Автоматизована система «Є-Звітність»

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Tanchik52
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 25 квітня 2014, 10:02
Регіон: Закарпатская Область
Звідки: Ужгород
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Tanchik52 »

yaoleg, Большое спасибо. Будем надеяться на положительный результат тестирования.

mdbi53@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 20 березня 2018, 10:24
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення mdbi53@ukr.net »

Добрий день.Програма не дає відправити 7-форми за місяць без супровідного.Підскажіть як бути?Який він має бути.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

mdbi53@ukr.net писав:Добрий день.Програма не дає відправити 7-форми за місяць без супровідного.Підскажіть як бути?Який він має бути.
Доброго времени суток! Программа не даст отправить, по-моему, любые отчеты без сопроводительного листа.

mdbi53@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 20 березня 2018, 10:24
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення mdbi53@ukr.net »

tsuaf, я це зрозуміла.Але якого тоді змісту він має бути?Просто ,що установа подає місячні звіти у складі 7-форми?

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

mdbi53@ukr.net писав:tsuaf, я це зрозуміла.Але якого тоді змісту він має бути?Просто ,що установа подає місячні звіти у складі 7-форми?
Я не бухгалтер, поэтому не подскажу. Спросите у ваших знакомых бухгалтеров или у тех, кто отправлял отчеты, они наверняка знают как должен выглядеть сопроводительный лист. Единственное могу сказать, что это отсканированный документ формата либо PDF, либо JPG, но лучше первый вариант.

Galina1510
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 серпня 2017, 11:30
Регіон: Киевская область

Повідомлення Galina1510 »

доброго дня. не встигла підписати керівником квартальну фінансову і бюджетну звітність на сайті є-звітності. а зараз вже помінялась звітна дата на 01.05. Я так розумію звітна дата не змінюється вручну. і накласти підпис на квартальну звітність вже не вийде? може хтось знає? Дякую!

Аватар користувача
berezka_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 131
З нами з: 31 січня 2013, 20:26
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення berezka_ubr »

Кредиторської заборгованості на звітну дату немає. По якому КПК робить ф.7? Ми селищна рада, може по управлінню по загальному фонду.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

fed-56 писав:Підкажіть будь ласка в мене при вході в є-звітність висвітлює не знайдено нкі або сертифікатів на ньому. Сертифікати я загрузив в папку і перейменував, ключ теж закинув в папку.
Не хватает нужных сертификатов. С первой страницы данной темы нужно скачать архив, с которого взять только те сертификаты, которые вам нужны, то есть того аккредитованного центра, который выдал вам сертификаты, и  поместить в нужную папку.

Аватар користувача
verbal
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 273
З нами з: 26 березня 2012, 09:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення verbal »

Добрий день.Підскажіть, де підтягнути супровідний лист в АС Е-звітність?

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

verbal писав:Добрий день.Підскажіть, де підтягнути супровідний лист в АС Е-звітність?
В самой посылке внутри, когда уже загружены отчеты.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Galina1510 писав:доброго дня. не встигла підписати керівником квартальну фінансову і бюджетну звітність на сайті є-звітності. а зараз вже помінялась звітна дата на 01.05. Я так розумію звітна дата не змінюється вручну. і накласти підпис на квартальну звітність вже не вийде? може хтось знає? Дякую!
Звітну дату міняє адміністратор в ДКСУ, отже звіт так і буде "висіти" непідписаний.

Первая
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 23 лютого 2018, 12:02
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 72 рази

Повідомлення Первая »

Откуда брать файл ключа *.ZS2  ? Спасибо.
Востаннє редагувалось 08 травня 2018, 11:35 користувачем Первая, всього редагувалось 1 раз.

Skarlet
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 03 жовтня 2016, 10:38
Регіон: Херсонская область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Skarlet »

С добрым утром! Я расскажу из личного опыта как удалять подписанные отчеты. Все отчеты правильные и неправильные я вложила в пакет для отправки в ДКСУ. А потом я открываю неправильный отчет и там есть функция "видалити" отчет и спрашивает причину удаления, необходимо что-то написать: типа арифметическая ошибка или др. А потом вернуться к созданию отчета и его исправлению и подписать и на ново вложить в пакет. Удачи
Востаннє редагувалось 08 травня 2018, 11:40 користувачем EVGENIY, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Исправил форматирование

Grygoryshak
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 03 квітня 2018, 15:14
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Grygoryshak »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка,як можна видалити порожню посилку без звітів?

Skarlet
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 03 жовтня 2016, 10:38
Регіон: Херсонская область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Skarlet »

Re: Автоматизована система «Є-Звітність»

Grygoryshak » 19 хвилин тому
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка,як можна видалити порожню посилку без звітів?
Подякувати

Grygoryshak
Удалить пока никак, просто не обращайте внимания на нее, может со временем усовершенствуют систему

optimist2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 20 червня 2017, 14:21
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення optimist2 »

Допоможіть, будь ласка, хто знає.  Зформував звіт по заборгованості, підписав бухгалтером,  а підписати керівником - не можу. В розділі "Бюджетна звітність (підписання)" ,  коли заходжу під токеном керівника немає жодного рядка для підпису.  Що  я  роблю  не  так?

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

optimist2 писав:Допоможіть, будь ласка, хто знає.  Зформував звіт по заборгованості, підписав бухгалтером,  а підписати керівником - не можу. В розділі "Бюджетна звітність (підписання)" ,  коли заходжу під токеном керівника немає жодного рядка для підпису.  Що  я  роблю  не  так?
Зайдите в "Бюджетна звітність" или "Бюджетна звітність (перегляд) и посмотрите, какой статус у отчета? Возможно Вы не подписал отчет ЕЦП главного бухгалтера, а просто передали его на подпись после ввода под бухгалтерской учеткой. Если отчет просто передан на подпись, его статус "Передано на підпис", если подписан ЕЦП главбуха - "Підписано Головним бухгалтером".

marysikk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 жовтня 2017, 11:53
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення marysikk »

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, кто-нибудь знает как настроить "е-звітність" на одном компьютере для двух ОСМД?

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

marysikk писав:Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, кто-нибудь знает как настроить "е-звітність" на одном компьютере для двух ОСМД?
Добрый день. Технически на одном компьютере можно настроить доступ для любого количества организаций. Главное, чтобы были ключи и сертификаты. Я так понимаю, что у этих ОСМД файловые ключи кей-6. Тогда в c:\My Certificates and CRLs 13\ копируете сертификаты обеих организаций. Главная сложность - не запутаться с их ключами, когда будет их копировать в c:\BarsCryptor\Key\
Можете попробовать способ, предложенный мной здесь: https://budget.factor.ua/viewtopic.php?p=89796#p89796
Только вместо одной папки для ключей на диске Д нужно будет делать две по типу d:\keyOMSD1\ и d:\keyOMSD2\
Если такой вариант устраивает, могу  для Вашего конкретного случая скинуть бат-файлы для работы с их ключами.

N-Elena
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 травня 2018, 18:30
Регіон: Полтавская область

Повідомлення N-Elena »

При формуванні посилки в полі *додати форму* не випадає форма, яку треба прив'язати до посилки. Ця форма підписана керівником і головним  бухгалтером, помилок не має. Допоможіть, будь-ласка.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

N-Elena, який статус форми? В ідеалі викладіть історію змін статусу форми на форум.

mishanja
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 лютого 2018, 21:58
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення mishanja »

В бюджетній звітності  заповнив звіт про заборгованість і передав на підпис.Але в бюджетній звітності (підписання) не витягує звіти.Що роблю не так.Дякую.

N-Elena
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 травня 2018, 18:30
Регіон: Полтавская область

Повідомлення N-Elena »

yaoleg писав:N-Elena, який статус форми? В ідеалі викладіть історію змін статусу форми на форум.
зараз статус *підприс керівника*. Відправлено звітність в ДКУ - Очікує , Підпис казначея - Очікує.  Історія змін статусу: Внесення даних 08.05.2018 11:18:19 
Передано на підпис 08.05.2018 11:25:12 
Підпис Головного бухгалтера 08.05.2018 11:25:50 
Підпис керівника 08.05.2018 11:32:26 
Відправлено звітність в ДКУ 08.05.2018 11:36:20
Повернуто з Підпис казначея 08.05.2018 12:51:09 
Передано на підпис 08.05.2018 14:34:22 
Підпис Головного бухгалтера 08.05.2018 14:34:51 
Підпис керівника 08.05.2018 14:35:59 
Відправлено звітність в ДКУ Очік
Підпис казначея Очікує

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

N-Elena, Ваша форма знаходиться на перевірці в ДКСУ, тому Вам потрібно очікувати повідомлення про прийняття або відхилення форми у повідомленнях АС "Є-Звітність".

marysikk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 жовтня 2017, 11:53
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення marysikk »

Sneman, изучу оба варианта, а потом посмотрим. спасибо за помощь

Олеся4107
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 15 січня 2015, 18:52
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Олеся4107 »

optimist2, Доброго дня ви вирішили свою проблему(Зформував звіт по заборгованості, підписав бухгалтером, а підписати керівником - не можу. В розділі "Бюджетна звітність (підписання)" , коли заходжу під токеном керівника немає жодного рядка для підпису. Що я роблю не так?) Підкажіть як, будь-ласка!?

Олеся4107
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 15 січня 2015, 18:52
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Олеся4107 »

mishanja, Доброго дня. Ви вирішили свою проблему з підписом звіту по заборгованості? Підкажіть будь-ласка як?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Олеся4107, який статус форми? В ідеалі викладіть історію змін статусу форми на форум.

lyulyl
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 25 вересня 2014, 12:49
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення lyulyl »

Добрый день! И снова мучение. Срок ключей прошлых истек, подала заявку на подключение ключи ДФС скачала все сертификаты и корневые и свои . Не могу пройти даже диагностику. Ключ в виде файла вообще не находит. А на флеш-памяти находит но только первый этам проверки ЕЦП проходит, а дальше пишет обратитесь к администратору не найден сертификат??? Что делать , подскажите????

Коваленко Фарид
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 28 березня 2018, 14:42

Повідомлення Коваленко Фарид »

Не заходить з файловим ключем приватбанк. Пише "Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому", перепробував уже все, всі сертифікати і тд. Можете описати детально як і що робити, які саме сертифікати підкинути, бажано скиньте архівом папку My CRl , може щось не так роблю, буду дуже вдячний!

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”