АС-Є звітність заповнення

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Motrenko Oxana
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 08 червня 2015, 08:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Motrenko Oxana »

Встановила оперу 30,0 версію, тільки з нею змогла заповнити довідники бюджетна звітність і по державному і по місцевому бюджету
в інших браузерах давало помилку

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

Motrenko Oxana писав:Встановила оперу 30,0 версію, тільки з нею змогла заповнити довідники бюджетна звітність і по державному і по місцевому бюджету
в інших браузерах давало помилку
а у меня с оперы 30 вообще не заходит(

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

gmenka писав:
NataliZ писав:panterka, в мене автоматично проставилась дата відкриття - дата, коли мене внесли в систему і редагувати та видалити не можу нажаль(
В мене теж так було. В довіднику фінансової мережі нажимаєте додати і добавляєте нову мережу де проставляєте  дату на початок 01.01.2017. Після цього можна створювати фінансову звітність. А  в мережі бюджетної звітності нічого не можу поправити.
Створила нову мережу за вашою рекомендацією,  з датою відкриття  01.01.2017, але це не допомогло -  в мене все одно не можливо створити фінансову звітність - не обирається звіт(((((( тепер 2 однакові мережі з різними датами, видалити не можу, звіти створити теж. у кого така ж проблема  і не вирішується?

Моядитина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 26 лютого 2018, 19:42
Регіон: Луганская область

Повідомлення Моядитина »

Така ж проблема і не вирішується.

MilaMilaMila
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 28 лютого 2018, 16:01
Регіон: Киевская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення MilaMilaMila »

У мене зліва пропали довідники, висвічується лише дошка оголошень, що робити?? допоможіть)))

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

Дуже дивно, що видалити не можна, редагувати дату відкриття та інші налаштування частково теж...щось тут не так, можливо дороблять ще сайт. Просто цікаво, але якщо у одних працює створення звітів, а у інших - ні, то це не помилка сайту, а наша, то  в чому ж тоді може бути проблема?

ira1807
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 02 вересня 2016, 15:17
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення ira1807 »

А якщо сьогодні можна створити звіт, а завтра навіть увійти не можна... То чия це помилка?

Tetiana777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 10 жовтня 2017, 13:56
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Tetiana777 »

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, хто імпортував фін звітність у формі dbf? Як ви конвертуєте якщо у вас баланс на екселі?

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

Я думаю, можливо не можемо  створити звіт, тому що розпорядник вищого рівня, якого ми вказуємо в довіднику фінансової мережі, ще не увійшов і не налаштував свій  профіль?

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

Tetiana777 писав:Доброго дня! Підскажіть будь ласка, хто імпортував фін звітність у формі dbf? Як ви конвертуєте якщо у вас баланс на екселі?
А ви взагалі впевнені, що імпортується саме в форматі dbf? Читаючи інструкцію, відчувала себе дурепою - по тексту написано в  форматі [font="Myriad Pro", sans-serif]pdf, а на скрінах dbf [/font]... я взагалі  цього не розумію)

Оксана 76
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 28 лютого 2018, 16:14
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Оксана 76 »

А як можна редагувати звіт, якщо ввела неправильні дані? Не дає не видалити, не ввійти в строчку звіту. Чи це чергові глюки?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

NataliZ писав:
Tetiana777 писав:Доброго дня! Підскажіть будь ласка, хто імпортував фін звітність у формі dbf? Як ви конвертуєте якщо у вас баланс на екселі?
А ви взагалі впевнені, що імпортується саме в форматі dbf? Читаючи інструкцію, відчувала себе дурепою - по тексту написано в  форматі [font="Myriad Pro", sans-serif]pdf, а на скрінах dbf [/font]... я взагалі  цього не розумію)
Імпортується в dbf, то експортується в pdf.

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

VOV, велике дякую, що пояснили та за посилання на програму! Лише завдяки небайдужим людям з форуму можливо хоч щось зрозуміти що з оцим усім робити)))

ira1807
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 02 вересня 2016, 15:17
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення ira1807 »

Поставили підпис бухгалтера. А тепер зміни внести не можна? Звіт через помилку перебирати ще раз? Редагувати не дає.

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

NataliZ писав:
gmenka писав:
NataliZ писав:panterka, в мене автоматично проставилась дата відкриття - дата, коли мене внесли в систему і редагувати та видалити не можу нажаль(
В мене теж так було. В довіднику фінансової мережі нажимаєте додати і добавляєте нову мережу де проставляєте  дату на початок 01.01.2017. Після цього можна створювати фінансову звітність. А  в мережі бюджетної звітності нічого не можу поправити.
Створила нову мережу за вашою рекомендацією,  з датою відкриття  01.01.2017, але це не допомогло -  в мене все одно не можливо створити фінансову звітність - не обирається звіт(((((( тепер 2 однакові мережі з різними датами, видалити не можу, звіти створити теж. у кого така ж проблема  і не вирішується?
Чтоб удалить ненужную мережу, создайте такую же новую и проставьте дату закриття такую же что и дата видкриття в той что нужно удалить

Оксана 76
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 28 лютого 2018, 16:14
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Оксана 76 »

ira1807, так і видалять не дає, а редагування і без підпису невдається

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

kapusta1, проставили, вроде закрыло, но не пропало. ФЗ всё равно не создаётся(((
я уже вообще боюсь что-либо трогать, ибо не понимаю что творю((

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

NataliZ писав:kapusta1, проставили, вроде закрыло, но не пропало. ФЗ  всё равно не создаётся(((
я уже вообще боюсь что-либо трогать, ибо не понимаю что творю((
Может вы мережу ДБ создаёте - там ниже есть мережа МБ

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

ira1807 писав:Поставили підпис бухгалтера. А тепер зміни внести не можна? Звіт через помилку перебирати ще раз? Редагувати не дає.
Надо повернути з підпису

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

А хтось має вірний формат dbf файлу для імпорту форми 4-дс?
Перші три форми імпортувати вдалося а от четверту не виходить ("Невідповідність структур: кільк-ть полів в таблиці не співпадає з кільк-тю полів, що описана в структурі DBF файлу")

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

kapusta1 писав:
NataliZ писав:kapusta1, проставили, вроде закрыло, но не пропало. ФЗ  всё равно не создаётся(((
я уже вообще боюсь что-либо трогать, ибо не понимаю что творю((
Может вы мережу ДБ создаёте - там ниже есть мережа МБ
Нет, создала именно мережу фин.зв. МБ , розпорядник правильный, с датой 01.01.17 по 01.12.2028, но фин.зв. не создаётся увы, даёт на выбор только ДБ или МБ но не при одном из вариантов в строке звит нет вариантов( пробовала в разных браузерах, на разных компьютерах и на разных организациях, не могу никак разобраться в чём проблема. 
Наши розпорядники коштив ещё не создали кабинет, может дело в этом? или это совсем не при чём?

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

Это ни при чём(

Mudryk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 14 лютого 2014, 15:26
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Mudryk »

Створила фінансову звітність всі 5 форм. В мене питання, чи в формі 3 у витратах, коли поставиш інші витрати за обмінними операціями (в мене це відрядження), то в загальну суму витрат ставить тільки цю суму. А в мене витрати тоді не сходяться.  В формі 4 взагалі рядок коригування залишку на початок року не підбиває правильно, треба вручну. В 5 формі зникають рознесені суми, коли натискаючи підсумували.

Motrenko Oxana
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 08 червня 2015, 08:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Motrenko Oxana »

Mudryk писав:Створила фінансову звітність всі 5 форм. В мене питання, чи в формі 3 у витратах, коли поставиш інші витрати за обмінними операціями (в мене це відрядження), то в загальну суму витрат ставить тільки цю суму. А в мене витрати тоді не сходяться.  В формі 4 взагалі рядок коригування залишку на початок року не підбиває правильно, треба вручну. В 5 формі зникають рознесені суми, коли натискаючи підсумували.
в формі 5 спробуйте по одній сумі вносити, після кожної суми натискати підсумувати

ВікторіяЯ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 28 лютого 2018, 11:48
Регіон: Луганская область

Повідомлення ВікторіяЯ »

Підписала керівником і бухгалтером фінансову звітність форми 1-4, форму 5 не можу підписати, пише УВАГА! и все. Лише в мене така проблема?

Mudryk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 14 лютого 2014, 15:26
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Mudryk »

Так, в формі 5 треба підсумовувати кожну цифру, інакше не зберігає. А хто розносив форму? Як вам сюрприз -  неправильно підсумовує.

Lubocka
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 11 листопада 2012, 16:11
Регіон: Закарпатская Область
Звідки: Мукачево
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Lubocka »

NataliZ писав: Просто цікаво, але якщо у одних працює створення звітів, а у інших - ні
а что есть такие, у кого создается?

gumiho
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 13 грудня 2016, 09:53
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення gumiho »

Скажіть, будь-ласка, що робити, якщо у звіті не прописує територію

Аватар користувача
nps-licey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 05 квітня 2012, 10:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Николаев
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення nps-licey »

MilaMilaMila, Перейти по ссылке https://ezvit.treasury.gov.ua/barsapp/Users/AdmUsers и настройте кабінет керівника, наверное вы случайно перетянули с левой колонки в правую функции, они должны быть в левой.

Аватар користувача
gmenka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 07 квітня 2011, 09:17
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Каланчак
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення gmenka »

Кому вдалося заповнити форму 4-дс. В мене не враховується залишок на початок року і стр 4090 вибиває без врахування стр 4000.  Допоможіть, будь ласка!. У формі 5-дс кожний запис потрібно підсумовувати інакше  форму не заповниш.

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”