Автоматизована система «Є-Звітність»

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Демидюк Юра,
да, сначала у нас все делают на скорую руку и через левую заднюю ногу, потом внедряют в обязательном порядке, а уж потом допиливают. И то не факт что будет нормально работать (хороший пример Е-дата, у меня до сих пор работает через раз).

natalia123
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 17 березня 2017, 20:44
Регіон: Полтавская область
Подякували: 4 рази

Повідомлення natalia123 »

Доброго дня! в кого ключ АЦСК Україна на токанах Автор? хто зміг зайти на Є-звітність допоможіть

defaultNick8987
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 24 квітня 2013, 12:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення defaultNick8987 »

Зінаїда1952 писав:
defaultNick8987 писав:Здравствуйте!Подскажите , пожалуйста, что делать? Вчера защла в кабинет,начала настраивать профиль организации-меня выбило из кабинета, ни вчера ни сегодня не могу зайти- ключ считывает и опять выбиват "ввести ключ".А сейчас вообще на странице не показывает BarsCriptor 3.0000 , а пишет скачайте его??!!
Здравствуйте, у нас та же самая ситуация, вчера удалось войти в свой кабинет, сразу выбило и больше не заходим до сегодняшнего дня. Подскажите, что делать!!!!
Скачала опять Барскриптор,ключ директора считывает и не заходит, опять выбивает!!! что делать???

sergey980
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 лютого 2018, 10:36
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення sergey980 »

С Приватовскими ключами кто то зашел?

Malinarius
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 10 січня 2018, 17:39
Регіон: Донецкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Malinarius »

Люди добрые помогите !!! Простейший вопрос, как зайти в кабинет если есть ключи токен Автор. Пишет что Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому. По идее если есть токен ключи от Автора, то все даолжно автоматом, но увы ошибка. Заранее спасибо,

Kolpakov Ievgen
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 28 лютого 2018, 11:37
Регіон: Донецкая область
Звідки: Ukraine
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Kolpakov Ievgen »

Malinarius писав:Люди добрые помогите !!! Простейший вопрос, как зайти в кабинет если есть ключи токен Автор. Пишет что Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому. По идее если есть токен ключи от Автора, то все даолжно автоматом, но увы ошибка. Заранее спасибо,
АЦСК какой?

Malinarius
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 10 січня 2018, 17:39
Регіон: Донецкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Malinarius »

АЦСК Україна. Ну я так понимаю принцип вставил флешку с токеном и все, (надо ли делать манипуляции с сертификатами ?)

badylevuch
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 31 січня 2017, 17:17
Регіон: Киевская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення badylevuch »

Доброго дня! Другий день ломаємо голову. "Помилка Не знайдено особистих ключів на носії." - пише на сторінці діагностики після того як ввели пароль до ключа. "Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому" - пише на сторінці автооризації ezvit після того як ввели пароль ключа. перепробували все і декілька разів. Сертифікати АЦСК "Україна".
Що робили:
Брали сертифікати нашої організації з сайту АЦСК.
Брали сертифікат АЦСК "Україна"  cert1599998.crt
Брали сертифікат 3004751DEF2C78AE010000000100000001000000 з засвідчувального органу
Брали всі сертифікати АЦСК Україна
Міняли розширення сертифікатив на *сеr
Міняли назву сертифікатів СА_серійний_ном_.cer
Серійний номер в назві сертифікатів писали і великими і малими буквами.
Ключ директора/бухгалтера, міняли розширення та назву файлу.
Сертифікати та ключ лежать по папкам, як пишут в інструкції.

Вже не знаємо, що робити.

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Доброго дня. Вчора о 23.30 год. з домашнього ноутбука через Оперу зайшла з ключем бухгалтера, на керівника писало, що відсутній ключ на носії. Сьогодні з 8.00 год. з робочого комп'ютера через Хром і через Оперу пробую зайти і нічого не виходить. Все перевстановлювала декілька разів, але навіть на сторінку діагностики не можна зайти: [font="Segoe UI", Tahoma, sans-serif]Не удалось найти IP-адрес сервера [/font][font="Segoe UI", Tahoma, sans-serif]local.barscryptor.net[/font][font="Segoe UI", Tahoma, sans-serif]. Антивіруску при встановленні відключала і навіть додала програму до списку "Исключения".  Сьогодні навіть на сайт казначейства не можна зайти. [/font]

Аватар користувача
Abadonna Bobis
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 28 лютого 2018, 12:33
Подякували: 2 рази

Повідомлення Abadonna Bobis »

Всем доброго дня. Настроил Bars Crypto на работу с ключами в файлах, внес в реестр данные для работы в браузере Chrome, скопировал ключ бухгалтера в папку key, переименовал его. Сертификат этого ключа тоже положил в нужную папку. "C:\My Certificates and CRLs 13". При попытке входа пишет "Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому". Я не особо знаком с работой с ключами, бухгалтер дала ключи и сертификаты, которыми подписывает документы в MeDoc.
Подскажите, что я делаю не так?

dryura
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 лютого 2018, 12:41
Регіон: Львовская область

Повідомлення dryura »

Доброго дня. :-)
хтось працює з файловими ключами і сертифікатами виданими АЦСК MASTERKEY ?

якщо пройти тест на "сторінка діагностики" то все гаразд, якщо вже в самій програмі то видає помилку ""Не вірний ідентифікатор користувача або пароль..""

хоча пароль вірний вводжу.

дякую.

Kolpakov Ievgen
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 28 лютого 2018, 11:37
Регіон: Донецкая область
Звідки: Ukraine
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Kolpakov Ievgen »

Malinarius писав:АЦСК Україна. Ну я так понимаю принцип вставил флешку с токеном и все, (надо ли делать манипуляции с сертификатами ?)
Какая у Вас ОС?
На текущий момент работа токенов+АЦСК Украина с е-звитностью уточняется.
Когда будут новости, Я напишу..

zorsil23@meta.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 16 серпня 2017, 12:14
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення zorsil23@meta.ua »

Ror123, діагностику пройшла успішно.Пише робоче місце готове до роботи.Коли вхожу до системи пише : невірний ідентифікатор користувача або пароль.допоможіть!!!!!

Malinarius
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 10 січня 2018, 17:39
Регіон: Донецкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Malinarius »

Буду благодарен, третий день бьемся, операционная стоитWindows  xp, пробовал через Mozilla, и хром. Ошибку выдает.

NikAnt
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 26 лютого 2018, 23:01
Регіон: Волынская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення NikAnt »

Kolpakov Ievgen писав:Если будут вопросы по авторизации с помощью ключей АЦСК "Украина", пишите.

По поводу токенов с ключами АЦСК "Украина" сейчас информация уточняется в ДКУ.
Є проблема з підключенням з ключами АЦСК "Украина". З ключом директора від травень 2016 року заходимо, з ключом бухгалтера від лютий 2018 помилка "Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому" сертифікати всі на місці. Консоль видає "сертифікат не знайдено".

Dim_On
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 15 січня 2018, 14:47
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 64 рази

Повідомлення Dim_On »

NikAnt писав:
Kolpakov Ievgen писав:Если будут вопросы по авторизации с помощью ключей АЦСК "Украина", пишите.

По поводу токенов с ключами АЦСК "Украина" сейчас информация уточняется в ДКУ.
Є проблема з підключенням з ключами АЦСК "Украина". З ключом директора від травень 2016 року заходимо, з ключом бухгалтера від лютий 2018 помилка "Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому" сертифікати всі на місці. Консоль видає "сертифікат не знайдено".
То може не вистачає якогось сертифікату?  :48:

P.S. Напишіть в приват Ваш номер телефону.

manene
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 28 лютого 2018, 10:27
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення manene »

Kolpakov Ievgen,  що ж таки робити, коли Казначейство просто не бере трубку, а в нас далі запису "Не вірний ідентифікатор користувача або пароль" діло не йде.

zurg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 28 лютого 2018, 12:38
Регіон: Черкасская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення zurg »

Тим хто користується захищеними ключами на токенах Автор і не може зайти в систему пише "Не вірний ідентифікатор користувача або пароль" необхідно при подачі заявки вказувати серійний номер ключа обов'язково великими літерами та з ідентифікатором 0203(не знаю чи для всіх однаковий) Наприклад заявку з серійним номером сертифікату 01aa63 не приймає, переробили на 020301AA63 зайшло миттєво.

Dim_On
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 15 січня 2018, 14:47
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 64 рази

Повідомлення Dim_On »

manene писав:Kolpakov Ievgen,  що ж таки робити, коли Казначейство просто не бере трубку, а в нас далі запису "Не вірний ідентифікатор користувача або пароль" діло не йде.
Думаю, якщо Вам важливо - можна до них завітати в гості. Можна спробувати знайти номер обласної казни. І т.д.
Самі ви це не вирішите!!!

Malinarius
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 10 січня 2018, 17:39
Регіон: Донецкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Malinarius »

Ведь для чего и сделан токен автор , чтобы не кидать сертификаты , алгоритм подсоединения ключей от Secure Token Автор , вставил флешку зашел на сайт https://ezvit.treasury.gov.ua/barsapp/A ... %2fbarsapp# , высветилось Токен Автор и все ключи само с флешки должно подтянуть, только пароль от Барса вводишь,. я так понимаю (или что то должно быть иначе)

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Malinarius писав:Ведь для чего и сделан токен автор , чтобы не кидать сертификаты , алгоритм подсоединения ключей от Secure Token Автор , вставил флешку зашел на сайт https://ezvit.treasury.gov.ua/barsapp/A ... %2fbarsapp# , высветилось Токен Автор и все ключи само с флешки должно подтянуть, только пароль от Барса вводишь,. я так понимаю (или что то должно быть иначе)
Нет, это очень просто. Как говорится: "Нам не нужна ваша работа, нам главное, чтобы вы задолбались её делать"

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

eMelya, вовків боятися - в ліс не ходити ©

АnnaKramar
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 16 березня 2014, 17:04
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення АnnaKramar »

На сайті ДКСУ є "Інформація про стан підключення до АС "Є-звітність" по держбюджету, місцевому бюджету та фондів на 28.02.18р. І якщо нашої організації в списку підключених немає, то під час входу в систему Єзвіт в нас видає помилку "Неправильний ідентифікатор чи пароль". Я правильно розумію?

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

АnnaKramar писав:На сайті ДКСУ є "Інформація про стан підключення до АС "Є-звітність" по держбюджету, місцевому бюджету та фондів на 28.02.18р. І якщо нашої організації в списку підключених немає, то під час входу в систему Єзвіт в нас видає помилку "Неправильний ідентифікатор чи пароль". Я правильно розумію?
А ви сьогодні на сайт заходили? Бо я з самого ранку сьогодні зайти не можу.

Nadia-2015
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 лютого 2018, 15:19
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Nadia-2015 »

Помогите пжл, кто уже пробовал заполнять отчеты, при попытке создать хоть бюджетну, хоть фінансову пишет "в мережі консолідації звітності не заповнено Розпорядник який консолідує звітну форму для МБ (Бюджет=фонд=КВК=КПК=)

АnnaKramar
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 16 березня 2014, 17:04
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення АnnaKramar »

Кузя писав:
АnnaKramar писав:На сайті ДКСУ є "Інформація про стан підключення до АС "Є-звітність" по держбюджету, місцевому бюджету та фондів на 28.02.18р. І якщо нашої організації в списку підключених немає, то під час входу в систему Єзвіт в нас видає помилку "Неправильний ідентифікатор чи пароль". Я правильно розумію?
А ви сьогодні на сайт заходили? Бо я з самого ранку сьогодні зайти не можу.
Так, заходила

Аватар користувача
Abadonna Bobis
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 28 лютого 2018, 12:33
Подякували: 2 рази

Повідомлення Abadonna Bobis »

Abadonna Bobis писав:Всем доброго дня. Настроил Bars Crypto на работу с ключами в файлах, внес в реестр данные для работы в браузере Chrome, скопировал ключ бухгалтера в папку key, переименовал его. Сертификат этого ключа тоже положил в нужную папку. "C:\My Certificates and CRLs 13". При попытке входа пишет "Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому". Я не особо знаком с работой с ключами, бухгалтер дала ключи и сертификаты, которыми подписывает документы в MeDoc.
Подскажите, что я делаю не так?
Не игнорируйте меня, пожалуйста (((

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

Танюша101 писав:Девочки подскажите у кого ключи ацск тов "центр сертифікації ключів "україна" и у Вас получилось войти в систему , как вы в заявлении прописывали Серійний номер сертифікату електронного цифрового підп
Вот зря вы написали "Девочки" - тут в основном мальчики помогают)))

Nadia-2015
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 лютого 2018, 15:19
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Nadia-2015 »

Mila 268 писав:Для финансової звітності в довідник додати  ЄДРПОУ розпорядника та поставити період 01.01.2017- 01.12.2028
это я сделала, только ошибка не пропадает

belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Abadonna Bobis, почитайте сообщения на этом форуме и про сертификаты и про ключи уже рассказывали

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”