Автоматизована система «Є-Звітність»

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

KMS07, ключі ЕЦП директора та бухгалтера генерувались одночасно і в одному й тому ж АЦСК?

Аватар користувача
KMS07
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 20 січня 2017, 11:09
Регіон: Одесская область

Повідомлення KMS07 »

yaoleg писав:KMS07, ключі ЕЦП директора та бухгалтера генерувались одночасно і в одному й тому ж АЦСК?
нет, ключ бухгалтера АЦСК Україна, директора судя по сертификату "Виданий органами юстиції", но такого ключа для бухгалтера нету. 
Как быть? как добавить эти два ключа АЦСК УКРАЇНА(скрин), чтобы пользоваться ними. Переиздавать ключи ?
Востаннє редагувалось 15 березня 2018, 09:58 користувачем KMS07, всього редагувалось 1 раз.

DUSSHA
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 07 червня 2017, 13:45
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення DUSSHA »

У мене така сама проблема з бухгалтерським ключем. Ключі генерувалися одночасно з директорським  в одному АЦСК. Але в системі СДО ключ бухгалтера працює. Що робити?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

KMS07, якщо різні АЦСК можуть бути різні нюанси під час створення облікового запису та налаштуванню. Щодо доступу з ключем АЦСК Україна краще звернутись у своє казначейство нехай вони переадресують Вашу проблему із неможливістю авторизації на ДКСУ, там і  вирішуються такі питання.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

DUSSHA, чи виконувалась діагностика ЕЦП за допомогою Барскриптора?

Леся65038
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 05 березня 2018, 16:01
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Леся65038 »

Доброго дня. Діагностику в барсі я проходила, а зайти в кабінет не могла (ключі Україна). Оказалось. що в кабінет я можу зайти через оперу. А я скільки мучилась. Може комусь пригодиться ця інформація. Я пробувала черех хром і мозілу, а про оперу навіть не думала, там і версія стара навіть.

jaryna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 12 вересня 2017, 13:19
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення jaryna »

YuliaKikot писав:[font='Open Sans', 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]Доброго дня)Підкажіть хто-небудь, що робити якщо видає таку помилку (Помилка ініціалізації програмного забезпечення для накладення ЕЦП - Не знайдено приватного ключа Key-6.dat)???[/font]
Добрий день).у мене така ж проблема. Прошу допомоги ..буду вдячна. на кожному завантаженому сертифікатові  вказує що не дійсний цифровий підпис. І " при проверке отношений   доверия  произошла системная ошибка".як вийти із цієї ситуації?
Востаннє редагувалось 15 березня 2018, 17:17 користувачем jaryna, всього редагувалось 1 раз.

Normaldos
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 лютого 2018, 16:19
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Normaldos »

Добрый день! Такая ситуация , через директора всё заходит, а через бухгалтера "не вірний ідентифікатор..користувача , або пароль. В чём может бить проблема?  при том что диагностику успешно проходит (ключи приват)

Аватар користувача
heelen
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 04 квітня 2014, 15:53
Регіон: Киевская область
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз

Повідомлення heelen »

В довіднику підпорядкованості установи не заповнено Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності ДБ, що потрібно заповнити, хто знає? В довіднику все заповнено

Inessa37
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 13 березня 2018, 17:41
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Inessa37 »

Доброго дня, дуже хочу подякувати всім форумчанам, а особливо Kolpakov Ievgen за інструкцію по налаштуванню АС Є-звітність із ключами АЦСК Україна. Все вийшло, зайшла в систему (правда до цього я намагалася увійти на протязі 2-х тижнів, сама багато чого зробила, але все одно до кінцевого результату не доходило, тіпа чогось не хватало та ось позавчора все нарешті зійшлося.) Ще раз велике ДЯКУЮ всім!

ooooo_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 11 лютого 2015, 11:04
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ooooo_ubr »

І в мене така проблема....лівої колонки немає ...дзвоню на гарячу лінію і інші телефони казначейства ...ніхто не піднімає....і що це може бути???

ooooo_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 11 лютого 2015, 11:04
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ooooo_ubr »

Dim_On, і як це виправити

warden4ik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 21 лютого 2018, 13:00
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення warden4ik »

Добрий день. ХЕЛП! Підскажіть все працює, але в казначействі кажуть у вас немає особитого кабінету, нас не бачать. Як його створити?? І де?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

warden4ik писав:Добрий день. ХЕЛП! Підскажіть все працює, але в казначействі кажуть у вас немає особитого кабінету, нас не бачать. Як його створити?? І де?
Кабінет створює казначейство. Користувач після реєстрації може лише зайти в кабінет та налаштувати профіль установи. Якщо Ви це зробили, то до Вас питань не повинно бути.

warden4ik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 21 лютого 2018, 13:00
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення warden4ik »

VOV писав:Кабінет створює казначейство. Користувач після реєстрації може лише зайти в кабінет та налаштувати профіль установи. Якщо Ви це зробили, то до Вас питань не повинно бути.
Ну так і я розумію, а вони мені заладили потрібно створити власний кабінет, ми вас не бачимо, ви у нас в чорному списку. Ми в базу заходимо нормально під профілем і директора і бухгалтера. Там все налаштували. Що ще вони хочуть спробуй зрозуміти.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

warden4ik писав:
VOV писав:Кабінет створює казначейство. Користувач після реєстрації може лише зайти в кабінет та налаштувати профіль установи. Якщо Ви це зробили, то до Вас питань не повинно бути.
Ну так і я розумію, а вони мені заладили потрібно створити власний кабінет, ми вас не бачимо, ви у нас в чорному списку. Ми в базу заходимо нормально під профілем і директора і бухгалтера. Там все налаштували. Що ще вони хочуть спробуй зрозуміти.
Як же вони Вас не бачать коли Ви заходите в ними ж створений для Вас кабінет, поясніть їм це. Можливо вони і Ви говорите про різні кабінети і вони хочуть побачити щось інше. Оце лише таке припущення у мене виникає.

FtAll
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 01 грудня 2015, 15:56
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення FtAll »

Уже второй день бьюсь с проблемой подключения к казначейству, сертификаты из этой темы все закачаны, сертификаты директора, буха скачаны с сайта https://acskidd.gov.ua/certificates-search в виде CertificateSN000000.cer, ключи сконвертированы в формат key-6.dat. Проверку барскриптора ключи проходят, но при попытку зайти в систему "Не вірний ідентифікатор користувача або пароль". Браузеры IE, EDGE, Chrome, Opera. В консоли барскриптора ошибок при подключении тоже нет. Где еще может быть ошибка?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

FtAll, звонить в казначейство и пытаться узнать в чем  проблема. Возможно, неправильно внесли вашу организацию, неправильно втянули ваши сертификаты и такое прочее. Уже в этой теме говорилось об этом, что проблема не на вашей стороне в этом случае.

FtAll
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 01 грудня 2015, 15:56
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення FtAll »

Проблема решилась после звонка в казначейство. Недавно поменялся ключ бухгалтера, т.к. у старого заканчивался срок действия, в казначействе подтянули по ошибке старый, из-за этого не работало

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

Шевченко Любовь, вам сюда

lelek66
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 07 січня 2018, 20:31
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення lelek66 »

Здравствуйте подскажите пожалуйста, я хочу зарегистрироваться на АС Є -звітність. У меня ключи АЦСК Приватбанк. Программу барскриптор установила, сертификаты скачала как быть дальше не понимаю.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

lelek66, всё по инструкции из первого поста.

gssppvv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 12 серпня 2014, 15:18
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Гайсин
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення gssppvv »

Якщо ключі з АЦСКА Україна крім перейменування ключа, треба змінити розширення сертифіката з crt на cer. Є-звітність запрацювала, але тепер з бразуера не можна нічого роздрукувати, викидає з нього і все. До цього все було нормально, якась містика.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

gssppvv, проблема на сервере какая-то, видимо.

Картинка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 листопада 2016, 13:37
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Картинка »

Доброго дня! В мене також видає: "[font='Noto Sans', sans-serif]В довіднику підпорядкованості установи не заповнено Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності МБ"[/font]
[font='Noto Sans', sans-serif], що потрібно заповнити, хто знає?[/font]

warden4ik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 21 лютого 2018, 13:00
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення warden4ik »

Допоможіть. Заходить під директором, потрібно зайти під бухгалтером, але коли роблю перевірку то каже особистих ключів не знайдено, хоча я замінив зконвертований. Я думаю можливо я не вірно зконвертував, ключі від АЦСК Україна. У мене є два файли zs2. Який з них вибирати при конвертуванні? І потрібно при конвертуванні щось вибирати в полі особистий ключ шифрування за наявності??

trofimenko.t
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 12 березня 2018, 11:24
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення trofimenko.t »

Картинка писав:Доброго дня! В мене також видає: "[font='Noto Sans', sans-serif]В довіднику підпорядкованості установи не заповнено Розпорядник вищого рівня для консолідації фінансової звітності МБ"[/font]
[font='Noto Sans', sans-serif], що потрібно заповнити, хто знає?[/font]
В нас так було, потім заповнили дату відкриття в довідниках 01.01.2017 и все пішло

warden4ik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 21 лютого 2018, 13:00
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення warden4ik »

Тетяна Кохан писав:Добрый день! я весь форум перечитала, на свой вопрос не нашла ответа) Кто подскажет... с Директором все получилось... А когда копирую ключ Головного бухгалтера в папку Key... (сертификати все на месте)...захожу сюда https://local.barscryptor.net:31139/web/index.htm , вожу пароль, нажимаю иницилизацию вибивате окно Помилка "Не знайдено особистих ключів на носії" в чем проблема ключ в папке, сертификати все на месте в положеной папке.. Кто поможет, пожалуйста?
Як це у вас вирішилось така ж проблема?

Аватар користувача
Olesya2914
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 20 червня 2013, 22:37
Регіон: Донецкая область
Звідки: Покровськ
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Olesya2914 »

Ключ директора видит, Не могу зайти с ключом бухгалтера.

warden4ik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 21 лютого 2018, 13:00
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення warden4ik »

Olesya2914 писав:Ключ директора видит, Не могу зайти с ключом бухгалтера.
така ж проблема ацск україна.
є два файли zs2 на головного бух. конвертував спочатку один потім інший. не під одним не заходить. помилка не знайдено ключ на носії.

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”