Автоматизована система «Є-Звітність»

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
mdbi53@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 20 березня 2018, 10:24
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення mdbi53@ukr.net »

Добрий ранок.Допоможіть будь ласка.Відправила посилку із квартальними звітами у казну.Вони підписали,а 3 документи повернули через помилки,зміни.Як тепер мені їх змінити і відправити ще раз,правильно.

mdbi53@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 20 березня 2018, 10:24
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення mdbi53@ukr.net »

DarthNihilus писав:створив і відправив посилку. казнечеї прокинулися і сказали додати ще одну форму. посилку повернули. в повернуту форму не додає, з неї форми не вилучає. при створенні нової посилки вказує додати тільки ту одну нову форму.
Що робити щоб відправити всі три форми по новій?
підскажіть як ви вирішили свою проблему.в мене так само.

Юлія 210
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 13 січня 2018, 17:19
Регіон: Полтавская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юлія 210 »

Форми повертаються із статусом внесення даних. Входите буджетну(фінансову) звітність, робите виправлення, підписуєте бухгалтером, керівником. Коли зайдите в повернуту посилку, там будуть сидіти вже виправлені форми.

Козубська Ірина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 12 липня 2017, 13:17
Звідки: Ukraine, Ternopil
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Козубська Ірина »

[font="Noto Sans", sans-serif]Форми повертаються із статусом внесення даних. Входите буджетну(фінансову) звітність, робите виправлення, підписуєте бухгалтером, керівником. Коли зайдите в повернуту посилку, там будуть сидіти вже виправлені форми.[/font]

а як в цю посилку додати інші форми? (не додає)
або створити нову посилку з іншими формами і додати сюди стару форму виправлену?

Козубська Ірина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 12 липня 2017, 13:17
Звідки: Ukraine, Ternopil
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Козубська Ірина »

mdbi53@ukr.net писав:
DarthNihilus писав:створив і відправив посилку. казнечеї прокинулися і сказали додати ще одну форму. посилку повернули. в повернуту форму не додає, з неї форми не вилучає. при створенні нової посилки вказує додати тільки ту одну нову форму.
Що робити щоб відправити всі три форми по новій?
підскажіть як ви вирішили свою проблему.в мене так само.
така сама була ситуація. Ніяк не могли зліпити в одну посилку всі форми, що не пробували. Тільки після того, як казначейство змінило статус з "повернуто" на "вилучено", дозволило набрати повернуті форми ще раз і добавити в нову посилку

санек_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 03 червня 2013, 16:38
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення санек_ubr »

При створенні бюджетної консолідованої звітності в форму №2м по КПКВК 0212111 не тягне звітність  по КНП ЦПМСД, які здавали ліквідаційну форму в вересні 2018р. Консолідує по цьому КПКВК тільки по КНП ЦПМСД. А в консолідованій по розпорядниках консолідує ліквідаційну форму по КЗОЗ ЦПМСД, в консолідованій по одержувачах КНП ЦПМСД. Що треба зробити, щоб консолідувалося в консолідовану форму звіти і КНП ЦПМСД (одержувача) і КНП ЦПМСД (ліквідаційна)????

cder11111
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 25 січня 2016, 09:20
Регіон: Винницкая область

Повідомлення cder11111 »

Добрий день ! Чи потрібно в супровідному листі  перелік КПК ,що подаються?

rembrantinyo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 27 лютого 2018, 10:18
Регіон: Волынская область

Повідомлення rembrantinyo »

Доброго дня. Відправили звітність. Казначейство підписало. Але Розпорядник вищого рівня не бачить форму № 7-м. При перегляді її помітили, що у колонці "КТК" з'явилися цифри (у минулих кварталах тих цифр не було). При перегляді "Перегляд відправленої звітності в ДКУ" тієї колонки не має, а в "Бюджетна звітність (перегляд)" навпроти форми № 7-м колонка КТК є. При перегляді (при відкриті) відправлених форм, тільки в формі № 7-м зверху у всіх таке:

Бюджетна звітність Звіт про заборгованість за бюджетними коштами Звітна форма
Розпорядник вищого рівня: .............



а у формі № 7-м таке: 


Бюджетна звітність Звіт про заборгованість за бюджетними коштами Звітна форма
Розпорядник вищого рівня: .............
Код території: ...................



Тобто з'явився рядок "Код території". не підскажите як з цим боротися?

VoevodinaN
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 23 червня 2017, 14:39
Регіон: Одесская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення VoevodinaN »

Код території у ф.7 потрібен для ОТГ у яких була заборгованість на початок року, так як вони повинні здати звіт за старим кодом території

Тетяна777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 17 вересня 2018, 09:24
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Тетяна777 »

Доброго дня! Побачила кілька запитань стосовно подання консолідованої звітності:
"Якщо заповнюємо консолідовану звітність, то що треба заповнювати (я головний розпорядник) - консолідовану звітність (чи консолідовану загальну?)+ консолідована одержувач+ консолідована розпорядник?"
Яка консолідована звітність з перелічених у програмі подається головним розпорядником до казначейства?"... 

Відповіді не знайшла((( Поділіться, будь ласка, досвідом!  Заздалегідь вдячна за відповідь!

novi4ok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 12 жовтня 2012, 08:21
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення novi4ok »

Роз’ясніть, будь ласка, розумні люди! Я головний розпорядник коштів місцевого бюджету. Маю мережу та відповідно відкриті особові та реєстраційні рахунки. Звітну форму подаю до казначейства по реєстраційним рахункам, а консолідовану форму по особовим та реєстраційним рахункам? Правильно?
Тобто в звітній формі не потрібно подавати звіти по КПК розпорядників нижчого рівня? А в консолідованій звітуюсь по КПК своїм і по тим за якими перераховую кошти розпорядникам що маю в мережі?

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

Мені цікаво якого дідька казначеї вимагають ВСЕ ЩЕ подавати звітність на паперових носіях, якщо ми вже подаємо за допогою їх нещасної є звітності... чи правомірно це.

bookkeeper35
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 14 листопада 2016, 12:48
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення bookkeeper35 »

санек_ubr писав:При створенні бюджетної консолідованої звітності в форму №2м по КПКВК 0212111 не тягне звітність  по КНП ЦПМСД, які здавали ліквідаційну форму в вересні 2018р. Консолідує по цьому КПКВК тільки по КНП ЦПМСД. А в консолідованій по розпорядниках консолідує ліквідаційну форму по КЗОЗ ЦПМСД, в консолідованій по одержувачах КНП ЦПМСД. Що треба зробити, щоб консолідувалося в консолідовану форму звіти і КНП ЦПМСД (одержувача) і КНП ЦПМСД (ліквідаційна)????
У мене така ж ситуація з лікарнею.  Як ви вийшли з положення???  Поділіться досвідом.

buxgalter909
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 червня 2018, 12:15
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення buxgalter909 »

Як перевідправити звіт, який відображається червоним на малюнку
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
goa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 17 лютого 2011, 15:29
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення goa »

buxgalter909 писав:Як перевідправити звіт, який відображається червоним на малюнку
тільки через створити новий, бо даний не повернутий, а відмінений

Mudryk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 14 лютого 2014, 15:26
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Mudryk »

Прошу допомоги. Супровідний лист в Є-звітності прикріпляємо тільки у форматі ПДФ, чи можна в тому форматі, в якому сканує наш принтер?

Аватар користувача
bovol
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 02 квітня 2018, 12:52
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення bovol »

Mudryk писав:Прошу допомоги. Супровідний лист в Є-звітності прикріпляємо тільки у форматі ПДФ, чи можна в тому форматі, в якому сканує наш принтер?
Інструкція користувача ZVIT_USER_GUID_v1_9_11012018.docx
Розділ: Функція «Відправка звітності в ДКСУ»
"Супровідний лист
Також необхідно завантажити  Супровідний лист.  Потрібно відкрити посилку.  Натиснути кнопку «Додати супровідний лист». Лист може завантажуватися у форматах: Pdf,  Jpeg,  Jpg.  Розмір не повинен перевищувати 5 Мб."

Ваше програмне забезпечення (не МФП, та не принтер, бо він не може сканувати) скоріш за все пропонує сканувати в форматі .JPG, але в налаштуванні можно зробити інши формати.
Пропоную використовувати просту, безкоштовну програму XnView (скачати від виробника: URL: http://www.xnview.com - http://www.xnview.org).
До речі: 5Мб це 5242880 байт

Mudryk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 14 лютого 2014, 15:26
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Mudryk »

Закінчилась дія ключів від ДФС. Подали заявку в казну на підключення до є-звітності через токени. В казні дали мені три токени і сказали входити в барскриптор по них. Але я не знаю як це робиться. Перестала форум з самого початку, не знайшла пояснення як використовувати токени. Барскриптор не бачить токенів. І де пароль? Як його присвоїти?

Mudryk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 14 лютого 2014, 15:26
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Mudryk »

Перечитувати форум, і натрапила на пораду скачати драйвер для токенів. В казначействі мені дали на флешці якісь дві програмки, я їх скачала, так розумію, що це і є драйвери. Але все одно не можу зайти. Не знаю,треба певно піти в казну і там встановити пароль? Хто має пароль, як ви його записували?

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Закінчився термін дії ключів від ДФС на бухгалтера, тепер потрібно знову подавати до Казначейства заявку на доступ?

ТАНЯ8456
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 20 лютого 2013, 14:58
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Межевая
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ТАНЯ8456 »

Доброго дня! Допоможіть будь ласка, при вході є-звітність видає віконечко з написом "Увімкніть BarsCryptor, або до нього не має доступу." Барс увімкнений, а як перевірити доступ я не знаю.
На сторінку діагности не переходить видає ось таке:

Попытка соединения не удалась

Firefox не может установить соединение с сервером local.barscryptor.net:31139.

    Возможно, сайт временно недоступен или перегружен запросами. Подождите некоторое время и попробуйте снова.
    Если вы не можете загрузить ни одну страницу – проверьте настройки соединения с Интернетом.
    Если ваш компьютер или сеть защищены межсетевым экраном или прокси-сервером – убедитесь, что Firefox разрешён выход в Интернет.

Irzik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 03 листопада 2018, 17:46
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Irzik »

Помогите, подскажите.
Установила BarsCryptor ключ скопировала в BarsCryptor\Key. Сертификаты в папку сертификатов скопировала, дополнительно с https://czo.gov.ua/ca-certificates скопировала сертификат. Ключ файловый. 
Зайти на https://ezvit.treasury.gov.ua/ не могу "[font="Open Sans", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому" .[/font]

Irzik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 03 листопада 2018, 17:46
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Irzik »

И еще ,подскажите, кто знает. Забыли пароль к ключу, заменили ключ (получили новый), сертификаты директора и бухгалтера надо менять?

Сільський бухгалтер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 29 травня 2014, 08:57
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Сільський бухгалтер »

ТАНЯ8456 писав:Доброго дня! Допоможіть будь ласка, при вході є-звітність видає віконечко з написом "Увімкніть BarsCryptor, або до нього не має доступу." Барс увімкнений, а як перевірити доступ я не знаю.
На сторінку діагности не переходить видає ось таке:

Попытка соединения не удалась

Firefox не может установить соединение с сервером local.barscryptor.net:31139.

    Возможно, сайт временно недоступен или перегружен запросами. Подождите некоторое время и попробуйте снова.
    Если вы не можете загрузить ни одну страницу – проверьте настройки соединения с Интернетом.
    Если ваш компьютер или сеть защищены межсетевым экраном или прокси-сервером – убедитесь, что Firefox разрешён выход в Интернет.
Спробуйте через Google Chrome
Якщо не вийде дивіться інструкцію з настройки браузерів в шапці теми

Lubocka
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 11 листопада 2012, 16:11
Регіон: Закарпатская Область
Звідки: Мукачево
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Lubocka »

не подписывается форма 7
пишит при нажитии подписать
"[object Object]"
Зображення

АнфисаБюджет
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 26 вересня 2017, 12:33
Регіон: Луганская область

Повідомлення АнфисаБюджет »

У мене теж таке повідомлення!!! що робити??????

Galuna_L
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 27 вересня 2018, 12:51
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Galuna_L »

І в мене та ж сама проблема!

АнфисаБюджет
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 26 вересня 2017, 12:33
Регіон: Луганская область

Повідомлення АнфисаБюджет »

Як же все дістало!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Що буде якщо сьогодні не вдасться здати ????

Galuna_L
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 27 вересня 2018, 12:51
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Galuna_L »

Обласне казначейство каже, що ця проблема по Україні...Працюють над її вирішенням...

Сташук Ирина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 липня 2016, 12:17

Повідомлення Сташук Ирина »

Форма 7 до 10-го числа?

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”