. Підкажіть, де прочитати які документи сканувати до юридичних , які до фінансових, які до платіжок в СДО?
тут
Добрый день, подробная инструкция долна быть у вас на установочном диске или же можете скачать инструкцию на сайте СДО
На сайті не знайшла, прочитала на форумі. Отже до платіжок ніяких сканкопій не додаємо?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Leena писав:
Tatyana41 писав:
yaoleg писав:
Leena писав:Добрий день. Підкажіть, де прочитати які документи сканувати до юридичних , які до фінансових, які до платіжок в СДО?
тут
Добрый день, подробная инструкция долна быть у вас на установочном диске или же можете скачать инструкцию на сайте СДО
На сайті не знайшла, прочитала на форумі. Отже до платіжок ніяких сканкопій не додаємо?
так

Kremles2105
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 07 квітня 2018, 14:12
Регіон: Киевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення Kremles2105 »

Колеги, допоможіть, будь-ласочка. вже два дні намагаюсь підключитись вперше до SDO. Отримала флешку в казні з інструкцією. Установила драйвер, установила Cisco. Запсукаю VPN, Ввожу пароль до токена, потім пароль, який отримала в казні і випадає два віконечка - "The VPN connection is not allowed via a local proxy...... " і "AnyConnect was not able to astablish a connection........" ШО робити????? А і доречі сьогодні в казні все працювало,пробували зайти і з під директором і під бухгалтером

Leena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 03 серпня 2017, 08:43
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Leena »

Добрий день. Підкажіть. Якщо на картці документа в платіжних дорученнях відмічено час отримання казначейством, то це районна казна чи область чи може Київ?

tatiana0408
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 23 березня 2018, 10:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення tatiana0408 »

dol_klub@ukr.net писав:Добрий день, може в когось була ось така помилка коли заходжу в СДО під ключем керівника виникає помилка в Є-Звівтність заходить без проблем,що робити????
Помилка на сторінці
Попытка установки чужого CUST_ID (23973). Пользователь: 134750
Доброго дня! Підскажіть чи вирішили ви свою проблему???

Leena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 03 серпня 2017, 08:43
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Leena »

ПаниБух писав:Добрый день. Подскажите можно ли с СДО распечатать юры и фины?
Нет.

krabicos
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 18 травня 2017, 12:57
Регіон: Ровенская область

Повідомлення krabicos »

Чому СДО не друкує виписки та платіжні доручення?

Alexfin
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 25 жовтня 2017, 16:09
Регіон: Житомирская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення Alexfin »

Доброго дня. Хто вже робив відновлення через СДО? При імпорті DBF файлу платіжки видає помилку :Системна помилка (0): Заборонено імпортувати файли інших організацій!
При ручному вводі через СДО до казначейства доходить некоректно. Які дані потрібно вводити в поля на формі "Відновлення видатків"?

Alexfin
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 25 жовтня 2017, 16:09
Регіон: Житомирская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення Alexfin »

krabicos писав:Чому СДО не друкує виписки та платіжні доручення?
Для друку виписки заходите на бажаний рахунок і в самому низу в правому куті є кнопка "отримати виписку" , там є декілька варіантів.
Для друку дукоментів потрібно зайти в меню "Проведені документи", через фільтр вибираєте необхідний рахунок і нажимаєте на номер документа.

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

подскажите, первый раз хочу набрать платежки в СДО , куда надо заходить и что делать , можно ли из мережи как-то доставать , что значит внутренний и внешний переказ

tatiana0408
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 23 березня 2018, 10:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення tatiana0408 »

buhg писав:подскажите, первый раз хочу набрать платежки в СДО , куда надо заходить и что делать , можно ли из мережи как-то доставать , что значит внутренний и внешний переказ
Спочатку наберіть все в Мережі, збережіть (ми зберігаємо на флешкі). Відскануйте необхідні документи: договора, акти виконаних робіт, накладні. Потім заходьте в СДО "Імпорт документів". 
- "Імпорт файлів" - вибираєте з випадаючого списку "Юридичні" - огляд з флешки їх підтягуєте, "Імпортуєте" перевіряєте, загружаєте скановані документи, підписуєте. І так по черзі фінансові, платіжні доручення, розпорядження. Документи вводяться тільки головним бухгалтером!!!!
Потім виходите, заходите під ключем Керівника, все знову підписуєте. Знову виходите, заходите під ключем Печатки, підписуєте. Відправляєте.
Якщо при підписанні не з'являється потрібний файл нижче від "Імпортовані файли" є кнопка "Перечитати" користуйтеся нею.
На сторінці СДО, з правої сторони, є інстукція. (стане в пригоді)

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

спасибо, а скан копии обязательно или нет, те под юр.забов договор скан а под финанс надо накладну , а какой формат пдф

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

buhg писав:спасибо, а скан копии обязательно или нет, те под юр.забов договор скан а под финанс надо накладну , а какой формат пдф
Сканкопии делаете в формате pdf, причем объем файла не должен превышать 5 Мб.
Сканируете те же документы, которые Вы бы приносили в "бумажном виде". То есть под юридические -  реестр + договора, под финансовые - реестр+накладные, акты, счета и т.д. Если первички под какую-то регистрацию нет (например выплата зарплаты) - сканируете только реестр.

Kremles2105
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 07 квітня 2018, 14:12
Регіон: Киевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення Kremles2105 »

Шановні колеги, допоможіть! починаючи з середи не можу відправити платіжку. Хочу підписати директором або поставити печатку, а імпортована бухгалтером платіжка не відображається. Довго грузиться і врешті решт пише помилка. Коли заходжу знову під бухгалтером, то знову ж таки імпортована платіжка не відображається. В чому моде бути проблема?

tatiana0408
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 23 березня 2018, 10:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення tatiana0408 »

Kremles2105 писав:Шановні колеги, допоможіть! починаючи з середи не можу відправити платіжку. Хочу підписати директором або поставити печатку, а імпортована бухгалтером платіжка не відображається. Довго грузиться і врешті решт пише помилка. Коли заходжу знову під бухгалтером, то знову ж таки імпортована платіжка не відображається. В чому моде бути проблема?
У мене теж така проблема. Мабуть щось в самій системі. Можливо за вихідні полагодять.

Брагунец Илья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 11 січня 2018, 10:42
Звідки: Ukraine, Severodonetsk
Подякували: 4 рази

Повідомлення Брагунец Илья »

tatiana0408 писав:
Kremles2105 писав:Шановні колеги, допоможіть! починаючи з середи не можу відправити платіжку. Хочу підписати директором або поставити печатку, а імпортована бухгалтером платіжка не відображається. Довго грузиться і врешті решт пише помилка. Коли заходжу знову під бухгалтером, то знову ж таки імпортована платіжка не відображається. В чому моде бути проблема?
У мене теж така проблема. Мабуть щось в самій системі. Можливо за вихідні полагодять.
У меня такая же проблема. Опера и хром вообще не заходят, а експлорер работает с ошибками. А печать с ума сошла, вместо названия организации пишит ФИО левого человека, в момент наложения печати.

tatiana0408
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 23 березня 2018, 10:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення tatiana0408 »

Брагунец Илья писав:
tatiana0408 писав:
Kremles2105 писав:Шановні колеги, допоможіть! починаючи з середи не можу відправити платіжку. Хочу підписати директором або поставити печатку, а імпортована бухгалтером платіжка не відображається. Довго грузиться і врешті решт пише помилка. Коли заходжу знову під бухгалтером, то знову ж таки імпортована платіжка не відображається. В чому моде бути проблема?
У мене теж така проблема. Мабуть щось в самій системі. Можливо за вихідні полагодять.
У меня такая же проблема. Опера и хром вообще не заходят, а експлорер работает с ошибками. А печать с ума сошла, вместо названия организации пишит ФИО левого человека, в момент наложения печати.
Мабуть не полагодили, сьогодні знову в СДО не вийшло попрацювати.

Irischka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 08 червня 2017, 12:36
Регіон: Николаевская область
Подякували: 3 рази

Повідомлення Irischka »

Документ проведений казначейством, а в імпорті документів статус не змінився (флажок з жовтого не став сірим). У кого ще так? Чи це тільки в мене?

Брагунец Илья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 11 січня 2018, 10:42
Звідки: Ukraine, Severodonetsk
Подякували: 4 рази

Повідомлення Брагунец Илья »

tatiana0408 писав:
Брагунец Илья писав:
tatiana0408 писав:
Kremles2105 писав:Шановні колеги, допоможіть! починаючи з середи не можу відправити платіжку. Хочу підписати директором або поставити печатку, а імпортована бухгалтером платіжка не відображається. Довго грузиться і врешті решт пише помилка. Коли заходжу знову під бухгалтером, то знову ж таки імпортована платіжка не відображається. В чому моде бути проблема?
У мене теж така проблема. Мабуть щось в самій системі. Можливо за вихідні полагодять.
У меня такая же проблема. Опера и хром вообще не заходят, а експлорер работает с ошибками. А печать с ума сошла, вместо названия организации пишит ФИО левого человека, в момент наложения печати.
Мабуть не полагодили, сьогодні знову в СДО не вийшло попрацювати.
Мабуть вони взагалі не знають про цю проблему.

ІринаТ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 16 січня 2017, 11:59
Звідки: Україна, Підгайці

Повідомлення ІринаТ »

доброго дня! допоможіть! при вході в сдо показує помилку certificate validation failure. Як вирішити помилку?

tatiana0408
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 23 березня 2018, 10:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення tatiana0408 »

ІринаТ писав:доброго дня! допоможіть! при вході в сдо показує помилку certificate validation failure. Як вирішити помилку?
Можливо просто система не працює? Я з минулої середи не можу платіжні документи відправити, то навіть зайти не виходить. Якби ж вони писали "Вибачте,  система тимчасово не працює", або "До системи обмежений доступ", а то пів-дня витратив, сидів тицькав на кнопки, а результат "НУЛЬ"

Dominecio
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 10 жовтня 2018, 15:45
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Dominecio »

Не заходить під своїм токеном у свою же організацію....Видає різні організації а потім викидує з клієнта...Хтось стикався з такою проблемою?

Брагунец Илья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 11 січня 2018, 10:42
Звідки: Ukraine, Severodonetsk
Подякували: 4 рази

Повідомлення Брагунец Илья »

В мене таке було, сьогодні взагалі жоден з токенів не працює

Dominecio
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 10 жовтня 2018, 15:45
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Dominecio »

Мій адміністратор Казначейства сказав що подзвонить у Київ....кароче задумка класна але як завжди шото пішло не так

Брагунец Илья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 11 січня 2018, 10:42
Звідки: Ukraine, Severodonetsk
Подякували: 4 рази

Повідомлення Брагунец Илья »

Ситуація не змінилась, токени не працюють. Сьогодні я так вважаю нічого робити не будуть. Завтра вітання зі святом, тож до вівторка все залишиться як є.

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

подскажите,пожалуйста , первій раз делаю, импортир под бухгалтером, вроде все подписала и под директором тоже а под печатью ничего не выгружает, пусто , мне подсказали может под директором не подписано, я не знаю как проверить,такое впечатление что вообще никем не подписано, а как проверить, что должно быть написано если подписано и дает ли возможность 10раз подписать одно и тоже забовязання

Аватар користувача
goa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 17 лютого 2011, 15:29
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення goa »

buhg писав:подскажите,пожалуйста , первій раз делаю, импортир под бухгалтером, вроде все подписала и под директором тоже а под печатью ничего не выгружает, пусто , мне подсказали может под директором не подписано, я не знаю как проверить,такое впечатление что вообще никем не подписано, а как проверить, что должно быть написано если подписано и дает ли возможность 10раз подписать одно и тоже забовязання
Зверніться до казначейства, а вони в свою чергу повинні звернутися до своїх спеціалістів.У вас недонастроєна програма по СДО.

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

у нас они вообще ничего не знают про сдо а что будет с импортоваными но не отправленными документами как их удалить или завтра они сами пропадут

Аватар користувача
goa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 17 лютого 2011, 15:29
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення goa »

buhg писав:у нас они вообще ничего не знают про сдо а что будет с импортоваными но не отправленными документами как их удалить или завтра они сами пропадут
Импортированные но не отправленные документы в дальнейшем не влияют. А ваши казначеи не правы. У нас такое было, 5 минут и все поправили.

tatiana0408
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 23 березня 2018, 10:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення tatiana0408 »

buhg писав:подскажите,пожалуйста , первій раз делаю, импортир под бухгалтером, вроде все подписала и под директором тоже а под печатью ничего не выгружает, пусто , мне подсказали может под директором не подписано, я не знаю как проверить,такое впечатление что вообще никем не подписано, а как проверить, что должно быть написано если подписано и дает ли возможность 10раз подписать одно и тоже забовязання
В рядку імпортованих документів є колонка чи графа в якій знаходиться "флажок", а поруч "стан документа". 
Стан документа - "очікує візу 3" означає очікує візу бухгалтера, 
 - "очікує візу 2" означає очікує візу директора, 
 -"очікує візу 1" означає очікує візу печатки, 
 -"очікує візу "-" означає що, підписаний документ чекає відправлення
при цьому горить зелений "флажок"
коли відправите, буде горіти жовтим кольором,
коли оброблять казначеї він буде сірим, чи срібним
А коли горить червоним чи помаранчевим це документ повернувся з помилками.
Підпис накладається тільки один раз, коли спробуєте підписати раніше підписаний, вам буде відповідь: "немає документів для підпису", щось таке.
Бажаю успіхів!!!!
Востаннє редагувалось 11 жовтня 2018, 23:10 користувачем tatiana0408, всього редагувалось 1 раз.

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”