Автоматизована система «Є-Звітність»

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Dim_On
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 15 січня 2018, 14:47
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 64 рази

Повідомлення Dim_On »

Elena_Ruslanovna писав:Dim_On,  yaoleg в списку тих, кому надали доступ до Є-звітність, наша організація є (без особистого кабінету поки що), вже мабуть два тижні тому я давала заявки на доступ і мені відразу їх опрацювали. При підключенні в мене теж виникає помилка "Не вірний ідентифікатор користувача або пароль", сьогодні була у программіста в казначействі, він все перевірив,  все у нас вірно, доступ є. Але зайти все ж не виходить..

Може зв'язатись з головним управлінням, як вважаєте?
Справа в тому, що з подібною ситуацією я зіштовхнувся - коли в казначействі опрацювали заявку на підключення без втягування сертифікатів. Тобто, вони внесли в себе серійний номер сертифіката вручну. Після того, як ця організація занесла їм сертифікати - вони їх підтягнули і все запрацювало.

Dim_On
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 15 січня 2018, 14:47
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 64 рази

Повідомлення Dim_On »

novi4ok писав:
Dim_On писав:
ОлександрСмик писав:Не вірний ідентифікатор користувача або пароль, можливо в когось таке було при вході!!!!
Народ, читайте трохи форум. Я вже відповідав на цю проблему:
А ця помилка означає, що Вас не зареєстрували в казначействі . Або не завантажили Ваші сертифікати.
Це також проблеми реєстрації? Чи я щось не те зробила?
Bars Crypto\Сторінка діагностики\Накладення підпису\ "Помилка накладення ЕЦП. Зверніться до адміністратора. Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа з носія ключової інформації"
Все що стосується "Сторінки діагностики" не має ніякого значення до казначейства. Це проблеми на Вашій стороні.

Elena_Ruslanovna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 16 січня 2017, 14:51
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Elena_Ruslanovna »

Dim_On, тобто занести їм сертифікати? вони ж є і на сайті ацск дксу, программіст сьогодні там і перевіряв чи вірний серійний номер я вказала. Він може скачати і підтягнути їх, чи я щось не так зрозуміла?

Lab.sentr.BDnistr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 лютого 2017, 13:41
Регіон: Одесская область

Повідомлення Lab.sentr.BDnistr »

Доброго дня! хто може кинути фото, або точно сказати як с системи СДО перейти до е-звітност? чи це потрібно на окремий сайт заходити?

Motrenko Oxana
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 08 червня 2015, 08:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Motrenko Oxana »

Внесла фінансовий звіт. Тяжко працює, декілька раз викидає з програми поки внесеш одну форму.

Dim_On
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 15 січня 2018, 14:47
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 64 рази

Повідомлення Dim_On »

Elena_Ruslanovna писав:Dim_On, тобто занести їм сертифікати? вони ж є і на сайті ацск дксу, программіст сьогодні там і перевіряв чи вірний серійний номер я вказала. Він може скачати і підтягнути їх, чи я щось не так зрозуміла?
Не знаю як у Вас в казні, а наші кричать, що у них немає інтернету. І всі сертифікати їм носять на флешках. Якщо Ви проходите "сторінку діагностики" - проблема не у Вас.

Lab.sentr.BDnistr писав:Доброго дня! хто може кинути фото, або точно сказати як с системи СДО перейти до е-звітност? чи це потрібно на окремий сайт заходити?
https://ezvit.treasury.gov.ua

nvoda
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 26 січня 2018, 09:48
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення nvoda »

Нарешті пройшла діагностику. Довго мучилася, аж зрозуміла, що сертифікатів має бути щонайменше шість, або вісім, бо незнаю чи сертифікати печатки потрібні. В мене їх вісім бо я копіювала всі включно з печаткою. 

Отже, перший сертифікат з сайту Міністерства юстиції України https://czo.gov.ua/ca-certificates , четвертий з верху, далі сертифікат з сайту ДФС https://acskidd.gov.ua/ca-certificates , п'ятий з верху і далі особисті сертифікати теж з сайту ДФС https://acskidd.gov.ua/certificates-search , в моєму випадку їх по два на директора, бухгалтера і печатка. 
Всі вісім сертифікатів копіюємо в папку My Certificates and CRLs 13 та переіменовуємо СА - тут вставляємо номер сертифікату .cer , далі закинула ключі в папку Bars Cryptor/Key/public  ключ печатки, в папку Bars Cryptor/Key/secret ключ директора і в папку Bars Cryptor/Key  ключ бухгалтера (незнаю чи це так потрібно, але я так зробила) Після всіх тих маніпуляцій я успішно пройшла діагностику та зайшла в особистий кабінет на Є-ЗВІТНІСТЬ.
Востаннє редагувалось 20 лютого 2018, 22:18 користувачем nvoda, всього редагувалось 11 разів.

Elena_Ruslanovna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 16 січня 2017, 14:51
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Elena_Ruslanovna »

Dim_On,  Дякую! Буду вчити программіста)) він мабуть і не знає, що потрібно втягувати. Узнаю ще в інших організаціях з нашого казначейства як в них справи з Є-звітністю.

Dim_On
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 15 січня 2018, 14:47
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 64 рази

Повідомлення Dim_On »

nvoda, Якби Ви трохи полистали форум - знайшли б мій пост про те, які сертифікати потрібні!!!!

https://budget.factor.ua/viewtopic.php?p=85155#p85155

P.S. А щодо сертифікатів на самі ключі ДФС - потрібно завантажувати лише перший. Другий не потрібен.
P.P.S Але ті сертифікати, які не використовуються не будуть заважати!!!

nvoda
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 26 січня 2018, 09:48
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення nvoda »

Dim_On писав:nvoda, Якби Ви трохи полистали форум - знайшли б мій пост про те, які сертифікати потрібні!!!!

https://budget.factor.ua/viewtopic.php?p=85155#p85155
Дуже Вам вдячна, бо саме з Вашого коментаря я зрозуміла, які сертифікати потрібні, просто не відразу допетрала, хоча перечитувала десятки разів. Щераз ДЯКУЮ!!!
Востаннє редагувалось 20 лютого 2018, 22:11 користувачем nvoda, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Motrenko Oxana писав:Внесла фінансовий звіт.  Тяжко працює, декілька раз викидає з програми поки внесеш одну форму.
Щось вони самі там дотягнули і фінансові і у мене уже створюються. А бюджетну звітність можете створити? Я-ні, не пускає далі вибору КПК(

Motrenko Oxana
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 08 червня 2015, 08:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Motrenko Oxana »

nessa-iness писав:
Motrenko Oxana писав:Внесла фінансовий звіт.  Тяжко працює, декілька раз викидає з програми поки внесеш одну форму.
Щось вони самі там дотягнули і фінансові і у мене уже створюються. А бюджетну звітність можете створити? Я-ні, не пускає далі вибору КПК(
Сказали в казні що треба створити у довіднику власна бюджетна звітність свої функції, які були в минулому році, вказати термін ді з 2017 року.

makibalchish
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 11 вересня 2015, 19:08
Регіон: Луганская область

Повідомлення makibalchish »

Барскриптор 3.0 прекрасно работает в СДО. Но вам сначала нужно почистить кеш браузера и тогда все пройдет гладко.

Смык Александр7
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 06 лютого 2018, 09:43
Звідки: Ukraine, Rokytne
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Смык Александр7 »

makibalchish писав:Барскриптор 3.0 прекрасно работает в СДО. Но вам сначала нужно почистить кеш браузера и тогда все пройдет гладко.
Гладко в казначействе не чего не проходит!!!

Елена П
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 20 січня 2018, 18:36
Регіон: Кировоградская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Елена П »

Допоможіть будь ласка їде криша по цій є - звітності постійно пише Помилка накладення ЕЦП. Зверніться до адміністратора. Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа з носія ключової інформації перепобувала все, що писали на сайті не погано булоб поговорити по телефону якщо в когось все получилось.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Елена П, перевірте чи встановлені драйвера до пристрою НКІ.

Fin_0809Ch
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 08 вересня 2017, 14:29
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення Fin_0809Ch »

makibalchish писав:Барскриптор 3.0 прекрасно работает в СДО. Но вам сначала нужно почистить кеш браузера и тогда все пройдет гладко.
Может кеш в головах разработчиков почистить надо? Или кто это все придумал? 
Никакой кеш не поможет, если при попытке зайти на страницу со включенным Барс-Криптором, пишет "Встановіть або активуйте Барс-Криптор". Версия 3.0 кстати. 
Что скажете на это, уважаемый?

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Fin_0809Ch писав:
makibalchish писав:Барскриптор 3.0 прекрасно работает в СДО. Но вам сначала нужно почистить кеш браузера и тогда все пройдет гладко.
Может кеш в головах разработчиков почистить надо? Или кто это все придумал? 
Никакой кеш не поможет, если при попытке зайти на страницу со включенным Барс-Криптором, пишет "Встановіть або активуйте Барс-Криптор". Версия 3.0 кстати. 
Что скажете на это, уважаем
Попробуйте зайти другим браузером и сами увидите. У меня такое было даже на є-звітність. Хромом выскакивала эта хрень, установила новый мазила и зашла без проблем. Не казначеи виноваты тут а программы, казначеи такие же бухгалтера почти , как и мы.

Dim_On
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 15 січня 2018, 14:47
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 64 рази

Повідомлення Dim_On »

Fin_0809Ch писав:
makibalchish писав:Барскриптор 3.0 прекрасно работает в СДО. Но вам сначала нужно почистить кеш браузера и тогда все пройдет гладко.
Может кеш в головах разработчиков почистить надо? Или кто это все придумал? 
Никакой кеш не поможет, если при попытке зайти на страницу со включенным Барс-Криптором, пишет "Встановіть або активуйте Барс-Криптор". Версия 3.0 кстати. 
Что скажете на это, уважаемый?
Я думаю агрессивные нотки в Вашем посте как минимум не помогут. Здесь делятся своим опытом рядовые пользователи, а не сидят разработчики Барс Криптора.
Вы в другом браузере пробовали? Вы страницу диагностики проходили?

Fin_0809Ch
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 08 вересня 2017, 14:29
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення Fin_0809Ch »

Dim_On писав:
Fin_0809Ch писав:
makibalchish писав:Барскриптор 3.0 прекрасно работает в СДО. Но вам сначала нужно почистить кеш браузера и тогда все пройдет гладко.
Может кеш в головах разработчиков почистить надо? Или кто это все придумал? 
Никакой кеш не поможет, если при попытке зайти на страницу со включенным Барс-Криптором, пишет "Встановіть або активуйте Барс-Криптор". Версия 3.0 кстати. 
Что скажете на это, уважаемый?
Я думаю агрессивные нотки в Вашем посте как минимум не помогут. Здесь делятся своим опытом рядовые пользователи, а не сидят разработчики Барс Криптора.
Вы в другом браузере пробовали? Вы страницу диагностики проходили?
Диагностика работает. Все прекрасно. В СДО заходит. А вот Є-звітність никак видеть запущенный Барс-Криптор не хочет. По совету в этой теме и сертификаты были скачены, поменяно расширение. Все впустую. 

Данные нотки связаны скорее с криком души, а не с агрессией к конкретному человеку. Мне еще целый район консультировать по этому вопросу, а я сам ничего не знаю. 

Dim_On
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 15 січня 2018, 14:47
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 64 рази

Повідомлення Dim_On »

Fin_0809Ch, А какая версия Барс Криптора у Вас?

Fin_0809Ch
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 08 вересня 2017, 14:29
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення Fin_0809Ch »

Dim_On писав:Fin_0809Ch, А какая версия Барс Криптора у Вас?
Версия BarsCryptor.IIT_Avtor(3.0.0.0)

Nelyastep
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 лютого 2017, 12:52
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Nelyastep »

У мене також на бачило оновленого Барс Криптора коли заходила через Mozilla Firefox, а вийшло зайти через Internet Explorer

Fin_0809Ch
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 08 вересня 2017, 14:29
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення Fin_0809Ch »

Nelyastep писав:У мене також на бачило оновленого Барс Криптора коли заходила через Mozilla Firefox, а вийшло зайти через Internet Explorer
Я пробывал через все браузеры. Получилось увидеть ключ буквально пять минут назад, до этого не выходило. Видимо что то починили уже.

TALA6371
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 26 листопада 2014, 10:11
Регіон: Ивано-Франковская Область
Звідки: Снятин
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення TALA6371 »

[font="Noto Sans", sans-serif]Заходжу на сторінку діагностики, видає помилку "Подключение не защищено"  Допоможіть!!!![/font]

buch_lizej@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 03 жовтня 2017, 15:59
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення buch_lizej@ukr.net »

TALA6371 писав:[font="Noto Sans", sans-serif]Заходжу на сторінку діагностики, видає помилку "Подключение не защищено"  Допоможіть!!!![/font]
В мене та сама історія

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

katjuk@meta.ua писав:
TALA6371 писав:[font="Noto Sans", sans-serif]Заходжу на сторінку діагностики, видає помилку "Подключение не защищено"  Допоможіть!!!![/font]
В мене та сама історія
У мене таке було з хромом, зайшла через мазілу - норм

olystorm
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 20 лютого 2018, 12:25
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення olystorm »

в казне сказали заходить через Internet Explorer. У нас получилось войти.

nvoda
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 26 січня 2018, 09:48
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення nvoda »

nvoda писав:

"далі закинула ключі в папку Bars Cryptor/Key/public  ключ печатки, в папку Bars Cryptor/Key/secret ключ директора і в папку Bars Cryptor/Key  ключ бухгалтера (незнаю чи це так потрібно, але я так зробила) Після всіх тих маніпуляцій я успішно пройшла діагностику та зайшла в особистий кабінет на Є-ЗВІТНІСТЬ.

Після проведеної роботи зрозуміла, що в Є-ЗВІТНІСТЬ заходить під тим ключем, який є в папці Bars Cryptor/Key, тобто, якщо Вам потрібно зайти як директор то в цій папці має бути ключ директора, якщо треба зайти як бухгалтер то в цій папці має бути ключ бухгалтера, тобто в папки public та secret нічого копіювати непотрібно, а потрібно змінювати ключ в папці Bars Cryptor/Key на той який Вам треба.

dispancer
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 21 лютого 2018, 11:44
Регіон: Харьковская область

Повідомлення dispancer »

Fin_0809Ch,  У меня была такая же проблема. Я просто переустановила БАРС и все заработало.

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”