Автоматизована система «Є-Звітність»

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

25062002))), да не за что ) Вам тоже удачи.

(yura)
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 07 березня 2018, 12:13
Регіон: Черновицкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення (yura) »

VOV писав:
tsuaf писав:То есть, я что я имею в виду. Берется тестовая площадка, разворачивается весь комплекс со всеми функциями, на котором производятся все нужные операции, чтобы проверить работоспособность и пригодность с целью определить подводные камни, с чем могут столкнуться. На основании тестовых мероприятий ведется список ошибок, которые можно устранить на стороне разработчика, а также о тех, с которыми могут столкнуться при эксплуатации конечные клиенты и внести в пособие по эксплуатации для помощи исправления на месте. Вот так работают нормальные люди. Это всё я описал приблизительно.
Так воно ж завжди так. На власному досвіді це знаю. Буває перевіряєш - все працює ідеально... тільки виходить за межі тестових компьютерів так зразу ж з'являються проблеми на рівному місці. Тут же досить складна система яка залежить не лише від розробників а і від казначейств які реєструють користувачів, якось впливають на звітність. А нам користувачам всього цього не видно, ми не розуміємо всії особливостей  і починаємо переживати.
Вітаю всіх жінок з святом 8 Березня, бажаю Вам всього найкращого і здійснення всіх Ваших мрій!


Я працівник IT районного казначейства, з технічної документації маю інструкцію для встановлення BarsCryptor і більше нічого, і ще рекомендацію ДКСУ при реєстрації імпортувати сертифікати таємних ключів!!!
На мою думку запровадженням Є-звітності повинен займатися спеціаліст ІТ + Бухгалтер (такого поєднання у мене немає)!!!
З усього вище написаного:
- якщо таємний ключ записаний на токен то на токені повинен бути і сертифікат до ключа. В разі відсутності сертифіката записати його (пп.6.1.-6.5.  інструкції встановлення BarsCryptor). Таким чином має зникнути помилка: "Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому".

- щодо помилки: "Не вірний ідентифікатор користувача або пароль". Якщо все зробили правильно (записали всі сертифікати АЦСК + сертифікати керівника і бухгалтера в папку My Certificates and CRLs 13, переіменували їх на *.cer , в папці BarsCryptor\KEY\ знаходиться таємний ключ відповідальної особи) тоді неправильна реєстрація в казначействі.
Перед серійним номером сертифіката (який вносити з великими літерами) потрібно ввести ще 4 символа:
- для АЦСК Україна, АЦСК ДПІ, АЦСК Приватбанк, АЦСК органів юстиції а може ще для інших які переіменовуємо в key-6.dat проставляємо 0214;
- для АЦСК Казначейства, АЦСК Ощадбанку проставляємо 0203 (да навіть під ключом Ощадбанку який записаний на токен вдалося ввійти!)
- щоб визначити який правильний ідентифікатор АЦСК проставляти на початку, потрібно завантажити будь-який сертифікат з цього АЦСК і імпортувати його (це можуть зробити в казначействі)

P.S. Я тестував цю систему. По можливості на Windows XP використовуйте firefox, на Windows 7,10 використовуйте IE 11 (закохана Є-Звітність в цього одинадцятого і з цим нічого не поробиш)

25062002)))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 10:41
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення 25062002))) »

(yura) писав:
VOV писав:
tsuaf писав:То есть, я что я имею в виду. Берется тестовая площадка, разворачивается весь комплекс со всеми функциями, на котором производятся все нужные операции, чтобы проверить работоспособность и пригодность с целью определить подводные камни, с чем могут столкнуться. На основании тестовых мероприятий ведется список ошибок, которые можно устранить на стороне разработчика, а также о тех, с которыми могут столкнуться при эксплуатации конечные клиенты и внести в пособие по эксплуатации для помощи исправления на месте. Вот так работают нормальные люди. Это всё я описал приблизительно.
Так воно ж завжди так. На власному досвіді це знаю. Буває перевіряєш - все працює ідеально... тільки виходить за межі тестових компьютерів так зразу ж з'являються проблеми на рівному місці. Тут же досить складна система яка залежить не лише від розробників а і від казначейств які реєструють користувачів, якось впливають на звітність. А нам користувачам всього цього не видно, ми не розуміємо всії особливостей  і починаємо переживати.
Вітаю всіх жінок з святом 8 Березня, бажаю Вам всього найкращого і здійснення всіх Ваших мрій!


Я працівник IT районного казначейства, з технічної документації маю інструкцію для встановлення BarsCryptor і більше нічого, і ще рекомендацію ДКСУ при реєстрації імпортувати сертифікати таємних ключів!!!
На мою думку запровадженням Є-звітності повинен займатися спеціаліст ІТ + Бухгалтер (такого поєднання у мене немає)!!!
З усього вище написаного:
- якщо таємний ключ записаний на токен то на токені повинен бути і сертифікат до ключа. В разі відсутності сертифіката записати його (пп.6.1.-6.5.  інструкції встановлення BarsCryptor). Таким чином має зникнути помилка: "Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому".

- щодо помилки: "Не вірний ідентифікатор користувача або пароль". Якщо все зробили правильно (записали всі сертифікати АЦСК + сертифікати керівника і бухгалтера в папку My Certificates and CRLs 13, переіменували їх на *.cer , в папці BarsCryptor\KEY\ знаходиться таємний ключ відповідальної особи) тоді неправильна реєстрація в казначействі.
Перед серійним номером сертифіката (який вносити з великими літерами) потрібно ввести ще 4 символа:
- для АЦСК Україна, АЦСК ДПІ, АЦСК Приватбанк, АЦСК органів юстиції а може ще для інших які переіменовуємо в key-6.dat проставляємо 0214;
- для АЦСК Казначейства, АЦСК Ощадбанку проставляємо 0203 (да навіть під ключом Ощадбанку який записаний на токен вдалося ввійти!)
- щоб визначити який правильний ідентифікатор АЦСК проставляти на початку, потрібно завантажити будь-який сертифікат з цього АЦСК і імпортувати його (це можуть зробити в казначействі)

P.S. Я тестував цю систему. По можливості на Windows XP використовуйте firefox, на Windows 7,10 використовуйте IE 11 (закохана Є-Звітність в цього одинадцятого і з цим нічого не поробиш)

[font='Noto Sans', sans-serif]Знову виникла проблема!!!!!!З ключами приватбанку під керівником зайшла(з допомогою програми CMSKeyManager)., а під бухгалтером, щоб заповнити довідники та ж сама помилка - не знайдено НКІ або сертифікати (в BarsCryptor в папці кеу поміняла ключ керівника на ключ бухгалтера). Що ж знову не так?У кого було щось подібне?[/font]
Чому з ключем керівника вдалося ввійти, а з ключем бухгалтера - ні (сертифікат бухгалтера вже перевіряла енну кількість раз).Допоможіть !!!!

25062002)))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 10:41
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення 25062002))) »

Доброї ночі ! Здається знайшла причину, чому не можу ввійти в є-звітність з ключем бухгалтера приватбанку(з ключем кервника-ввійшла).В банку при створенні ключа вказана посада - бухгалтер, в заявці про надання доступу до є-звітності - ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР!!!!! Можливо це і є причиною?????

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

25062002))), возможно, хотя я не думаю ,что это должно вообще влиять. Влиять могут технические параметры ключа-сертификата такие, как номер сертификата, правильность его занесения, и такого прочего.

25062002)))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 10:41
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення 25062002))) »

tsuaf писав:25062002))), возможно, хотя я не думаю ,что это должно вообще влиять. Влиять могут технические параметры ключа-сертификата такие, как номер сертификата, правильность его занесения, и такого прочего.
 Ви праві - не допомогло.

MARY103
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 17 травня 2017, 20:29
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення MARY103 »

burlukbuh.pmsd, СРОЧНО нужна Ваша профессиональная помощь. Скачала CMSKeyManager, но не получается инсталлировать. У меня Windows 7 раз. 64, нажимаю CMSKeyManager-8.64. msi Программа что-то делает, но через несколько секунд окно считывания файлов исчезает и все на этом прекращается. Куда и что записалось, где искать ключи, программу или что? Что не так? Я с такой программой никогда не работала, но нужно отделить печать и подпись ПРИВАТа. Дайте инструкцию как это делать правильно в самой программе CMSKeyManager. Что значит ПКМ и что значит по ПКМ видаляємо першу строчку з коротшою назвою

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

MARY103, здравствуйте. Проверьте ярлык на рабочем столе. Насколько я помню, это такая установка приложения без предупреждений. А как отделить печать от подписи - есть в теме пост с подробной инструкцией пару страниц назад, наверное. А вообще почитайте тему, очень много есть информации.

MARY103
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 17 травня 2017, 20:29
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення MARY103 »

На рабочий стол ярлык не устанавливался, нашла программу с помощью Total Commander. Все получилось, СПАСИБО ОГРОМНОЕ!!! Но печаль и разочарование сразу наступили после небольшой радости, столько мучений при входе, и лишь, когда вошел в систему, понимаешь, что все только начинается. Мы ОСББ и у нас не предусмотрен бухгалтер, председатель выполняет две роли, но при оформлении заявки нам в казначействе об этом не сказали и мы написали одну роль - руководителя. А теперь что делать и как получить доступ к функциям главного бухгалтера?

rom1974
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 20 вересня 2017, 10:13
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення rom1974 »

MARY103 писав:На рабочий стол ярлык не устанавливался, нашла программу с помощью Total Commander. Все получилось, СПАСИБО ОГРОМНОЕ!!! Но печаль и разочарование сразу наступили после небольшой радости, столько мучений при входе, и лишь, когда вошел в систему, понимаешь, что все только начинается. Мы ОСББ и у нас не предусмотрен бухгалтер, председатель выполняет две роли, но при оформлении заявки нам в казначействе об этом не сказали и мы написали одну роль - руководителя. А теперь что делать и как получить доступ к функциям главного бухгау
MARY103, у меня тоже не устанавливается эта программа, подскажите, пожалуйста, как вы это сделали в Total Commander.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

rom1974, да устанавливается она, просто при установке не делает никаких предупреждений. Нужно искать либо через установленные программы, либо самому находить папку и вывести тогда оттуда ярлык на рабочий для запуска.

rom1974
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 20 вересня 2017, 10:13
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення rom1974 »

tsuaf писав:rom1974, да устанавливается она, просто при установке не делает никаких предупреждений. Нужно искать либо через установленные программы, либо самому находить папку и вывести тогда оттуда ярлык на рабочий для запуска.
Спасибо большое! Программу нашла, на она не запускается, выдает ошибку No main class. Уже замучилась.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

rom1974, ну, это уже другой вопрос. Значит есть несовместимость какая-то. Надо разбираться по ситуации на месте.
Востаннє редагувалось 12 березня 2018, 14:00 користувачем tsuaf, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

rom1974 писав:
tsuaf писав:rom1974, да устанавливается она, просто при установке не делает никаких предупреждений. Нужно искать либо через установленные программы, либо самому находить папку и вывести тогда оттуда ярлык на рабочий для запуска.
Спасибо большое! Программу нашла, на она не запускается, выдает ошибку No main class. Уже замучилась.
Попробуйте сделать установку с правами администратора (правая кнопка мыши на программе и "Запуск от имени администратора"). Если нет доступа к папке Windows или System32 или SysWow64, при инсталяции программа может пропустить установку класов/библиотек/сделать запись в реестр и тогда при запуске программы будет выдавать ошибку, что чего-то не хватает. Запуск программы на выполнение так же лучше делать с правами администратора (если не известно как настроена система). Это не относится к Windows XP.

rom1974
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 20 вересня 2017, 10:13
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення rom1974 »

eMelya писав:
rom1974 писав:
tsuaf писав:rom1974, да устанавливается она, просто при установке не делает никаких предупреждений. Нужно искать либо через установленные программы, либо самому находить папку и вывести тогда оттуда ярлык на рабочий для запуска.
Спасибо большое! Программу нашла, на она не запускается, выдает ошибку No main class. Уже замучилась.
Попробуйте сделать установку с правами администратора (правая кнопка мыши на программе и "Запуск от имени администратора"). Если нет доступа к папке Windows или System32 или SysWow64, при инсталяции программа может пропустить установку класов/библиотек/сделать запись в реестр и тогда при запуске программы будет выдавать ошибку, что чего-то не хватает. Запуск программы на выполнение так же лучше делать с правами администратора (если не известно как настроена система). Это не относится к Windows XP.
Не открывается  :30:

Аватар користувача
Ярина
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 20 серпня 2012, 15:41
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Ярина »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, що це може бути ------Помилка накладення ЕЦП. Зверніться до адміністратора. Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа з носія ключової інформації-- Дуже буду вдячна за допомогу!!!!

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

Ярина, здравствуйте. Это у вас при прохождении диагностики или при подписании отчета уже?

Леся65038
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 05 березня 2018, 16:01
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Леся65038 »

Доброго дня. Накінець-то сьогодні (чітко слідуючи інструкціям з першої сторінки) я змогла пройти перевірку працездатності електронного ключа. Але вхід до системи не могла все одно зробити. Писало- невірний пароль або ідентифікатор (наче). Потім мені потрібно було перезавантажити комп*ютер, і після цього я уже не можу пройти перевірку працездатності електронного ключа. Я нічого не видаляла, нічого не змінювала і тд. Я в шоці.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Татьяна_1977
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 14 серпня 2014, 09:19
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Татьяна_1977 »

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, при створенні фінансової звітності (вибираю МБ і форму Баланс) видає помилку "В довіднику підпорядкованості установи не заповнено Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності ДБ", підкажіть,будь ласка, що треба робити? Ми не маємо підпорядкованих установ, це у нас є 
головний розпорядник

Юлюшка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 13 грудня 2017, 20:10
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юлюшка »

Всем, здравствуйте! Не могу сегодня зайти в систему, диагностику прохожу норма, ключ видит, а при входе в систему пишет -ключ не найден?! Заходила с 3-х браузеров! Это только у меня или что-то в системе самой

osmdnika5
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 березня 2018, 17:40
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення osmdnika5 »

tsuaf, помогите пожалуйста, выложили сертификаты и ключ по инструкции, а программа пишет "Увага
Помилка ініціалізації програмного забезпечення для накладення ЕЦП - Не знайдено приватного ключа Key-6.dat" Ключи ДФС свежие от 22.02.2018г.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

osmdnika5, здравствуйте, положить в папку key Барскриптора ваш ключ.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

Юлюшка, здравствуйте. С ключом что-то случилось. А так непонятно, что может быть. Возможно он был поврежден, перемещен или ещё что.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

Леся65038, уже писали в этой теме, если пишет "невірний ідентифікатор або пароль", то нужно звонить в ваше казначейство и говорить, что возможно неправильно вашу организацию зарегистрировали, бывает ошибка в одном символе и все.

(yura)
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 07 березня 2018, 12:13
Регіон: Черновицкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення (yura) »

rom1974 писав:
eMelya писав:
rom1974 писав:
tsuaf писав:rom1974, да устанавливается она, просто при установке не делает никаких предупреждений. Нужно искать либо через установленные программы, либо самому находить папку и вывести тогда оттуда ярлык на рабочий для запуска.
Спасибо большое! Программу нашла, на она не запускается, выдает ошибку No main class. Уже замучилась.
Попробуйте сделать установку с правами администратора (правая кнопка мыши на программе и "Запуск от имени администратора"). Если нет доступа к папке Windows или System32 или SysWow64, при инсталяции программа может пропустить установку класов/библиотек/сделать запись в реестр и тогда при запуске программы будет выдавать ошибку, что чего-то не хватает. Запуск программы на выполнение так же лучше делать с правами администратора (если не известно как настроена система). Это не относится к Windows XP.
Не открывается  :30:
Якщо ім'я користувача комп'ютера на кирилиці, то програма працювати не буде. Перепишіть папку CMSKeyManager з C:\Users\ім'я_користувача_на_кирилиці\AppData\Local\ на диск С:\ і зробіть ярлик на робочому столі для запуску
C:\CMSKeyManager\CMSKeyManager.exe

osmdnika5
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 березня 2018, 17:40
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення osmdnika5 »

положили

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

osmdnika5, тогда проверяйте настройки Барскриптора, чтобы он работал с ключами в виде файла.

СвітлАнна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 26 травня 2014, 15:30
Регіон: Хмельницкая область
Звідки: м. Хмельницький
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення СвітлАнна »

Добрий день. Будь ласка, підкажіть, чому в мене у звіті стоїть  звітна дата 01.01.2018.. І як її поміняти. Що не робила, нічого не допомагає

МаричОлександра
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 13 березня 2018, 12:29
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення МаричОлександра »

Help!!!!!!!!! "Помилка ініціалізації програмного забезпечення для накладення ЕЦП. Зверніться до адміністратора. Не знайдено приватного ключа Key-6.dat"

rom1974
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 20 вересня 2017, 10:13
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення rom1974 »

(yura) писав:
rom1974 писав:
eMelya писав:
rom1974 писав:
tsuaf писав:rom1974, да устанавливается она, просто при установке не делает никаких предупреждений. Нужно искать либо через установленные программы, либо самому находить папку и вывести тогда оттуда ярлык на рабочий для запуска.
Спасибо большое! Программу нашла, на она не запускается, выдает ошибку No main class. Уже замучилась.
Попробуйте сделать установку с правами администратора (правая кнопка мыши на программе и "Запуск от имени администратора"). Если нет доступа к папке Windows или System32 или SysWow64, при инсталяции программа может пропустить установку класов/библиотек/сделать запись в реестр и тогда при запуске программы будет выдавать ошибку, что чего-то не хватает. Запуск программы на выполнение так же лучше делать с правами администратора (если не известно как настроена система). Это не относится к Windows XP.
Не открывается  :30:
Якщо ім'я користувача комп'ютера на кирилиці, то програма працювати не буде. Перепишіть папку CMSKeyManager з C:\Users\ім'я_користувача_на_кирилиці\AppData\Local\ на диск С:\ і зробіть ярлик на робочому столі для запуску
C:\CMSKeyManager\CMSKeyManager.exe
Тисячу, ні мільйон разів Вам дякую. Все вийшло!!!

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”