ПТК "Клієнт Казначейства - Казначейство"

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Аватар користувача
goa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 17 лютого 2011, 15:29
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення goa »

tatiana0408 писав:
buhg писав:подскажите,пожалуйста , первій раз делаю, импортир под бухгалтером, вроде все подписала и под директором тоже а под печатью ничего не выгружает, пусто , мне подсказали может под директором не подписано, я не знаю как проверить,такое впечатление что вообще никем не подписано, а как проверить, что должно быть написано если подписано и дает ли возможность 10раз подписать одно и тоже забовязання
В рядку імпортованих документів є колонка чи графа в якій знаходиться "флажок", а поруч "стан документа". 
Стан документа - "очікує візу 3" означає очікує візу бухгалтера, 
 - "очікує візу 2" означає очікує візу директора, 
 -"очікує візу 1" означає очікує візу печатки, 
 -"очікує візу "-" означає що, підписаний документ чекає відправлення
при цьому горить зелений "флажок"
коли відправите, буде горіти жовтим кольором,
коли оброблять казначеї він буде сірим, чи срібним
А коли горить червоним чи помаранчевим це документ повернувся з помилками.
Підпис накладається тільки один раз, коли спробуєте підписати раніше підписаний, вам буде відповідь: "немає дакументів для підпису", щось таке.
Бажаю успіхів!!!!
 У нас было: пописываешь бухгалтером, подписываешь руководителем, все нормально, а вот под печатью нет документов (дата была правильна). Исправили казначеи в программе.

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

спасибо всем Вам буду пробовать опять

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

когда нажимаю пидписати выдает табличку с фио бухгалтера ,но почему-то когда там нажимаю пидписати висит и все , подскажите что не так

Natashadnz12
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Шепетовка

Повідомлення Natashadnz12 »

Не можу роздрукувати платіжку проведеного документу, видає порожній не заповнений бланк :30:

Sotnykivka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 29 листопада 2015, 17:24
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Sotnykivka »

Добрий день. Підкажіть хто може. Під бухгалтером підписуєм розпорядження або платіжки, а під керівником і печаткою нічого немає. Вже мучимся два тижні.

Аватар користувача
Валюшка+19
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 18 січня 2016, 15:28
Регіон: Киевская область

Повідомлення Валюшка+19 »

Доброго часу доби!!! Підкажіть, будь ласка, як правильно роздрукувати платіжне доручення або фінансове зобов*язання із системи СДО. Всі спроби увінчалися провалом  :60: так, як на друк виходять пусті документи. Що необхідно зробити чи налаштувати для нормального друку (з даними)???  :30:

Аватар користувача
goa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 17 лютого 2011, 15:29
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення goa »

Sotnykivka писав:Добрий день. Підкажіть хто може. Під бухгалтером підписуєм розпорядження або платіжки, а під керівником і печаткою нічого немає. Вже мучимся два тижні.
під керівником та печаткою файли не імпортуєте, а щоб побачити їх жміть кнопку "перечитати".

Sotnykivka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 29 листопада 2015, 17:24
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Sotnykivka »

Так, нажимаю перечитать і нічого немає. Пусто.

Irischka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 08 червня 2017, 12:36
Регіон: Николаевская область
Подякували: 3 рази

Повідомлення Irischka »

Може зверху не вибрали,який вид перечитуєте (платіжки, юр і т.д) або збоку вибрати період, якщо імпортували не сьогодні. Більше причин не знаю.

Sotnykivka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 29 листопада 2015, 17:24
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Sotnykivka »

Дякую за  поради. Але я по своїй організації працюю, все добре. Це у колеги два тижні бореться і нічого не виходить. пробували через мій комп. те ж саме. нічого не підтягує. А не може бути щось із ключами. Коли заходим у СДО ФІО і посаду обирає правильно.  У Є-звітність працює.

Аватар користувача
goa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 17 лютого 2011, 15:29
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення goa »

Sotnykivka писав:Дякую за  поради. Але я по своїй організації працюю, все добре. Це у колеги два тижні бореться і нічого не виходить. пробували через мій комп. те ж саме. нічого не підтягує. А не може бути щось із ключами. Коли заходим у СДО ФІО і посаду обирає правильно.  У Є-звітність працює.
Проблема в самій програмі, звертайтесь до казначеїв.

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

помогите, уже сто раз пробую и не подписывает,импортирую ставлю подписать пишет фио, иногда спрашивает код, иногда сразу пишет документ пидписано , но в итоге все равно запись не уходит и стоит очкуе пидпис1 , перехожу к директору , тоже самое вроде пидписуе,но запись не уходит и очкуе пидпис 1, под печатью не импортирует.Может кто знает как исправить помогите в казне говорят мы с СДО не работаем и ничего не знаем, кому звонить не знаю

dlg01
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 жовтня 2018, 19:49
Регіон: Черниговская область

Повідомлення dlg01 »

Работал в одной бюджетной организации там был крипто сервер - работало через пень-колоду но работало, в другой организации уже клиент казначества работент через амиадмин. Установил амиадмин - при первом коннекте что то обновилось и выскочило 2 ошибки( высше уже про них писали) типо [font="Noto Sans", sans-serif]The VPN connection is not allowed via a local proxy...... " і "AnyConnect was not able to astablish a connection. Перезагрузил комп и всё пропало, но после того как сделал разьединение на амиадмин и вытащил токен - то при повторной попытке войти в систему опять же выдает эти 2 ошибки, а как подписывать начальником, печаткой и бухгалтером? в старой организации с криптосервером приходилось выходить из системы и заходить опять, а с амиадмин если вышел и заменил токен то с другим токеном не пускает - опять же эти две ошибки и перезагрузка пк только и помогает((([/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]Вторая проблема - закконектил амиадмин, пытаюсь зайти на клиент казначество, подгружается барскриптор, ввожу 2 раза пароль и система выдаёт что мол система работает только с ключами АЦСК ДКСУ - а я ж ему токены и даю те которые записали в ДКСУ. Тестовую проверку токенов через барс криптор ролъодит отлично. Может чего то не хватает на самих токенах, возможно сертификатов? В азначествое говорят что система должна даавать выбирать подпись или сертификат на токене, а оно только высвечивает 2505-111111111(эдрпоу) и всё. В чём проблемы помогите, подскажите.[/font]

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

dlg01 писав:[font="Noto Sans", sans-serif] оно только высвечивает 2505-111111111(эдрпоу) и всё. В чём проблемы помогите, подскажите.[/font]
Має бути кілька пунктів: 2505-12345678 і ПІб підписувача. 
Вибираєте ПІБ підписувача(або першого, або ж другого) і вводити пароль до токена, після цього має проходити авторизація в СДО.

dlg01
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 жовтня 2018, 19:49
Регіон: Черниговская область

Повідомлення dlg01 »

yaoleg писав:
dlg01 писав:[font="Noto Sans", sans-serif] оно только высвечивает 2505-111111111(эдрпоу) и всё. В чём проблемы помогите, подскажите.[/font]
Має бути кілька пунктів: 2505-12345678 і ПІб підписувача. 
Вибираєте ПІБ підписувача(або першого, або ж другого) і вводити пароль до токена, після цього має проходити авторизація в СДО.
В старой организации так и было, а в новой только 2505-12345678 и всё, даже окно для выбора неактивно, сразу выскакивает барс криптор для подписи 2 раза

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

dlg01 писав:
yaoleg писав:
dlg01 писав:[font="Noto Sans", sans-serif] оно только высвечивает 2505-111111111(эдрпоу) и всё. В чём проблемы помогите, подскажите.[/font]
Має бути кілька пунктів: 2505-12345678 і ПІб підписувача. 
Вибираєте ПІБ підписувача(або першого, або ж другого) і вводити пароль до токена, після цього має проходити авторизація в СДО.
В старой организации так и было, а в новой только 2505-12345678 и всё, даже окно для выбора неактивно, сразу выскакивает барс криптор для подписи 2 раза
А Ви точно генерували ЕЦП у ВПР ДКСУ?

dlg01
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 жовтня 2018, 19:49
Регіон: Черниговская область

Повідомлення dlg01 »

yaoleg писав:
dlg01 писав:
yaoleg писав:
dlg01 писав:[font="Noto Sans", sans-serif] оно только высвечивает 2505-111111111(эдрпоу) и всё. В чём проблемы помогите, подскажите.[/font]
Має бути кілька пунктів: 2505-12345678 і ПІб підписувача. 
Вибираєте ПІБ підписувача(або першого, або ж другого) і вводити пароль до токена, після цього має проходити авторизація в СДО.
В старой организации так и было, а в новой только 2505-12345678 и всё, даже окно для выбора неактивно, сразу выскакивает барс криптор для подписи 2 раза
А Ви точно генерували ЕЦП у ВПР ДКСУ?
Конечно в ДКСУ, ездил лично в Чернигов в ДКСУ и програмист генерировал на токены первый раз, а второй раз выдали на флешку амиадмин и ключ с типом файла р12, видимо активировали ключи я так понял, а вот сертификаты на токены я даже не знаю записывали или нет. если не то как проверить сертификаты на токене или записать сертификаты на токен лично так как спен в районном отделении дксу в отпуске до 1 ноября

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Ви в АС "Є-Звітність" токенами заходите?

dlg01
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 жовтня 2018, 19:49
Регіон: Черниговская область

Повідомлення dlg01 »

yaoleg писав:Ви в АС "Є-Звітність" токенами заходите?
В э звитнисть заходим через ключи АЦСК ІДД ДФС, но в барскрипторе я предварительно поставил використовувати ключ на нки и в корневой папке барскриптора удалил ключ дат-6 и переставил что бы работало всё через токены

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Для того щоб працювати із новими ключами, потрібно подавати Заявку на доступ із новими серійними номерами ЕЦП і вказати потрібний АЦСК.

dlg01
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 жовтня 2018, 19:49
Регіон: Черниговская область

Повідомлення dlg01 »

yaoleg писав:Для того щоб працювати із новими ключами, потрібно подавати Заявку на доступ із новими серійними номерами ЕЦП і вказати потрібний АЦСК.
хм, спорить не буду, но подавали и акты и заявки на подключение цифровых подписей с серийными номера и планом счетов, или надо опять подавать заявку на все подписи как подавали на є звитнисть (на э звитнисть подавали на 2 подписи)?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Заявки потрібно подавати кожного разу, як змінюється серійний номер ЕЦП. Це стосується звітності і так саме ж і СДО.

dlg01
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 жовтня 2018, 19:49
Регіон: Черниговская область

Повідомлення dlg01 »

yaoleg писав:Заявки потрібно подавати кожного разу, як змінюється серійний номер ЕЦП. Це стосується звітності і так саме ж і СДО.
ТА ЗАЯВКИ ПОДАВАЛИ, С КАЗНАЧЕйСТВА ПОзВОНИЛИ И СКАЗАЛИ ЧТО МОЖЕТЕ РАБОТАТЬ, НО ТАКОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧТО ЧТО ТО НЕ ДОДЕЛАЛИ в казначействе. зАВТРА ОТПИШУСЬ КОГДА ПЕРЕЗВОНЮ В КАЗНАЧЕЙСТВО

Kremles2105
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 07 квітня 2018, 14:12
Регіон: Киевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення Kremles2105 »

Колеги, допоможіть, будь-ласка!!!! Намагаюсь імпортувати фін зобовязання або платіжки під бухгалтером - воно мені видає - Системна помилка (0): Для налаштування віз на документах хверніться до адміністратора!!! Ще позавчора все працювало ((((( можливо це повязано з тим, що сьогодні клієнт банк Ощада вимагав обновити Java, що я і зробила. Але як тепер бути?????

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Kremles2105 писав:Колеги, допоможіть, будь-ласка!!!! Намагаюсь імпортувати фін зобовязання або платіжки під бухгалтером - воно мені видає - Системна помилка (0): Для налаштування віз на документах хверніться до адміністратора!!! Ще позавчора все працювало ((((( можливо це повязано з тим, що сьогодні клієнт банк Ощада вимагав обновити Java, що я і зробила. Але як тепер бути?????
СДО у 2018 році не потребує Джави, за неї все робить Барскриптор.

Kremles2105
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 07 квітня 2018, 14:12
Регіон: Киевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення Kremles2105 »

yaoleg писав:
Kremles2105 писав:Колеги, допоможіть, будь-ласка!!!! Намагаюсь імпортувати фін зобовязання або платіжки під бухгалтером - воно мені видає - Системна помилка (0): Для налаштування віз на документах хверніться до адміністратора!!! Ще позавчора все працювало ((((( можливо це повязано з тим, що сьогодні клієнт банк Ощада вимагав обновити Java, що я і зробила. Але як тепер бути?????
СДО у 2018 році не потребує Джави, за неї все робить Барскриптор.
тоді що робити?( Барскриптор включений і все одно помилка

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Зверніться у своє казначейство, бажано зробити кілька скрішотів Вашої помилки - це може пришвидшити вирішення проблеми.

P.S. О котрій годині Ви намагалися імпортувати платіжні документи?

санек_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 03 червня 2013, 16:38
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення санек_ubr »

dlg01 писав:
yaoleg писав:Заявки потрібно подавати кожного разу, як змінюється серійний номер ЕЦП. Це стосується звітності і так саме ж і СДО.
ТА ЗАЯВКИ ПОДАВАЛИ, С КАЗНАЧЕйСТВА ПОзВОНИЛИ И СКАЗАЛИ ЧТО МОЖЕТЕ РАБОТАТЬ, НО ТАКОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧТО ЧТО ТО НЕ ДОДЕЛАЛИ в казначействе. зАВТРА ОТПИШУСЬ КОГДА ПЕРЕЗВОНЮ В КАЗНАЧЕЙСТВО
Вы что решили со своим казначейством? У меня та же проблемма: под подписями руководителей заходим в СДО, а по подписями бухгалтера и печать не заходит. Так же как и у вас два раза подряд выдает окно ввода пароля ключа и далее пишет, что используются ключи только АЦСК ДКСУ ( хотя все ключи сгенерированы казначейством и записаны на токены Автор). Наше казначейство ничем не может помочь.

Kremles2105
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 07 квітня 2018, 14:12
Регіон: Киевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення Kremles2105 »

yaoleg писав:Зверніться у своє казначейство, бажано зробити кілька скрішотів Вашої помилки - це може пришвидшити вирішення проблеми.

P.S. О котрій годині Ви намагалися імпортувати платіжні документи?
Все запрацювало!!! Вранці зайшла і все ок

Natashadnz12
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Шепетовка

Повідомлення Natashadnz12 »

Чому в місцевому бюджеті неможливо роздрукувати платіжні доручення проведених документів, загружає порожній не заповнений бланк. С початку місяця не роздруковано жодної платіжки!!!!

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”