Автоматизована система «Є-Звітність»

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
svetik-s
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 14 травня 2013, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення svetik-s »

Dim_On, Добрий ранок, допоможіть буть-ласка,немає лівої колонки в є-звіті, що робити?

Аватар користувача
nps-licey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 05 квітня 2012, 10:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Николаев
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення nps-licey »

Dim_On писав:Motrenko Oxana, 2. Перейти по ссылке https://ezvit.treasury.gov.ua/barsapp/Users/AdmUsers
 Дуже дякую, завдяки Вам виправила кабінет Керівника, а саме повернула назад вкладку Адміністрування -Користувачі. З'явилися вкладки у Головного бухгалтера.УРА!!!!!!!!!!!

Аватар користувача
nps-licey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 05 квітня 2012, 10:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Николаев
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення nps-licey »

Не можу створити звіти "В мережі консолідації звітності не заповнено Розпорядник який консолідує звітну форму для МБ( Бюджет= фонд= КВК= КПК=)".

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

nps-licey писав:Не можу створити звіти "В мережі консолідації звітності не заповнено Розпорядник який консолідує звітну форму для МБ( Бюджет= фонд= КВК= КПК=)".
Похожая проблема - тоже не могу создать отчёты (финансовая, бюджетная, консолидир.) - у вас ошибку выдаёт или как у меня  не заполнены поля выпадающего списка с формами  отчётности?

npl.buh
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 21 вересня 2017, 08:16
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення npl.buh »

В настройках профиля организации ошибочно выбрала «КПК державного бюджету» а у меня это поле должно быть пустым так как организация финансируется из местного бюджета. Убрать не получается. Нужно только выбирать из довідника. Помогите исправить!

Elena80
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 27 лютого 2018, 00:29
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Elena80 »

NataliZ писав:
Elena80 писав:Добрый вечер! В настройках профиля организации ошибочно выбрала «КПК державного бюджету» а у меня это поле должно быть пустым так как организация финансируется из местного бюджета. Убрать не получается. Нужно только выбирать из довидныка. Помогите пожалуйста исправить!!!!
Почему же ошибочно?! Наоборот, эти поля должны быть обязательно заполнены , не нужно убирать, главное правильно выбрать - это требование  прописано в инструкции - "Увага!!! Поля КВК державного бюджету та КВК місцевого бюджету обовязкові для заповнення - вибираються з довідників"

[font="Myriad Pro", sans-serif]У меня другая проблема - когда пытаюсь создать финансовый отчёт , нажимаю "Фінансовий звіт" - "Створити", выбираю "Бюджет-Місцевий бюджет", затем в поле "Звіт" по инструкции должен быть выпадающий список с формами отчётов, а там пустое поле...Если выбираю "Держ бюджет", то же самое - не предлагает никаких отчётов( В Казне говорят сайт наверно ещё не доработан... интересно у тех, кто вошёл тоже такая проблема или только у меня?[/font]
Спасибо! Но в казначействе сказали , что если финансируешся с местного бюджета , то заполняешь только КВК місцевого бюджету. А поле КВК державного бюджету остается пустым.

Dim_On
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 15 січня 2018, 14:47
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 64 рази

Повідомлення Dim_On »

svetik-s, читайте приватне повідомлення.

Bootsik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 14 листопада 2016, 17:07
Регіон: Сумская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Bootsik »

[font="Noto Sans", sans-serif]для Dim_On , настроил уже около 20 кабинетов , но с одним проблема. Прохожу страничку диагностику , кабинет подготовлен для работы. Фаервол отключён , браузеры Мозилла , Гугл , ИЕ, Пароль знаю , сертификаты в папке , кей-6 также в нужной папке.[/font]

[font="Noto Sans", sans-serif]Установка и запуск Барса с правами админа , куда копать? [/font]
[font="Noto Sans", sans-serif][font="Noto Sans", sans-serif]Помилка не вірний ідентифікатор користувача або пароль[/font][/font]

Аватар користувача
nps-licey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 05 квітня 2012, 10:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Николаев
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення nps-licey »

NataliZ писав:
nps-licey писав:Не можу створити звіти "В мережі консолідації звітності не заповнено Розпорядник який консолідує звітну форму для МБ( Бюджет= фонд= КВК= КПК=)".
Похожая проблема - тоже не могу создать отчёты (финансовая, бюджетная, консолидир.) - у вас ошибку выдаёт или как у меня  не заполнены поля выпадающего списка с формами  отчётности?
 У нас тоже не заполнены поля выпадающего списка с формами  отчётности

inna_ukr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 вересня 2014, 11:08
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Подякували: 1 раз

Повідомлення inna_ukr »

Ror123, добрий день! вам вдалось вирішити проблему? у мене теж саме, сертифікати 6шт є, переіменовані, ключи конвертовані в Key.dat і видає таку ж помилку. Якщо вирішили, підкажіть як? Дякую

inna_ukr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 вересня 2014, 11:08
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Подякували: 1 раз

Повідомлення inna_ukr »

Dim_On, допоможіть будь-ласка. Помилка під час діагностики : "Не знайдено ключів на носії", в консолі "сертифікат не знайдено". ключі АЦСК "Україна", сертифікати завантажені , переіменовані+ сертифік. Мін., всього 6шт. (+ на всякий випадок завантажила всі 4шт АЦСК "Україна"). Ключі конверт. в .dat, скопіювала в папку Кей ключ директора. Що не так?

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Доброго ранку! Може в когось таке було підкажітью. Не можу запустити BarsCryptor - пише, що програма вже запущена - що робити.

ymka_85-85
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 10 березня 2017, 15:41
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення ymka_85-85 »

rayrada, ничего....только настроить его он у вас запущен и работает как фоновое приложение нажмите на треугольничек в нижнем правом углу и выберите способ входа в Е-отчётность...либо при помощи НКИ или через файл

belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Добрий день допоможіть з таким питанням сертифікати та ключі  в мене ЦСК Україна. Сертифікати переіменувала та закинула в  потрібну папку, а що робити з ключами вони у мене на токенах, файлового варіанту ключів немає що робити? Третій день ломаю голову.

Fin_0809Ch
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 08 вересня 2017, 14:29
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення Fin_0809Ch »

belka писав:Добрий день допоможіть з таким питанням сертифікати та ключі  в мене ЦСК Україна. Сертифікати переіменувала та закинула в  потрібну папку, а що робити з ключами вони у мене на токенах, файлового варіанту ключів немає що робити? Третій день ломаю голову.
Використовувати Барс-Криптор в режимі "Використовувати ключ на НКІ" (цей режим увімкнуто за замочуванням).

ntrayrada
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 03 липня 2017, 15:19
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення ntrayrada »

Добрый всем день!!! Уже который день страдаю над Е-звитнистю, вернее даже еще не могу войти в систему. Работаю на браузере Мазила, путем невероятных усилий (учитывая что я просто бухгалтер, а не компьютерщик, привыкла работать с документами и цифрами, но никак не с програмными файлами и т.д.) добилась того что в окошке вход до системы появились ключи, ввожу пароль а мне пишет что "Не вірний ідентифікатор користувача або пароль"!! Подскажите что это и что нужно делать чтобы это устранить, пожалуйста!! Мозги уже просто закипают!!! Страницу диагностики прошла все ОК!

Bootsik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 14 листопада 2016, 17:07
Регіон: Сумская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Bootsik »

Прохожу страничку диагностики, кабинет подготовлен для работы. Фаервол отключен, Браузер Мозилла, Барс добавлен в исключение в Мозилле , через .htm адрес. Пароль знаю в медке он срабатывает , также как и на страничке диагностики. Сертификаты пользователей и всех центров есть в папке My Certificates and CRLs 13, key-6.dat в папке key BarsCryptor. Установка и запуск Барса произведена с правами админа , куда копать?

Помилка не вірний ідентифікатор користувача або пароль

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

rayrada писав:Доброго ранку! Може в когось таке було підкажітью. Не можу запустити BarsCryptor - пише, що програма вже запущена - що робити.
Попоробуйте войти на сайт через другой браузер - лучше через Мазилу или Интернет Эксплорер. У меня в Опере запускается точно как у вас, через Мазилу Барс срабатывает и захожу нормально

belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

так я ввімкнула барс в режимі НКІ але все одно не виходить. При вході вибираю тип носія токен Автор, а в полі ключ не вибирається нічого там порожньо взагалі

nachalnik
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 113
З нами з: 29 травня 2014, 11:07
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення nachalnik »

Доброго дня !!! Подскажите а где взять сертификаты . Я установила BarsCryptor но у меня нет сертификатов. А Ключи испльзуем те которыми стипендию шифровали.

ymka_85-85
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 10 березня 2017, 15:41
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення ymka_85-85 »

Bootsik, Всем у кого кто прошел успешно тест сообщаю ошибка "Невірний ідентифікатор користувача або пароль" это ошибка в казначействе. При составлении Вашей учётной записи была допущена ошибка, соответстсвенно ВЫ не проходите по параметрам соответствия. Обращайтесь либо в вашу казну либо обласную, либо Киевскую и говорите пусть проверят Ваш профиль по Вашему ЕДРПОУ

ymka_85-85
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 10 березня 2017, 15:41
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення ymka_85-85 »

nachalnik, все сертфификаты есть на сайте АЦСК. Через пошук ищите свой

nachalnik
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 113
З нами з: 29 травня 2014, 11:07
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення nachalnik »

Я их просто скачиваю ????

ymka_85-85
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 10 березня 2017, 15:41
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення ymka_85-85 »

nachalnik, да...скачиваете и подлаживаете себе

nachalnik
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 113
З нами з: 29 травня 2014, 11:07
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення nachalnik »

У нас есть сертификаты для ЕДБЕО я их скачала в папку My Certificates and CRLs13. А дальше ?

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

nachalnik писав:У нас есть сертификаты для ЕДБЕО я их скачала в папку My Certificates and CRLs13. А дальше ?
  А далі попробуйте почитати форум - тут є багато корисного і можливо отримаєте відповідь на своє питання:))

Аватар користувача
Демидюк Юра
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 27 лютого 2018, 12:23
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Демидюк Юра »

Всім бюджетникам доброго дня. Наперед вибачаюсь проте оскільки тут краще розбираються чим в "доблєсному" казначействі (особливо на районному рівні). В нашій організації Ключі від АЦСК "Україна", і тадам вони на "токені". Сертифікати в папку підгружені. От далі що з цією Є-звітністю діять оскільки вона щоб я не обрав не хоче дружити з ключем. В кого є така "цяця" і хто з нею справився. Да я форум читав, да на компьютерах з ключами від ДФС проблем нема - налаштовував іншим "страждальцям" а сам як старуха у корита сиджу і "радію".

Ror123
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 26 лютого 2018, 19:47
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ror123 »

Сутки потратил, но зашел. Правда, недолго "радовался". Теперь при входе водишь пароль, а программа все равно еще раз и еще раз, и еще раз запрашивает пароль.

belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Демидюк Юра, теж саме питання про токени АЦСК Україна куди їх припхати невідомо.

Ror123
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 26 лютого 2018, 19:47
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ror123 »

nachalnik,  сертификаты какие именно? показывайте в скринах или пишите, где скачали или откуда взяли.
потом ключ нужен вам, чтобы переместить в папку BarsCryptor/Key на диску С.
На форуме все есть. Просто из-за кривизны то ли софта, то ли сайта, то ли просто машины (ПК, нотбук) могут возникнуть проблемы. А так все есть на форуме.

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”