ПТК "Клієнт Казначейства - Казначейство"

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

При подписании печатью сегодня стало выдавать ошибку 
Попытка установки чужого CUST_ID (3378). Пользователь: 97000

С другими подписями захожу.
В чем проблема???

Аватар користувача
Ирина5308
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 28 лютого 2015, 14:42
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ирина5308 »

Добрый день!
Второй день работаю в программе СДО. Платежки научилась отправляю - казначейство видит. "Довидки" тоже. 
Но вот проблема в "довидки" на остаток. 
Я создаю все(платежки, юр.и фин. обязательства и довидки) в программе  МЕРЕЖА - М - и испортирую уже в СДО. 
Так вот в ни в МЕРЕЖА - М и в СДО если создавать в ручную нет кода 602100 остаток на начало года (специальный фонд).
Может кто то сталкивался с такой проблемой. Подскажите пожалуйста.

Arci87
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 09 січня 2018, 22:39
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Arci87 »

Ирина5308 писав:Добрый день!
Второй день работаю в программе СДО. Платежки научилась отправляю - казначейство видит. "Довидки" тоже. 
Но вот проблема в "довидки" на остаток. 
Я создаю все(платежки, юр.и фин. обязательства и довидки) в программе  МЕРЕЖА - М - и испортирую уже в СДО. 
Так вот в ни в МЕРЕЖА - М и в СДО если создавать в ручную нет кода 602100 остаток на начало года (специальный фонд).
Может кто то сталкивался с такой проблемой. Подскажите пожалуйста.
Добрий день!!!
В Мережа_М даний код присутній і навіть можна зробити довідки!!!!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
Ирина5308
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 28 лютого 2015, 14:42
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ирина5308 »

Arci87 писав: Добрий день!!!
В Мережа_М даний код присутній і навіть можна зробити довідки!!!!
Спасибо! Нашла)))

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Arci87 писав:
Ирина5308 писав:Добрый день!
Второй день работаю в программе СДО. Платежки научилась отправляю - казначейство видит. "Довидки" тоже. 
Но вот проблема в "довидки" на остаток. 
Я создаю все(платежки, юр.и фин. обязательства и довидки) в программе  МЕРЕЖА - М - и испортирую уже в СДО. 
Так вот в ни в МЕРЕЖА - М и в СДО если создавать в ручную нет кода 602100 остаток на начало года (специальный фонд).
Может кто то сталкивался с такой проблемой. Подскажите пожалуйста.
Добрий день!!!
В Мережа_М даний код присутній і навіть можна зробити довідки!!!!
А как там указать по какому конкретно спецфонду? ( 25010000 или 25020000)

natalya0704
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 18 листопада 2015, 14:48
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення natalya0704 »

Додбрий день! Допоможіть будь-ласка не працює СДО, а саме заходжу на сайтhttp://sdo.treasury.gov.ua під паролем потім починає загружатись інтернет банкінг та знову повертає на сторінку "Вхід в систему" Версія Barsryptor ver. 3.1.0.0

СЛБ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 липня 2019, 15:30
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення СЛБ »

krasnogorivka писав:
nessa-iness писав:
Чорноброва писав:Допоможіть!!! Уже пішов третій місяць як я не можу відправити ні платіжку, ні розподіл. Під бухгалтером імпортую файл підписую, коли хочу поставити підпис директора або поставити печатку, а імпортований розподіл не відображається. Тоді загоджу знову під бухгалтером, то знову потрібно імпортувати бо коли перечитати нічого нема. Звертаюся до нашого казначейства, неможу дати відповідь, бо ніхто незнає. Кажуть читайте інструкцію, інструкцію перечитала 100 разів. Може хтось знає, чи була така ж пробоема.
А ви не забуваєте виходити і заходити? Імпортували під бухгалтером, підписали (підписані пропадають), вийшли. Зайшли під директором - імпортовані документи, вибрати які(юридичні,фінансові, платіжки і тд)-перечитати - підписали (підписані пропадають) Якщо щось не так - перечитати. Вийшли директором і зайшли печаткою. Імпортовані документи- перечитати- підписати (тут не пропадають) і потім відправити.
дякую разобрались
Імпортували під бухгалтером, підписали, вийшли, зайшли під директором - перечитали - імпортовані файли відсутні. Підкажіть, будь ласка, в чому справа?

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

СЛБ писав:
krasnogorivka писав:
nessa-iness писав:
Чорноброва писав:Допоможіть!!! Уже пішов третій місяць як я не можу відправити ні платіжку, ні розподіл. Під бухгалтером імпортую файл підписую, коли хочу поставити підпис директора або поставити печатку, а імпортований розподіл не відображається. Тоді загоджу знову під бухгалтером, то знову потрібно імпортувати бо коли перечитати нічого нема. Звертаюся до нашого казначейства, неможу дати відповідь, бо ніхто незнає. Кажуть читайте інструкцію, інструкцію перечитала 100 разів. Може хтось знає, чи була така ж пробоема.
А ви не забуваєте виходити і заходити? Імпортували під бухгалтером, підписали (підписані пропадають), вийшли. Зайшли під директором - імпортовані документи, вибрати які(юридичні,фінансові, платіжки і тд)-перечитати - підписали (підписані пропадають) Якщо щось не так - перечитати. Вийшли директором і зайшли печаткою. Імпортовані документи- перечитати- підписати (тут не пропадають) і потім відправити.
дякую разобрались
Імпортували під бухгалтером, підписали, вийшли, зайшли під директором - перечитали - імпортовані файли відсутні. Підкажіть, будь ласка, в чому справа?
Подивіться під директором фільтр стоїть "Сьогодні"? Бо буває поставили "вчора", наприклад, чи друге число...

СЛБ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 липня 2019, 15:30
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення СЛБ »

nessa-iness писав:
СЛБ писав:
krasnogorivka писав:
nessa-iness писав:
Чорноброва писав:Допоможіть!!! Уже пішов третій місяць як я не можу відправити ні платіжку, ні розподіл. Під бухгалтером імпортую файл підписую, коли хочу поставити підпис директора або поставити печатку, а імпортований розподіл не відображається. Тоді загоджу знову під бухгалтером, то знову потрібно імпортувати бо коли перечитати нічого нема. Звертаюся до нашого казначейства, неможу дати відповідь, бо ніхто незнає. Кажуть читайте інструкцію, інструкцію перечитала 100 разів. Може хтось знає, чи була така ж пробоема.
А ви не забуваєте виходити і заходити? Імпортували під бухгалтером, підписали (підписані пропадають), вийшли. Зайшли під директором - імпортовані документи, вибрати які(юридичні,фінансові, платіжки і тд)-перечитати - підписали (підписані пропадають) Якщо щось не так - перечитати. Вийшли директором і зайшли печаткою. Імпортовані документи- перечитати- підписати (тут не пропадають) і потім відправити.
дякую разобрались
Імпортували під бухгалтером, підписали, вийшли, зайшли під директором - перечитали - імпортовані файли відсутні. Підкажіть, будь ласка, в чому справа?
Подивіться під директором фільтр стоїть "Сьогодні"? Бо буває поставили "вчора", наприклад, чи друге число...
Ні, фільтром вибрано все правильно..

Ddd
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 14 серпня 2017, 19:08
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Ddd »

СЛБ писав:
nessa-iness писав:
СЛБ писав:
krasnogorivka писав:
nessa-iness писав:
Чорноброва писав:Допоможіть!!! Уже пішов третій місяць як я не можу відправити ні платіжку, ні розподіл. Під бухгалтером імпортую файл підписую, коли хочу поставити підпис директора або поставити печатку, а імпортований розподіл не відображається. Тоді загоджу знову під бухгалтером, то знову потрібно імпортувати бо коли перечитати нічого нема. Звертаюся до нашого казначейства, неможу дати відповідь, бо ніхто незнає. Кажуть читайте інструкцію, інструкцію перечитала 100 разів. Може хтось знає, чи була така ж пробоема.
А ви не забуваєте виходити і заходити? Імпортували під бухгалтером, підписали (підписані пропадають), вийшли. Зайшли під директором - імпортовані документи, вибрати які(юридичні,фінансові, платіжки і тд)-перечитати - підписали (підписані пропадають) Якщо щось не так - перечитати. Вийшли директором і зайшли печаткою. Імпортовані документи- перечитати- підписати (тут не пропадають) і потім відправити.
дякую разобрались
Імпортували під бухгалтером, підписали, вийшли, зайшли під директором - перечитали - імпортовані файли відсутні. Підкажіть, будь ласка, в чому справа?
Подивіться під директором фільтр стоїть "Сьогодні"? Бо буває поставили "вчора", наприклад, чи друге число...
Ні, фільтром вибрано все правильно..
Я б зв"язалась з програмістами з ДКСУ. Необхідно подивитися як сформована заява на підписи. Може бути проблема в цьому. :57:

Yanochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 16 жовтня 2012, 11:06
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Дніпропетровськ
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Yanochka »

Доброго дня. Не можу знайти в темі. Підкажіть чи можливо відправити виплати населенню згідно 151 Постанови через СДО, як бути з зашифрованим файлом?

Ddd
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 14 серпня 2017, 19:08
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Ddd »

Yanochka писав:Доброго дня. Не можу знайти в темі. Підкажіть чи можливо відправити виплати населенню згідно 151 Постанови через СДО, як бути з зашифрованим файлом?
В нас аналогічна ситуація зі стипендією для студентів. Відправляємо через СДО платіжні доручення, а зашифрований файл надаємо на флешці в ДКСУ (тобто привозимо самостійно) :52:

Yanochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 16 жовтня 2012, 11:06
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Дніпропетровськ
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Yanochka »

Ddd писав:
Yanochka писав:Доброго дня. Не можу знайти в темі. Підкажіть чи можливо відправити виплати населенню згідно 151 Постанови через СДО, як бути з зашифрованим файлом?
В нас аналогічна ситуація зі стипендією для студентів. Відправляємо через СДО платіжні доручення, а зашифрований файл надаємо на флешці в ДКСУ (тобто привозимо самостійно) :52:
Дякую. Тоді не зрозуміло користі від цієї програми,якщо все одно необхідно десь їхати  :66:

agroif
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 20 грудня 2011, 11:48
Регіон: Львовская область
Звідки: Львів

Повідомлення agroif »

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, як формувати в програмі "Клієнт Казначейство-Казначейство" Витяг з єдиного реєстру розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, для в ключення до мережі.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

agroif писав:Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, як формувати в програмі "Клієнт Казначейство-Казначейство" Витяг з єдиного реєстру розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, для в ключення до мережі.
Мені здається такий витяг повинні робити органи ДКСУ а не розпорядники

Yanochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 16 жовтня 2012, 11:06
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Дніпропетровськ
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Yanochka »

Доброго ранку. Не можу зрозуміти ,що потрибно ставити в колонку № візи. Підкажіть будь-ласка.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

swetlana1977
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 18 березня 2015, 10:34
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення swetlana1977 »

Добрий день! Допоможіть, будь ласка у такому питанні. Як через СДО відправити платіжне доручення з КЕКВ 0000 в дохід бюджету. Спробували через блок "Введення документів" - казна повернула у зв'язку з відсутністю бюджетних зобов'язань. Може хтось робив уже такі платежі.

irina-kadikova
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 31 травня 2017, 15:47
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення irina-kadikova »

Добрий день ! Не можу підписати фінансові печаткою директора пише Помилка перевірки підпису на документі №undefined: Підпис накладено сертифікатом, відмінним від очікуваного! (020303C6BB != 02104579B356D6804C9A91762301EBFFB746

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

irina-kadikova писав:Добрий день ! Не можу підписати фінансові печаткою директора пише Помилка перевірки підпису на документі №undefined: Підпис накладено сертифікатом, відмінним від очікуваного! (020303C6BB != 02104579B356D6804C9A91762301EBFFB746
Спробуйте повторно імпортувати бухгалтером, підписати і відправити в казначейство.

irina-kadikova
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 31 травня 2017, 15:47
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення irina-kadikova »

yaoleg писав:
irina-kadikova писав:Добрий день ! Не можу підписати фінансові печаткою директора пише Помилка перевірки підпису на документі №undefined: Підпис накладено сертифікатом, відмінним від очікуваного! (020303C6BB != 02104579B356D6804C9A91762301EBFFB746
Спробуйте повторно імпортувати бухгалтером, підписати і відправити в казначейство.
 Дякую!!!!!!!!!!! Все получилось )))))))

oksana_burco
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 11 вересня 2017, 10:34
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення oksana_burco »

Доброго дня. Не можу зайти в СДО, така помилка вперше. Що це означає ? 
Помилка на попутку 
Попытка установки чужого CUST_ID (25552). Пользователь: 143081 
Системный номер помилки :: 286601715 
Сообщение: Ошибка приложения Oracle: ORA-20000: Попытка установки чужого CUST_ID (25552). Пользователь: 143081 

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

oksana_burco писав:Доброго дня. Не можу зайти в СДО, така помилка вперше. Що це означає ? 
Помилка на попутку 
Попытка установки чужого CUST_ID (25552). Пользователь: 143081 
Системный номер помилки :: 286601715 
Сообщение: Ошибка приложения Oracle: ORA-20000: Попытка установки чужого CUST_ID (25552). Пользователь: 143081 
Цю проблему допоможе вирішити адміністратор СДО із Вашого Головного управління Казначейства.

mkm.dogovor@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 30 травня 2019, 10:56
Регіон: Донецкая область

Повідомлення mkm.dogovor@ukr.net »

Подскажите пожалуйста, если сканкопии договоров и накладных не могу прикрепить и завантажить к юрид.обяз. Выдает в программе ФАЙЛ НЕ ЗАВАНТАЖЕНО ЧЕРЕЗ ПОМИЛКУ. ДОЗВОЛЕНО ИМПОРТУВАТИ ЛИШЕ ФАЙЛИ ФОРМАТУ PDF. что это может быть? Спасибо

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

mkm.dogovor@ukr.net писав:Подскажите пожалуйста, если сканкопии договоров и накладных не могу прикрепить и завантажить к юрид.обяз. Выдает в программе ФАЙЛ НЕ ЗАВАНТАЖЕНО ЧЕРЕЗ ПОМИЛКУ. ДОЗВОЛЕНО ИМПОРТУВАТИ ЛИШЕ ФАЙЛИ ФОРМАТУ PDF. что это может быть? Спасибо
Шлях до файлів, як і самі файли повинні мати латинські літери та без пробілів.

mkm.dogovor@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 30 травня 2019, 10:56
Регіон: Донецкая область

Повідомлення mkm.dogovor@ukr.net »

Спасибо за  Ваш ответ  yaoleg  :  "Шлях до файлів, як і самі файли повинні мати латинські літери та без пробілів"

Тетяна_Тетяна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 серпня 2019, 16:47
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Тетяна_Тетяна »

Підскажіть будьласка! Якщо ми користуємося програмним комплексом Клієнт Казначейства - Казначейство. Відправляємо платіжні доручення в електронному вигляді. Чи потрібно роздруковувати платіжні доручення з відміткою банку про їх оплату?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Тетяна_Тетяна писав:Підскажіть будьласка! Якщо ми користуємося програмним комплексом Клієнт Казначейства - Казначейство. Відправляємо платіжні доручення в електронному вигляді. Чи потрібно роздруковувати платіжні доручення з відміткою банку про їх оплату?
Це залежить від того, як у Вас ведеться бухгалтерський облік.

Тетяна_Тетяна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 серпня 2019, 16:47
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Тетяна_Тетяна »

yaoleg писав:
Тетяна_Тетяна писав:Підскажіть будьласка! Якщо ми користуємося програмним комплексом Клієнт Казначейства - Казначейство. Відправляємо платіжні доручення в електронному вигляді. Чи потрібно роздруковувати платіжні доручення з відміткою банку про їх оплату?
Це залежить від того, як у Вас ведеться бухгалтерський облік.
Будь ласка, дайше більш ширшу відповідь. Хочу розібратися. Може в обліковій політиці прописати?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Тетяна_Тетяна писав:
yaoleg писав:
Тетяна_Тетяна писав:Підскажіть будьласка! Якщо ми користуємося програмним комплексом Клієнт Казначейства - Казначейство. Відправляємо платіжні доручення в електронному вигляді. Чи потрібно роздруковувати платіжні доручення з відміткою банку про їх оплату?
Це залежить від того, як у Вас ведеться бухгалтерський облік.
Будь ласка, дайше більш ширшу відповідь. Хочу розібратися. Може в обліковій політиці прописати?
Казначейство каже, що друкувати не потрібно. Більш грунтовної відповіді я не маю.

swetlana1977
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 18 березня 2015, 10:34
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення swetlana1977 »

Добрий день, підкажіть, будь ласка, що це за помилка.

Внутр. номер : 54763467
Тип : Фінансові зобов`язання
Статус : Відхилений Казначейством (Помилка імпорту документа:ORA-06502: PL/SQL: numeric or value error: character string buffer too small (12.08.2019 17:38:25))

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”