Автоматизована система «Є-Звітність»

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

Kololeks, потому что его конвертировать нужно, а не переименовывать, если по-хорошему.

Наталья Наталья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 06 березня 2018, 16:31
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Наталья Наталья »

Подскажите ,пожалуйста : Где перейти на ДОВІДНИКИ??? где єто???

nikrada
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 12 січня 2017, 14:03
Регіон: Одесская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення nikrada »

Надо зайти в систему с ключами бухгалтера и появятся ДОВІДНИКИ

Наталья Наталья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 06 березня 2018, 16:31
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Наталья Наталья »

т.е если я зарегистрировала руководителя а,не гл.бухгалтера. нужно зайти под гл.бухгалтером.????

25062002)))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 10:41
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення 25062002))) »

burlukbuh.pmsd писав:ПриватБанк, видаляємо лишній ключ за допомогою програми CMSKeyManager
Після інсталяції CMSKeyManager знаходимо розташування ключа, наприклад в мене таке:
c:\Documents and Settings\Admin\Local Settings\Application Data\CMSKeyManager\app\sample1.jks
Перейменовуємо наш приватбанківський xxx.jks в sample1.jks і кидаємо його в цю папку з заміною.
Запускаємо CMSKeyManager і бачимо дві строчки, вводимо пароль нашого ключа і по ПКМ видаляємо першу строчку з коротшою назвою.
Все, закриваємо CMSKeyManager, наш ключ готовий, перейменовуємо його в Key-6.dat закидаємо в папку
c:\BarsCryptor\Key\Key-6.dat і радіємо життю.
Також потрібно закинути в папку c:\My Certificates and CRLs 13 ці два сертифікати: Зображення
і плюс я закидав ще свої сертифікати для керівника+бухгалтера+печатки, обов'язково змінивши розширення на .cer.
 Не можу знайти таких слів, якими б висловити свою вдячність Вам за чудесну, конкретну, чітку і зрозумілу інструкцію.Після 5-ти днів , дякуючи Вашій допомозі, я змогла ввійти в систему з ключами Приватбанку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Хай щастить ВАМ в усьому, ще раз дуже-дуже дякую :28:

nikrada
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 12 січня 2017, 14:03
Регіон: Одесская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення nikrada »

Наталья Наталья вам нужно в барскриптор в папку кеy скопировать ключ бухгалтера и пробуйте заходить в систему , должно пустить.

лана1992
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 27 вересня 2016, 10:27
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення лана1992 »

Допоможіть будь ласка коли заходжу по ключу директора то є з лівої сторони функції: фінансова звітність ........, а якщо заходжу по ключу головного бухгалтера то пусто. Це так має бути?

vibee
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 06 березня 2018, 18:53
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення vibee »

Прочитала всі 65 сторінок форуму, передивилась усі відео з першої сторінки, прочитала інструкцію, зробила все, як радили на форумі та в інструкції, але НІЧОГО НЕ ДОПОМАГАЄ!!!! НЕ МОЖУ ПРОЙТИ СТОРІНКУ ДІАГНОСТИКИ.
В мене ключі АЦСК Україна, випущені в грудні 2016 року. Я їх вже і переіменовувала, і конвертувала, але система їх не бачить. Усі сертифікати є, але при диагностиці каже "Не знайдено особистих ключів на носії". При диагностиці через ИЕ-11 (Виндовс 10) у полі Ідетифікатор ключа, коли нажимаю на випадаюче вікно, воно пусте, білий екран, в Гугл Хромі взагалі це вікно не відображається.
Коли обираю функцію "Виконати ініціалізацію", консоль барс Крипто після вводу ключа від файлу пише:
2018.03.07 11:17:10.540 Сертифікат не знайдено
2018.03.07 11:17:10.542 Сертифікат не знайдено
2018.03.07 11:17:10.542 Сертифікат не знайдено
2018.03.07 11:17:10.542 Завершення виклику GetKeys.

Виходить, що проблема в сертифікаті або в ключі, але усі сертифікати Є, переіменовані в *.cer. Навіть вже саму назву переіменовувала в СА-...... тощо. Нічого не допомагає. Що робити???
Допоможіть, будь ласка!!! У кого які ще є ідеї. Може, треба щось з файлом ключа робити. Я його спочатку просто переіменувала, не допомогло, потім конвертувала за допомогою программи, яка на сайті АЦСК Україна розміщена для конвертації, теж не допомогло. 
Все, більш не знаю, що ще можно зробити.
В казні нас вже зареєстровано, в реєстрі себе знаходжу, а увійти в кабінет не можу, навіть пройти перший крок діагностики не виходить.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

vibee,  здравствуйте,  такой вопрос к вам, сколько сертификатов у вас находится в папке c:\My Certificates and CRLs 13\ ? Потому что, похоже, не все сертификаты есть у вас. Такое было на моей практике, если не хватало нужных сертификатов. И не нужно их переименовывать, достаточно расширение поменять на cer.

vibee
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 06 березня 2018, 18:53
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення vibee »

Усі сертифікати, які скачала з першої сторінки та три моїх.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

vibee писав:Усі сертифікати, які скачала з першої сторінки та три моїх.
Все - это сколько? Возможно, вы вообще не те сертификаты положили? Или проблема с ключом, поскольку дата выпущенных ключей 2016 год уже может создать проблемы в работе системы.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

vibee, если аккредитованный центр АЦСК Украина, то 4 личных сертификата должно быть + один корпоративный + главный от МинЮста - это минимум, в худшем случае нужно немного больше подкидывать, в зависимости, видимо, от даты выпуска ключа или ещё каких-то обстоятельств.

vibee
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 06 березня 2018, 18:53
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення vibee »

скоріш за все проблема з ключом, а що робити з ним? в інших сервісах він працює, входить та підписує. А сертифікатів у мене вже 18.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

vibee писав:скоріш за все проблема з ключом, а що робити з ним? в інших сервісах він працює, входить та підписує. А сертифікатів у мене вже 18.
Значит, проблема в сертификатах или в том, что ключа старый уже. Хотя, проблем было больше у некоторых как раз с новыми ключами. В общем, это нужно смотреть конкретно на месте или через удаленную связь. Через переписку это не решить.

filkil
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 червня 2017, 09:24
Регіон: Харьковская область

Повідомлення filkil »

[font="Open Sans", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]В довіднику підпорядкованості установи не заповнено Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності МБ - может кто знает, где это заполнять? Понимаю надо зайти под гл.бухом и будут доступны довыдники. Далее темный лес))) Спасите![/font]

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

filkil писав:[font="Open Sans", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]В довіднику підпорядкованості установи не заповнено Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності МБ - может кто знает, где это заполнять? Понимаю надо зайти под гл.бухом и будут доступны довыдники. Далее темный лес))) Спасите![/font]
Здравствуйте, вам сюда.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

vibee, если есть TeamViewer, то можете мне в личку сбросить логин и пароль, я могу посмотреть. И телефон напишите, чтобы связаться с вами.

vibee
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 06 березня 2018, 18:53
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення vibee »

Проблему вирішено. Сьогодні нарешті зайшла у свій кабінет. Перший рівень пройдено. В чому була справа? Усі сертифікати та ключі були наявні. Проблема у Bars Crypto. Якщо я його просто запускаю, увійти не можу, видає помилку "Сертифікат не знайдено". А коли запускаю програму з правами адміністратора, все бачить та заходить. Все, пішла читати наступну тему форума про заповнення кабінету. Гадаю, там теж багато цікавого.
tsuaf, дякую Вам за небайдужість!!!

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

vibee, хорошо, что проблема решилась )

25062002)))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 10:41
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення 25062002))) »

Доброго дня! Знову виникла проблема!!!!!!З ключами приватбанку під керівником зайшла(з допомогою програми CMSKeyManager)., а під бухгалтером, щоб заповнити довідники та ж сама помилка - не знайдено НКІ або сертифікати (в BarsCryptor в папці кеу поміняла ключ керівника на ключ бухгалтера). Що ж знову не так?У кого було щось подібне?

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

25062002))), а под бухгалтером заходило раньше?

25062002)))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 10:41
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення 25062002))) »

tsuaf писав:25062002))), а под бухгалтером заходило раньше?
Ні, не заходило, сертифікати теж всі є, не знаю в чому причина.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

25062002))), проблема в ключах или сертификатах.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

25062002))), если вы что-то удаляли из ключей, печатку, допустим, то нужно проделывать такое со всеми ключами, как с директорским, так и бухгалтерским.

25062002)))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 10:41
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення 25062002))) »

tsuaf писав:25062002))), если вы что-то удаляли из ключей, печатку, допустим, то нужно проделывать такое со всеми ключами, как с директорским, так и бухгалтерским.
Я так і зробила (з допомогою програми [font='Noto Sans', sans-serif]CMSKeyManager), але на ключі бухгалтера не має, що видаляти.Але я спробувала зробити все те ж саме з ключем бухгалтера, що проробляла і з ключем керівника (за допомогою прграми [font='Noto Sans', sans-serif]CMSKeyManager), але так нічого і не получилося.....[/font][/font]

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

25062002))), а сертификат бухгалтерский есть точно?

25062002)))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 10:41
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення 25062002))) »

Так, я провіряла.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

25062002))), тогда даже не знаю чем помочь. Попробуйте пройти бухгалтерским ключом диагностику. Что-то всё-таки не то с сертификатами на бухгалтера или ещё каких не достает. Поместите все сертификаты приватовские с первого сообщения этой темы и посмотрите.

25062002)))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 10:41
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення 25062002))) »

tsuaf писав:25062002))), тогда даже не знаю чем помочь. Попробуйте пройти бухгалтерским ключом диагностику. Что-то всё-таки не то с сертификатами на бухгалтера или ещё каких не достает. Поместите все сертификаты приватовские с первого сообщения этой темы и посмотрите.
Дуже вдячна, що знайшли час для того, щоб мені допомогти. Всього Вам найкращого!

25062002)))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 10:41
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення 25062002))) »

tsuaf писав:25062002))), тогда даже не знаю чем помочь. Попробуйте пройти бухгалтерским ключом диагностику. Что-то всё-таки не то с сертификатами на бухгалтера или ещё каких не достает. Поместите все сертификаты приватовские с первого сообщения этой темы и посмотрите.
Дуже вдячна, що знайшли час для того, щоб мені допомогти. Всього Вам найкращого!

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”