АС-Є звітність заповнення

Тут обговорюємо питання Системи Дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" та Система подачі звітності "Є-звітність"
Моядитина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 26 лютого 2018, 19:42
Регіон: Луганская область

Повідомлення Моядитина »

В 4-дс формулы не правильные.

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

ВікторіяЯ писав:Підписала керівником і бухгалтером фінансову звітність форми 1-4, форму 5 не можу підписати, пише УВАГА! и все. Лише в мене така проблема?
5 чего то не подписывается с любых браузеров( А бюджетную звитнисть кого то пускает заполнять?

ВікторіяЯ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 28 лютого 2018, 11:48
Регіон: Луганская область

Повідомлення ВікторіяЯ »

бюджетну звітність не дає навіть створити Звіт(

MilaMilaMila
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 28 лютого 2018, 16:01
Регіон: Киевская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення MilaMilaMila »

nps-licey, Так перетягла,а в налаштуваннях відсутні данні для повернення(((( Як бути?

ira1807
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 02 вересня 2016, 15:17
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення ira1807 »

gmenka писав:Кому вдалося заповнити форму 4-дс. В мене не враховується залишок на початок року і стр 4090 вибиває без врахування стр 4000.  Допоможіть, будь ласка!. У формі 5-дс кожний запис потрібно підсумовувати інакше  форму не заповниш.
У нас так само.

MilaMilaMila
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 28 лютого 2018, 16:01
Регіон: Киевская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення MilaMilaMila »

nps-licey, Так перетягла,а в налаштуваннях відсутні данні для повернення(((( Як бути?

Аватар користувача
nps-licey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 05 квітня 2012, 10:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Николаев
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення nps-licey »

MilaMilaMila, ви зайшли під керівником?

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

Нарешті зрозуміла як створити бюджетну звітність!
Коли ви заповнюєте мережу власна бюджетна звітність , КВК і КПК ви вказуєте старі , як  в налаштуваннях профілю установи старі, дата відкриття 01.01.2017,  тоді  дає створити бюджетну звітність за 2017 рік!
а з фінансовою також обрала розп, і  змінила дату відкриття в мережі власна фінансова звітність з 01.01.17, але  все одно не дає на вибір звіти!!((((  Чому не можу створювати фін.звітність, підкажіть будь-ласка, в кого запрацювало!

ВікторіяЯ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 28 лютого 2018, 11:48
Регіон: Луганская область

Повідомлення ВікторіяЯ »

NataliZ, А ви змогли внести в Мережу власна бюджетна звітність старий КПК 2017р.?, я вношу старий КПК 7500180- невірно, 0180- невірно

Аватар користувача
gmenka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 07 квітня 2011, 09:17
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Каланчак
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення gmenka »

ВікторіяЯ писав:NataliZ, А ви змогли внести в Мережу власна бюджетна звітність старий КПК 2017р.?, я вношу старий КПК 7500180- невірно, 0180- невірно
У мене також неможливо  змінити. При заповненні профілю установи із довідника КВК можно вибрати тільки новий, старого немає. А от чи можливо туди добавити старий. Я боюся щось справляти.

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

ВікторіяЯ писав:NataliZ, А ви змогли внести в Мережу власна бюджетна звітність старий КПК 2017р.?, я вношу старий КПК 7500180- невірно, 0180- невірно
так, я просто додала нову мережу власна бюдж.зв., проставила дату відкр. 01.01.17, і прописала сама(не обирала)  старі квк і кпк (такі само як в налаштуваннях прорфілю установи обирала - там в мене видає  варіанти лише старих квк). як це змінила, одразу дало обрати коди бюдж, фонд, квк і кпк - (старі) і створюється звіт за 2017. А от з фінансовим поки що не виходить, не можу вдуплити що не так

Motrenko Oxana
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 08 червня 2015, 08:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Motrenko Oxana »

ВікторіяЯ писав:NataliZ, А ви змогли внести в Мережу власна бюджетна звітність старий КПК 2017р.?, я вношу старий КПК 7500180- невірно, 0180- невірно
Спробуйте в інших браузерах

ВікторіяЯ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 28 лютого 2018, 11:48
Регіон: Луганская область

Повідомлення ВікторіяЯ »

NataliZ, А в мене навпаки пішла фінансова, в довіднику мережа власна фін.звітність додала МБ мережу, внесла розпорядника вищого рівня (в мене його нема, тому вибрала свою установу), поставила дату відкриття 01.01.2017р. и все пішло

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

Мені здається я зрозуміла в чому справа - у того, у кого в профілі пропонуються  обирати нові квк установи і в мережу заповнюються нові кфк- у тих можливо створити фінансові звіти, а бюдж. - ні. 
а в тих, у кого в профілі установи лише старі квк і також налаштовується мережа бюдж.звітн. з зазначенням старих квк  з датою відкриття 01.01.17, - в тих є можливість створити бюдж. звіт за 2017, а фінансові звіти - ні, тому що  там вже діяли нові квк. напевно спочатку треба поміняти квк в профілі, потім  вже в  мережі (щом вони співпадали), тоді не буде конфлікту і помилки. 
Я не впевнена,  це  лише моє припущення)

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

Ось подивіться у файлі з сайту УДКСУ про стан підключення клієнтів - у деяких, кто підключився зазначено старі квк, у деяких клієнтів, кто також підключився - в них чомусь зазначені нові. Напевно в тих, у кого в профілі сайт пропонує обирати  старі квк  - можуть створити лише бюджетну зв., в тих в кого в профілі обираються нові квк - можуть створити лише фінансову зв. Тільки питання, чому не у всіх однаково? 
Логічно було б налаштувати по старих, сдати бюдж. зв. за 2017, потім внести зміни на сайт, щоб усіх були нові і з новими вже створювати звіти за 2018. А може в тих, кого нові квк звіт за 2017 вже не подаватимуть?

Аватар користувача
gmenka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 07 квітня 2011, 09:17
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Каланчак
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення gmenka »

NataliZ писав:Ось подивіться у файлі з сайту УДКСУ про стан підключення клієнтів - у деяких, кто підключився зазначено старі квк, у деяких клієнтів, кто також підключився - в них чомусь зазначені нові. Напевно в тих, у кого в профілі сайт пропонує обирати  старі квк  - можуть створити лише бюджетну зв., в тих в кого в профілі обираються нові квк - можуть створити лише фінансову зв. Тільки питання, чому не у всіх однаково? 
Логічно було б налаштувати по старих, сдати бюдж. зв. за 2017, потім внести зміни на сайт, щоб усіх були нові і з новими вже створювати звіти за 2018. А може в тих, кого нові квк звіт за 2017 вже не подаватиму
Я думаю що так довідники заповнили в казначействі (обласному) коли нас реєстрували. Хто заповнив нові КВК, а хто старі.

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

NataliZ, в файле с УДКСУ кто подключился - показывает тот КВК, который организация ввеле в свой профиль. А вас что - до сих пор не пускает в фин звитнисть????

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

kapusta1 писав:NataliZ, в файле с УДКСУ кто подключился - показывает тот КВК, который организация ввеле в свой профиль. А вас что - до сих пор не пускает в фин звитнисть????
правильно, но у меня например при заполнения профиля предлагает только выбирать и список только из старых квк!  
в финансовую меня никак не пускает, хотя настроила даты правильно)
зато когда изменила в мережи власна бюдж.зв. квк на старые, как в профила - они пришли в соответствие и тут же получилось создать бюдж.звит - открылись все поля!)

ВікторіяЯ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 28 лютого 2018, 11:48
Регіон: Луганская область

Повідомлення ВікторіяЯ »

NataliZ, Так у меня тоже в профиле старый КВК, а фин. отчет сделала

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

NataliZ, ОООООО - у вас бюджетну звитнисть получилось сделать????

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

ВікторіяЯ писав:NataliZ, Так у меня тоже в профиле старый КВК, а фин. отчет сделала
 да?! странно...а у вас сразу получилось его создать или как то меняли настройки?
я что не делаю, у меня фин.отчёт никак  не появляется(

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

Разговаривала с разработчиками Є-звітности - сказали всё исправят - и коды бюджета, и 5-дс будет подписываться. Будем ждать)

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

kapusta1 писав:NataliZ, ОООООО - у вас бюджетну звитнисть получилось сделать????
Да! При чём когда я нажала створити - там выскочила  форма, которая уже была заполнена автоматически с моими цифрами за 2017 год!

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

NataliZ, через какой браузер заходили, если не секрет??? У меня при вводе новой мережи бюджетной звитности пишет "Вказано не вирний код бюджета("

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

kapusta1 писав:NataliZ, через какой браузер заходили, если не секрет??? У меня при вводе новой мережи бюджетной звитности пишет "Вказано не вирний код бюджета("
Я сделала для 2х организаций специально через разные браузеры - первый раз через Мазиллу 58, второй - через Эксплорер 11. Оба раза без проблем получилось подписать и отправить на казну. Завтра схожу, посмотрим дошло ли.

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

NataliZ, Поздравляю!!!

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

Людиииииии, я вот не могу понять - у кого то еще при вводе новой мережи бюджетной звитности пишет "Вказано не вирний код бюджета"??? Или это только я такая счастливая(

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 27 лютого 2018, 01:07
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

kapusta1 писав:NataliZ, Поздравляю!!!
Спасибо) Осталось с финансовой разобраться)

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 листопада 2016, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

Офигеть - в мозилле прокачаной до 58 теперь претензий к бюджету нет при вводе бюджетной мережи, зато теперь "Вказано не вірно Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету" Код ввожу 2017 года который был(((

MilaMilaMila
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 28 лютого 2018, 16:01
Регіон: Киевская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення MilaMilaMila »

так, але теж нічого не виходить

Відповісти

Повернутись до “СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"”