Автоматизована система «Є-Звітність»

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

Коваленко Фарид писав:Не заходить з файловим ключем приватбанк. Пише "Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому", перепробував уже все, всі сертифікати і тд. Можете описати детально як і що робити, які саме сертифікати підкинути, бажано скиньте архівом папку My CRl , може щось не так роблю, буду дуже вдячний!
Скачайте архив с первого поста этой темы, там все распространенные аккредитованные центры есть.

Коваленко Фарид
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 28 березня 2018, 14:42

Повідомлення Коваленко Фарид »

tsuaf писав:
Коваленко Фарид писав:Не заходить з файловим ключем приватбанк. Пише "Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому", перепробував уже все, всі сертифікати і тд. Можете описати детально як і що робити, які саме сертифікати підкинути, бажано скиньте архівом папку My CRl , може щось не так роблю, буду дуже вдячний!
Скачайте архив с первого поста этой темы, там все распространенные аккредитованные центры есть.
Качав, підкидував, не пускає.

lyulyl
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 25 вересня 2014, 12:49
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення lyulyl »

lyulyl писав:Добрый день! И снова мучение. Срок ключей прошлых истек, подала заявку на подключение ключи ДФС скачала все сертификаты и корневые и свои . Не могу пройти даже диагностику. Ключ в виде файла вообще не находит. А на флеш-памяти находит но только первый этам проверки ЕЦП проходит, а дальше пишет обратитесь к администратору не найден сертификат??? Что делать , подскажите????

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

Коваленко Фарид писав:
tsuaf писав:
Коваленко Фарид писав:Не заходить з файловим ключем приватбанк. Пише "Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому", перепробував уже все, всі сертифікати і тд. Можете описати детально як і що робити, які саме сертифікати підкинути, бажано скиньте архівом папку My CRl , може щось не так роблю, буду дуже вдячний!
Скачайте архив с первого поста этой темы, там все распространенные аккредитованные центры есть.
Качав, підкидував, не пускає.
Значит что-то вы недоделываете.

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

lyulyl писав:Добрый день! И снова мучение. Срок ключей прошлых истек, подала заявку на подключение ключи ДФС скачала все сертификаты и корневые и свои . Не могу пройти даже диагностику. Ключ в виде файла вообще не находит. А на флеш-памяти находит но только первый этам проверки ЕЦП проходит, а дальше пишет обратитесь к администратору не найден сертификат??? Что делать , подскажите????
Проблемы могут быть следующие:
1. Что-то с настройками Барскриптора может быть, поскольку если на флешке находит, то и на жестком диске найдет.
2. Также не все сертификаты есть в наличие.
3. что-то ещё, что мы не знаем.

lyulyl
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 25 вересня 2014, 12:49
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення lyulyl »

сертификаты точно все отовсюду и с этого сайта и сайта ДФС их обновила, свои в трех разных вариациях. Барскриптор установила заново. С флешки даже до конца не проходит этам наложения ЕЦП пишет обратитесь к администратору сертификаты не найдены, а с жесткого вообще не видет. Я не знаю что делать???

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

lyulyl писав:сертификаты точно все отовсюду и с этого сайта и сайта ДФС  их обновила, свои в трех разных вариациях. Барскриптор установила заново. С флешки даже до конца не проходит этам наложения ЕЦП пишет обратитесь  к администратору сертификаты не найдены, а с жесткого вообще не видет. Я не знаю что делать???
Если не проходит диагностику, то или с ключами что-то не то, или сертификатов нет нужных. Ещё может быть с Барскриптором что-то: либо версия не подходит или ещё какие-то проблемы.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

dranisheva, строк подання звітності був у квітні, зараз можна подати лише місячну звітність!

ДЕР ОМР
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 11 травня 2018, 15:24
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ДЕР ОМР »

Может тут уже был вопрос, но спрошу:
У меня в организации 9 действующих КПКВКМБ. На 1 из них есть подведомственное КП. Я подал месячную бюджетную отчетность по всем и казначей принял.
А как подавать "консолідовану бюджетну звітність"? Только по тем КПКВКМБ , по которым это требуется (в данном случае всего 1)? или вкладывать в посылку все КПКВКМБ? А если все, то как: вкладывать в посылку 1 консолідовану и создавать заново 8 обычных?
Заранее спасибо.

Катерина Маліновська
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 14 травня 2018, 14:14
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Катерина Маліновська »

Доброго дня. Підкажіть, куди можна написати пропозицію щодо вдосконалення системи Є-Звітність ? Хотілось би, щоб у роздрукованій формі повідомленні про прийняття звіту казначейством відображалася назва фонду "загальний" чи "спеціальний", оскільки в нашій організації відповідно до специфіки роботи таких повідомлень в загальній кількості доводиться друкувати 20 шт. (по одному до кожної функції) і якщо в режимі перегляду в програмі Є-Звітність назва фонду відображається, то в друкованому вигляді дана інформація відсутня, що досить незручно.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Катерина Маліновська, Напишіть офіційного листа з Вашими побажаннями і пропозиціями на адресу Державної казначейської служби України 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, тел./факс: +38044 281 49 18.

Коваленко Фарид
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 28 березня 2018, 14:42

Повідомлення Коваленко Фарид »

tsuaf писав:
Коваленко Фарид писав:
tsuaf писав:
Коваленко Фарид писав:Не заходить з файловим ключем приватбанк. Пише "Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому", перепробував уже все, всі сертифікати і тд. Можете описати детально як і що робити, які саме сертифікати підкинути, бажано скиньте архівом папку My CRl , може щось не так роблю, буду дуже вдячний!
Скачайте архив с первого поста этой темы, там все распространенные аккредитованные центры есть.
Качав, підкидував, не пускає.
Значит что-то вы недоделываете.
С ключем знайомого, теж єзвітність подає, ми йому все зробили відразу, без якихось помилок, мій не хоче...

Коваленко Фарид
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 28 березня 2018, 14:42

Повідомлення Коваленко Фарид »

dranisheva писав:
yaoleg писав:
Galina1510 писав:доброго дня. не встигла підписати керівником квартальну фінансову і бюджетну звітність на сайті є-звітності. а зараз вже помінялась звітна дата на 01.05. Я так розумію звітна дата не змінюється вручну. і накласти підпис на квартальну звітність вже не вийде? може хтось знає? Дякую!
Звітну дату міняє адміністратор в ДКСУ, отже звіт так і буде "висіти" непідписаний.
И что теперь делать с "не поданным" отчетом? Ждать штраф? Или есть все таки возможность подать отчетность за 1 кв 2018 года в мае?
Попросіть щоб казначейство сторнувало звіт, ід звіту треба, під казначеем сторновується навіть невідправлений, та наберіть ще раз, як варіант.

Коваленко Фарид
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 28 березня 2018, 14:42

Повідомлення Коваленко Фарид »

dranisheva писав:
yaoleg писав:
Galina1510 писав:доброго дня. не встигла підписати керівником квартальну фінансову і бюджетну звітність на сайті є-звітності. а зараз вже помінялась звітна дата на 01.05. Я так розумію звітна дата не змінюється вручну. і накласти підпис на квартальну звітність вже не вийде? може хтось знає? Дякую!
Звітну дату міняє адміністратор в ДКСУ, отже звіт так і буде "висіти" непідписаний.
И что теперь делать с "не поданным" отчетом? Ждать штраф? Или есть все таки возможность подать отчетность за 1 кв 2018 года в мае?
Поки що подання звітності не вимога, а побажання, це другий квартал буде обовязковим.

Оля 2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 18 травня 2018, 13:53
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Оля 2 »

Не загружається основне меню, що робити, підкажіть будь ласка!!!

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Оля 2 писав:Не загружається основне меню, що робити, підкажіть будь ласка!!!
Основное меню может не загружаться, если не подходит разрешение экрана. Тогда для открытия меню нужно нажать кнопку с цветными полосками в левом верхнем углу окна. При повторном нажатии меню уйдет.

Зображення

Оля 2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 18 травня 2018, 13:53
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Оля 2 »

Sneman, Саме вікно основного меню відкривається, але не має самих звітів (фінансового і т.д.....

Аватар користувача
tsuaf
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 369
З нами з: 26 лютого 2018, 16:18
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення tsuaf »

Оля 2 писав:Sneman, Саме вікно основного меню відкривається, але не має самих звітів (фінансового і т.д.....
Здравствуйте. Нет прав просмотра необходимых модулей. В этой теме есть ответ на ваш вопрос, только почитать тему нужно. Заходить придётся по ссылке https://ezvit.treasury.gov.ua/barsapp/Users/AdmUsers, вставляя её в адресную строку уже после входа в систему каким-нибудь пользователем и включать доступ.

Оля 2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 18 травня 2018, 13:53
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Оля 2 »

Dim_On, переходжу на посилання і висвітлюється Повідомлення безпеки.
Відсутній доступ до цієї сторінки ~/Users/AdmUsers

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Оля 2 писав:Dim_On, переходжу на посилання і висвітлюється  Повідомлення безпеки.
Відсутній доступ до цієї сторінки ~/Users/AdmUsers
Уточните в своем казначействе, какой тип пользователя Вам присвоен и какие модули отчетности выданы.

Оля 2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 18 травня 2018, 13:53
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Оля 2 »

Дякую за пораду. Вияснила в казні, за модулі. Ура!!! Вийшло.

natahaua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 23 серпня 2017, 20:10
Регіон: Луганская область

Повідомлення natahaua »

Підкажіть будь ласка,казначейство повернуло місячний звіт  в "Є-звітність" як виправити помилку і знову відправити посилку,пише що така форма звітності уже створена,а в посилку не додається?

buxgalter909
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 червня 2018, 12:15
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення buxgalter909 »

Підскажіть будь ласка, як подати є -звітність за 1кв . в червні .

SA MELI
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 04 червня 2018, 19:47

Повідомлення SA MELI »

YuliaKikot писав:[font='Open Sans', 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]Доброго дня)Підкажіть хто-небудь, що робити якщо видає таку помилку (Помилка ініціалізації програмного забезпечення для накладення ЕЦП - Не знайдено приватного ключа Key-6.dat)???[/font]
 
У мене така ж проблема, підкажіть, як ви її вирішили?

ludmilkka21
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 08 травня 2013, 12:15
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ludmilkka21 »

Доброго вечора! Цілий день не можу зайти у Є-звітність, пише "Не вірний ідентифікатор користувача або пароль". Ключі ДКСУ, не мінялися, на тому тижні заходила у програму і було все Ок. Підкажіть у чому може бути проблема?

Juliua26
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 червня 2018, 13:22
Регіон: Одесская область

Повідомлення Juliua26 »

здравствуйте подскажите пожалуйста как добавить в Є-Звітність Областной депортамент в городе Одессе и как создать 7-ку чтоб выбивало Депортамент освіти і науки ООДА

Juliua26
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 червня 2018, 13:22
Регіон: Одесская область

Повідомлення Juliua26 »

Как добавить в є-Звітність городской и облостной депортамент????

Сушко Саша
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 05 червня 2018, 21:47
Подякували: 1 раз

Повідомлення Сушко Саша »

Добрий день потрібна допомога при вході в системи після введення паролю сайт не реагує. Ключі перевірені працюють нормально.

iriska1111
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 березня 2016, 14:40
Регіон: Черниговская область

Повідомлення iriska1111 »

ДЕР ОМР писав:Может тут уже был вопрос, но спрошу:
У меня в организации 9 действующих КПКВКМБ. На 1 из них есть подведомственное КП. Я подал месячную бюджетную отчетность по всем и казначей принял.
А как подавать "консолідовану бюджетну звітність"? Только по тем КПКВКМБ , по которым это требуется (в данном случае всего 1)? или вкладывать в посылку все КПКВКМБ? А если все, то как: вкладывать в посылку 1 консолідовану и создавать заново 8 обычных?
Заранее спасибо.
Скажіть будь-ласка, як ви подаєте фінзвітність? окремо по кожному КПК? Чи у вас один баланс для всіх? У мене теж є декілька КПК ДБ і мої головні розпорядники хочуть бачити два різні баланси та 2 дс. А я ніяк не можу второпати які налаштування мені зробити щоби можна було набрати два баланса? Не підкажете?

Вікторія+
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 16 червня 2018, 12:47
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Вікторія+ »

Де можна скачати [font="Noto Sans", sans-serif] казначейску программу CMSKeyManager?[/font]

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”